הורוסקופ

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 20-07-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
כדאי לכם לתכנן את המהלכים שלכם בצורה שקולה. אתם משקיעים הרבה אנרגיה בכיוונים שלא מעניקים לכם בטחון אישי וזה בדיוק הדבר הדרוש לכם באמת. העתיד הלא ברור מכניס נימה של דריכות ביחסים עם בני המשפחה. נסו לשמור על פוזה רגועה. אחרי שתבדקו את המצב מכל צדדיו תוכלו לגבש תוכנית פעולה. תקופה של מזל רע עומדת להסתיים ומעתה ואילך הדברים יכולים רק להשתפר.

שור
התפקוד שלכם מצוין, למרות שיש עיכובים קלים מבחינה רגשית. האופטימיות שלכם עוזרת לכם בכל מצב. חיי החברה בפריחה של ממש. אדם אשר בשמו מופיעה האות ד' מספר לכם דברים מרגשים ומגלה לכם סודות הקשורים אליכם. בסוף היום הזה צפויה לכם חוויה רוחנית מיוחדת במינה. הפסיקו להתבשל בסיבות שגרמו לסיומה של פרשיה כלשהי, והביטו אל עבר העתיד הוורוד.

תאומים
תקשורת טובה מאפשרת העמקה של קשרים אישיים בין אם מדובר בתחום החברתי או בתחום האישי. מישהו יפנה אליכם בבקשה לעזרה. ההיענות שלכם תקבע את סוג הקשר למשך זמן רב. חשבו פעמיים לפני שאתם עונים. תסכולים של בני משפחה עלולים לגרום לעימותים. שמרו על פרופיל נמוך. אל תתנו עצות אלא אם כן התבקשתם בפירוש. הרקיע מבשר על תקופה בה יש להתמסר לבילויים ולהנאות.

סרטן
הירח השולט בכם מלהטט על הגבול שבין המזלות גדי ודלי, ומאפשר לכם להיפטר מתחושות כעס על דברים שקרו בעבר ו… מעיקות עליכם בהווה בלי קשר למה שקורה בשטח. במידה ותצליחו להשתחרר מרגשות שלילים, תוכלו למגנט אליכם אנשים בעלי אנרגיות נפלאות שיעניקו ממד חדש למהלך היום. תפגשו אנשים סימפטיים וביניהם יש מי שמתאים לכם גם מבחינה רומנטית. היו פתוחים לכל אפשרות.

אריה
יום בו יש לכם לא מעט תחושות של חוסר סיפוק. אתם מנסים 'לעורר' קשר שקשה לכם להתנתק ממנו אך גם אינכם נהנים מקיומו. רגשות של ריקנות ופספוס מלוות אתכם ואתם עסוקים בפנטזיות שלא קשורות למציאות בה אתם חיים. יתכן כי הפער ניתן לגישור, למרות הכול ובניגוד למה שאתם משערים. נסו ליזום פעילות משותפת לא שגרתית. הרקיע רומז כי אל לכם לבוז להצעות שאין עימן שבועות ונדרים, אך יחד הן עשויות להיטיב עימכם.

בתולה
אתם מתחילים ליהנות באמת מהמערכת החדשה בה אתם נמצאים כבר זמן מה. ההסתייגויות נופלות ועושה רושם שסוף סוף הצלחתם לפתוח את הלב ולהתנסות בצורה אמיתית בחוויות החדשות שהיקום מזמן לכם. האהבה הגדולה שאתם מדמיינים ומפנטזים אודותיה נמצאת בעבר לדלת. המפתח- אצלכם בידיים, תרשו לעצמכם. הרקיע מבשר על תקופה סוערת ועתירת ריגושים רומנטיים.

מאזניים
היכולות הרגשיות שלכם מגבילות אתכם בכל תחום אפשרי. נדמה לכם שכל הדרכים חסומות אבל בעצם הדבר אינו כך. לכעוס במקום לחשוב לא יקדם אתכם לשום מקום. עדיף לכוון את האנרגיות למקום חיובי, לראות את חצי הכוס המלאה ולתכנן דרכים להתפתחות אישית. אל דאגה, תחושת המלכוד תתפוגג בקרוב. הרקיע מבשר על אהבה תמימה, טהורה וזכה.

עקרב
אתם נהנים מאווירה של רוגע ונעימות. יש לכם את היכולת הרגשית הדרושה כדי לבלות וגם ליהנות ממה שאתם עושים. הרחבת החוג החברתי קשורה לאישי ותורמת רבות להרגשה הטובה שלכם. בערב תהיה לכם סיבה נהדרת לצאת מהבית. הדברים פשוט מסתדרים בקלילות, מה שרק מוכיח שלא חייבים להתאמץ קשה מאוד כדי להזיז עניינים. הרקיע צופה הסתייגות כלשהי מאדם שהערצתם בעבר.

קשת
התחושה הכללית שלכם אינה בשמיים. יתכן שתאלצו לבטל את התוכניות ופשוט לנוח במשך היום. עייפות רגשית משפיעה עליכם. מה שהכי מתאים לכם כרגע זה לקחת כמה ימי חופש. בכל מקרה, יום שבמהלכו כדאי לתפוס 'חלון' של כמה שעות, לנתק את הטלפון ולהירגע…כן, לבד, בלי 'קהל' ובלי שום רעשים והפרעות מהעולם החיצוני. הרקיע צופה מצב מוגן ויציב, אך גם כזה אשר יש בו פגם כלשהו שעליכם לתקנו.

גדי
יום טוב בו אתם מצליחים לסגור מעגל שהיה פתוח מזה זמן רב, מה שגורם לכם לסיפוק רב ולהרגשה של עוצמה פנימית. מצד שני, בתחום הבינאישי, יש לכם עדיין עבודה רבה. המסר שאתם משדרים לבן/ת הזוג הוא קצת מבלבל ומעביר את התחושה של תלות מול תוקפנות. כדאי שתחליטו מה אתם רוצים להשיג, עוד לפני שאתם פועלים הלאה. הרקיע חוזה קשר רומנטי מפתיע בזמן ובמקום הכי פחות צפויים.

דלי
היום אתם נמצאים בנדנדה רגשית. מצד אחד יש המון אופטימיות ותחושה של חיוניות וחושניות. מצד שני, אתם מפחדים להיפגע וסוגרים את עצמכם. הצד השני עלול לפרש את התנהגותכם כחוסר התלהבות או עניין, אז נסו למצוא איזון. ההתלבטות אם להיכנס לקשר אינה במקומה. אם לא תנסו לא תדעו. היבט קוסמי מסתורי מייצג אהבות מדהימות ולא שגרתיות.

דגים
תחושת אופטימיות מלווה אתכם כל היום. אתם מנסים לא להתדרדר למצב הקודם בו הייתם זמן רב ואשר גרם לכם עוגמת נפש רבה. הדבר כרוך במאמצים וטוב שיש לכם חברים שמעניקים תמיכה בזמן הנכון. למרות שלא ממש בא לכם ליזום יותר מידי, מומלץ לדאוג שלא תישארו לבד בשעות הערב והלילה. כוכב נפטון שולט בכם והסמל שלכם הוא שני דגים אשר שטים בכיוונים מנוגדים: הסמל מייצג סערות נפש, מצבי רוח גועשים והמון ריגושים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button