הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 17-01-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
הגיעה הזמן לומר את האמת כמו שאתם רואים אותה. אדם קרוב מסתיר מכם מידע והדבר גורם לתחושה של חוסר אמון. תחושה של דיסהרמוניה תימשך כל עוד לא תמצאו הזדמנות לשיחה כנה ופתוחה שתבהיר ציפיות הדדיות. בסך הכול, יום שמסתיים בנימה חיובית. תתפלאו לגלות עד כמה אתם מוערכים על ידי אחרים. הרקיע מדגיש את הצורך בשיקול דעת הגיוני תוך התעלמות מרחשי לב.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
אתם עסוקים יותר מידי עם עצמכם. התמקדו בצד המעשי של החיים. את הרעיונות הגרנדיוזיים והפרשנויות השאירו למועד אחר. אתגר שעליו אתם חושבים הוא מהווה הזדמנות כלכלית. אל תפספסו! אם תצליחו להשתחרר מפחדים וחרדות- הדרך פתוחה וההצלחה מעבר לפינה. אי הבהירות לגבי העתיד תתפוגג אם רק תפסיקו לדאוג. הרקיע מעצים את קשריכם עם בני ובנות מזל אריה, כמו גם צופה הצלחות בתחומים הדורשים מנהיגות וייצוגיות.
הורוסקופ שנתי מזל שור


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל תאומים
למרות שזה אולי נראה לכם סוף העולם להישאר בבית מול הטלוויזיה, עושה רושם שזה בדיוק מה שאתם זקוקים לו. גם אם תנסו לארגן חברים לבילוי משותף, תגלו שאין שיתוף פעולה משמעותי. עשו לבד את השיקול ואולי תחסכו לעצמכם טרחה מיותרת. האושר שבלב טוב עשרת מונים מכל עושר חומרי שהוא איזהו עשיר? – השמח בחלקו!
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
למרות שאתם עובדים לאחרונה על נושא של גמישות מול נוקשות, לעיתים- העקשנות שלכם דווקא משתלמת. צעד שנראה לכם קיצוני, מתברר כצפוי ולא מעורר מחלוקת. המשיכו לפעול על סמך האינטואיציה. זה ערב שמתאים לבילויים שקטים. אתם מרעיפים אנרגיה חיובית ובאמת שלא צריך להתאמץ יותר מידי. הדברים פשוט יקרו לבד. הרקיע מעצים את קשריכם עם בני ובנות מזל תאומים, כמו גם מבשר על הצלחות בעולם התקשורת.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
אתם חשופים היום ללהטוטי לשון של נוכלים. אל תתנו אמון באנשים שהתנהגותם חשודה כלהיטות יתירה. מישהו שהיה נדמה כי הוא 'טוחן מים', מציב לכם אולטימאטום. בשוך ההפתעה תצטרכו להחליט אם לחתוך או להמשיך. שליחיו של קופידון מעודדים אתכם להפליג בספינת האהבה, גם אם הראש שלכם טרוד בתחומים אחרים. יש להימנע מעימותים וויכוחים. הפסיקו לנהל את כל העולם ותנו לדברים לזרום מעצמם. מניפולציות פשוט אינן עובדות לאורך זמן. הנומרולוגיה מעודדת אתכם למגורים ולנסיעות בבתים ובמכוניות שמופיעים בהם המספרים [על פי הסדר]: 1, 5 ו 7.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
נושא אישי מעסיק אתכם ומדיר שינה מעיניכם בלילות. בתכלס, אתם מכורים לדאגנות וברגע שתבינו זאת התחושה הכבדה תתפוגג. בדיקה של כל הנתונים הרלוונטיים תרגיע את העצבים המרוטים וכמובן שיש לשקול בחיוב התייעצות עם מומחה. צפוי שינוי מפתיע בתחום החברתי. הנומרולוגיה מעודדת אתכם למגורים ולנסיעות בבתים ובמכוניות שמופיעים בהם המספרים [על פי הסדר]: 5, 7 ו 1. [ויש האומרים, 4]הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
יש מי שרומז כי כדאי שתרסנו את נטייתכם לפרפקציוניזם. כדאי לכם לשקול את דבריו בגישה חיובית. אתם לא חייבים להאמין למי שמונה בפניכם את הצלחותיו אחת לאחת. בקרוב יתברר כי הדברים אינם כה נפלאים. רעיונות הרפתקניים עשויים להתברר כמי שמעניקים לכם רעננות והתחדשות. צפויות התנסויות לא שגרתיות. הרקיע מייצג מצבים של אהבה ושיתוף פעולה מצד הסובבים. בעצם, זהו עיתוי האהבה ועל כן אפשר לבנות עליו כאשר מדובר בתחום שבינו לבינה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
יום מתאים לבילוי. אווירה הרמונית ותיאום עם חברים מביאים אתכם לבחירת בילוי מועדף שגורם לכם להנאה רבה. הזדמנות לגיבוש קבוצתי מגיעה באופן מפתיע ומהווה הגשמה של צורך בסיסי עמוק. כמו כן, בימים אלה גם חיי החברה בסימן עליה ומצב הזוגיות טוב. שמרו על איזון בין השניים. אם אתם מרגישים נחותים לעומת דמות כריזמטית וסמכותית, שלבו בלבושכם גוונים של כחול.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
הזדמנות להשתתף בפרויקט שמעניין אתכם מאוד, מגיעה אליכם במפתיע, לאחר שכבר כמעט הרמתם ידיים. לאחר שנלחמתם להשיג את הדבר שכל כך רציתם יש לכם תחושת סיפוק חזקה. מצד שני, המתח יורד ואתם נינוחים יותר. מערכת יחסים מאתגרת שתדרוש מכם מאמץ לא קטן, מזדחלת לתוך החיים שלכם. כדאי לוודא שזאת אכן הבחירה שלכם! על מנת להגביר אנרגיות יצירתיות ובכלל להגשמה עצמית, השתמשו באבן מזל מסוג טורקיז.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
האמת היא שבא לכם לנוח מכול השבוע אבל פשוט 'אין מצב'. אתם מצליחים להתאושש הודות לביקור פתע של מישהו שאתם מאוד אוהבים. אתם מצליחים לגשר בין הרצונות המנוגדים של כמה מבני המשפחה וזה עושה לכם טוב על הלב. אם תמשיכו בכיוון זה תגלו שיש לכם יכולות מרשימות בתחום זה, כל עוד אתם לא מעורבים באופן אישי ורגשי. חומר למחשבה- לא כן? אלה מכם השואפים למשוך אל ביתם אנרגיות ממוזלות, מומלץ להאיר באור סגול את הכותל הדרום-מזרחי אשר בביתם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
קצת פחות חשדנות כלפי הסביבה ובעיקר כלפי המקורבים לכם, היה יכול לגרום להרגשת הקלה ולאווירה נינוחה יותר. חוסר ביטחון שאין לו כלל ביסוס במציאות, גורם לכם המון נזק במישור המשפחתי והחברתי. גלו קצת יותר יושר פנימי כלפי עצמכם והאחרים. אל תחפשו תירוצים להתנהגויות לא מקובלות שלכם. חולשה אנושית- כן, מותר גם לכם. למזל, להצלחה ובכלל להרגשה טובה – ענדו קמע אשר משובצת בו אבן מסוג אמטיסט.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
חבל שאתם מסתירים את הרגשות שלכם. יש מי שרוצה לפייס אתכם ולרצות, אבל בעצם המסתוריות שאתם מתעטפים בה, לא כול כך ברור מה באמת אתם רוצים. יש לכם את היכולות להתבטא בצורה נעימה ולהעמיד את הדברים על דיוקם. בן/ת הזוג יפתיע בהצעה לבילוי יוצא דופן. גישה של יצירתיות וגמישות תחולל פלאים. לזרימה טובה של אנרגיה רומנטית, אל תהססו להאיר באור וורוד את חדר השינה שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button