הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 20-08-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

זה יום טוב המאופיין בתחושות של מרץ וחיוניות. חבל לבזבז את כל היום לעבודה שסוחבת אתכם אל תוכה. צאו מוקדם ככל האפשר ולכו לבלות. בין אם מדובר במפגש חברתי או במפגש זוגי- הכל יצליח ויגרום לכם הנאה רבה. אתם זקוקים לבילוי של כמה שעות באווירה רגועה ובחברה טובה כדי למלא את המצברים. תחומי עיסוק שיעשו לכם טוב בתקופה זו של החיים צריכים להיות שזורים בקורטוב של יחצנות, פרסום, שיווק ותקשורת.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של דוב: הדוב הוא סמל לבעל חיים המנצל את תקופת ההפוגה על מנת להתחדש ולהחליף כוחות. המסר הוא – נצלו את תקופת האביב כדי להתעורר מתרדמת החורף שלכם, זה הזמן ליזום ולא לשבת בחיבוק ידיים.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

סוף השבוע מתחיל בעצלתיים. יש לכם זמן להיות לבד ובמקום לנצל את ההפוגה לפינוק עצמי, עוטפות אתכם עצבות ועצבנות בלתי מוסברות. מצב רוח זה יחלוף מעצמו, בדיוק באותו מקום ממנו הגיע. בשעות הערב כבר תרגישו הקלה וזה ערב שמתאים לצאת לרקוד או לכל מקום אחר בו תוכלו לשמוע מוסיקה ולנקות את הראש ממחשבות מיותרות. דעו שחבריכם נאמנים לכם ולא מעלו באמונכם.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של צב: הצב הקטן הינו סמל לבעלי חיים שאינם תוקפניים ואף על פי כן הם זוכים לאריכות ימים. המסר הוא – אם היו לכם חרדות הנוגע למצבכם הפיסי, הן צפויות להתפוגג. הצב ניחן באריכות ימים.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

הבחירות שלכם מפוקפקות לאחרונה והן מתבססות יותר מידי על הרגש ומעט מידי על ההיגיון. כושר הריכוז ירוד משהו. עליכם לנסות לאסוף כוחות ולהתכוונן למקומות הנכונים. אנשים בעלי שיעור קומה עשויים להפתיע בצעד לא צפוי בכיוון רומנטי. בדקו היטב אם זה מתאים לכם. אל תעשו שום דבר רק כי לא נעים לכם לסרב. מתנות בגוונים צהובים, כמו גם אבן מזל ששמה אגת – העניקו לאלה שחסרה להם הקלילות האופיינית למזל תאומים.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת האי צ'ינג וספר התמורות, עלה בגורלכם המסר הבא – אדם נאור מתמקד אך ורק בנתיב הנכון, תוך ציפייה עיקשת לעיתוי ההולם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אתם מרגישים קצת עייפים? דחו את כל הסידורים ובמידת האפשר, דחו את הנסיעה לעבודה. קחו לעצמכם שעה קלה להתפנקות. במהלך היום, התחושה שלכם תשתפר מאוד הודות לשיחת טלפון מפתיעה ומשמחת. חלקו את זמנכם ביעילות בין העבודה למשפחה. מישהו מבני הבית זקוק למילה טובה, עצה ובעיקר-תשומת לב. לחבריכם שסובלים מבעיות בתחום המשפחתי, העניקו פנינה או מתנות בגוונים כסופים, המייצגות את הביתיות ואת המשפחתיות של מזל סרטן.
בתקשור רוחני שהתקיים לכבודכם בשיטת האי צ'ינג וספר התמורות, עלה בגורלכם המסר הבא – אדם נאור אינו חושש להיאבק או להתחרות באחרים, אך תמיד ינהג בהם בכבוד.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

צפוי לכם יום נעים אך עמוס מאוד בתחום העבודה. שעות העבודה הארוכות דורשות מכם מאמץ גדול עקב העובדה שאתם נאלצים להישאר במקום אחד בין ארבעה קירות. אל תוותרו בשום פנים ואופן על ארוחת צהריים. ההפסקה דרושה לכם וכמו כן, אל תשכחו שאתם לא מתפקידם הכי טוב על בטן ריקה. תחומי עיסוק ההולמים אתכם בתקופה זו של החיים צריכים להתמקד בכלכלה ובמנהל עסקים או בכל תחום הזקוק ליכולת ניהולית.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של תנין: התנין הוא סמל עתיק להתחדשות וזרימה עם נתיב הגורל. התנין איתנו עוד מתקופת הדינוזאורים. המסר הוא – יש לכם יכולת מדהימה לשרוד ולהתחדש, אל תחששו מפני שינויים.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

זה יום מאתגר בו לא בא לכם לשנות שום דבר אבל השינויים מתדפקים על הדלת. מה שמיוחד אצלכם הוא שאתם מצליחים למצוא את הטוב בכול מצב. אל תייחסו חשיבות רבה מדי למילים שנזרקות לחלל האוויר מצד עמיתים לעבודה. יש מי שמנסים להרגיז אתכם ויהיה חבל אם תתנו להם להצליח. זה הזמן להשקיע בנתיב ההגשמה והמימוש העצמי, גם אם הדברים באים על חשבון הנתיב הרומנטי.
בהפלת גורלות וקבלת מסרים בשיטת המטוטלת שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: היו אתם עצמכם ולא בבואתם והשתקפותם של אלה המביטים בכם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

שינויים מתרחשים מאחורי הגב שלכם. אתם לא מספיק ערניים וכדאי שתקדישו מעט יותר מחשבה איך לשמור על המקום שלכם. בתחום הרומנטי – לפנויים יש היום סיכוי להיכרות חדשה ומרגשת. לאלה שמנהלים קשר קבוע- נסו להחזיר את הקסם שהיה שם בהתחלה. זה מה שבני הזוג מצפים מכם. התחילו כבר היום עם מחווה קטנה!
בהפלת גורלות וקבלת מסרים בשיטת המטוטלת שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: ההווה הוא העתיד של האתמול, חיו את היום כאילו אין מחר.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

נסו לגלות איפוק גם אם בפנים הרוחות סוערות. אתם חשים חוסר שקט ומתקשים לגלות את הסיבה לתחושות אלה. שמרו על פרופיל נמוך ואל תנסו להרשים את הסביבה בידע ובשנינות שלכם. אתם לא חייבים לבלוט בכל מקום. יש לכם צורך באתגר חדש? זה לא אומר שצריך לשבור את הכלים. לקרוביכם שתפסו דיכאון, העניקו אבן מזל ששמה לשם או מתנות בצבעי בורדו, המייצגות את שמחת החיים של מזל עקרב.
בהפלת גורלות וקבלת מסרים בשיטת המטוטלת שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם המסר הבא: הניחו לרכושנים לצבור את ממונם, ממילא אין הם יכולים לגזול את שייקר לליבכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

זהו יום טוב לעסקים. היכולת האישית בשיאה וכמוה גם כישורי התקשורת. ביום שכזה תצליחו 'למכור קרח גם לאסקימואי'. למרות שסוף השבוע בפתח ולא תצליחו לתפוס את כל מי שאתם רוצים, כדאי לנסות. צפויה לכם הפתעה נעימה. גם בתחום המשפחתי צפוי שיפור ניכר. כקשתים אמיתיים עליכם להתנער מאחרים ולנצל את תכונותיכם הטבעיות שהן: נאורות, פתיחות ועצמאות- בדרך הזו אתם מושכים אליכם אנרגיות עם מזל.
בהפלת גורל על-פי שיטת טוטם של בעלי-חיים, עלתה בגורלכם דמות של צפרדע: המסר הוא – צפויות בשורות מרנינות לאחר תקופה של עיכובים. אתם בדרך אל מהפך והתחדשות.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם מוכיחים את יכולותיכם בגדול לאנשים שפקפקו בכישוריכם. אלה שתמכו בכם צפויים להתייצב כדי לקבל את שכרם. יש דברים שתצטרכו לשלם עבורם, גם אם חשבתם שהם ניתנים לכם ללא תמורה. כגדיים אמיתיים עליכם להתנער מאחרים ולנצל את תכונותיכם הטבעיות שהן: שאפתנות, הישגיות ועקשנות- בדרך הזו אתם מושכים אליכם אנרגיות עם מזל. לחבריכם הביישנים והמופנמים העניקו אבן ששמה טורקיז או מתנות בגוונים חומים, המייצגות את שאפתנותו של מזל גדי.
בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאה במטוטלת של אבני-מזל, עלה בגורלכם המסר הבא: יש לכבד את האינטואיציה, חישובים קרים והגיוניים עלולים להתברר כשגויים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

היום רצוי לשמור על הילוך נמוך בכל מה שקשור לתחום העבודה. לעומת זאת, בתחום החברתי הכול ממש בסדר. בני המין השני מגלים בכם עניין. אתם שופעים קסם אישי הודות לתמורות מעודדות החלות בגזרת שמיים בעלת אופי מוטרף משהו. בנושאים הקשורים לתחום אחריותכם בעבודה, מומלץ לאמץ גישה של סובלנות וסבלנות גם כלפי אלה שלא פועלים בדיוק על פי הציפיות.
בפריסת חיזוי וקבלת מסרים שהתקיימה למענכם בחפיסת טארוט עם סימנים כירולוגים עלה בגורלכם קלף ההצלחה בקרוב: הקלף מבשר על ידיעה מרנינה שתושמע באוזניכם כבר בימים הקרובים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

האנרגיות מעודדות יחסים יפים עם אלמנטים קוסמיים חומריים. אולי לעסקים זה יום טוב אבל בזוגיות- יש מקום לשיפור. אתם מרגישים טוב לגבי עצמכם ולא מעלים על הדעת שיכול להיות שאתם טועים או מרגיזים מישהו. כדאי לתרגל כישורי תקשורת ולנסות לברר בצורה אסרטיבית מה מצפים מכם. צפויה הפתעה נעימה בעבודה אך רק לקראת סוף היום. יחול שיפור גם בתחום המשפחתי.
בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאה במטוטלת של אבני-מזל, עלה בגורלכם המסר הבא: שלום בכל מחיר – הוא רק לעיתים רחוקות פתרון טוב לבעיה כלשהי.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button