הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 22-06-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אנרגיות של תנועה וניידות מולידות יום מתאים לנסיעות ולבילויים. תחושת סיפוק מיכולת הניידות וההתחדשות, מציפה אתכם בגל רגשות של שמחת חיים. לקראת חציו השני של היום, תרגישו ירידה מסוימת ברמת האנרגיה וכדאי לבלות בחיק המשפחה. שמרו על מוצא פיכם. חבל לקלקל יום נעים כל כך בביקורת שעלולה לפגוע, גם מבלי שהתכוונתם לכך.
רוח ונפש: בהכוונה רוחנית שבוצעה באמצעות סימבוליקה של בעלי חיים (קיימים גם קלפי טארוט בנושא) עלתה בגורלכם רוח של עכביש: המסר המועבר לכם הוא: ההצלחה בתחומים הקרייריסטי והפיננסי תושג בעזרת איפוק, סבלנות ונחישות של ברזל.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

אנרגיות מבלבלות מובילות אל יום מורכב ומתסכל משהו. כדאי לכם לזכור שכעס לא מקדם אף אחד לשום מקום. שקלו היטב את הדברים שאתם מוציאים מהפה. יתכן מאוד שמישהו שנראה לכם מבין ואוהד, בעצם חותר תחתיכם. אם יש לכם מה לומר, דברו עם האדם המתאים, כלומר, בעל העמדה בכירה ביותר. טיפ להיום: שמרו על איפוק ואל תגיבו על כל דבר הנאמר לידכם!
רוח ונפש: בקריאת ניבוי במטוטלת (שיטה אינטואיטיבית העושה שימוש בתנודותיו של מכשיר חרוטי הסובב בתוך מעגל) שבוצעה עבורכם, עלתה בגורל צללית של עגור: הצללית רומזת על הצורך להתנתק מהבלי החומר ולדאות אל הרוחני.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

נראה שהיום התעוררתם בתחושת לחץ ומתח. יש לכם המון משימות לבצע ועוד יותר- ציפיות להערכה מצד כל המעורבים, ומכאן בדיוק נובעת תחושת העומס. כדאי להירגע ולהתארגן מחדש. המאמץ שהשקעתם בתחום העבודה בזמן האחרון, נותן בכם את אותותיו. הקציבו לעצמכם פרק זמן סביר ואז, התייצבו מול הממונים עליכם כדי להסביר את המצב.
רוח ונפש: בקריאת ניבוי במטוטלת (שיטה אינטואיטיבית העושה שימוש בתנודותיו של מכשיר חרוטי הסובב בתוך מעגל) שבוצעה עבורכם, עלתה בגורל צללית של נבל: הצללית רומזת על הצורך להקשיב לקול הפנימי שלכם.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

אנרגיית הירח מובילה אל יום שקט ורגוע. אתם נהנים לגלות שיש גם ימים שלווים יחסית ללא יותר מידי דרמות. בתחום העבודה אתם מרגישים משודרגים. שיחת נפש שתתפתח עם מישהו בעבודה עשויה להפתיע אתכם מאוד. מידע שיתגלה לכם במקרה יגרום לכם להקדיש מחשבה רבה לאירוע שקרה לכם בעבר. מילות המפתח להיום הן שתיקה שווה זהב.
רוח ונפש: בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של סנונית: המסר הוא – רמז קטן שתקבלו יסייע לכם לפתור תעלומה גדולה. במקביל, זכיתם בקלף מלכת הלבבות המבשרת על הצלחות בתחומים הקשורים בגלגול כספים.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

המספר 2 שולט היום בחייכם ומביא עימו דכדוך מסוים. נראה כי היום אינכם במיטבכם. אל דאגה, זאת בהחלט לא סיבה להיכנס ללחץ. אין צורך להרגיש כי סוף העולם הגיע בכל פעם שעובר עליכם יום פחות מוצלח! נסו להתייחס לתחושות שלכם בנימה פילוסופית. עצב ושמחה, סיפוק ותסכול- כל אלה הם רגשות זמניים המשתנים אצל כולם וגם אצלכם.
רוח ונפש: בשיטת תקשור העושה שימוש בדמיון מודרך, עלה בגורלכם סמל של ברווז: המסר הוא – אתם עלולים לשמש טרף קל מדי לטיפוסים שלשונם נוטפת דבש, אך לא כאלה הן כוונותיהם. במקביל, זכיתם בקלף שמונה עלים הרומז על קשר כלשהו עם אדם שטרם סגר את חשבונותיו עם קשריו הקודמים.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אתם מוצפים בזיכרונות מן העבר, מה שגורם לכם מצב רוח עכור ומלנכוליה שחשבתם שכבר נחלצתם ממנה. כמו שאתם כבר יודעים מהעבר, מחשבות מסוג זה לא תורמות דבר. אם תעשו מאמץ, תצליחו להשתחרר ולבלות יום נעים במיוחד עם חברים. קחו יוזמה ורק תרוויחו. מפגש חברתי צנוע מכיל פוטנציאל להכרות שתשפיע עליכם רבות בעתיד.
רוח ונפש: בקריאה לניבוי העתיד העושה שימוש במטוטלת אשר סביבה פזורים מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: מישהו שאוהב אתכם, עלול לדרוש יותר מכפי שאתם מסוגלים להעניק: ייתכן שהוא מבקש יותר מדי. במקביל, עלה בגורלכם מסר האומר: אל תשברו את הראש בנוגע לתוצאותיה העתידיות של פעולה שברצונכם לבצע, עשו את הצעד הראשון.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

הביטחון העצמי שלכם עלול לגרום לכם לצרות צרורות, מכיוון שאתם נוטים לחשוב שיש לכם את כל התשובות לכל השאלות. ישנם אנשים שאתם פוגעים בהם בלי להתכוון, מה שלא עוזר לכם במישור החברתי, בעבודה וכן בתחום האישי. אם אתם באמת ובתמים מעוניינים לשפר את עצמכם כבני אדם, רצוי לערוך בדק בית רציני בעניין הזה. הכוכבים מאפשרים קידום וקבלת בונוס בשכר.
רוח ונפש: בקריאה לניבוי העתיד העושה שימוש במטוטלת אשר סביבה פזורים מסרים רוחניים, עלה בגורלכם המסר הבא: רבים מכם עומדים לקצור הצלחה הודות לכשרון כתיבה או יכולת הבעה: מסר נפלא עבור אנשי השיווק שביניכם. במקביל, עלה בגורלכם מסר האומר: חבל שאינכם עושים שימוש בידע שרכשתם בעבר, אשר עשוי לעזור לכם בתפקידכם הנוכחי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

התרחקו מהרפתקאות מוטרפות וזאת בגלל אנרגיה לוחמנית בגלגל המזלות. בשורה טובה עוזרת לכם לא לחשוב על הבעיות האמיתיות בהן אתם מתלבטים כבר תקופה ארוכה מאוד. היום התעוררתם בתחושה מועקה אבל החלטתם לדחוק את רגשותיכם אל מתחת לשטיח. הפעם זו החלטה נבונה, מכיוון שהיום לא תהיה לכם הזדמנות להיות לבד ולסדר את המחשבות. שיחות עם אחרים לא יעזרו. הגיע הזמן להסיק מסקנות מעשיות.
רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה עבורכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של עצי-מחט: המסר הוא – הצלחה כבירה לאמנים וליצירתיים שביניכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אנרגיה קוסמית יוצאת דופן עלולה להביא עליכם מצב רוח דיכאוני במקצת. למרות התחושה הכבדה איתה התעוררתם היום, אתם צפויים לבלות יום נהדר. העייפות הפיסית תחלוף לחלוטין עד שעות הצהריים ואתם תדרשו להגיב בספונטאניות על הצעה בלתי שגרתית ליציאה לבילוי. בן (בת) הזוג מרעיפים עליכם אהבה ואתם נהנים מהפינוקים במידה רבה.
רוח ונפש: בקריאת העתיד שבוצעה עבורכם באמצעות קריאת צורות במשקע של קפה, עלתה בגורלכם צורה של אגס : המסר הוא – מזל טוב ורווחה כלכלית.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

נראה כי סיימתם פרויקט משפחתי שהעסיק אתכם לאחרונה. אתם מצפים לתשואות ולמחמאות מאחרים אבל זה לא יקרה במידה שתספק אתכם. כדאי לכם לבדוק מדוע יש לכם צורך חזק ועמוק כל כך באישורים מהסביבה. התמקדו בהישג המרשים שלכם ונסו ליהנות ממה שעשיתם, בלי קשר לתגובות של בני משפחה וחברים. השפעתו של כוכב כפייתי עשויה להוליד בכם פדנטיות וביקורתיות שאינכם מורגלים בהן.
רוח ונפש: בקריאת העתיד בשיטת הפירומנסיה (שיטה העושה שימוש בלהבות אש של נרות דולקים) עלה בגורלכם מסר האומר: בתוך הגוונים כולם, מסתתר הצבע הלבן: כך גם אתם נדרשים להפריד בין טפל לעיקר.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם מתקשים ליהנות מן הזרימה הטבעית מכיוון שהכנתם לעצמכם רשימה ארוכה (כאורך הגלות) של דברים שאתם צריכים לעשות. כדאי מאוד לשתף את המשפחה ברגשות העומס שאתם חשים ולפצל את המטלות בין כולם. היזהרו מוויכוחים מיותרים שעלולים לקלקל את האווירה הטובה. בחציו השני של היום מומלץ לנוח או לצאת לבילוי כל שהוא בחוץ. תקשורת טובה במיוחד צפויה לכם עם ילידי מזל דגים.
רוח ונפש: בקריאת העתיד בשיטת הפירומנסיה (שיטה העושה שימוש בלהבות אש של נרות דולקים) עלה בגורלכם מסר האומר: הניחו את הכבוד לבעל השררה, והסתפקו בתשורות המתקבלות ממנו: יש במסר משום הבטחה למענק או מתנה.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

כוכב נפטון שליטכם נמצא עתה בחברת אנרגיות מהסוג המעודד והממוזל. הברקה או רעיון מקורי שיחלוף לכם בראש, יעסיקו אתכם במשך כל היום. נסו להקדיש זמן גם לדברים אחרים. זה יום מתאים לפתח את היצירתיות והמקוריות אבל לא על חשבון בני המשפחה שדווקא היום, יבקשו תשומת לב יותר מתמיד. אם תצליחו לשלב בין הדברים, ה 'קרדיט' ממנו תיהנו בתקופה הקרובה, יעלה.
רוח ונפש: בהכוונה רוחנית שבוצעה באמצעות סימבוליקה של בעלי חיים (קיימים גם קלפי טארוט בנושא) עלתה בגורלכם רוח של לוטרה: המסר המועבר לכם הוא: שימוש באמצעים לא מקובלים, יביא לכם את הניצחון.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button