הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 24-10-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

עושה רושם שאתם נותנים פרשנות מסולפת לדברים שמישהו קרוב אליכם משמיע והדבר גורר מהומה מעצבנת. אילולא היה לכם משהו להסתיר, לא הייתם מתרגזים כל כך, וגם זה חומר למחשבה. בעיות שנויות במחלוקת גורמות לכם לשקול מחדש צעד שעשיתם. שינוי לטובה באווירה יחול בהמשך היום בעקבות אירוע חיצוני שינטרל את ההרגשה הקשה.
בהפלת גורל על-פי שיטה סינית ששמה אי-צ'ינג הגיע אליכם המסר הבא: דרככם אל ההצלחה סוגה בשושנים אך כדאי להיוועץ באדם חכם שישמח להנחותכם בהמשך דרככם.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

נראה כי אתם נתקלים בבעיות שאינכם בטוחים איך לפתור אותן. המאמצים שלכם נתקלים במבוי סתום ואתם לא מוצאים אף אחד שיכול לעזור. הרבה מאוד זמן מתבזבז בכיוונים שוליים ולא חשובים. למרות שאתם מתעקשים שהמקסימום מצידכם- אכן נעשה, אין המצב כך. בדקו עוד אפשרויות וישמו אותן במהירות האפשרית. חבל על הזמן. נגמרו שיחות הנפש והגיע הזמן לעשייה קונקרטית בשטח.
בהפלת גורל על-פי שיטה סינית ששמה אי-צ'ינג הגיע אליכם המסר הבא: אם מניעיכם כנים הרי שליבכם ינחה אתכם בדרך הנכונה אל האושר והאהבה.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

מערך הכוכבים עלול לעורר רגישות יתירה. מצב הרוח שלכם מושפע יותר מידי מאחרים. כדאי שתתרכזו בעצמכם ותניחו לכל השאר. אתם עסוקים בתוכניות לגבי השבועות הקרובים והעניין הזה מטריד את מנוחתכם. עזבו את הכל ונסו למצות את המקסימום מהיום החופשי שיש לכם. אהוב לב נוסטלגי ישמח מאוד אם תבקרו אותו. היום זאת הזדמנות נפלאה להביע חמלה והתחשבות.
בקריאת עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות דמויות העולות בגרגרי אורז, עלתה בגורלכם צורה של פרפר: המסר הוא – מוטב להיות לבד אך חופשיים, מאשר בצוותא אך כבולים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

עושה רושם שחדשות טובות מגיעות מחו"ל. אתם עומדים לקבל סכום כסף מסוים שיסייע לעמוד בהתחייבויות קודמות. שינויים רבים ניצבים בפתח. נסו לא להכשיל את עצמכם בהתפתחות שהיקום מזמן לכם רק בגלל שאתם חוששים להיכשל. כדאי לבחון כל הצעה שמגיעה בכובד ראש. מכל מקום, מילות המפתח ליום זה הן אומץ והעזה.
בקריאת עתיד שהתקיימה לכבודכם באמצעות דמויות העולות בגרגרי אורז, עלתה בגורלכם צורה של קיפוד: המסר הוא – אסרטיביות אינה מילה גסה, לעיתים יש להפגין גישה נחרצת על מנת להבהיר למתחריכם בפני מה ומי הם עומדים.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

אתם שרויים במצב רוח מעולה. נצלו את האנרגיה ליוזמה ולפעילות חדשה. הליכה, סנפלינג או כל ספורט אתגרי אחר, יגרמו לכם לתחושת סיפוק שכבר מזמן לא חוויתם. מה עוד שאלה הם דברים שכבר מזמן תכננתם לעשות. מילות המפתח ליום זה הן מיקוד ונחישות. מצב הכוכבים מצליח להעלות חיוך גם על שפתי אלה מבינכם שנמצאים לעיתים בתחושות עכורות ורואים את העולם כמקום קשה ואכזר.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של תאו: המסר הוא – לפעמים צריך להפעיל מרפקים על מנת לזכות בתהילה. לא הכול מושתת על טאקט ודיפלומטיה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אל תבזבזו זמן ואנרגיה על כל מיני גורמים שליליים שאינם תורמים או מעודדים אתכם, אלא רק משחררים אנרגיות שליליות לאוויר. עושה רושם שאדם שפגשתם לא מכבר מפרגן לכם, ואפילו עשוי, בנסיבות המתאימות, להציע לכם הצעה שקשה לסרב לה. בשעות אלה אתם חשים אופטימיים. שמרו על ההרגשה. זו הזדמנות אמיתית לשינוי מבורך.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות סמלים של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של אייל: המסר הוא – ההצלחה בוא תבוא אך יש להצטייד בסבלנות. נראה שאתם מעפילים אל הפסגה עקב בצד אגודל.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

הרווחתם ביושר את יום המנוחה הזה. הלחצים שהשפיעו עליכם במהלך כל השבוע, מתפוגגים. אתם יכולים להקדיש זמן לתחביבים ולעיסוקים שמהנים אתכם באמת. יש מי שיזמין אתכם לבילוי חברתי הכרוך בנסיעה. שקלו היטב מה הכי מתאים לכם. אולי דווקא תעדיפו להישאר בבית. אם נוצר נתק כלשהו, יש ליזום פגישה באווירה ידידותית וחסרת רשמיות משום שהרשמיות רק תגביר את העוינות.
בפריסת ניבוי וחיזוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות אבני-מזל נומרולוגיות, עלה בגורלכם המספר 43: מספר זה מדגיש את חשיבותם של ערכים כגון – רוחניות, הקרבה, מיסטיקה, התבודדות והארה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

הביטחון העצמי שלכם עולה. כבר אי אפשר להתעלם. כולם רואים את השינוי וטוב שכך. למרות שזה מוזר לכם, תגלו שהרבה יותר נחמד לחיות את החיים ככה. חשוב גם לדעת לפרגן לעצמכם כמו שאתם מפרגנים לאחרים. זכרו זאת ואל תזניחו את עצמכם! ההשפעות של השינוי מקרינות על כול תחומי החיים. בחיזורים רומנטיים וגם בחיי החברה בכלל. כעת נותר לכם ליהנות מהתוצאות החיוביות של הדבר.
בפריסת ניבוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות משקע של גרגרי קפה, עלתה בגורלכם צורה של שולחן-עגול: הצורה מייצגת מצב אשר לפיו אתם צריכים ללבן מחלוקות עם יריביכם ולהגיע עימם לפשרה כלשהי.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

אתם באמת חייבים להירגע! צאו מהלחץ הזה שלא עושה טוב, לא לכם ולא לסביבתכם. אתם חייבים ללמוד לקחת דברים בקלות רבה יותר ולפעול מתוך מחשבה ולא מתוך לחץ. חשבו עם המוח, הרגישו דרך הלב ואת התוצאה תחברו. תגובה מתונה אינה גרועה כמו שאתם חושבים, לא הכול תמיד צריך להיות 'שחור לבן', אפשר גם למצוא דרך ביניים. שיחה אם אנשים שמכירים אתכם זמן רב תחזיר אתכם לפרופורציה.
בפריסת ניבוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות משקע של גרגרי קפה, עלתה בגורלכם צורה של קרן-שפע: הצורה מייצגת מצב אשר לפיו מישהו משתמש בחסכונותיו על מנת לסייע לכם. יש בזה מעין רמז לשיפור כלכלי.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

עושה רושם שמבחינה רומנטית יש לכם מספר אפשרויות וכל מה שעליכם לעשות זה להפסיק לחשוב יותר מידי אלא פשוט לפעול ולהתנסות. יש לכם צורך באינטימיות וריגושים אך משהו עוצר בעדכם. מישהו שבשמו מופיעה האות ל' מספר לכם סיפורי מעשיות, כדי לעורר את קנאתכם. אל תתנו לאחרים להשפיע על ההחלטות שלכם.
בפריסת קלפים צועניים שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף ששמו שישה לבבות: הקלף מייצג מצבים אשר לפיהם צפויות לכם פגישות עם אנשים או עם אירועים, אשר השפיעו על חייכם בעבר הרחוק.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

למרות שאתם יודעים שאוהבים אתכם יש תחושה של שגרה שקצת מקלקלת לכם את מפלס הרומנטיקה. אל תצפו לגלים אינסופיים של ריגושים. לפנויים שביניכם, צאו לבלות אך אל תצפו לפרפרים בבטן אשר נובעים מהתאהבות מיידית. הגיע הזמן להתבגר ולקבל את ההבנה שמערכת יחסים אמיתית לא בונים בלילה אחד. מערך הכוכבים רומז על הצורך בשינוי תוכניות.
בפריסת קלפים צועניים שהתקיימה לכבודכם, עלה בגורלכם קלף ששמו חמישה לבבות: הקלף מייצג מצבים אשר לפיהם אתם עלולים להתבונן בחציה הריק של הכוס. הקלף מתריע מפני התרפקות על רגשות פסימיים
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

למרות שבא לכם שינוי אל תתפתו להרפתקאות קיצוניות למרות שזה יום מתאים לחידושים. הכל במידה! הסובבים אתכם דורשים את תשומת ליבכם ונראה שעליכם להשקיע מאמצים רבים על מנת להשביע רצון. הליברליות וחוסר היכולת להציב גבולות עלולים לעלות לכם ביוקר. מעל לכל עליכם לקחת בחשבון את הצרכים האישיים שלכם. אם תתמידו- תנצחו! אם לא- יהיה מי שינצל את העניין הזה עד תומו.
בקריאה בקלפי טארוט שהתקיימה עבורכם, עלה בגורלכם קלף ששמו שישה מטות: הקלף מייצג מצבים של הישגים וניצחונות. שמו האמיתי הוא "מסע ניצחון". בדרך כלל הוא בא לרמוז על הבסת יריבים.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button