הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 10-09-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

יום לא משהו בו אתם מתאימים את עצמכם למציאות. ייקח זמן עד שמצביכם האישי והכלכלי יירגעו. פסק הזמן שניתן לכם הוא בבחינת מתנה יקרת ערך. יוזמה של אדם קרוב תוביל אתכם לכיוון שלא חשבתם עליו קודם לכן. מישהו משפיע עליכם לפעול בתחום המשפחתי. הימנעו מעימותים גלויים אך הפעילו את השפעתם בעקיפין על ידי 'שליחים'.
בפתיחת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם בשיטה של קריאת העתיד בעלי-תה, הופיעה בגורלכם צורה של סכר בנהר: המסר הוא – נראה שאתם מתמודדים עם מעצורים רגשיים, כדאי שתפקידו את ליבכם בידי אדם שלא ינצל זאת לרעה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

סוף סוף הצלחתם להתאפס על עצמכם ואתם חשים רגועים מאוד. היכולת המופלאה שלכם לגשר על פערים בין אנשים שונים, עוזרת לכם הפעם בתחום האישי ובגדול. אתם גורמים לאנשים חשובים לכם להתקרב אליכם על ידי הסרת המחסומים, ואכן, זהו המתכון לשמר מערכות יחסים איכותיות לזמן רב. אם קשר כלשהו מכביד עליכם, הרי שרק פעולה חדה ונחרצת תחלץ אתכם ממנו.
בפתיחת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם בשיטה של קריאת העתיד בעלי-תה, הופיעה בגורלכם צורה של אצטרובל: המסר הוא – הדרך אל העושר רצופה פרטים קטנים, אל תנסו להגיע אליו בעזרת קיצורי דרך.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יש לכם רצון עז לשנות את העולם ולגרום לו לפעול בהתאם להשקפה שלכם. המעגל החברתי שלכם זקוק לרענון ולשינוי. בסוף השבוע הזה אתם מגיעים להבנה שלעיתים קרובות מידי, אתם מקיפים את עצמכם באנשים ו'אובייקטים' שדי משעממים אתכם, רק כדי לא להתמודד עם היכרויות חדשות. זכרו כי עזרה הדדית בין אנשים היא אבן היסוד להצלחתכם. אל תהססו לפנות אל שותפויות ועבודת צוות.
בשיטת קבלת מסרים על-פי שיטת הפנג שוואי והטאי צ'י ובאמצעות סמלים של בעלי-חיים, עלה בגורלכם זאב: המסר הוא – אל תתקפו את יריביכם ביחידות, שגרו מסר רוחני שיגרום לידידיכם להיחלץ לעזרתכם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם מערערים על סמכותו של אדם מנוסה מכם והעניין הזה לא עובר בקלות לסדר היום. בכלל יש לכם צורך למרוד ולקרוא תיגר על חוקים חברתיים שלא נראים לכם הגיוניים. בני המשפחה לא מתלהבים מרוח הלחימה שנחתה עליכם, וזאת בלשון המעטה. נסו ליישר את ההדורים כדי לא לקלקל את כל סוף השבוע. אל תנסו לעמוד בדרכו של כוח הפיתוי, אלא נסו לפייס אותו ולהסיח בכך את דעתו מכם.
בשיטת קבלת מסרים על-פי שיטת הפנג שוואי והטאי צ'י ובאמצעות סמלים של בעלי-חיים, עלה בגורלכם נץ: המסר הוא – אתם תצליחו להביס את יריביכם באמצעות היגיון ושיטתיות ובמקביל, תצליחו לשמור על הדר של מלכותיות ואצילות.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

היובש החברתי נעלם ומפנה את מקומו לאירועים והתרחשויות מרגשות. זוגיות היא בהחלט עניין שבא בחשבון. העניין הוא להיות במקום הנכון בזמן הנכון. כשהעיתוי נכון והלב פתוח, אין שום סיבה בעולם שהדברים לא יתפתחו בכיוונים הרצויים לכם. מכר אשר מתגורר בקרבת מקום אליכם- מפתיע. אין להתיר לרגש לנצח את קולו של ההיגיון. הכוחות הקוסמיים מעניקים לכם כוח ויציבות להשגת מטרותיכם.
בפריסה מיסטית לחיזוי ולייעוץ שהתבצעה לכבודכם בקלפים קבליים המבוססים על "אילן החיים" של ספר הזוהר, התקבל עבורכם המסר הבא: הכוחות הקוסמיים פותחים בפניכם שער רחב להתחדשות ולמהפכים, אל תיצמדו אל אשר התיישן והתבלה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

צפוי עימות עם אדם מסוים שאתם לא ממש סובלים ממילא. הקשר חונק אתכם ואתם מרגישים שמפעילים עליכם מניפולציות רגשיות מהסוג הנמוך ביותר. אל תשתפו פעולה. שחקו אותה אדישים ולא מבינים מה בכלל רוצים מכם. הדאגנות היתרה שנתקפתם בה מבחינה כלכלית, אינה מוצדקת, במיוחד לאור האווירה הטובה בעבודה. קחו בחשבון כי דווקא המניפולטיבי הוא זה שזוכה במקום מרכזי ומכובד.
בפריסה מיסטית לחיזוי ולייעוץ שהתבצעה לכבודכם בקלפים קבליים המבוססים על "אילן החיים" של ספר הזוהר, התקבל עבורכם המסר הבא: ההיגיון הוא רק אחד מן הכלים העומדים לרשותכם, אל תשכחו שקיים גם נתיב הלב.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

האנרגיה הקוסמית עשויה להוביל אל יום של חוסר מנוחה. אתם מתקשים לבחור את המקום ואת האנשים כדי לבלות איתם אירוע חברתי אשר קרב והולך. העניין מעסיק אתכם מכיוון שהתחייבתם לתת תשובה. ההרגשה תשתפר לאחר שתחליטו מה מתאים לכם. החרדה שיש לכם מלאכזב אחרים צריכה להיות הדבר האחרון שאתם חושבים עליו. תלמדו להיות קצת יותר 'אינטרסנטיים' במובן החיובי של המילה.
בקריאת חיזוי העתיד שבוצעה עבורכם בקלפי טארוט, עלה בגורלכם קלף ששמו הירח: המסר הוא – יש לטפל בחרדות ובסיוטים הקשורים בחיי הנפש. צפויים קשרים יוצאי דופן עם אדם שבשמו מופיעה האות "קוף".
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

אל תנסו להיות סופרמן/וומן. רצוי להיעזר בכל מי שמציע. מצב הרוח המוזר שתקף אתכם היום מייצג תהליך פנימי של התלבטות. אתם זקוקים, ללא ספק, למישהו כדי לשים עליו את הראש. אל תתפתו להיכנס לקשר בגלל הסיבות הלא נכונות. הרומנטיקה יכולה לחכות. בינתיים קחו זמן לעצמכם כדי להשקיע באפיקים של כבוד ותהילה, הכרה והערכה – מעמד חברתי איתן.
בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של כספת: המסר הוא – אל תתביישו לקבל מענק המגיע לכם או אליכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אתם עלולים לנחול אכזבה מסוימת. אתם כל כך נדהמים לשמוע את הנאמר עד שאין לכם מה להשיב- שזה אירוע נדיר בפני עצמו. ייתכן שהבועה הרומנטית עלתה על שרטון. גם אם נדמה לכם שזה נגמר, אמרו לעצמכם שכל סוף הוא התחלה חדשה. עכשיו הזמן ללמוד מן המשגים ולחכות קצת לתהליך של הסקת מסקנות. אל תשבו בבית לרחם על עצמכם יותר מידי זמן. האנרגיה הקוסמית מפרה ומרחיבה אופקים.
בקריאת מסרים שהתקיימה עבורכם בשיטה העושה שימוש במטוטלת ובאבנים מזרחיות, עלתה בגורלכם צורה של סנאי: המסר הוא – הדירו רגליכם מפרשיית אהבים מאכזבת.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יום נהדר. יש לכם הרגשה שהגיע הזמן ללכת אחרי נטיות ליבכם ולהתעסק במשהו שקשור למיסטיקה וכן לטיפול באנשים אחרים. יש לכם יכולות וכריזמה גבוהה אבל לא תמיד החוש העסקי הולך עם שתיים אלה יד ביד. אל תתפתו להשקיע כספים במקומות לא בטוחים. כבר הייתם בסרט הזה ויצאתם בשן ועין. נא לזכור את ניסיונות העבר.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של פרפר: המסר הוא – יש להשקיע מחשבה רבה בשינויים שברצונכם לבצע. הפיתוי להתחדשות ולרענון עלול להוליד הרפתקנות שאינה תורמת דבר.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

זהו יום של קצרים בתקשורת. בעיקרון, אין לכם בעיה עם הצבת גבולות אבל היום הזה מוכיח שעליכם לעמוד על המשמר כשמדובר בבני המשפחה המורחבת. אם לא תקפידו, עלול להיווצר מצב של חוסר איזון ביניכם ובין אנשים שינסו להניע אתכם אל כיוונים הרצויים להם. קחו בחשבון כי ככל שתגביהו עוף כך גם ילכו וירבו אלה המקנאים בכם: נראה כי זה הוא גורלם של מצליחנים.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של צב: המסר הוא – בעיה פיננסית עשויה להיפתר הודות לאנרגיות המגיעות מעבר הים או מאדם שלא ציפיתם ממנו כי יתרום לכם.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

התפתחות מעניינת בתחום העסקי תתרחש כתוצאה מנסיעה ארוכה או מהלך מפתיע ונועז שתנקטו בו. הצורך שלכם הוא להתאוורר מהמועקה ששרתה עליכם בזמן האחרון. גם אם הדמעה זועקת על הלחי, אתם מוצאים תעצומות נפש לבדיחה טובה. עיתוי מתאים לפיוס עם מישהו שרק מחכה לאיתות מצדכם. הגיע הזמן לעבור לפעילות אינטנסיבית בתחום האינטלקטואלי. אין טעם לחכות יותר.
בפריסת חיזוי וייעוץ שהתקיימה לכבודם בקלפים נומרולוגיים, עלה בגורלכם המספר 110: הקלף מבשר על תקופה נפלאה להסרת מכשולים שהכבידו בתחום הביתי והמשפחתי. כמו כן הוא נושא בשורה טובה ליצירתיים ולאמנים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button