הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 02-01-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
צפויה לכם תופעה קוסמית נושאת אנרגיות מהסוג העוקצני והביקורתי. התנהגות כוחנית שאינה מאפיינת אתכם בדרך כלל, מובילה אתכם היום. נמאס לכם להיות 'ילדים טובים' ועכשיו מתפרץ הקיטור. אתם מרגישים צורך למרוד. יש מישהו שצריך לקבל מכם 'הרצאה' בדבר ציפיות מוגזמות. ההתנגשות היא כמעט בלתי נמנעת אולם זאת הדרך היחידה להתמודד עם המצב הלא יציב.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל שור
אתם מתעודדים מאנרגיות נפלאות הזורמות אליכם. הרומנטיקה עולה לראש סולם העדיפויות. משעמם לכם ואתם חושבים משום מה שבן/ת זוג יפתרו את הבעיות. הצד החיובי בגישה זאת היא שאתם מנסים יותר ומתאמצים להיות יצירתיים יותר מאשר בעבר. מצד שני, אל תתפתו ליצירת קשר בכוח עם אדם שרק נראה מתאים. אתם עלולים להתאכזב בתקופה זו, במיוחד מטיפוסים כריזמטיים.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
אתם מגלים רגישות גבוהה כלפי חברים וחברות. בתמורה אתם מקבלים הרבה תשומת לב והרגשה של חשיבות עצמית. חשבו שוב ושקלו היטב האם ה'עיסקאות' האלה שאתם עושים עם אנשים סביבכם אכן מקדמות את מקומכם החברתי או מכניסות אתכם ל"פלונטר" רגשי. הרקיע מבשר טובות לכל אלה מכם השואפים לשמוע את צליליו של מארש החתונה.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
אתם מוצפים רגשי אשמה. יש מי שדואג להחדיר לכם רעיונות כאלה לראש, למרות שאין להם שחר. קשה לכם למלא משימה שלקחתם על עצמכם, בגלל מעורבות רגשית ששורשיה בילדות. חוש התקשורת והיכולת הוורבלית יעזרו לכם ללבן את הנושא ישירות עם האדם שקשור לעניין. לא קל אבל זה הצעד הנכון ביותר. אל תחששו להפעיל מרפקים בדרך אל הפסגה. השתדלו לזכור כי גם הסובבים אתכם אינם מלאכים צחורי כנפיים.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
יתכנו מאבקי כוח בין הסובבים אתכם. נסו לא להעצים את הקונפליקט על ידי נקיטת עמדות קיצוניות. אדם כפייתי מושך אתכם לכיוון רעיוני חדש ומאתגר. יום טוב בכל מה שנוגע לפעילות ספורטיבית. נצלו את המומנטום לקחת פסק זמן מהאווירה הדביקה. יתרון לבילויים בחיק הטבע במקומות בהם ניתנת לכם אפשרות להתבודד במידה מסוימת. בעיה פיננסית עשויה להיפתר הודות לאנרגיות המגיעות מעבר הים או מאדם שלא ציפיתם ממנו כי יתרום לכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
לחצים נפשיים ומתח משפיעים עליכם לרעה. לא יעזור לכם 'לאכול את הלב' מהעובדה שהעולם אינו מתנהג לפי הציפיות שלכם. הערכים והעקרונות שלכם לא ממש מעניינים אנשים אחרים. אל תתנו עצות אם לא התבקשתם לעשות זאת וגם אם כן, גלו איפוק. אל תחרצו גורלות! העיקר היא ההקשבה, הסימפטיה והאמפטיה. עולם הנסתר פותח שעריו בפניכם. זו הזדמנות גדולה עבורכם אך ההחלטה היא בידיכם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
אתם עסוקים עד מעל לראש בענייני בית ומשפחתיות. סוף השבוע משרה עליכם אווירה של שלווה ורצון להתבודדות בחיק המשפחה הקרובה. נראה שהתרגלתם לשינויים האחרונים ואתם מקבלים בשלווה יחסית גם את הדעות וההרגלים השונים של אחרים. יש הקלה רבה ביכולת לוותר על תחושת השליטה בכול דבר ועניין. אנרגיה קוסמית קובעת כי צפויה לכם פרשיה בעלת מוטיבים פיקנטיים, יש דברים שאין צורך לתת להם פומבי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
עליכם להיות יותר ממוקדים וקשובים לבן/ת הזוג. עימות עשוי להתפתח על רקע אירוע ישן. הנטייה שלכם לסודיות ולהסתגרות מרחיקה מכם גם את מי שיש לו סבלנות ברזל. שיפור התקשורת יעזור מן הסתם במידה ותתמידו ביחס מפנק ואוהד. הדבר הטוב ביותר שיתפתח בסוף השבוע הזה, הוא זמן איכות עם בני משפחה צעירים. הגיע הזמן להשתחרר מדעות קדומות ומכבלים מעיקים. זה הרגע בו עליכם לפרוץ את החומות שהקמתם סביבכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
יום טוב. אתם מתחילים את סוף השבוע ברגל ימין וחווים רגשות חיוביים ושמחה. מפגש חברתי גורם לכם נחת רוח. יש לכם תחושה מוצדקת שמעריכים אתכם. חשוב לכם להרגיש מחוזרים. תחזירו את אותו היחס למי שמגיע. הימנעו מהערות שלא במקומן על מנת לא לקלקל את האווירה הנדירה. אנרגיה קוסמית קובעת כי סודות ותעלומות יביאו לכם הנאה וסיפוק. אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
החוש האסתטי שלכם מפותח במיוחד וחשוב לכם מאוד איך אתם נראים. זה היה תמיד ובהחלט נחשב לאחת מהתכונות הטובות שלכם. יחד עם זאת, כדאי לכם לזכור איפה עובר הגבול בין נרקיסיזם ובין טיפוח עצמי. נראה שקצת התבלבלתם בקטע הספציפי הזה היום. מומלץ להשקיע משאבים גם בתכנים הפנימיים ובפיתוח האינטלקט. אנרגיה קוסמית קובעת כי ההצלחה הגדולה תגיע אליכם הודות לעוצמתכם האישית, כלומר בזכות ולא בחסד.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
באמת שהגיע הזמן שתקבלו את העובדה שלא הכל בשליטתכם. באמת שאין צורך בכך ואיש גם לא מצפה שתפקחו על כל מה שמתרחש סביבכם, במיוחד בכל הנוגע לעניינים פרטיים של אנשים אחרים. צאו לקניות, התפנקו ותקדישו לעצמכם. מהר מאוד תגלו עד כמה זה טוב להיות משוחררים מהכבלים של אחריות לא פרופורציונאלית. אנרגיה קוסמית קובעת כי אל תפתחו ציפיות גדולות מדי בנושא שעדיין נמצא בשלביו הראשונים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
קשה לכם לקלוט את התנועה המסתמנת בתמונה הכללית. האמת היא שאתם די נסערים כי יש מי שמצליח להלחיץ אתכם במקום לעודד ולכוון למקומות שאתם רואים כנכונים. ההשפעות החיצוניות רק מפריעות לכם להתרכז. מצב אידיאלי עבורכם הוא לצאת לכמה ימי חופשה לבד. אנרגיה קוסמית קובעת כי כל האפשרויות פתוחות והכל לטובה. אתם תהיו הראשונים ליטול את גורלכם בידיכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button