הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 17-10-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

הסובבים אתכם אינם עומדים בהבטחות שפיזרו על ימין ושמאל. תגובתכם עשויה להוות את ההבדל בין יום מינורי אך רגוע, ובין יום עמוס עם הרבה אקשן ורגשות סוערים. חוסר השליטה במצב מרגיז אתכם ומוציא אתכם משיווי המשקל כשבעצם לא קרה שום דבר דרסטי. שמרו על גמישות. אף אחד לא חייב להיות שותף בהתקף המרץ הבלתי נדלה שאתם חווים. לימדו לוותר.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות אבני ניבוי קלטיות, עלו בגורלכם אבנים שמספריהן 16 ו – 8: המסר הוא – חשוב לתעל את האנרגיה שיש לכם, אל אפיק חיובי. במקום להיות חסרי מנוחה, כדאי להגדיר זאת כתחושת פעילות יתר, שיכולה לשמש אתכם לטובה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

נסו להפיק את המקסימום מיום המנוחה, למרות שיש לכם רגשות מעורבים לגבי צורת הבילוי הרצויה לכם. גם אם תבלו את מרבית הזמן בטלוויזיה, זה לא אומר שאי אפשר ליהנות מכך. תלוי מי נמצא איתכם ואפילו אם אתם לבד, ביכולתכם להפוך זאת לזמן איכות אמיתי ומהנה. יש לשקול היטב שיתוף פעולה עם אנשים שמחמיאים יותר מידי לאגו שלכם. תבדקו את מידת הכנות שלהם.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של גשר חבלים: המסר הוא – זה לא הזמן לשינויים הרי גורל והחלטות חשובות, אבל כדאי שתאפשרו לעצמכם פסק זמן לבחינה מחדש של הקיים. מחר יום חדש.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

אתם מפגינים יכולות גבוהות ומצליחים להרשים אנשים שדעתם עליכם – חשובה. הבסיס שעליו ניסיתם לבסס קשר רומנטי, מתערער, למרות המאמצים שאתם משקיעים. תחושת ייאוש קלה עלולה להתגנב לליבכם לנוכח ההתפתחויות. לפני שאתם נוטשים את המערכה באופן סופי, תנו לעצמכם עוד צ'אנס. אל תהססו לפרגן לעצמכם מעט בילויים קלילים ולא מחייבים, המזל הטוב בא להתארח כאשר אינכם מצפים לו.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם באמצעות משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צורה של להטוטן כדורים: המסר הוא – השיטוט במקומות הלא נכונים, יגרום ליותר נזק מאשר תועלת. נסו להירגע מהמתחים שחוויתם לאחרונה לפני שאתם מתחילים במסלול חדש של ציפיות.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

זהו יום בו היחסים משתפרים עם אנשים שהיו לכם עימם חילוקי דעות. אתם מצליחים להתרווח ואפילו יכולים להצהיר על שיפור משמעותי של ממש שחל לאחרונה. יוזמה מרעננת תביא לתוך המעגל החברתי שלכם אנשים חדשים שקודם לכן לא התפניתם להקדיש להם זמן. תופתעו לגלות את הפוטנציאל. תזרמו עם התחושות הפנימיות בבחירת חברים חדשים.
בפריסת תקשור שהתבצעה עבורכם באמצעות נומרולוגיה ומטוטלת, עלו בגורלכם המספרים 11 ו – 75: המסר הוא – יש לכם את הרצון ואת הכוח לעשות דברים שקודם אפילו לא חשבתם עליכם. אתם יוצקים משמעות חדשה למצבי חיים ויש לכם אפשרות להרשים אנשים אחרים בתגובתכם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

זרימה של אהבה, התחברות ונתינה מאפיינות את היום הזה. הפשטות הזאת של להיות במקומות המוכרים בלי לחשוב יותר מידי ולא לשפוט, עושה לכם פלאים. אתם מרגישים נינוחים ורגועים כפי שלא חשתם מזה זמן רב. לא יזיק לכם לגלות את הצד הרך באישיותכם לעיתים קרובות יותר. צפויות בשורות טובות שאיכשהו מתחברות אל פרשיית אהבה.
בפריסת תקשור שהתבצעה עבורכם באמצעות נומרולוגיה ומטוטלת, עלו בגורלכם המספרים 94 ו – 7: המסר הוא – סיטואציה רומנטית יכולה להיות מתסכלת, אבל מה שקובע באמת זאת התגובה והפרשנות שלכם שמשתנה מהקצה אל הקצה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יש לכם קושי שנובע מאבחון בעיה בתחום האישי. על פניו הכול בסדר אבל יש רגעים שנדמה לכם שאתם יורדים מהפסים ושום דבר לא מסתדר איך שאתם רוצים. יש לכם רגשות מעורבים כלפי אדם שהיה לכם איתו בעבר-קשר רגשי חזק. אותו אדם מנסה לצאת לכם מהחיים, אך אתם מעבירים לו מסרים סותרים. התבלבלתם, נכון? בעצם, אתם גורמים לכל התסבוכת ו…. חבל.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם קיבלתם את המסר הבא: קשה לכם לוותר על ה-'פירורים' של תשומת הלב אבל אתם יודעים לאן זה מוביל. ענו בחיוב לחיזורים של בן/ת הזוג חדש. לפחות שווה לנסות.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

סוף סוף יש לכם קצת נחת ותחושת סיפוק. עם קצת מאמץ אפשר לסחוט מכם הודאה נדירה שאתם מאושרים. אתם מצליחים יותר ויותר להיצמד להווה. התוצאה ברורה מאליה- הזוגיות משתפרת. בחיי החברה המצב סביר אבל משעמם לכם. אתם שוקלים ברצינות אפשרות של שינוי אבל לא ממש יודעים מאיפה להתחיל. נולד מצב המתריע ומזהיר מפני אדם ערמומי.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם קיבלתם את המסר הבא: ביקורת קנטרנית הורסת כול חלקה טובה. שיקול דעת 'מרוכך' בעיקר מבחינה רגשית, ישפר את המצב.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

מזמן לא היה לכם יום כל כך מוצלח. אתם מרגישים נפלא ומסתובבים החל משעות הבוקר עם חיוך מאוזן לאוזן והעולם – מחייך בחזרה. המזל מאיר לכם פנים. צפויה יציאה לבילוי משפחתי. התחום החברתי משתפר בגלל האנרגיה החיובית והכריזמה שאתם מקרינים החוצה. תיתכן פגישה מלבבת שבעקבותיה צפוי שינוי בתוכניות ואתם מבסוטים.
בפריסת תקשור שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, עלתה בגורלכם דמות של טיגריס: המסר הוא – דווקא אותם אנשים שאתם כול כך רוצים שיבינו אתכם, מאבדים את הסבלנות. העיסוקים שלכם חשובים אולם יש עוד אנשים שעליכם להתחשב בהם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אינכם מרגישים בשיא? זהו יום מתאים בשביל לקחת את הכול ב- איזי. כדאי לעשות פעילות כמו למשל מדיטציה, מה שיכול להרגיע את הרוחות. אתם נקראים לגלות גמישות ולהתייחס גם לבני משפחה אחרים שגם הם, מה לעשות, בעיתוי לא מוצלח במיוחד, דורשים מנה מוגברת של תשומת לב. מצבים מרתקים וחווייתיים רומזים על הזדמנות רומנטית מהסוג העז והסוער.
בפריסת תקשור שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, עלתה בגורלכם דמות של לוטרה: המסר הוא – הידיעה שאתם מאפשרים לאנשים לתסכל אתכם, גורמת לכם להרגיש גרוע, כי אינכם מסוגלים להפסיק. הארה שתקבלו בבת אחת תשנה את פני התמונה כולה. חוסר היכולת לשנות יתחלף בפעולה מיידית.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

עושה רושם כי היום מגיעה לשיא תחושת הבדידות שאתם חווים. חבל שלא תכננתם קודם לכן את מעשיכם בדיוק כדי למנוע את ההתפתחות הבלתי רצויה הזאת. יש בעיה בתחום האישי שעליכם לפתור. תוכלו לעמוד ברשות עצמכם רק לאחר שתגייסו את הכוחות הפנימיים ותבינו שזהו צעד חשוב לכם במיוחד לאור ההתפתחויות האחרונות.
בפריסת קלפי טארוט איטלקיים שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף שבעת הרקיעים: המסר הוא – אלמנט הפנטזיה חזק מאוד בעולמכם ואתם חייבים למצוא דרך כדי להפוך לנהוג ביתר מעשיות – זה נכון בכלל אך במיוחד בתחום הזוגי.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם שקועים בשרעפים ולא מצליחים לשמור על רמת ערנות מספקת כדי להיות פעילים במהלך היום. חכו לשעות הערב כדי לעשות את מה שקבעתם לעצמכם. חדשות מעניינות שמגיעות אליכם מאדם אשר בשמו מופיעה האות נון מעוררות את סקרנותכם בצורה משמעותית. אם אינכם יכולים להתאפק ולחכות לשעת כושר לגלות עוד פרטים, אתם יכולים לערוך מחקר פרטי בעצמכם.
בפריסת קלפי טארוט איטלקיים שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף האיש המקפץ: המסר הוא – צפוי הסכם שכדאי לכם לבדוק אותו היטב. עליה במתח היא עניין מובן היטב בנסיבות הקיימות, אולם תשתדלו לא לתת לזה להשפיע עליכם לרעה.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

נדמה לכם שכל העולם נגדכם. אולי לא ממש נדמה לכם שאתם פרנואידים, אבל העובדה היא שאין מי שמוכן להקשיב לכם היום. אתם מנסים ליצור קשר כדי לשפוך את הלב אבל נשארים מתוסכלים בגלל חוסר היענות. נסו לנתח את המצב ולשקול מה הגורמים לכך. יתכן והיום אתם משלמים את המחיר של התקופה האחרונה, שבמהלכה יצא לכם להתבודד די הרבה ולשקוע בתוך העניינים האישיים שלכם.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות אבני ניבוי קלטיות, עלו בגורלכם אבנים שמספריהן 9 ו – 3: המסר הוא – רעיונות שגנזתם בעבר בגלל חוסר ידע ליישמם, הופכים להיות הרבה יותר מעשיים. בנו לאט ובזהירות סיטואציה שתעזור לכם להצליח, גם בעסקים וגם במסגרת המשפחה.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button