הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 12-02-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
לאחר כמה ימים של מאבק סמוי אתם מרגישים תזוזה המובילה לשביעות רצון. אתם יוזמים בילוי שמעורר תגובות מעורבות בקרב המוזמנים אבל יש מקום להתעקש כדי לא להיכנס למצב שגרה. בתכל'ס, זה הדבר האחרון שאתם צריכים אחרי השבוע המינורי הזה. פעילות חברתית בחיק הטבע תעשה לכם רק טוב ומי שלא רוצה שלא יבוא. זכרו כי אדם נאור אינו מהסס, אך גם אינו כופה את הקצב – הוא פוסע בדרכו ושומר על ענווה וצניעות.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל שור
יש מי שמחזר אחריכם בלהט אבל אתם מציבים דרישות שכמעט ואי אפשר להתמודד איתן. לפחות תהיו במודעות ותיקחו בחשבון שאתם כנראה לא מוכנים עדיין להתחייבות רגשית ולהשקעה שהיא דורשת. אתם נהנים במיוחד מאווירה טובה בבית ובין בני המשפחה. מישהו שדורש תשומת לב אישית ומעריץ אתכם, מעלה לכם את ה'אגו'. זכרו כי כאשר אדם נאור זוכה בהצלחה ובהישגים, הוא נשמר מפני השאננות ונרתע מפני חוסר הגינות כלפי אחרים.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
חשוב מאוד לשמור על גישה חיובית למרות שהסבלנות שלכם לא בשיאה. נושאים של זוגיות עומדים על הפרק. תפסיקו להתלבט כל כך הרבה לגבי מה חושבים עליכם אנשים אחרים. גם אם היום אתם בעניין, מחר מותר לכם לשנות את דעתכם. קחו הכול בקלות! זכרו כי אדם נאור שומר על אמת פנימית – הוא יודע כי אם ינהג על-פי אינטרסים של אחרים, עלולים מניעיו להפוך לאנוכיים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
זה יום בו אתם נכנסים למצב רוח פילוסופי במקצת ומתלבטים לגבי האחריות שלכם בקשרים רומנטיים. כדאי לבחון מה אתם תורמים ומה גורם לצד השני לחרוק שיניים. יום מתאים לשיחות נפש. נסו לאזן בין הצרכים שלכם לבין מה שמצפים מכם בלי לוותר על עקרונות ושאיפות אישיות. זכרו כי כאשר אדם נאור חווה תקופה טובה, הוא נשמר לא פחות מאשר בעת סכנה. הוא יודע כי האושר עלול להפוך לשאננות מכשילה.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
היום תוקפת אתכם תחושת שליחות, כאילו מישהו מינה אתכם למורה או למחנך שצריך להדריך את כל העולם ולהפנות אצבע מאשימה ל"מי שמגיע". מצב עניינים זה מעורר את זעמם של בני משפחה וחברים שלא ממש מוכנים להיכנס למשבצת שהקצבתם להם. מותר לכם להאיר ולדבר אך מומלץ להימנע מביקורתיות יתר, במיוחד אם לא נשאלתם. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו תצטרכו להתעלות מעל לרגשותיכם ולנהוג זהירות יתירה באנשים בעלי מעמד ושררה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
קונפליקט עם אדם אשר בשמו מופיעה האות ח' מסתיים בניצחון אישי שלכם. אם הייתם חושבים על תוצאות מעשיכם מראש, הייתם חוסכים לעצמכם ולאחרים עוגמת נפש מיותרת. מומלץ להפיק לקחים. תורידו קצת מרמת הספונטאניות, אל תתביישו לשאול שאלות ותתעקשו לקבל תשובות מלאות. אנרגיה קוסמית מבשרת טובות עבור אלה מכם השרויים עתה בעסקי נדל"ן או העתקת דירה.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
יום שקט יחסית. אתם עסוקים בעבודה מעל ומעבר. יתכנו עימותים או קשיים בפרויקט מסוים. אתם מתעניינים בלימודים בתחום רחוק מהנושאים שאתם עוסקים בהם ביום יום. אפשרות של קשר משמעותי מתחילה להיות ריאלית יותר. לא הולך לכם בקלות בהתחלה אך לאחר תקופת מעבר קצרצרה, המזל מאיר פנים. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם להעניק יחס טוב גם ליריביכם ולהתפייס איתם עוד לפני שחציתם את הקו שאין ממנו חזרה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
ירידה באנרגיות גורמת לכם לצורך להתאמץ גם בדברים שהיו לכם קלים לביצוע עד לימים האחרונים. נסו לא לקחת את זה כל כך קשה. המצב ישתפר בקרוב. אתם קצת עייפים וזה טבעי למדי אחרי שרשרת האירועים שעברתם לאחרונה. אל תהיו שיפוטיים כלפי עצמכם וגם כלפי אחרים. מומלצת חמלה והתחשבות- לא התחשבנות. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו יש ביכולתכם להגיש עזרה לאלה הזקוקים לכם. נראה שאתם עושים כן ממניעים הומאניים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
דחייה עד לרגע האחרון של מחויבויות חשובות עלולה לגרום לכם לאי נעימות. הסדירו את כל ענייני הכספים ודאגו שהניירת שלכם מסודרת. במידה ואתם מתקשים – בקשו עזרה מחברים. מישהו שהייתם איתו בקשר רומנטי בעבר מרגיש כלפיכם מרירות. סגרו מעגלים ואם יש צורך להתנצל עשו זאת ללא דיחוי. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו צפויה לכם נסיעת תענוגות, כמו גם בשורות טובות מיקיריכם השוהים במרחקים.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
אל תעמיסו על עצמכם יותר מידי. לחצים ומתח מהווים עבורכם גורם סיכון למרות שאינכם מודעים לאפשרות זאת. התנהגות מתחשבת תניב תוצאות טובות בעבודה וכן במשפחה. תכנון נסיעה שאתם רוצים בה עד מאוד, דורש את מלוא תשומת הלב. יש מי שמתנגד לתוכניות שלכם. תמצאו את הדרך להשיג את מה שאתם רוצים בדרך יצירתית ולא לוחמנית. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו אתם צריכים ללבן מחלוקות עם יריביכם ולהגיע עימם לפשרה כלשהי.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
נראה כי אתם מוטרדים בגלל אירוע שמשתתפיו נוהגים לעקוץ אלה את אלה. אל דאגה, הדברים יסתדרו מאליהם. בשורה טובה משיגה אתכם בדיוק כאשר עמדתם להתייאש. אתם נוכחים כי לא היה מקום לפסימיות. אתם ממתינים להצעה מצד אדם שהפיח בכם תקווה ואופטימיות. הניחו לדברים להתגלגל בקצב שלהם. צפוי בילוי בחברת אדם אשר יש לכם רגשות מעורבים כלפיו. נסו ליהנות מן האירוע, מבלי להרהר במחר.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
שינוי תדמית הוא דבר שאתם כמהים לו בימים אלה. בא לכם פשוט להיות מישהו אחר. מלבד ההשלכות החיצוניות, יש כאן גם אספקטים פנימיים רציניים שכדאי להתייחס אליהם בכובד הראש הראוי. עם זאת, שינוי 'קוסמטי' לא יפתור את הבעיות הבוערות שעומדות על הפרק. החזירו לעצמכם את השליטה על מה שקורה לכם. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו אין הצדקה לקיצוניות מכל סוג שהוא. להיפך, רק איזון והרמוניה יביאו את האושר הנכסף.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button