הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 18-01-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
צפויה מריבה טיפשית שתתחיל בעצם מוויכוח סתמי. מסתבר שכולם רק חיכו להזדמנות להוציא החוצה את כל מה שישב להם בבטן זמן רב. אחרי שהסערה תעבור כדאי מאוד ליזום שיחה שקטה ועניינית המיועדת לבירור, והגדרה של שיפורים ושינויים מעשיים. הפנימו את הרעיון לפיו במצב של תוהו ובוהו יש להשכין תחילה סדר בין כל הגורמים המרכיבים אותו, ורק לאחר מכן ניתן להמשיך במעשה היצירה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
קשרים קיימים יכולים לקבל משמעות חדשה, בעקבות מהלך לא צפוי של בן/ת המין השני. אתם לא אוהבים יותר מידי שינויים והפתעות, במיוחד כשזה קורה לכם ביוזמת מישהו אחר. הייתם מעדיפים להפתיע את הצד השני כדי להבטיח את שליטתכם במצב. תחשבו שוב לפני שאתם 'מפעילים' אנשים אחרים וגורמים להם לקנא לכם. זהו מהלך לא רצוי. הרקיע מייצג מצבים אשר לפיהם צפויה לכם פגישה מרגשת עם מישהו אשר נוהג כלפיכם בנדיבות רבה.
הורוסקופ שנתי מזל שור


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל תאומים
יופי של יום. אתם מצליחים להתארגן ול'סדר' את הראש וגם את הבית. נוצרות נסיבות חדשות ואתם נהנים מהחידושים. בני משפחה וחברים מגיעים לבקר ואתם מוצאים את עצמכם במרכז העניינים והפעילות. הדברים זורמים להם בכיף. סוף השבוע זורם בנימה אופטימית ועם חיוך. השתמשו בגוונים כתומים בלבושכם על מנת להיטיב עם הדימוי העצמי שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
צפוי אירוע מרנין אצל אדם שאתם אוהבים. בעקיפין נראה כי איכשהו הייתה לכם יד בסיפור הזה. אנרגיה ספונטאנית לוקחת אתכם אל בילויים משעשעים. משביתי שמחות יטענו כי נתקפתם במצב רוח ילדותי. סמכו על עצמכם שתוכלו להסתדר. אתם מגלים צד חדש אצל מישהו שמקורב אליכם מאוד ומופתעים לחלוטין. בעיקרון, יום מוצלח מבחינה תקשורתית עם הסביבה. להרגשה טובה ולפריצת סכרים נפשיים, אל תהססו ללבוש בגדים המכילים את כל צבעי הקשת.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
ייתכנו חילופי אישים בתחום החברתי. היכרויות חדשות פותחות לכם דלתות לכיוונים לא צפויים. יש מישהו חדש שמאוד מוצא חן בעיניכם ואתם מחכים להזדמנות להתקרב. שעת הכושר תגיע. צריך רק לגלות ערנות. הנטייה הטבעית שלכם לאימפולסיביות ולגישה ישירה- תשתלם. למשיכה ולמגנוט של אנרגיות רוחניות, שלבו גוונים סגולים בלבושכם. זה עיתוי חלומי עבור המשוררים שביניכם כמו גם עבור החוטאים בכתיבה יוצרת. אל תהססו לחשוף את יצירותיכם.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
אתם מבלים יום נחמד עם אנשים שאתם ממש אוהבים. מצב הרוח משופר במיוחד ושוב, בפעם המי יודע כמה, אתם מגיעים למסקנה שעליכם להקפיד באופן מיוחד על בחירת הסביבה החברתית שלכם. אם אתם מתקשים בקבלת החלטות משמעותיות, שלבו גוונים צהובים בלבושכם. מתחילה להירקם תוכנית שהייתה עד עתה בבחינת פנטזיה. יש לכם סיבות טובות להתחיל לחייך ולנשום.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
אתם עוברים תהליך של התפתחות אישית. יש לכם צורך לפעול "כאן ועכשיו" אבל הנסיבות לא בשלות עדיין. חכו עוד קצת עד שתוכלו לפרוץ קדימה. יופי של יום למי שנמצא במערכת זוגית. בן/ת הזוג מוצאים דרכים מקוריות להראות את אהבתם. זאת ההזדמנות המתאימה שלכם להפתיע את הצד השני ולהגיב באותו מטבע. למזל ולהצלחה בענייני הלב והרגש, נראה שדווקא גוונים ירוקים בלבושכם עשויים להוביל אל תפנית מרתקת.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
יש לכם צורך בהרבה תשומת לב. תופתעו לגלות מאיפה תגיע עזרה. אל תשכחו את אותו אדם בפעם הבאה כשהוא יזדקק לכם. למרות היות העזרה בלתי צפויה, קבלוה ללא היסוסים וללא בררנות. אם מתעוררים זיכרונות שהיה נדמה כי הצלחתם להתגבר עליהם, קחו לעצמכם פסק זמן להרהור וחשיבה. יש מי שמרעיף עליכם מחמאות שעושות לכם טוב. גם אם הוא מתחנף קצת, עדיין זה תורם לדימוי העצמי שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
מישהו עלול לנסות לסובב אתכם במניפולציות ואפילו להרחיק לכת ולהפיל אתכם בפח. גלו ערנות. נסו לא להיכנס לעימותים אלא לטפל בחילוקי הדעות בצורה אסרטיבית ובוגרת. לאט אבל בטוח אתם לומדים לפתור בעיות בצורה חדשה ממה שהייתם רגילים עד כה. נדיבותכם מזכה אתכם באנרגיות טובות מצד מי שפעלתם למענו. אתם הרי יודעים כי שכר מצווה הוא המצווה עצמה. הנומרולוגיה מעודדת אתכם למגורים ולנסיעות בבתים ובמכוניות שמופיעים בהם המספרים [ על פי הסדר]: 3, 6 ו 9.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
כדאי לפעמים לרענן את הדעות הישנות שלכם בנושאים יומיומיים. אין אלה עניינים עקרוניים. אין טעם להסתכסך עם העולם ולהוציא כל כך הרבה אנרגיה שלילית. ידידות חדשה ומפתיעה מתפתחת עם מישהו שבשמו מופיעה האות חית, למרות שהרושם הראשוני אינו חיובי במיוחד. הנומרולוגיה מעודדת אתכם למגורים ולנסיעות בבתים ובמכוניות שמופיעים בהם המספרים [על פי הסדר]: 4, 2 ו 8.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
הרומנטיקה מנצחת בגדול. שינוי לטובה בגישה של בן/ת הזוג גורם לכם לפתוח את הלב. ההתקרבות והאינטימיות שנוצרת הן בהחלט עלית מדרגה. נושא של מגורים משותפים יכול לעלות על הפרק ואפילו רמזים למיסוד הקשר. קחו את הדברים בפרופורציה. מותר להתלהב ולבטא רגשות אך לא להגזים בבקשה. יש לאחד כוחות ולשתף פעולה עם אחרים, כדי לגבור על מכשול הניצב בדרככם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
יש מי שמצפה מכם למילה טובה לאחר תקופה של ניתוק. מוטב מאוחר מאשר לעולם לא, אתם יודעים. לא כל מי שמטיף לכם מוסר הוא צדיק גדול. יש אנשים שאין להם חיים משלהם ולכן הם מתמקדים בחיי אחרים. אל תרגישו רגשי אשמה שאתם לא יוצאים לבילוי בחוץ. אירוח שקט של מספר חברים קרובים הוא בהחלט תחליף מצוין. אם מניעיכם כנים, הרי שליבכם ינחה אתכם בדרך הנכונה אל האושר והאהבה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button