הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 21-11-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

הזוגיות והרומנטיקה הן הנושאים המרכזיים של היום. אתם עושים מאמצים להשלים את הפער בין המצוי לרצוי ונתקלים בבעיות על כל צעד ושעל. חוסר שיתוף פעולה מצד הנוגעים בדבר גורם לכם לאכזבה. דווקא כשנדמה לכם שכל הדלתות נסגרות, תקבלו הצעה מאתגרת המדגישה את הצורך בשינוי הגישה. הרבה חומר למחשבה, אתם יודעים.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל] , שמו של המלאך השומר עליכם הוא: חסדיאל, ושמו של המלאך המושל בכוכב מארס שליטכם הוא – סמאל. ייתכן כי שמו של חסדיאל נגזר מן המילה חסד.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

יש לא מעט בעיות שממש מעיקות עליכם. אתם די שקועים בזוטות שוליות אבל כשיש לחץ מגורמים אחרים בסביבה, כמו ילדים או בן/ת זוג, אתם עלולים להתפתות ואחר כך להתמרמר. לפנויים שביניכם זה ערב מתאים לאירוח או לחילופין ליציאה לבילוי. יש מצב להיכרות חדשה. תנו צ'אנס. אינכם אל תתרגשו מקשיים ותכננו כל פעולה עד לפרט האחרון. המתכת המיוחסת לבני מזל שור היא נחושת. כדאי לשלבה בקמעות.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: ברקיאל, ושמו של המלאך המושל בכוכב ונוס שליטכם הוא ענאל. ייתכן כי שמו של ברקיאל נגזר מצד המילים ברק-אל או הברק של האל.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

למרות שאתם מתכננים את יומכם בקפדנות, התוכניות ישתנו בגלל אדם שיעבור פאזה ויודיע הודעה מפתיעה. כדאי לאמץ גישה סולידית וותרנית כדי לא להיכנס לוויכוח סרק. תנו לדברים לזרום בקצב הטבעי שלהם. שיחת טלפון שתגיע בהפתעה תגרום לכם לשקוע במחשבות הקשורות לעבר הרחוק. נסו להתנתק מהזיכרונות שרק מעציבים אתכם.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: נוריאל, ושמו של המלאך המושל בכוכב מרקורי שליטכם הוא – רפאל. ייתכן כי שמו של נוריאל נגזר מצד המילים נור-אל או הגחלת [האש] של האל.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

יום ככה-ככה. אתם צריכים להתמודד עם מישהו שמטיף לכם מוסר ונואם לכם נאומים ארוכים. אין לכם ברירה אלא להקשיב. אתם תלויים באדם זה ולא יכולים להרשות לעצמכם לשלוח אותו לכל הרוחות, למרות שזה בדיוק מה שבא לכם לעשות. בכלל, יש לכם קושי להתמודד עם ביקורת והיום במיוחד. קשה, אבל נסו לשמור על איפוק. העיתוי בשל לעיסוקים במישור הרוחני בתמורה לנטישת החומריות.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: רעמיאל, ושמו של המלאך המושל בירח שליטכם הוא – גבריאל. ייתכן כי שמו של רעמיאל נגזר מצד המילים רעם-האל או הרעם של האל.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

שיחת טלפון שמגיע ממישהו קרוב, ממקדת אתכם לגבי ההתמודדויות האישיות שלכם. אתם עסוקים בהצהרות לכל הכיוונים במקום לעשות סדר בצורה שיטתית. יש לחצים רבים שגם הם לא עוזרים למצב הרוח שלכם ומעלים את מפלס המתח. בגדול, יום לא הכי יציב. נסו לשמור על פרופיל נמוך ולחשוב על התייעלות. בקשו ותקבלו.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: סרביאל, ונראה שהוא זה אשר יציל אתכם מחשדות שווא. לא ידוע מקור שמו של המלאך סרביאל.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

המזל מאיר לכם פנים היום ואתם יכולים להשיג הרבה. בזוגיות צפויה לכם הפתעה, בין אם אתם בקשר קיים או בתהליך של חיפוש. יום מתאים במיוחד לבלות באירועים חברתיים, ולמפגשים עם חברים וותיקים וחדשים. גם אם יש כאלה שכבר פגשתם בעבר ולא חשבתם שהם שווים יותר מדקה מזמנכם היקר, כדאי שתתנו עוד צ'אנס.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: סריריאל, ושמו של המלאך המושל בכוכב מרקורי שליטכם הוא – רפאל. שמו של רפאל נגזר מצמד המילים רפא-אל או הרפואה שמעניק האל.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

שמרו על איזון עדין בין חיי חברה פעילים לבין שעות הפנאי. אתם נותנים לעצמכם לשקוע בתוך עיסוקים צדדים שאינם מאפשרים תפקוד מתאים. ההרמוניה המושלמת שאתם מחפשים נמצאת רק בספרים, וכבר היה מי שאמר ש"טוב ציפור אחת ביד מאשר שתי ציפורים על העץ". בססו את עצמכם בחברה ובזמנכם הפנוי תעשו את מה שאתם אוהבים. אל תסתגרו בבית יותר מידי.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: עניניאל, ושמו של המלאך המושל בכוכב ונוס שליטכם הוא ענאל. ייתכן כי מקור שמו של המלאך ענאל הוא בצמד המילים ענה-אל או תשובתו של האל.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

למרות האצלת סמכויות שעמלתם עליה רבות, עדיין נופלת עליכם מעמסה גדולה מתמיד. התחמקות מ-'לעשות סדר' בעניינים רק מנציחה את מעמדכם כקורבן נצחי, מה שמעניק לכם לגיטימציה להרגיש מנוצלים. המצב ילך ויהפוך להיות יותר גרוע. אין זה מסוג הדברים שמסתדרים מעצמם ואין שום סיבה לחכות. בעיני האחרים ממילא זה לא נראה טוב, אז לפחות תלמדו לדאוג לעצמכם מצד אחר ולוותר של רווחים רגשיים.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: להקיאל, והוא זה אשר ידריך אתכם נכונה בנתיבי כסף וממון. לא ידוע מקור שמו של המלאך להקיאל אך ייתכן כי מדובר בלהק של האל.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

כבר הרבה זמן אתם 'יושבים על הגדר'. גם לא מעט רמזים המגיעים מהיקום מצביעים על כך שהגיע הזמן ללכת אחרי נטיות הלב בכיוון של מיסטיקה. אכן, יש לכם יכולות בתחום זה ויש מקום לחקור את הנושא יותר לעומק. יחד עם זאת, חשוב לזכור את הניסיונות הרלוונטיים מהעבר. תלמדו מטעויות של אחרים וגם של עצמכם. באמת שאין טעם לחזור שוב ושוב על אותם מעשים, במיוחד כאשר המחיר גבוה כול כך.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: נהקיאל, ושמו של המלאך המושל בכוכב יופיטר שליטכם הוא – צדקיאל. שמו של צדקיאל נגזר מצמד המילים צדק-אל או הצדק של האל.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם מתלהבים מהשינוי הפנימי שיזמתם. אתם מעורבים בתחום חדש שמרתק אתכם. הזוגיות עומדת למבחן. חשוב להקפיד על חלוקת סמכויות- יש גבול גם ל- ביחד. בעיקר בשבילכם. סיכמתם על חוקים מסוימים? קבעו גם לוחות זמנים. שמרו על האופציה לחזור בכם. התעמקו קצת יותר ! יש עולם שלם מתחת לפני השטח. מצד שני, אל תגזימו כדי שלא ייווצר הרושם שאתם מנסים לדחוק מישהו החוצה.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: קבניאל, ושמו של המלאך המושל בכוכב סטורן שליטכם הוא – קפציאל. לא ידוע מקור שמם של המלאכים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

צפויה אנרגיה שנועדה לרומנטיקה קלילה ועליזה. היחסים שבינו לבינה צפויים לסוב סביב גלגל של תנועה, ניידות, נסיעות, טיולים ובילויים ידידותיים ולא מחייבים. תיתכן התרוצצות בניסיון לעמוד בכל ההתחייבויות החברתיות שלקחתם על עצמכם. נסו לפצל את הנסיעות לפי דרגת החשיבות ואל תיכנעו ללחצים. לא רק שזה לא יעזור אלא יפגום בתפקוד שלכם. בגדול, אתם מצליחים לעמוד בכול.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: קנאל, והוא זה אשר יסיר מכם כל פגע וכל עין הרע.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

יום ממוזל. הצעה בליינית מעניינת מתגבשת לאט אבל בטוח. שיתוף פעולה במשפחה ובזוגיות, גורם לכם לפתוח את היום בצורה האופטימאלית. אתם גם מלאי תקווה וציפיות לקראת אירוע מרגש המתקרב. כללית, עדיין לא קל לכם, אבל אתם מצליחים להתעלות מעל הקשיים ומתמכרים לתחושת הסיפוק הפנימי. מחר תוכלו לקחת את העניינים יותר ביסודיות.
על-פי ספר קבלי ששמו "גורל קודש" [לרבי חיים וויטאל], שמו של המלאך השומר עליכם הוא: סרהיאל, והוא זה אשר יעניק לכם בריאות טובה וחיים ארוכים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button