הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית: 04-12-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
יש תחושה של רוגע והרבה יותר אופטימיות מאשר בעבר. אתם עדיין מתקשים להאמין שהדברים מסתדרים לכם כול כך טוב. עליכם להקפיד לשמור על העקרונות שלכם, במיוחד בכול מה שקשור לחיי האהבה. אל תתאכזבו אם יתברר כי מקום שקיבלתם לגביו ביקורות נלהבות, אינו כה נפלא כפי שהתבשרתם. ייתכן, פשוט, שדרישותיכם שונות מאלו של האחרים.

מזל שור
היום צפוי לכם ביקור מרתק במקום חדש. חשיפה של רגשות תוביל לשיחה אינטימית עם מישהו שעומד להפוך לידיד קרוב במיוחד. כדאי לכם להתעדכן במספר פרטים בסיסיים וחשובים בנוגע למידת הדיסקרטיות של אותו אדם לפני שאתם פותחים את הלב ואת הפה. ההמלצה היא חד משמעית- היו כנים ואל תשחקו אותה אדישים.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל תאומים
עוד יום ידידותי עובר עליכם. תחושת הביטחון העצמי שמפעמת בכם גורמת לכם להתנהגות שונה מהרגיל. אתם ברורים לעצמכם ולסביבה ופתאום הכול נעשה פשוט כל כך. אתם לא דורשים אישורים והוכחות שאוהבים אתכם והדבר גורם לאווירה קלה ונעימה הרבה יותר. יכולת תקשורת פשוטה ומדויקת משפרת להפליא את המצב בבית, בזוגיות וגם בעבודה.


מזל סרטן
יש לכם רצון עז לחיות בהרמוניה ובשלווה, ללא עימותים וויכוחים מיותרים שגורמים לכם לסערות נפש. יש תקופות שאתם מצליחים בכך אולם היום אין זה כך. מישהו מהקרובים לכם ביותר, מגזים בדרישות ואתם מתרגזים ומתנגדים בתקיפות שמפתיעה אפילו אתכם. המודעות שלכם לשינויים הפנימיים ולחיזוק האישיות, חיונית על מנת לעמוד על דרישותיכם.

מזל אריה
יום מהנה במיוחד. הודעה שתגיע אליכם על הבוקר תסמן את היום הזה כיום כייפי עם פעילות לא שגרתית. אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה מוזרה שאינכם מורגלים אליה. בגלל כושר ההסתגלות הגבוה אתם צולחים את האתגר בקלילות וחינניות. יש מישהו שמחזר אחריכם בסגנון דיסקרטי. מוטב שתבהירו לאותו אדם באופן ישיר וענייני אם בראש שלכם לזרום איתו או שמא לא.


מזל בתולה
סדר ואיזון הן מילות המפתח ליום זה. כדאי לכם להתארגן מחדש בצורה יעילה יותר. זה לא יכביד עליכם יותר מידי כי ממילא יש לכם נטייה להיות מאוד מסודרים. מהזמן הפנוי כדאי לכם להקדיש חלק נכבד למציאת פעילות שתמלא אתכם מבפנים. בזמן האחרון די הזנחתם את עצמכם והקדשתם יותר מידי זמן להתחייבויות שצצו מן העבר.

מזל מאזניים
עליכם לעשות מאמץ של ממש כדי לא להיגרר להתעסקות עם מחשבות שליליות שרק מורידות אתכם למטה. מצאו דרך קלה, נוחה ופשוטה לחיזוק הביטחון העצמי ולהעלאת הדימוי העצמי. אל תסכימו להיפגש עם אנשים שמקטרים ופוסלים כל רעיון שלכם על הסף. טיול רגלי אל מקום רחוק יחזיר לכם תחושות של אושר עילאי שמזמן לא הרגשתם.


מזל עקרב
צפוי יום משופע באנרגיות של הרמוניה, יופי וגם לא מעט רומנטיקה. קשר חדש שהתחיל בצורה צולעת מתפתח יפה ואתם מרגישים מחוזרים. הביטחון העצמי וההרגשה הכללית ממש טובה. סוף סוף אתם יכולים לבטא בצורה חופשית את הכמיהה שלכם לאהבה בלי לקבל ביקורת. לכו על זה ותיהנו. במקביל, גם לריגושים יש להציב גבולות על מנת להימנע מתלישות.


מזל קשת
מצב מביך עלול להתעורר כאשר חברים קרובים יגלו שאתם מסתירים מהם סוד. למרות שנדמה לכם שאתם ממש בסדר ולאף אחד לא איכפת, תתפלאו לגלות שגם שקרים לבנים מזיקים. גמישות מחשבתית תועיל לכם היום. אל תסתתרו מאחורי פעלתנות ועשיית יתר. הטיפ להיום: תפסיקו לשחק אותה תמימים והיו כנים עם עצמכם.

מזל גדי
יום לחוץ למדי. אתם עסוקים באלף ואחד סידורים ובקושי נשאר לכם זמן לעבודה. מזל שאתם יכולים להרשות זאת לעצמכם. יש מי שזוכר לכם 'חסד נעורים' ומאפשר להתפנות לעיסוקים אישיים. אדם אשר בשמו מופיעה האות ריש מפעיל לחצים והעיתוי הגרוע עלול לגרום למריבה. קשה לכם להימנע מהשוואה בין שני אובייקטים בעלי פוטנציאל לקשר אישי.


מזל דלי
היום אתם מתחילים להרגיש הרבה יותר טוב מאשר מזה זמן מה. נראה שחוש הצדק המפותח שלכם מסייע לכם לפתור בעיות של אנשים אחרים. כיוון שיש לכם מוניטין בתור 'לוחמי הצדק' סביר שיפנו דווקא אליכם. למרות ההתעסקות דורשת מכם השקעת אנרגיה וזמן יקר- אתם מסופקים למדי מתחושת החשיבות שהעניין מעניק לכם ומעליה במעמדכם החברתי.

מזל דגים
למרות שאתם מצטיינים בדרך כלל כאנשי שיווק או מכירות, אתם מתקשים לשווק את עצמכם במקומות הנדרשים לכם ביותר. משהו גורם לכם ליפול, כל פעם מחדש. היום תהיה לכם הזדמנות לשיחה עם מישהו שיעודד אתכם מאוד וימקד את השברים. התעלמו מביקורת שמגיעה מצד אחד מבני המשפחה במסווה של דאגנות וקחו את הזמן למחשבה.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button