הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 09-09-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

יום אופטימי. תחושת המועקה שירדה עליכם- מתפוגגת סוף סוף ואתם מצליחים לראות את האור בקצה המנהרה. אתם בהחלט פתוחים לשינויים וחידושים ואלה מגיעים במהירות. תמיכה מגיעה גם היא ממקור לא צפוי שאכזב בעבר. מישהו שאיתו היה לכם קשר רומנטי קצר ביותר מקשה עליכם ושואל הרבה שאלות. חשוב לזכור שאינכם חייבים להסביר. פתרון בעיותיכם דורש ריכוז רב ושלווה פנימית. אל תרוצו לתפוס את הרוח כל אימת שהיא מופיעה.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 30: הקלף מבשר על תקופה שופעת מזל והצלחה בהימורים ובקשרים עם מדינות שמעבר לים. כמו כן הוא צופה שמחות אצל הסטודנטים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

אתם מתקשים לשמור על גבולות ומוצאים את עצמכם אומרים "כן" במצבים בהם הייתם מעדיפים לומר "לא". איזושהי חולשה פנימית תוקפת אתכם היום ואין לכם את היכולת להתמודד עם כול מיני אנשים סביבכם שמנצלים את ההזדמנות להשיג את שלהם, גם בדרכים מניפולטיביות וכוחניות. אין לכם ברירה אלא לגלות גמישות, הרמוניה ופייסנות גם אם נדמה שאחרים נוהגים בחוסר היגיון.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף האנפה: המסר הוא – נסו להתבונן על חייכם מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית. לאחר מכן יישמו על עצמכם את העצות שהייתם מעניקים לאחרים אילו היו במצבכם.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יום מתאים לטיולים ולנסיעות. למרות שרוח ההרפתקנות והחופש נושבת בעורפכם, אתם נאלצים למלא את חובותיכם היומיומיות בלית ברירה. יתכן שעם קצת יצירתיות ומאמץ תמצאו דרך לשלב בין החובות ובין הרצונות. האידיאלים והחלומות שלכם קשורים לתחום האהבה. הרומנטיקה עומדת על הפרק. הצורה בה אתם בוחרים לבטא את רגשותיכם עלולה להחטיא את המטרה. צפויה לכם הצלחה בעקבות דבר-מה העולה מנבכי העבר.
בפריסת קלפי טוטם-החיות לצורך קבלת מסרים וייעוץ, עלה בגורלכם קלף יונק הדבש: המסר הוא – גם לכם מותר לפרוק עול ולהרגיש כמו ילדים קטנים. נראה כי רצינות וכובד ראש, לא ממש הועילו להשגת מטרותיכם או שיפרו את איכות חייכם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

לפתע פתאום אתם מגלים מחדש את הקסם הישן והטוב ואת יכולת ההשפעה שיש לכם על אחרים. אתם מושכים אליכם אנשים ומצליחים, להפתעת כולם, להיכנס בקלות לנעליים של מנהיג. אל תתבלבלו ואל תתלהבו יתר על המידה מתחושת הצלחה. שלא יעלה לכם לראש. במצב כזה נחוצה מידה לא מבוטלת של אחריות. אלא מה חשבתם?
בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של מגבעת: המסר הוא – מתנה יוקרתית בדרך אליכם או ייתכן שתצטרכו להיות נחמדים אל מישהו שאינכם מחבבים.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אם אינכם חשים על הגובה, ייתכן שתבחרו לבלות את היום במנוחה. כדאי לרדת לשורש הבעיה המטרידה אתכם ולהפסיק לטאטא דברים מתחת לשטיח. מחויבות אישית שמגבילה אתכם משפיעה עליכם לרעה. הרגישות הגבוהה שלכם, גם היא לא תורמת לבריאות הנפשית. לפני שאתם ממהרים להיעלב מאחרים, קחו נשימה עמוקה והחליטו אם בכלל בא לכם להיות מושפעים מאותם אנשים ועד כמה יש להם חשיבות ממשית בחיים שלכם.
בפתיחה לקבלת מסרים מן העתיד שבוצעה עבורכם בשיטה של תקשור רוחני, עלתה בגורלכם צללית של סהרון: המסר הוא – נסיעה חשובה באופק. קיימת אפשרות לשלב בין עסקים לבין תענוגות.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

הכוכבים מחוללים כלפיכם היבט מאתגר. צפוי יום של שינויים. בעבודה אתם מתמודדים עם עומס שנובע מחוסר יכולת להתארגן ביעילות מול הממונים עליכם. עליכם לתרגל אסרטיביות כדי להגיע לתוצאות. תדרשו את מה שמגיע לכם על מנת לבצע את המשימות שלקחתם על עצמכם. ה-'פתיל' שלכם אומנם קצר במיוחד בימים אלה אבל מומלץ לחשוב פעמיים לפני שאתם פותחים את הפה.
בקריאת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו השוטה: המסר הוא – כל האפשרויות פתוחות והכול לטובה. צפויים קשרים יוצאי דופן עם אדם שבשמו מופיעה האות "אלף".
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

האנרגיה הקוסמית עשויה להוביל אל יום של חוסר מנוחה. אתם מתקשים לבחור את המקום ואת האנשים כדי לבלות איתם אירוע חברתי אשר קרב והולך. העניין מעסיק אתכם מכיוון שהתחייבתם לתת תשובה. ההרגשה תשתפר לאחר שתחליטו מה מתאים לכם. החרדה שיש לכם מלאכזב אחרים צריכה להיות הדבר האחרון שאתם חושבים עליו. תלמדו להיות קצת יותר 'אינטרסנטיים' במובן החיובי של המילה.
בקריאת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הוא – יש לטפל בחרדות ובסיוטים הקשורים בחיי הנפש. צפויים קשרים יוצאי דופן עם אדם שבשמו מופיעה האות "קוף".
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

אל תנסו להיות סופרמן/וומן. רצוי להיעזר בכל מי שמציע. מצב הרוח המוזר שתקף אתכם היום מייצג תהליך פנימי של התלבטות. אתם זקוקים, ללא ספק, למישהו כדי לשים עליו את הראש. אל תתפתו להיכנס לקשר בגלל הסיבות הלא נכונות. הרומנטיקה יכולה לחכות. בינתיים קחו זמן לעצמכם כדי להשקיע באפיקים של כבוד ותהילה, הכרה והערכה – מעמד חברתי איתן.
בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של כספת: המסר הוא – אל תתביישו לקבל מענק המגיע לכם או אליכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אתם עלולים לנחול אכזבה מסוימת. אתם כל כך נדהמים לשמוע את הנאמר עד שאין לכם מה להשיב- שזה אירוע נדיר בפני עצמו. ייתכן שהבועה הרומנטית עלתה על שרטון. גם אם נדמה לכם שזה נגמר, אמרו לעצמכם שכל סוף הוא התחלה חדשה. עכשיו הזמן ללמוד מן המשגים ולחכות קצת לתהליך של הסקת מסקנות. אל תשבו בבית לרחם על עצמכם יותר מידי זמן. האנרגיה הקוסמית מפרה ומרחיבה אופקים.
בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של סנאי: המסר הוא – הדירו רגליכם מפרשיית אהבים מאכזבת.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יום נהדר. יש לכם הרגשה שהגיע הזמן ללכת אחרי נטיות ליבכם ולהתעסק במשהו שקשור למיסטיקה וכן לטיפול באנשים אחרים. יש לכם יכולות וכריזמה גבוהה אבל לא תמיד החוש העסקי הולך עם שתיים אלה יד ביד. אל תתפתו להשקיע כספים במקומות לא בטוחים. כבר הייתם בסרט הזה ויצאתם בשן ועין. נא לזכור את ניסיונות העבר.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של פרפר: המסר הוא – יש להשקיע מחשבה רבה בשינויים שברצונכם לבצע. הפיתוי להתחדשות ולרענון עלול להוליד הרפתקנות שאינה תורמת דבר.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

זהו יום של קצרים בתקשורת. בעיקרון, אין לכם בעיה עם הצבת גבולות אבל היום הזה מוכיח שעליכם לעמוד על המשמר כשמדובר בבני המשפחה המורחבת. אם לא תקפידו, עלול להיווצר מצב של חוסר איזון ביניכם ובין אנשים שינסו להניע אתכם אל כיוונים הרצויים להם. קחו בחשבון כי ככל שתגביהו עוף כך גם ילכו וירבו אלה המקנאים בכם: נראה כי זה הוא גורלם של מצליחנים.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של צב: המסר הוא – בעיה פיננסית עשויה להיפתר הודות לאנרגיות המגיעות מעבר הים או מאדם שלא ציפיתם ממנו כי יתרום לכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

התפתחות מעניינת בתחום העסקי תתרחש כתוצאה מנסיעה ארוכה או מהלך מפתיע ונועז שתנקטו בו. הצורך שלכם הוא להתאוורר מהמועקה ששרתה עליכם בזמן האחרון. גם אם הדמעה זועקת על הלחי, אתם מוצאים תעצומות נפש לבדיחה טובה. עיתוי מתאים לפיוס עם מישהו שרק מחכה לאיתות מצדכם. הגיע הזמן לעבור לפעילות אינטנסיבית בתחום האינטלקטואלי. אין טעם לחכות יותר.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 110: הקלף מבשר על תקופה נפלאה להסרת מכשולים שהכבידו בתחום הביתי והמשפחתי. כמו כן הוא נושא בשורה טובה ליצירתיים ולאמנים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button