הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 27-02-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
מה שהכי חשוב לכם בימים אלה זה להפעיל את המשמעת העצמית. באמת, לא מתחשק לכם ללכת לעבודה ולמלא את כל המחויבויות שפתאום משעממות אתכם. זה יום שכזה וקבלו את המצב כפי שהוא בלי לעשות מזה יותר מדי דרמה. יש לכם מוסר עבודה ואתם חרוצים מאוד, אז לפעמים אפילו לכם מותר להבריז. הרקיע מבשר על תקופה שופעת מזל והצלחה בהימורים ובקשרים עם מדינות שמעבר לים. כמו כן הוא צופה שמחות אצל הסטודנטים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
היום אתם מתחילים סוף שבוע מלהיב במיוחד. אחרי שהייתם במתח זמן רב, אתם מצליחים להירגע והמועקה הכבדה מתפוגגת ומפנה מקום לתחושה נהדרת של קלילות. זה זמן טוב להניח בצד את כל הסיבות למריבות ולוויכוחים ופשוט לשכוח מכל העולם. נצלו את הזמן למנוחה או לאירוח חברים קרובים שיש להם תמיד מקום אצלכם בלב. לסגולה, למזל ולברכה עלה בגורלכם הפסוק הבא מתוך ספר תהילים-"הללויה הללי נפשי את השם". כדאי להגותו שבע פעמים תוך עצימת עיניים.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
בעיות מן התחום האישי כדאי ללבן עם מי שצריך. מכל מקום, אל תניחו לאחרים לבחוש בענייניכם הפרטיים. מה שחסר לכם וגם אם קשה להתחיל, מצאו חצי שעה לפעילות מתונה, העיקר- לעשות ולא לחכות. אל תוותרו לעצמכם ואל תעשו הנחות. כבר ברור לכם שבסופו של דבר אתם אלה שמשלמים את המחיר. הרקיע מבשר על תקופה נפלאה לפעילות פיננסית המגלגלת כסף שהופקד בידיכם. כמו כן צפויות בשורות טובות לאלה מכם שתחום עיסוקם קשור במדעי ההתנהגות.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
יום לא מי יודע מה. בעבודה מתעוררות בעיות של הרגע האחרון לפני החופשה של סוף השבוע. אתם מרגישים עייפות נפשית ולמרות שבסופו של דבר אתם מצליחים להתמודד בהצלחה עם כל הבעיות המתעוררות, הפעם אתם מרגישים בודדים במערכה. נסו לגייס לעזרתכם מישהו שאתם נהנים מתמיכתו בדרך כלל. אל תנסו לפתור את הבעיות של כל העולם- לבד. הפנימו את הרעיון לפיו הרוח היא פראית, אם תנסו להציב לה גבולות – אל תופתעו אם היא תלעג לכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
כל מה שקורה לכם הוא בעצם לטובתכם. קשה לכם להפנים את התפיסה הזאת, כיוון שאתם נתקלים בקשיים לא מועטים וגם קצב הדברים אינו עומד בקריטריונים הגבוהים שהצבתם לעצמכם. כאשר אתם מצליחים לשחרר את עצמכם מהמוסכמות שהצבתם מצב הרוח משתפר בעוצמה רבה. הרקיע מבשר על תקופה המאופיינת בספונטאניות ובאימפולסיביות. החלטות שתתקבלנה "על רגל אחת", תתבררנה כמוצלחות יותר מאלו השקולות והמדודות.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
אתם מקבלים תמיכה לא צפויה מאדם מרתק. מנגד, אתם עלולים למצוא את עצמכם בוויכוח עמוק מול מישהו מהמשפחה הקרובה. האמת היא שדי נמאס לכם להרגיש פגועים ו'אשמים' בכל מה שלא עולה יפה. תוכלו להשתחרר במידה ניכרת ממצבים אלה אם תעבירו סמכויות ואחריות לאנשים אחרים. קחו בחשבון שהמחיר יהיה חוסר ידע ושליטה. הרקיע מבשר על תקופה בה יש לעצור ולברר פרשיות רומנטיות המרחפות בחלל ללא מטרה מוגדרת. מומלץ לבחון דברים לעומק, גם אם יאשימו אתכם בגישה תכליתית וחסרת ספונטאניות..
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
היום אתם מרגישים במיטבכם ותוכלו לממש את כל מה שאתם רוצים. היכולת להגשים ולפעול לכיוון המטרות שהצבתם באה לכם בקלות. יום מעניין בתחום הרומנטי. גישה חיובית מצידכם לחיזורים תביא להתפתחויות מעניינות. למי שנמצא בקשר זוגי- יום מצוין להעמקת הקשר והרחבת האינטימיות. אדם זר יביא לכם תועלת יותר מאשר מכרים וקרובים. לאחדים מכם צפויה אנרגיה הרפתקנית שאינה אופיינית לכם, אך ייתכן שהיא מהווה מעין פיצוי על חסך כלשהו.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
אתם זקוקים לייעוץ או שיחה עם מישהו נבון ופתוח במידה מספקת כדי שיקשיב לכם לעומק ולא ישמיע לכם את דעותיו האישיות. צפוי שינוי משמעותי שנשען על מסקנות הקשורות למערכת הרגשית. הדבר יחייב מאמץ רב אולם התוצאות בשטח יוכיחו לכם שפעלתם נכון. קחו יוזמה והתחילו לפעול. אל תחסמו את עצמכם למסרים שמקורם בגלגולים קודמים, להפך, הם עשויים לסייע לכם בתהליכי התחדשות.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
היום אתם נוכחים לדעת כי קשה לכם מאוד להתמודד אפילו עם מטלות פשוטות. אתם מבזבזים המון זמן בהתרוצצות ובעיסוק בטפל אבל בעצם אתם מחפשים עידוד. שמרו מרחק מאנשים בעלי אנרגיות שליליות. צפויה נסיעה עם מישהו קרוב שיגלה לכם משהו שמזמן רציתם לדעת. בתחום הביתי – יש מתח מסוים שדורש טיפול לאלתר. דברים הקשורים בתנועה ובגלגלים יביאו לכם מזל וברכה.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
יתכן שינוי בתחום בעבודה, אם כי הדבר עלול לדרוש מכם וויתור על משהו קיים בכיוון שלא בהכרח לקחתם בחשבון. שקלו בכובד ראש ובחרו מתוך כלל ההצעות לשינוי את זאת המתאימה לכם ביותר ולאו דווקא מבחינה כספית. יש לבדוק בקפדנות מי הנפשות הפועלות מאחורי הקלעים. האמת טמונה באירוע שאתם מעדיפים להתעלם ממנו, כדי לחשוף אותה תצטרכו לשחזר את העבר.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
מי שנמצא בזוגיות קבועה צריך לעמוד על המשמר. יום בעל פוטנציאל להתלקחות. בן/ת הזוג עלולים ללחוץ על הכפתור הלא נכון ובכך לעורר חרדות שמבוססות על ניסיון העבר. נסו להשתלט על עצמכם ולסלק את גל הרגש והתסכול שאירוע חסר משמעות, יכול להעיר. הימנעו מתוקפנות, מרירות וביקורתיות שאינן במקומם. אין טעם לנהל מלחמה מול אדם עקשן, המפתח לפתרון יהיה באמצעות פנייה אל הסובבים אותו.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
יום גדוש רומנטיקה וחיזורים. הטלפון יצלצל היום לעיתים קרובות ואתם תרגישו מאוד מחוזרים ורצויים גם במקומות מפתיעים. בעבודה, העניינים מתקדמים, אבל לאט מידי לטעמכם. אין טעם להיכנס ללחץ. כדאי לעשות תוכניות פעולה ולהכין תוכנית מגירה חלופית למקרה הצורך. מומלץ להתאזר בסבלנות ולתת לדברים לזרום בקצב רגוע. שימו לב למי שנראה כאחד האדם, בעוד שהאמת היא שהוא שולט בכוחות נשגבים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

Back to top button