הורוסקופ יומי

אסטרולוגיה יומית 30-12-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

מזל טלה
הרקיע משגר אנרגיות מחזקות הישר אל כוכב מרס השולט בכם. אתם מנסים לשנס מותניים ולאסוף כוחות לקראת פרויקט שהגיע הזמן לבצע. רמת האנרגיה האישית שלכם גבוהה ולמרות שאתם חוששים מהעתיד- האופטימיות בסופו של דבר מנצחת. כאן יש לכם הזדמנות לבחון את כושר המנהיגות ויכולת ההשפעה שלכם על בני המשפחה הקרובים אליכם שאינם שותפים למצב הרוח הטוב שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל שור
כוכב ונוס שליטכם משתכשך באנרגיות מדהימות הנוחתות עליו הישר מן הרקיע, אך משום מה אתם מתוסכלים מאדם שאינו מגלה סימפטיה למצב נתון. במקום להגיב בכעס או בקיצוניות, מומלץ 'לספור עד עשר' ולחשוב. ויכוח כוחני לא יעזור כאן. כדאי לתכנן מראש את הצעדים הנכונים לפתרון הבעיה. מידה גדושה של גמישות תביא לתוצאות מצוינות. בתחום הקריירה צפויה הפתעה בזכות כישרון הדיבור שלכם וחביבותכם הטבעית.
הורוסקופ שנתי מזל שור


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


מזל תאומים
יש לא מעט אנשים שכועסים עליכם ואתם ממש לא מבינים למה. נדמה לכם שאתם צודקים בכל צעד שעשיתם. הבלגן ועוגמת הנפש נובעים מהעובדה שלמרות הכוונות הטובות שלכם, אתם לא תמיד מתמידים במשימה ולא 'סוגרים עניינים' כמו שצריך. הבלבול הרגשי והנפשי מעיק מאוד, אך עד סוף היום תהיה הקלה בתנאי שתתקיים שיחת בירור. האסטרולוגיה רואה בכם מאהבים עליזים וטובי לב, אבל גם כאלה שלא ממש משדרים רצינות כלפי בני הזוג.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל סרטן
חשוב שתתחילו לדבר. זה משהו שכבר ברור לכם מזמן אבל אתם מתעלמים שוב ושוב וחוזרים על אותן הטעויות. מישהו אשר בשמו מופיעה האות י' מנסה לחזר אחריכם אבל אתם מערימים קשיים ואחר כך מתפלאים למה הדברים לא יוצאים אל הפועל. הנמיכו ציפיות! יום מתאים לסידור הבית. זה הזמן להתמקד בקשרים רשמיים וממוסדים, גם אם הפיתויים ממשיכים לקרוץ לכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

מזל אריה
אתם מתחילים ליהנות מההשקעה שלכם בזוגיות. יש ניצנים של התפייסות. תפסיקו להיות בחרדה לגבי העתיד. פשוט נסו לזרום בשיא הטבעיות עם מה שקורה. נסו גם לראות את התמונה הכוללת ולא את החלקים הנפרדים המהווים את פסיפס החיים שלכם. אל תושפעו ממה שאנשים סביבכם אומרים. צפויה לכם מניפולציה פיננסית אשר מעורבים בה כספים שהגיעו אליכם במפתיע.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל בתולה
בן/ת הזוג מבקשים מכם משהו שחשוב להם במיוחד. אל תסרבו. התחושה שמשתלטת עליכם היום במלוא העוצמה ובחריפות היא נהנתנות. תנו לעצמכם דרור לפעול. תחושו הקלה ושמחה אחרי שתשחררו את החסימות ה-'טבעיות שלכם'. מישהו מנסה להעביר לכם מסר חשוב לחיים. כדאי להקשיב. גם כדאי שתתבוננו בתמונה הכוללת, תוך כדי התעלמות מפרטים שוליים. הפגינו פתיחות ורוחב לב.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

מזל מאזניים
הרצון שלכם להצליח עלול להביא אתכם לפעולות ומקומות לא רצויים. אל תגררו להרפתקאות. הפסיקו לפנטז וחיזרו לקרקע הבטוחה של המציאות. אם מקום העבודה הנוכחי אינו המקום האידיאלי עבורכם, כדאי שתתחילו לחפש מקום אחר אך וודאו שאתם פועלים בדיסקרטיות המרבית. אל תתנו למידע אישי לדלוף החוצה. זה לא יועיל אלא רק יזיק. אנרגיה קוסמית מייצגת בשורות טובות המגיעות מעבר לים, או את הצורך לבצע פעולה כלשהי אשר יש לה קשר עם חו"ל.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל עקרב
מפגש ידידותי מצליח במיוחד ודווקא בגלל שאתם נהנים כל כך, גובר התסכול. הצד השני לא מייחס משמעות לאיכות ויחוד הקשר שלכם ולא מראה כל סימנים לכיוון רומנטי או אינטימי. כדי להגיע להצלחה של ממש בכיוון זה תצטרכו לשלוף את ה'כלים הכבדים'. אל תהססו להביע את הרצונות והציפיות שלכם. יש ביכולתכם להפוך תחביב למקצוע, אל תמכרו את עצמכם בזול ואל תקלו ראש בכישרונותיכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

מזל קשת
אתם מפגינים ביטחון עצמי. רצוי שתעבדו קצת על שיפור הסגנון. אתם מנסים להתייחס לבעיות רציניות שעולות בשיחה, בקלות דעת בלתי נסבלת, במיוחד על ידי אנשים אחרים שלוקחים את הנושאים הנידונים ברצינות תהומית. כדאי למצוא פנאי לדיון במהלכו תגדירו את מידת הנכונות שלכם לתרום מזמנכם וממרצכם לנושא שלא ממש התחברתם אליו. התמקדו באנשים אשר צירוף אותיות שמם המלא או ספרות תאריך לידתם, מניבים את המספר 4 הנחשב ליציב, חומרי ומעשי.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל גדי
שיפור במצב הכלכלי נותן לכם 'זריקת מרץ'. זה הזמן להוציא קצת כסף על מתנות לעצמכם ולאנשים הקרובים לכם ולהתפנק. נסיעה לספא או בית מלון, שנראתה בעבר בלתי אפשרית, עולה על הפרק. הזדמנות של ממש להעמקת האינטימיות. לפנויים- אתם משקיעים הרבה בחיפוש אחרי זוגיות אך לא מצליחים למצוא את מבוקשכם, תתמידו. אנרגיה קוסמית קובעת כי זה הזמן להנאות חושים שאינו מושפעות מקולו של ההיגיון או של המסגרת המחייבת.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

מזל דלי
כדברי הפתגם הידוע: המהירות-מהשטן. היו שקולים יותר היום ואל תתלהבו יותר מידי מכל מי שאומר לכם מילה טובה. למרות הרצון האמיתי והכמיהה שלכם למצוא את הנפש התאומה, העיתוי לא הכי מתאים. למי שנמצא במערכת קיימת: מי שרוצה לשקם ולבנות קשר איכותי- יש צורך לתת מתוך מקום פנימי נדיב ולא בכדי לקבל מידי משהו בתמורה. אנרגיה קוסמית קובעת כי יש ליטול פסק זמן להתבודדות ולמחשבה על אודות נושא שאתם מתלבטים בו.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

מזל דגים
היכולת שלכם לגלות אמפטיה וסימפטיה כלפי אחרים, גורמת לכם היום לבלות זמן רב עם אנשים הזקוקים לעזרה ותמיכה. במסגרת ההתפעלות שלכם מההשפעה החיובית והמבורכת שיש לכם, אתם קצת שוכחים את עצמכם ויש גם עוד אנשים קרובים אליכם, אשר מרגישים טיפ טיפה מוזנחים. אנרגיה קוסמית קובעת כי כדאי שתתייעצו עם אדם בעל ניסיון אשר ידריך אתכם כיצד להימנע מחרדות שווא ומדאגות מיותרות.
הורוסקופ שנתי מזל דגים

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button