הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית: 30-11-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי


מזל טלה
גרמי הרקיע משדרים אנרגיה נפלאה הישר אל כוכב מרס השולט בכם. אתם יודעים להעריך יצירתיות. יש מי שסומך עליכם בעניין זה. אתם ניצבים על סף פריצת דרך חברתית. אל תוותרו למרות הקשיים. התמקדו בצדדים החיוביים והזכירו לעצמכם שאתם פשוט שווים ויש לכם המון מה להציע בתחום הרלוונטי. מישהו שלא חשדתם שהוא מקנא בכם, נתפס בקלקלתו. שימו לב שהוא מרבה למתוח עליכם ביקורת, אך אינו מציע משהו מעשי.


מזל שור
זה מן יום רגוע בו יש לכם הזדמנות לתפוס קצת שלווה. סביבכם שקט מאוד ואתם נהנים מכל רגע של הפוגה. בגלל שאתם כל כך מותשים, המנוחה הבלתי צפויה היא בהחלט –מתנה. אתם מחפשים פינוקים ותשומת לב אבל נראה שהכתובת הנוכחית מאכזבת. אתם מתלבטים לגבי מישהו שהכרתם לאחרונה. קחו פסק זמן. מי שמגלה עניין אמיתי, יעשה את המאמץ. הרקיע רומז על מהפך מרנין באורחות חייכם.

מזל תאומים
גרמי הרקיע יוצרים היום קטע נפלא ורומנטי עם כוכב מרקורי שליטכם. חדשות טובות מגיעות אליכם ממרחקים. בן משפחה צעיר זקוק לייעוץ ולתשומת לב בקטע אישי. אל תזניחו את העניין למרות שאין סיבה לדאגה ממשית, ואל תכניסו את עצמכם ל'סרטים' מיותרים. יש מי שמנצלים את הנסיבות לטובתם. שמרו על זהירות. אל תהססו לקבל החלטות חריגות, אך בתנאי שהן משרתות את האינטרסים האישיים שלכם.


מזל סרטן
מערכת מוזרה של יחסים נוצרת בין גרמי הרקיע לבין הירח השולט בכם. בן משפחה קרוב מכעיס ומאכזב אתכם. נמאס לכם להתנצל ולנסות לפצות על תחושות רעות שיש לאחרים בגלל מבנה אישיותם ולא בגלל מעשה כזה או אחר שאתם עושים. שמרו על שתיקה ושלווה פנימית. זה בכלל לא קשור אליכם. מומלץ להתאפק. את התסכולים מומלץ להוציא בפעילות ספורטיבית.

מזל אריה
מומלץ לצאת מהקטע הרכושני, לחשוב פחות על האחרים ויותר על עצמכם. אתם חווים קנאה כלפי מישהו קרוב אליכם. זה מיותר לחלוטין ועלול לגרום לעימות מטופש. יש עליה במתח בתחום החברתי. הרצון שלכם לנהל את העניינים, לא עולה בקנה אחד עם רצונם של אחרים, גלו סבלנות. האמת שורה בלב ליבה של נשמתכם, אל תחששו לחדור אליה ולהתבונן בה.

מזל בתולה
יום חשוב באישי ובחברתי ובכלל. אדם כריזמטי ובעל השפעה היוצר אתכם קשר, עשוי להפוך לדמות מפתח ולהשפיע על כמה תחומים חשובים בחייכם. חשיבה יצירתית ואומץ לב יפתחו דלתות חדשות. יש צורך לתכנן את העתיד, אך גם להשאיר מקום לספונטאניות ולהתפתחויות בלתי צפויות. יש מי שמוכן לגשר ביניכם לבין אדם שחתול שחור חצה את דרככם. קבלו את זה כקצה חוט להיחלץ מבלגאן.


מזל מאזניים
אתם עסוקים במחשבות ובדיבורים בלי סוף. הנושא: כיצד לשפר את המצב בתחום החברתי. מלבד קיטורים, היה נחמד ויעיל יותר אילו הייתם מחליטים לנקוט יוזמה ולעשות משהו בנידון. הנושא החברתי מעסיק אתכם כל כך, עד שכמעט ולא נותר לכם זמן בשביל המשפחה. אתם מתאכזבים ממישהו שבשמו מופיעה האות עין. הרקיע מעניק לכם אנרגיות ויטאליות שכדאי לנצלן בפעילות ספורטיבית. זו בשורה טובה גם למחלימים.


מזל עקרב
עליכם להפעיל מקסימום הקשבה וריכוז למילים שאומרים לכם בני הזוג. מצב הרוח לא משהו ואולי אין לכם יותר מידי סבלנות, אבל עליכם לגלות ערנות. עלולה להתפתח מריבה שתצא מכלל שליטה. אל תאשימו את עצמכם. הסתכלו על שני הצדדים של המטבע. אל תבקרו ואל תפסלו שום דבר על הסף. אולי אתם פשוט זקוקים לפסק זמן. קיימת התאמה טובה ביניכם לבין ילידי מזלות האדמה. שור, גדי ובתולה. בעיקר כדאי לכם ללכת על השוורים המסורים והעקשנים.

מזל קשת
הרומנטיקה מככבת היום אצל מי שנמצא בקשר חדש. גם אצל זוגות וותיקים ניתן לחוש את הפרגון והאהדה שניתנים בשפע וללא תנאים מוקדמים. האמינו למה שאתם מרגישים ואל תגיבו בחשדנות למחוות שבני הזוג מעניקים לכם. זוהי שעת רצון ורצוי ליהנות ממנה עד תום. מישהו ינסה לצנן את התלהבותכם ממחזר חדש. לאחר שיסיים את רכילויותיו, כדאי שתבררו את ההיסטוריה שהייתה לו עם האיש הזה או עם אנשים הקשורים בו.

מזל גדי
מתעוררת סיטואציה לא פשוטה בזוגיות ועליכם לקבל החלטות. נסו לדחות את התשובות וקחו את הזמן הדרוש לכם לשיקול דעת. מידע חדש שיגיע אליכם בקרוב יסייע לכם להגיע לפתרון. אתם נמצאים במצב טוב ופתוחים לשפע. הכיוון הוא נכון ויתכן שהשינויים הצפויים הם לטובה, למרות שכרגע זה לא נראה כך. נראה שאתם נקלעים למצב לפיו נוצר קשר עם האדם הנכון, אך לא בעיתוי הנכון. אם אינכם רוצים להיפגע, כדאי שתמשיכו בדרככם.


מזל דלי
יום מעניין מלא תנועה, המשלב בתוכו נסיעות ומפגשים עם חברים. אתם מרגישים נהדר ומן הסתם מתחזקת הזוגיות. אתם מגלים יכולות נתינה חדשות. זרימה של אנרגיה חיובית עוזרת לממש חלומות שבעבר יכולתם רק לחלום עליהם. לפנויים זה יום מתאים במיוחד לפעילות חברתית. אדם אשר בשמו מופיעה האות א' יזמין אתכם לאירוע בו כדאי לכם מאוד להשתתף.


מזל דגים
אין טעם להיכנס למאבקים מיותרים. אינכם יודעים איך לצאת מהפלונטר? נסו לשאול כמה שיותר שאלות ולו רק כדי לגלות את עמדות היריב שמולו אתם ניצבים. תתפלאו אבל המקורות הנוספים שאתם יכולים להיעזר בכם ישתפו פעולה ובגדול. תתגברו על העניין בלי קשיים רבים מידי. יחסים רומנטיים חדשים יובילו אתכם להיכרות עמוקה יותר עם עצמכם. רק כדאי שתיקחו בחשבון שמדובר במחזר פופולארי בעל מעריצים רבים.

Back to top button