הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית: 23-11-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
הזווית ההרמונית שבין כוכבכם מרס לבין כוכב יופיטר, תורמת לעולם רגשי חמים ומתוק מהרגיל. נראה כי רגשות נוסטלגיים מציפים אתכם אך יש לכם את הכלים להכיל הכל. עליכם להתכונן נפשית ולהכין את עצמכם לשינויים שעומדים בפתח. לא שאתם מרגישים מאוימים כי שינוי גורם לכם להתרגשות ולזרימת אדרנלין מוגברת, אך אמפתיה מצד בן/ת זוג או אדם קרוב אחר, תסייע מאוד ברגעים מרגשים אלה.

מזל שור
כוכב ונוס השולט בכם נמצא עתה בגזרת מזל קשת ובזווית מאתגרת כלפי כוכב נפטון. התופעה מעניקה לכם אנרגיה יצירתית רבה מהרגיל. עניינים הקשורים לנושאים רגשיים יעסיקו אתכם היום. המזל נוטה להאיר לכם פנים ונראה שאין לכם כל סיבה לדאגה. יוזמות והתחלות חדשות צפויות לכם בקרוב. אדם השייך לעבר הרחוק שלכם יוצר קשר ומציע מפגש, אל תהססו- לכו על זה בגדול. למרות שאין לכם זמן מיותר- אתם צפויים לנחול הפתעה, כך ששווה לכם להתאמץ.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל תאומים
באמצעות האינטליגנציה הגבוהה שלכם, פענחתם מהר מאוד את הסיטואציה החדשה שנוצרה בקטע בעל אופי חברתי. קרה מה שקרה- אל תתעכבו יותר מידי ואל תחפשו דרכים לנקום. לפחות עכשיו אתם יודעים מי בעדכם ומי נגדכם. אין צורך שכל העולם יאהב אתכם ויאשר את מעשיכם. לפעמים צריך לחלוק עם אחרים את שהם לא עמלו למענו. יש דברים שאין צורך להתחשבן עליהם.

מזל סרטן
תגובה של חבר/ה קרוב לגבי מידע ששלפתם מהשרוול בלי להקדיש לכך מחשבה רבה מידי- עלולה ליצור מצב מביך. אותו אדם, המשמש נושא שיחה, מתגלה ב'קלקלתו' באופן שאינו מחמיא לו ביותר. אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור. מוטב להודות בטעות, להתנצל ולנסות לא לחזור על אותה טעות פעמיים. אם אתם מכירים בערך עצמכם, המתינו בסבלנות לבן הזוג הנכון. אל תתפשרו עם המצוי – השיגו את הרצוי.

מזל אריה
אתם לוקחים ללב יותר מדיי קשה, ונוטלים על כתפיכם אחריות גם לגורלם של אנשים אחרים. אל תתייחסו יותר מידי ברצינות לסיפורים שמספרים לכם כל מיני אנשים שמנסים לעורר את הרחמים שלכם או משחקים אותה כאילו הם במצב של 'מצוקה' ורק אתם יכולים לעזור להם. הדבר אינו נכון- אל תיכנעו למניפולציות. הטעייה נבונה בעיתוי הנכון עשויה להוביל לתבוסת מתחריכם. אל תפעלו בגלוי אלא מאחורי הקלעים.

מזל בתולה
בכל ימי החול אתם נלחמים על עצמאותכם הכלכלית ומסרבים להיות תלויים באחרים. עיקרון זה דורש מכם וויתורים כואבים. ביום המנוחה אתם מהרהרים וחוששים פן תצטרכו לצמצם במקצת את רמת חיים אליה אתם שואפים. קשה אך אפשרי. בימים אלה כשההוצאות שלכם מרקיעות שחקים, עדיין חשוב להקפיד על רישום הוצאות קפדני. ההצלחה בוא תבוא אך יש להצטייד בסבלנות. נראה שאתם מעפילים אל הפסגה עקב בצד אגודל.

מזל מאזניים
דווקא כאשר נראה שיש שיפור משמעותי במישור החברתי וביחסים האישיים, מתעורר מתח פנימי. מתעוררים לא מעט חיכוכים שנראים מיותרים לחלוטין, בגלל נושאים חסרי ערך. 'המלחמה' היא על שליטה וכוח ולא לגופו של עניין. שינוי ההסתכלות עשוי לעזור לכם להתמודד טוב יותר. יש לפקוח עין על שותפים ושותפויות, וזאת גם אם אתם בוטחים בכנות כוונותיהם.

מזל עקרב
לא קל לכם לנווט בין דרישות סותרות שמגיעות אליכם. אדם קרוב מגלה חוסר פתיחות וחוסר גמישות כלפי סגנון החשיבה שלכם. הביקורת הסמויה גורמת לכם לירידה במצב הרוח, למרות שאתם בהחלט עושים מאמצים לקדם את האינטרסים שלכם. גם היום אתם עסוקים בדיונים פנימיים לגבי תוכניות בעתיד, הרפו. זה הרי היום החופשי שלכם. צפויה התלבטות קשה בין שתי אפשרויות, אך הזמן שחולף אינו משחק לטובתכם.

קשת
מזל המסגרת הביתית הופכת להיות תובענית במיוחד ועובדה זאת מרגיזה אתכם ומוציאה אתכם משלוותכם. אינכם מתמודדים בצורה הטובה ביותר עם הלחצים ובוחרים לברוח ולתפוס לכם פסק זמן לבד. אל תטילו את האחריות לדבר על אחרים וגם אל תאשימו. מרחב אישי נחוץ לכם בלי שום קשר להתנהגותם של האחרים. החל ממחר יש לטפל בדחיפות בעניינים הקשורים לניירת שהתעכבה, זאת גם אם נטייתכם היא להמשיך ולדחות את הטיפול בהם.

מזל גדי
אתם עסוקים בחיפוש משמעות ועומק במקומות לא נכונים. עליכם ללמוד לזרום עם ההתרחשויות. הרמוניה היא מילת המפתח עבורכם. אז אל תתאמצו יותר מידי. הצעות לבילוי יגיעו אליכם ואתם תוזמנו למספר אירועים חביבים. פנויים ופנויות יוכלו להכיר אנשים מעניינים וליהנות בצורה מפתיעה. אתם עשויים למצוא את עצמכם בפרשייה לוהטת וייתכן, אפילו, לוהטת מדי לטעמכם.

מזל דלי
חוויה נעימה צפויה לכם במסגרת המשפחתית. אתם נוטים לנהוג בצורה ישירה ואמיתית ומניחים שכולם נוהגים כמוכם. הדבר כמובן אינו נכון וצפויה לכם אכזבה מסוימת מצד אדם קרוב שמפיל עליכם 'תיק' שלא קשור אליכם. יום מתאים להיכרות רומנטית בעלת פוטנציאל רציני. כדאי לנתק קשר עם אדם שאינו חוסך מכם את ביקורתו, נראה כי הוא אינו ראוי לכם.

מזל דגים
גם ביום המנוחה אתם עובדים קשה מאוד בסידור הבית. כעס מצטבר אצלכם מאחר ואתם בעצם לא רוצים לבזבז את כל היום על חיטוט בין מדפים מאובקים. חיפוש מסמכים מתסכל שמעסיק אתכם מספר שעות יתגלה בעתיד ככדאי. בשעות הערב מומלץ לצאת מהבית ולנסות פעילות לא שגרתית. כדאי לגלות רגישות כלפי בן/ת הזוג. זה הזמן לתחילתם של קשרים המבוססים על היגיון ולא על זיכרונות ורגשנות.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button