הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית: 18-12-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
היום אתם סופגים אנרגיה השייכת ליסוד האש, הנחשב ליסוד מדרבן וויטאלי. זהו יום בו אתם נוכחים לדעת שיש לכם חברים טובים שבאמת מנסים לעזור לכם. קשר משמעותי מתחיל לאט ובשקט עם מישהו אשר בשמו מופיע האות י'. למרות האיטיות המעצבנת משהו, מערכת פתוחה ולא חונקת, אך יציבה מספיק, עשויה לגרום לכם הרבה נחת. תיתכן הצעת שותפות עסקית מכיוון לא צפוי.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
תחושת חיבור והשתייכות רגשית עמוקה מביאה בכנפיה מצב רוח טוב במיוחד. התפתחות זאת, למרות היותה צפויה במסגרת הקיימת, תמיד מפתיעה מחדש. למי שלא נמצא בקשר- העיתוי מתאים לקשרים חדשים ולרומנטיקה. פגישות אינטימיות בארבע עיניים יוכתרו בהצלחה מרשימה. מסר רוחני רומז לכם כי אדם רוחני הוא זה שנהיה מודע להבל שבכל הסובב אותו- דבר לא יכול להיות לך או שלך, פרט לעצמך.
הורוסקופ שנתי מזל שור


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל תאומים
היום מומלץ להתמקד בבעיות הקשורות לעניינים ביורוקרטים. אל תעמיסו על עצמכם יותר מידי, אך טפלו במשימות שאתם צריכים, באופן עקבי, בלי לדחות אותן עוד ועוד. התייחסות קלילה ולא מחייבת אינה במקום כעת וזה מה שנותן לגיטימציה לאנשים אחרים לא להתייחס ברצינות למה שאתם אומרים. עכשיו זה תלוי רק בכם איזה מסר אתם רוצים להעביר. מסר רוחני רומז לכם כי אנשים דוברים שפות שונות. אפילו אם הם משתמשים באותן המילים, אין הם משתמשים בהן באותו המובן. הקשיבו למובן. לעולם אל תקשיבו למילים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
אתם מקבלים תשובות משמחות מאנשים בעלי סמכות והשפעה. בתחום האישי אתם מחפשים גירויים מנטאליים כדי לא להשתעמם ועובדה זאת עלולה להביא אתכם למקומות לא הכי בריאים בשבילכם. שבירת מוסכמות ונורמות מקובלות זה בסדר, אם אתם לא רגישים מידי. אל תתפלאו אם תתקשו לשלם את המחיר הרגשי המתחייב. מסר רוחני רומז לכם כי בכל פעם שאתם מקשיבים, הקשיבו למשמעות. בכל פעם שאתם מקשיבים לאדם, הקשיבו לכל אישיותו, ומיד תוכלו לראות אם האיש חי בממד הבעלות או בממד ההוויה.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
בכל מה שקשור לנפש שלכם, אסור לכם להתפשר. נראה שמתח ולחץ משפיעים עליכם לרעה ואתם מוכרחים, אבל ממש, לקחת פסק זמן. יום מתאים לעשות בדיוק את זה בלי להתחשבן עם אחרים וגם בלי להתחשב במה ש'מוכרחים' לעשות. הכל יכול לחכות ושימו לב- אל תנסו להפעיל אחרים לעשות את המוטל עליכם. הרקיע מייצג פרשיות רומנטיות בעלות אופי "פיקנטי", כמו גם הצלחה במניפולציות פיננסיות.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
מצב הרוח שלכם מרומם. אתם מרגישים שהיכולת שלכם להסתדר עם אנשים, מבטיחה הצלחה בתחומי חיים שונים. מערכת יחסים עם בני משפחה תופסת תאוצה לכיוון של רגיעה. ובכל זאת, יש מקומות בהם אתם מראים 'פתיל קצר' מאוד. התגובה שלכם תלויה פעמים רבות בזהותו של הפונה ולא בתוכן המילים. נסו לבדוק למה. הרקיע קובע כי צפויה לכם הצלחה בביצוע משימה בלתי אפשרית… לכאורה.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
אתם עושים לא מעט טעויות בדרך בה אתם מתייחסים לסביבה. חוסר ההערכה וכפיות התודה שאתם חשים, מהווים מן הסתם, מראה להתנהגות שלכם כלפי אחרים, בזמן כזה או אחר. במקום לכעוס על אותו אדם שגורם היום למהומה רבה, נסו לברר מה מסתתר מאחורי הכעס. מצד שני, תלמדו לומר לא כשאתם לא רוצים לבצע משימה שנראית לכם לא הוגנת. הרקיע רומז על צורך בנטילת פסק-זמן לצורך בחינה מחדש של בעיה
סבוכה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
שינוי דרסטי מהווה נושא שיחה המעיק על זוגיות קיימת. אצל הפנויים נפתחות אופציות חדשות שלא נראו אפשריות עד כה. אתם נמצאים בלחצים פנימיים וקשה לכם למצוא מנוחה. התשובה בכל מקרה, נמצאת בידיים שלכם. ככלל, אתם עוברים תקופה לא קלה עבורכם, למרות שמבחינה אובייקטיבית אין על מה להתלונן. אתם זוכים במידע ששווה לכם כסף. עכשיו תצטרכו לקבוע כיצד לתרגמו למונחים מעשיים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
יום נחמד. האופטימיות חוזרת אליכם ובגדול. כדאי שתורידו ציפיות ותלכו על משימות קטנות יחסית, כדי להעצים את תחושת הניצחון וההצלחה. למרות שהמצב אינו כולו בשליטתכם, תוכלו ליצור הרגשה חלקית טובה יותר ולחכות להתפתחויות חיוביות שנמצאות ממש מעבר לפינה. אתם מופתעים מהתנהגותו המוטרפת של אחד ממכריכם, אך אם תפשפשו תגלו כי יש היגיון רב בפעולותיו. הלארג'יות שאתם מגלים בונה לכם שם טוב, אך לא ממש תורמת למישור החומרי. אם תרצו, חומר למחשבה.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
שימו ליבכם אל אדם יוצא דופן שמאוד ישמח לסייע לכם היום. יש לכם המון משימות ומילות המפתח ליום זה הן יעילות והתארגנות נבונה. קבלו באהבה את כל העזרה המושטת לכם ולכו קדימה לעבר המטרות שהצבתם לעצמכם. תהיה לכם הזדמנות לגמול לאנשים שעוזרים לכם בדרך, בעיתוי מאוחר יותר. אל תרגישו לא נוח. אנרגיה קוסמית צופה כבוד והישגים בתחום שזה עתה פלשתם אליו.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
תופעה קוסמית עלולה להוליד מצבי רוח הפכפכים. עול האחריות שרובצת עליכם מכביד ואתם שוקעים למצב רוח מדוכדך. המציאות לא מסבירה לכם פנים וגם במקומות בהם אתם מצפים לפרגון ותמיכה, זה לא ממש קורה. בכל זאת, למרות שאתם חשים מועקה, אתם מצליחים לתפקד לא רע. זה לא הזמן לחיטוטים פנימיים או להתחשבנויות עם אחרים. התמקדו בעבודה.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
אירוע קוסמי מוביל אל חרדות שווא. אתם חשים חסך בתחום האישי והרומנטי. קשרים מתחילים ולא נמשכים ואתם תוהים למה זה קורה לכם כל הזמן. נסו להיות פחות מרוכזים בעצמכם ויותר קשובים לזולת. צאו לבלות עם חברים ואל תחששו ליהנות, לפלרטט ולהשתטות. אף אחד לא יצחק מכם וגם אם כן, למי איכפת? גלו פתיחות לביקורת בונה. הסובבים אתכם רוצים בטובתכם, גם אם אתם סבורים כי לא כך הוא.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button