הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 11-09-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם ממשיכים להתגושש עם אנרגיות מאתגרות המגיעות אליכם. אתם חושבים יותר מידי ומתפלספים עם עצמכם, מה שגורם לתסבוכות פנימיות. הידוק הקשר הזוגי מלחיץ אתכם ובמקום ליהנות אתם מתמקדים בחסרונות. חישבו היטב לפני שאתם מוציאים כספים שמגיעים אליכם עכשיו. השיפור ההדרגתי אינו מאפשר עדיין להשתולל כפי שמתחשק לכם. תחושת הביטחון הכלכלי- מסולפת במידה מסוימת. אל תתפסו לשאננות.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – הכרח הוא להנהיג ריסון כאשר הנסיבות דורשות זאת, אך אין להפכו למטרה בפני עצמה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

יכולתכם לדבר ולשכנע מגבירה את ההשפעה שיש לכם על אנשים. יש לכם צורך ורצון להטות אירועים מסוימים לכיוונים שרצויים לכם ובחלק גדול מהמקרים אתם גם מצליחים לעשות זאת. אל תתפלאו אם תהיינה תגובות שליליות בהמשך הדרך. היזהרו לא לעבור את הגבול הדק בין מנהיגות ובין מניפולציה. השגיחו על אהבתכם כדי שלא תתחיל לזרום בכיוונו של כומר ווידוי כלשהו.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות סמלים מעולם ה"פנג-שואי", עלה בגורלכם המסר הבא – התרנגול יכול אמנם לקרוא אל עבר השמיים, אך אינו יכול לעוף לעברם. הנמשל הוא – כדי להשפיע על אחרים, יש לצקת כנות פנימית אל תוך הדברים.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

לא פשוט לכם. קצרים בתקשורת ותקלות טכניות מלוות את יומכם. קשה לכם להסתדר עם אנשים וגם מהכיוון הביתי אין יותר מידי נחת. אתם נוחים התרגז היום וחבל, כיוון שאווירה רכה ונעימה יותר הייתה מציבה את הכול באור חיובי וקל יותר להתמודדות. שיתוף בני המשפחה יכול להקל. שווה לנסות. אנשים או אירועים שכבר פגשתם בעבר הרחוק, שבים לפקוד את מסלול חייכם.
בשיטת קבלת מסרים מרובדים עליונים באמצעות "ספר החלומות", הופיעה לטובתכם דמות של אדם מתבונן בטלסקופ: המסר הוא – הקריירה שלכם זקוקה להתחדשות, אל תקפאו על השמרים בכל אשר נוגע לחידושים ולקדמה.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם מנסים להרים את המורל ולשפר את הופעתכם החיצונית. יש מי שמעיר לכם על כך וזה רק משמש כגורם מזרז להתחיל לעשות משהו בנידון. קבלו בהבנה את רגעי החולשה אך אם מתברר כי החלטתכם נחושה, התמקדו במשטר האכילה והפעילות הספורטיבית. ההתמדה חשובה כדי לראות תוצאות בשטח ועל מנת לתת לכם מוטיבציה להמשך הדרך. יום נפלא לנסיעות, כמו גם לפגישות עם אנשים עימם לא התראיתם מזה זמן רב.
בשיטת קבלת מסרים מרובדים עליונים באמצעות "ספר החלומות", הופיעה לטובתכם דמות של אדם מעונב והדור בלבושו: המסר הוא – גם אם אתם משתוקקים לנהוג בעממיות ובפשטות, הגיע הזמן להצטרף אל חוגים בעלי מעמד זוהר ונוצץ.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

ההתחשבנויות שלכם גורמות ליצירת אווירה לא סימפטית במפגש משפחתי. יש לכם הזדמנות להתפתח ולפתח את הקשרים החברתיים שלכם עם אחרים אבל לשם כך נחוץ שינוי. הגישה הבסיסית הראשונית שלכם מבוססת על הרבה חשדנות וביקורתיות וזה מקשה מאוד על תהליכים של התקרבות ואינטימיות של ממש. ההצלחה הגדולה תגיע אליכם הודות לעוצמתכם האישית, כלומר: בזכות ולא בחסד.
בפריסת חיזוי העתיד ויעוץ שהתקיימה לכבודכם בשיטה סינית עתיקה ששמה "איי צ'ינג", עלה בגורלכם מסר מספר עשרים ושמונה: המסר הוא – ייתכן שנטלתם מטלות רבות מדי על כתפיכם, יש מקום להאציל סמכויות ולחלוק אותן עם האחרים.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

התגובות שלכם הן לא ביחס ישר למה שקורה סביב. תגובות קיצוניות בגלל רגישות גבוהה, עלולות לגרום לסובבים אתכם לבלבול ולחוסר הבנה על מה כול המהומה. המתח ירד אם תשכילו להסביר מה בדיוק מפריע לכם ומה מעניק לכם תחושת ביטחון ביחסים. אדם אשר במו מופיע האות מ', מעורר אצלכם תסכולים קשים. ייתכן כי הגיע הזמן לסיים את הקשר.
בפריסת חיזוי העתיד ויעוץ שהתקיימה לכבודכם בשיטה סינית עתיקה ששמה "איי צ'ינג", עלה בגורלכם מסר מספר שש: המסר הוא – יש לגלות גמישות, הרמוניה ופייסנות וזאת גם אם נדמה שאחרים נוהגים בחוסר היגיון.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

למרות תחושה קלה של חוסר ביטחון אתם מבלים יום נהדר עם מישהו בו אתם מעוניינים מבחינה רומנטית. גלו רגישות והקשיבו יותר מאשר אתם עושים בדרך כלל. אינכם בטוחים לגבי תוצאות החיזור אולם אם תהיו ערניים תמצאו שעת כושר לזרוק שאלה אחת או שתיים ולקבל תשובות. אל תחשפו את כול הרגשות כלפי חוץ. הרקיע צופה הצלחות לאלה מכם שתחומי עיסוקיהם מושפעים מאופנה, תכשיטים ותמרוקים.
בהתקשרות רוחנית שהתקיימה לכבודכם בשיטת ספר התמורות הסיני, עלה בגורלכם המסר הבא – כאשר אדם נאור מזין את עצמו ואת האחרים, הוא נשמר ומבחין בין הטהור והמרומם לבין חסר התועלת.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יש לכם הזדמנות להשתלב בפרויקט מלהיב ומסעיר שגיליתם את קיומו במקרה. אל תחמיצו צ'אנס חד פעמי ללמוד תחום חדש. למרות שאתם מתרגשים מאוד מכל השינויים שקורים סביבכם, בפנים יש שלווה גדולה. ברור לכם בדיוק מה אתם רוצים. חיפוש אחרי הדרך הקלה והמהירה להשיג את המטרות עלול להתגלות כמלכודת. אלה שרוצים לחזר אחריכם צריכים להיכנס לזה בעוצמה אישית ובהמון אהבה. לשכנע אתכם שאם אתם מפספסים את הסיפור הזה, לא תסלחו לעצמכם.
בהתקשרות רוחנית שהתקיימה לכבודכם בשיטת ספר התמורות הסיני, עלה בגורלכם המסר הבא – אדם נאור שומר על אמת פנימית – הוא יודע כי אם ינהג על-פי אינטרסים של אחרים, עלולים מניעיו להפוך לאנוכיים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

הקשר הזוגי הוא בראש סדר העדיפויות ואתם מקדישים לבחינתו את מרב זמנכם הפנוי. רצוי להוסיף תבלין עם ניחוח מסתורי ולטפטף מסרים חושניים. התחדשות של קשר מן העבר גורמת לכם לתחושת הגשמה אך עם זאת ישנם עדיין הרבה עניינים לא סגורים שמדאיגים אתכם. ההתייחסות למערכת היחסים היא כמו לעסקה מסחרית. יש לחצים בגלל מאבקי כוח. ואגב, שכחתם את האהבה.
בפריסת תקשור בקוביות נומרולוגיות לטובת ניבוי וחיזוי העתיד, עלה בגורלכם המספר 56: המסר הוא – זו תקופה חלומית עבור אלה מכם השואפים לסייע לזולת באמצעות כוח הריפוי אשר ניחנו בו. יש לכם את זה, פעלו על פי צו הלב.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

למרות שבדרך כלל אתם חוששים לחשוף את רגשותיכם מפחד של פגיעה, היום אתם מתפרצים בלי בושה ובלי לרסן את עצמכם. אתם מגלים מידע מסוים לגבי מישהו מבני המשפחה המורחבת שהוסתר מכם והדבר מעורר בכם רגשות כעס ותסכול אדירים. יש לכם שתי אפשרויות: להתעמת או להתעלם ולהתמודד בדרך רוחנית של חמלה ומחילה.
בפריסת תקשור קוביות נומרולוגיות לטובת ניבוי וחיזוי העתיד, עלה בגורלכם המספר 36: המסר הוא – זהו יום נפלא לספורטאים שביניכם ולכל מי שעוסק בפריקת אנרגיה פיסית. במקביל, יש להימנע מסיכוני גוף מיותרים. אין כמו יציאה אל חיק הטבע, פרגנו לעצמכם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

יום מתאים לבילויים, קניות ונסיעות. יהיו לכם כל מיני פיתויים חזקים שתצטרכו להחליט אם לזרום איתם ולאבד שליטה, או לוותר. חשבו פעמיים על המחיר שאתם עלולים לשלם במקרה של הסתבכות והחליטו לבד מה יותר כדאי. אלה שרוצים לחזר אחריכם צריכים לפנות אליכם כשאתם הכי לא מוכנים. לתת לכם להרגיש שהנה או-טו-טו-טו צפויים להם קטעים מוטרפים ומקוריים שלא מהעולם הזה. אתם תמצאו את עצמכם דוהרים למפגש חברתי מרתק שימשך עמוק אל תוך הלילה.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף האיש במערת המים: הקלף רומז על עימות כלשהו שההיחלצות ממנו דורשת מכם וויתורים ופשרות. הקלף מעודד גישה פייסנית.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

הכחשה אינה הדרך לסלול לעצמכם נתיב לליבם של אחרים. רוב הזמן נדמה לכם שאתם צודקים ואחרים טועים. ברור לכם שיחסים מבוססים על פשרה הדדית וככל שתקדימו להפנים עובדה זאת ייטב לכם. אל תנסו לשנות את דעותיהם של אנשים אחרים כלפי נושאים שבוערים בעצמותיכם. זה לא בהכרח מעניין אותם ואף אחד לא חייב להסכים איתכם. הימנעו מוויכוחים והתפלספויות פומביות באירוע חברתי. הרקיע צופה הצלחה לפעולות מהסוג המתוחכם והמניפולטיבי.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף האיש בעל כוכב-חמה: הקלף דוחק בכם להפגין את עוצמתכם האישית ולנתק כבלים העלולים לגרום לתלות יתירה באחרים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button