הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית: 25-11-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
אתם תקועים כל היום בפגישות עסקיות ונראה שהיום הזה פשוט לא רוצה להיגמר. לקראת הערב האווירה נעשית נינוחה הרבה יותר. מפגש מעניין אם מישהו שבשמו מופיעה האות ע', יכול להוות נקודת מפנה חשובה בקריירה שלכם. זאת במידה ותשכילו לנהוג בצורה מתוחכמת שמכבדת אתכם כאנשי מקצוע. הקשיבו לעצותיו של אדם חכם ורוחני. אולטימאטום או תנאים שתציבו, יזכו לאהדתו של הצד השני. חבר קרוב יזדקק לעזרתכם.

מזל שור
המתח הפנימי שאתם חשים יכול להשפיע גם על הזוגיות. שמרו על ביקורת פנימית ונסו לא להוציא את התסכולים שלכם על האדם הקרוב אליכם ביותר. השינויים שאתם עוברים הינם הכרחיים. את חוסר המנוחה כדאי לנצל לפעילות ספורטיבית או לקידום פרויקט שנדחה כבר זמן רב כמו למשל- סידור וניקיון יסודי של הבית. יסייעו לכם אנשים שאינם מכירים אתכם, אך יש לכם עימם אינטרסים משותפים.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל תאומים
התאוששתם ואתם נראים נפלא. יש פער בין הצרכים האישיים והפנימיים, לבין התחייבויות חיצוניות, אבל אתם מצליחים להתאים את עצמכם למצב על פי הנדרש. תחושת אי וודאות מעכירה במקצת את האווירה אך למעשה אתם מספיק בטוחים בעצמכם כדי לסמוך שיהיה בסדר. שמורה לכם הזכות לראות אושר בחייכם, הבחירה בצער ובתסכול הינה מעשה ידי אדם.

מזל סרטן
יום רומנטי. שיפור היחסים בסביבתכם מהווה נקודת מפנה. תחושה של תמיכה והשתייכות במסגרת המשפחה. מתעוררת תקווה לעתיד טוב יותר. אל תוותרו על האמונה. חשוב לעודד ולנסות לעצב ביחד, דרך חדשה להתנהלות. אווירת הפיוס משפיעה לטובה על כולם. המשיכו. אתם בכיוון הנכון. הכוחות הקוסמיים פותחים בפניכם שער רחב להתחדשות ולמהפכים, אל תיצמדו אל אשר התיישן והתבלה.

מזל אריה
הנושא הכספי מטריד אתכם במיוחד. הוצאות בלתי צפויות מגיעות בבת אחת. ייקח לכם קצת זמן להתאושש ולמצוא תכונית פעולה שתאפשר לעמוד בהתחייבויות. לשם כך דרוש ניתוח אנליטי של המצב. היכולת הווירטואוזית שלכם בענייני פיננסיים וגם יכולת התקשרות והדיבור, יעזרו לכם גם אצל מנהל הבנק. מסרים סמויים מעודדים אתכם לשקול נתיב חדש לעיסוק ולרווח, אל תתמהמהו.

מזל בתולה
אתם מצליחים להגשים מהלך שחלמתם עליו במשך שנים. אחרי שהמטרה מושגת, מתברר לכם עד כמה כל זה לא היה שווה את המאמץ. אין לכם אפילו את המותרות להתענג יותר מידי על הניצחון. פשוט, עכשיו העיתוי מתאים. מישהו שבשמו מופיע האות שין מנסה לגרום לכם להיות תלויים בו יותר ויותר ואינו בוחל בשום אמצעי.

מזל מאזניים
יום חביב ביותר. בילוי עם אנשים שמזמן לא פגשתם יגרום לכם להנאה רבה ועניין מחודש. ייתכן שתקבלו הצעה עסקית מפתה. אל תמהרו להסכים. חשוב לבדוק על הסף ובצורה יסודית-כל הצעה שדורשת השקעה כספית. ייקח קצת זמן עד שתדעו מה באמת כדאי לעשות. בערב תגיע אליכם הזמנה מעניינת שלא תוכלו ולא תרצו לסרב לה.

מזל עקרב
יום טוב ואתם מוזמנים להשתתף באירוע מאתגר בו אתם פוגשים אנשים מעניינים בעלי עיסוק משותף. מבחינת התכנים אתם מרגישים שהגעתם הביתה. על מנת להיטיב ולהשתלב בחברה המתאימה לכם, אתם צריכים לבטא את היכולות הווירטואוזיות שלכם בתחום התקשורת. קטן עליכם! כוכב ששמו סטורן צופן ברכה והצלחה לאלה מביניכם החולמים אהבה יציבה ובעלת תכלית כלשהי.

מזל קשת
כלל חשוב שמנחה אתכם בחיים עומד היום למבחן. מסרים לא נעימים מגיעים אליכם ממקור לא צפוי וקשה לכם להתמודד עם המצב. חדדו את כישורי התקשורת והגיבו באיפוק ובדיפלומטיות. קחו אחריות על הלך הרוח שלכם ואל תתנו לגורמים שליליים להשפיע לרעה. עניינים הקשורים לאמונה שבלב, עלולים להפוך לוויכוחים קטנוניים. אם לא תמהרו להתנער מהסיפור הזה, אתם עלולים לקלקל לעצמכם יחסים שנרקמו בעמל רב.

מזל גדי
היום צפויים שיבושים בתוכניות. אל תיקחו את הדברים בכבדות. גלו ערנות להזדמנויות חדשות שיפתיעו אתכם. שיחת טלפון שתתקבל לאחר ציפייה ארוכה, תגרום לכם לחשוב על נסיעה לביקור קצר. תכנון נכון וקפדני יאפשר את מה שנראה כרגע בלתי אפשרי. טיפוסים מתעלקים ינסו לארגן מפגשים עם אנשים שלא התראתם עימם זמן רב. נראה שאתם לא ממש מתלהבים מן המלאכותיות שברעיון הזה.

מזל דלי
יום טוב עובר עליכם וזה משום שהצלחתם להשתחרר מדאגות היום יום ולהתחבר לשלווה הפנימית. יציאה לבילוי עם חברים תפתיע ברמת החוויה. הקטע הזה יהיה מענג כל כך עד שתנסו לשחזר את החוויה פעם נוספת. מכרים חדשים שהתחברתם איתם לאחרונה מתגלים כנאמנים ואכפתיים יותר מהצפוי. אתם מוכנים לשכוח את עקרונותיכם ביחסיכם עם אדם אשר יקר לליבכם. נראה שהפיצוי שאתם זוכים לו שווה את זה.

מזל דגים
יום מתאים לטיולים רומנטיים. סוף סוף הצלחתם לבצע תוכנית שחלמתם עליה זמן רב. היום תגלו רבדים חדשים אצל בן/ת הזוג בנסיבות שונות מהרגיל. צפויה נסיעה שבמהלכה תבקרו במקום חדש בו לא הייתם קודם לכן. לפנויים זה יום מומלץ לבילוי חברתי. אז נכון שאינכם נחשבים לטיפוסים תחרותיים, אבל כדאי שתערכו לעצמכם מסע של יחסי ציבור כדי לגבור על המתמודדים מולכם. זה לא הזמן לגילויי ביישנות.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button