הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 29-03-2020

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
ימים לחוצים בעבודה. גלו קצת יותר גמישות והפעלת הפונקציה של 'שמיעה סלקטיבית', אף היא יכולה להועיל לכם במקום להתרגז מכול שטות שאתם שומעים. שתפו פעולה עם אלה שרוצים את חברתכם ויכולים לסייע לכם להתחבר למקומות הנכונים. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב [אישי או קרייריסטי] הדורש מכם תחכום ומניפולטיביות, גם אם באופייכם אתם מעדיפים הגינות ויושר. אתם ניצבים בפתחה של תקופה שתעניק לכם יותר מכפי שחלמתם לבקש.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל שור
יום מתאים לטיפול בעניינים ביורוקרטים ואחרים הקשורים בניירת. תחושה נעימה מתעוררת בעקבות שיחת טלפון נעימה מאדם שמזמן לא דיברתם איתו. בן/ת הזוג ישמחו אם תשימו את כול הקלפים על השולחן ותדברו בכנות ולעניין על כול מה שמציק לכם, במיוחד בנושאים שאינם קשורים אליהם ישירות. אנרגיה קוסמית צופה עימות לוהט שאתם נחלצים ממנו ללא רבב. אל תהססו להתעקש על עקרונותיכם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

מזל תאומים
העומסים והלחצים שאתם נדרשים לעמוד בהם אינם קלים לכם. מאבק על נושא עקרוני שמתרחש סביבכם ימשוך את תשומת ליבכם. יהיה לכם קשה לא לנקוט עמדה. קחו בחשבון שאחד מהצדדים עומד להיפגע. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו מישהו מנסה לאחז את עיניכם. כדאי לפקוח עין חשדנית על הסובבים אתכם. מצב של כבדהו
וחשדהו.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
אם אין לכם משהו מיוחד לעשות בערב, כדאי שתארגנו לעצמכם ערב שקט בבית. הצעה מעין זאת, המלווה במחווה כלפי בן/ת הזוג, יכולה להבטיח ערב נעים ואינטימי שבאופן יוצא מן הכלל, יביא להתקרבות משמעותית הנחוצה כול כך בזמן האחרון. הנה הזדמנות להגשים חלומות ישנים. נתקו טלפונים, הדליקו נר והתארגנו על מוסיקה טובה. השאר- תלוי בכם. אנרגיה קוסמית מייצגת הארה כלשהי המגיעה אליכם באמצעות חלום או בתיווכו של אדם הרואה נסתרות.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
יש אהבה באוויר ואם אתם לא תפוסים יש סיכוי טוב שבקרוב תהיו. ההרגשה של משהו מלהיב וחדש שעומד להתרחש היא אמיתית ואתם רק צריכים לדאוג להיות במקומות הנכונים. אל תבזבזו עוד ערב בבית. צאו לבילוי עם חברים או אפילו לבד. לא תתאכזבו! גלו מחדש את הכישורים החברתיים הטבעיים שלכם. אנרגיה קוסמית מייצגת קשרים טובים עם ילידי מזל טלה, כמו גם מהלכים ספונטאניים הצופנים מזל והצלחה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
יום טוב מבחינה כלכלית. צפויה לכם הצלחה הקשורה לנסיעות עסקים. חפשו את האנשים שיכולים לתת לכם גב. נושאי עבודה יעסיקו אתכם במשך רוב שעות היום. צרו סדרי עדיפויות ובשום פנים ואופן אל תביאו את העבודה הביתה. לפנות ערב מוטב לנקות את הראש ביציאה לבית קפה או מסעדה. אנרגיה קוסמית צופה את הצורך בביצוע פעולה נמרצת וחותכת בתחום שבינו לבינה, כמו גם במישורים העוסקים בהגשמה עצמית.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
יום נעים עובר עליכם עם לא מעט הפתעות שאתם מאוד אוהבים. אתם 'שוכחים' מהר התחייבויות שלקחתם על עצמכם ובימים אלה יש מי שמזכיר לכם. במסגרת הקשרים הקיימים כרגע בחייכם, נוצר מצב בו אתם יכולים להכתיב וליישם את הקצב שלכם. אל תסחפו יותר מידי כדי לא ליצור אצל הצד השני תחושה של שליטה מוגזמת. טיפ: עדינות. זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות, תקדם את מטרותיכם.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
הצעה לקחת יום חופשה בתחילת השבוע היא בהחלט אופציה שכדאי שתקפצו עליה בשתי ידיים. מפגש עם אנשים חדשים מוביל אתכם למקום בו אתם צריכים להיות. אל תפתחו ציפיות ולא תתאכזבו. מישהו אשר בשמו מופיעה האות גימל מתמרן אתכם. כל צעד שאתם עושים במישור החומרי והמעשי, צריך להיות מאוזן על-ידי צעד נוסף במישור הרוחני והמיסטי. אתם מצליחים להוציא את העוקץ מכוונותיו של טיפוס מניפולטיבי. במקביל, המשיכו לעמוד על המשמר.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
האמונה הפנימית מנהלת אתכם היטב בדרך כלל. אתם יודעים ומודעים לעובדה שניצבים בפניכם אתגרים לא פשוטים אבל יש לכם את הכוחות לבצע. תסמכו על עצמכם וגם האחרים יתנו בכם את אמונם המלא. למרות העומס, נסו לשמור על ערנות, להגיב בזמן ולא לפספס הזדמנויות. היום צפויה לכם הצלחה בענייני כספים. גם לכם מותר לפרוק עול ולהרגיש כמו ילדים קטנים. נראה כי רצינות וכובד ראש, לא ממש הועילו להשגת מטרותיכם או שיפרו את איכות חייכם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
יום מתאים לתכנן או לצאת לנסיעה, היום צפויים מצבים בהם תוכניות ישנות יוצאות אל הפועל. מצב רוח אופטימי יעזור לכם להגשים מטרות. אנשים הקשורים במקצוע בו אתם עוסקים, יגלו עניין מחודש בכם ובכל מה שאתם עושים. אל תתביישו לנצל ידע מוקדם שמגיע אליכם כדי להפיק המקסימום מהמצב החדש. כדאי שתשקלו תחביב המשלב יצירתיות עם עבודת-כפיים. אם כך תעשו, תצליחו לבטל חלק גדול מחרדותיכם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
בעבודה יש צורך בשיחה עם מי שממונה עליכם כדי להבהיר עמדות ולקדם עניינים. מפגש אישי יתרום רבות. אל תדחו! מה שנראה בשלב זה כמשימה קשה במיוחד, יעבור בקלות מפתיעה. בשורות משמחות יגיעו מחו"ל. חידוש קשר שהיה נדמה לכם שהגיע לקצה דרכו- הכרחי למרות אי נעימות מסוימת שכרוכה בדבר. התפתחויות מפתיעות צפויות בקרוב. אל תניחו לבעלי אנרגיות שלילות להפריע לכם בהשגת מטרותיכם או בהגשמה העצמית שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
עליכם להגדיר את עצמכם מחדש בצורה מדויקת. לעיתים קרובות, אתם מאבדים את החוט המקשר בין המעשים שלכם, וחשים חוסר שליטה, מה שמוריד לכם את המורל. שיחת טלפון חשובה תתקבל היום ואתם חייבים להיות אסרטיביים בכל מחיר. הקפידו על חתימת חוזים בכל מה שקשור לענייני עבודה. מומלצת לכם פעילות חברתית, קהילתית ואפילו פוליטית. המזל הטוב יגיע כתוצאה משיתוף פעולה ביניכם לבין הסובבים אתכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button