הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 01-03-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
הכינו הפתעה לבן/ת הזוג. זה יעשה לכם מצב רוח סקסי לכול היום, שלא לדבר על הלילה. אם לאחרונה איבדתם עניין ולהט לפחות במידה מסוימת, הרי שהדבר הטוב ביותר הוא לרענן, וזה בין אם מדובר בעיצוב מחודש של חדר השינה או יציאה לבילוי רומנטי. התמקדו בזוגיות ובחיי החברה בכלל. תנו לעצמכם להרגיש טוב. הצלחה והנאה מהיחסים מובטחת אם רק תתנו לזה לקרות. הצד השני להוט בדיוק כמוכם אז אין לכם ממה לחשוש. הנומרולוגיה היומית מבשרת על אנרגיות טובות וברוכות אשר צפויות לזרום ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 2 [לאחר חיבור ספרות התוצאה].
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
ככול שתמהרו ללמוד לקח מהעבר ולעבור הלאה, ייטב לכם. לא פעם הנכם מתחפרים בעמדותיכם מתוך מאמץ להוכיח משהו. זהו בזבוז זמן טוטאלי ואתם מבינים את זה לא פחות טוב מהסביבה. התמקדות בענייני כספים לא תוביל לשום מקום, לפחות לא בשלב זה. כדאי יותר להתארגן על סדר העדיפויות שלכם ורק אז לעבור לתכנונים חומריים. לא יזיק לקחת יוזמה ולפנק את בן/ת הזוג. הנומרולוגיה היומית מבשרת על אנרגיות טובות וברוכות אשר צפויות לזרום ביניכם לבין אנשים אשר צירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר 44 [מבלי לחבר את ספרות התוצאה].
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
הזדמנות מפתיעה לבילוי תגיע מכיוון בלתי צפוי. יחסי חברות עלולים להשתבש בגלל חוסר הסכמה לגבי תוכניות משותפות. אי הבנות ילוו גם את התחום הזוגי. שמרו על פרופיל נמוך והשתדלו להימנע מעימותים. הסיבה לחוסר התקשורת היא עייפות. היום מומלץ ללכת לישון מוקדם יותר מהרגיל ולדחות את הבילוי להמשך השבוע. האסטרולוגיה סבורה שאתם מרעיפים חן וקסם אישי ובמקביל, מרפרפים בקלילות על-פני הדברים ולא ממש מתעמתים עם הבעיות שצצות.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
יש לא מעט מתחים בבית ונראה שקשה מאוד להשיב את הסדר והשקט על כנו. גם בתחומים האחרים הקשורים לרומנטיקה ולעבודה יש מאבקי כוח וחיכוכים. בקיצור, יום לא קל שכדאי לנסות ולעבור אותו במהירות האפשרית. יש לכם הרגשה שכל מה שתעשו תמיד אתם במקום האחרון. זה לא היום למהפכות. הרקיע קובע כי צפויה הצלחה לאלה מכם השואפים לקריירה המתבצעת תחת אור הזרקורים.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
אתם מוצאים את עצמכם מתרגזים על אירועים שאינם תלויים בכם כלל. זה בזבוז זמן מוחלט וככול שתפנימו את העניין הזה ביתר מהירות, יהיה לכם קל יותר לתפקד. ישנם דברים שאכן מפריעים לכם אולם אינם קשורים אליכם. אינכם יכולים לשלוט על מעשיהם של אנשים אחרים ובוודאי לא על תחושותיהם. נכון שקשה לכם לקבל ביקורת, אז מה? מומלץ להירגע ולהקשיב. הרקיע מבשר על תקופה שופעת מזל והצלחה בהימורים ובקשרים עם מדינות שמעבר לים. כמו כן הוא צופה שמחות אצל הסטודנטים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
אדם שהולך איתכם מימים ימימה, מנסה להשיג מכם תשומת לב ולהפעיל עליכם מניפולציה. אתם נכנסים למלכודת בעיניים פקוחות אבל אחרי שהעניין גוזל יותר מידי זמן, מתחילים לחוש תחושות של התמרמרות וכעס. כדאי להחליט על סדר עדיפויות וגם אם בסופו של דבר מישהו יכעס עליכם- זה לא סוף העולם. שימו את עצמכם בראש הרשימה. הרקיע קובע כי ניחנתם בכוחות ריפוי, עשו בהם שימוש לתועלת הזולת.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
שיחת טלפון שמגיע ממישהו קרוב, ממקדת אתכם לגבי ההתמודדויות האישיות שלכם. אתם עסוקים בשליפות לכל הכיוונים, במקום לעשות סדר בצורה שיטתית. יש לחצים רבים בעבודה שגם הם לא עוזרים למצב הרוח שלכם ומעלים את מפלס המתח. בגדול, יום לא יציב. נסו לשמור על פרופיל נמוך ולחשוב על התייעלות. הרקיע קובע כי דווקא המזל העיוור משחק לכם בגדול, וצפויה התגשמות משאלות. בקשו ותקבלו.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
יום ממוזל מבחינה חומרית וכספית. יש סיכוי לקבל סכום כסף ממקור בלתי צפוי או מתנה בעלת משמעות סנטימנטאלית שתפתיע אתכם מאוד. בתחום הביתי והמשפחתי אתם מרגישים שלוחצים עליכם. אל תנהגו בפזיזות רק בגלל שנראה לכם שאתם צודקים. בני המשפחה שלכם אינם תאומים סיאמים ולא חושבים כמוכם. ממש לא! זורמות אליכם ידיעות מאירוע שהשתתפתם בו. נראה כי מאחורי הקלעים התנהלו הדברים שונה מכפי ששיערתם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
יום שכדאי להקדישו למנוחה. אתם לא מרוצים? יש מספר עניינים המטרידים אתכם? כדאי לחשוב ולתכנן את המהלכים הבאים שלכם. כעסים ותסכולים יצוצו במהלך היום כך שכל הטקטיקות שלכם לא יעזרו ותצטרכו להתיישב לשיחה כנה וללבן את הבעיות עם הנוגעים בדבר. נראה כי אתם נחלצים מתסבוכת הודות לאדם שרוצה בטובתכם. קחו בחשבון כי תתקשו להסתייע בו פעם נוספת.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
היום אתם מרגישים מלאי מרץ ויש לכם מצב רוח אופטימי שכדאי לנצלו לטיולים ובילויים עם בן/ת הזוג. השאירו מרחב מחיה לאחרים שאינם רוצים להשתתף בחגיגות שלכם. יש מי שעדיין אינו בשל לקבל את הנתינה שלכם. הרפו מהלחץ, כיוון שהרצון הטוב שלכם עלול להתפרש כתוקפנות. אדם שתמכתם בו מבקש לגמול לכם. גם אם פעלתם שלא על מנת לקבל פרס הניחו לו להגשים את משאלתו.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
אתם תוזמנו למפגש חברתי מעניין שלא כדאי לוותר עליו גם אם אתם עייפים במיוחד. שמרו על איזון בין קשרים ישנים וחדשים. יש מי שרגיש מאוד לגבי מה שנראה כרקימת קשרים עם אנשים אחרים. בשבילכם זה אולי כלום, אך הצד השני- נפגע. אדם בעל שיעור קומה מעניק לכם יותר מכפי שציפיתם. קחו בחשבון כי בעתיד הוא עשוי להתחשבן איתכם. הרקיע מבשר על תקופה בה מומלץ ליטול פסק-זמן על מנת לשקול מחדש קשרים שהפכו למעמסה. שיחת נפש עשויה לסלק משקעים שאתם גוררים עימכם זמן רב.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
אתם לא ממש מרגישים על הגובה בגלל מצב רוח קודר. התנהגות אימפולסיבית מכניסה אתכם לצרות צרורות עם הסביבה. אתם מתחילים להרגיש הרבה יותר טוב לקראת הצהרים. נסיעה למקום בילוי עם אנשים שאתם אוהבים ושגם מפרגנים לכם, תשנה את האווירה לחלוטין. בשעות הערב צפויה התפייסות. האסטרולוגיה סבורה שאתם יצירתיים, אמנותיים, ביישנים ומופנמים, טוב ליבכם הוא משהו שאפשר לעשות עליו אופרת סבון. מה שהכי מעניין אתכם זו האהבה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

Back to top button