הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 27-09-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

כוכב מרס השולט במזל טלה, שוהה עתה ביסוד האש הלוהט. התופעה מבשרת על אש בחזקת אש. אם אתם רוצים להסתייע באנרגיה הסוערת הגועשת בדמכם, יהיה עליכם לאלף אותה תחילה. אתם נכנסים לתקופה רוחנית בה אתם מתחברים עם האני הפנימי שלכם. יסוד האש מעניק לכם אנרגיה ויטאלית יוצאת דופן שמעודדת אתכם לפתח רעיונות מהפכניים שעשויים לרענן את אשר התמסד והעלה אבק. יש לבחון את הדברים על פי אמות מידה חדשניות. חידושים והפתעות נדחים על ידי הסביבה, אך בסופו של דבר מאומצים על ידה.
משפטי חז"ל: אמור מעט ועשה הרבה. אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו. אין יהודי בודד בעולם, לכל מקום בו הוא הולך – אלוהים הולך איתו. מים רבים לא יכבו את האהבה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

האנרגיה של כוכב אוראנוס בבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם, רומזת כי אתם ממריאים אל גבהים ושיאים. התחברו עם הנשר אשר בשמיים ולא עם הנחש הזוחל אל המחילות. אל תחמיצו את ההזדמנויות הרשומות בנתיב הגורל שלכם. שתו לרוויה את החיים. הרקיע מעניק לכם אנרגיה בעלת נופך מסתורי משהו. התופעה מעודדת אתכם לבחון הצעות שבעבר הסתייגתם מהן. נראה כי עתה אתם בשלים וראויים יותר מאשר אי פעם כדי לדעת ולהבחין בין סכנה לבין סיכון. במקביל, קחו בחשבון כי אם אין סיכון – אין סיכוי. יחד עם כל אלה, דעו והפנימו כי האדם הרוחני משתדל לטפח יחסים טובים עם יריביו ומתחריו דווקא.
משפטי חז"ל: אין חדש תחת השמש, דור בא ודור הולך – והארץ לעולם עומדת. אין דין ואין דיין. ובימים ההם אין מלך בישראל, איש הישר בעיניו יעשה. כל ממזר, מלך.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

כוכב אוראנוס מרעיף עתה מזל וברכה על הבית השניים עשר אשר במפה האסטרולוגית שלכם. התופעה רומזת כי עונות השנה באות והולכות – אך אתם קיימים לנצח. צאו אל החיים על-מנת לקצור את אשר זרעתם. סבלנותכם תניב פירות ראויים. אל תמהרו ברוחכם לכעוס. כוכב יופיטר יעניק לכם אנרגיה טהורה ורוחנית, כמו גם יעודד אתכם לפסוע בנתיבים שאינם נהירים לכם. התרחקו מזוהר שרלטני והעדיפו את הטבעי ואת האמיתי. אלוהים מסתתר בפרטים הקטנים, אל תחפשו אותו בקול חצוצרות ותוף.
משפטי חז"ל: מים גנובים ימתקו. הגונב מגנב, פטור. כבוד של גנבים. לא היד גנבה, החבל גנב. כל אחד ושק הצרות שלו. צרת רבים, חצי נחמה. צרת רבים, נחמת טיפשים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

כוכב מזל ששמו יופיטר משגר עתה קרני פז אל בית הזוגיות (הבית השביעי) אשר במפה האסטרולוגית שלכם. החום הפנימי הבוקע מכם, יצליח להמיס גם את חומותיו הבצורות של מאהב מופנם. אנרגיות של אהבה ונתינה שבורכתם בהן, מעניקות לכם חושנית בריאה. התופעה יוצקת אווירה ענוגה אל תוך שגרת חייכם ומארגנת עבורכם נתיבים שלא פיללתם להם. אל תתייסרו ברגשי אשמה! לא אתם בראתם את העולם ולא אתם אחראיים למתרחש בו. קבלו את הדברים כפי שהם ניתנים לכם.
משפטי חז"ל: מצא אישה, מצא טוב. מי שרוצה בשלום, כדאי שיכין עצמו למלחמה. המרחם על אכזרים, סופו שיתאכזר לרחמנים. מים שקטים חודרים עמוק.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

גזרת מזל אריה מארחת עתה כוכב רומנטי ששמו ונוס. ונוס מבשר על תקופה נפלאה של התחלות וסיומים. זכרו כי כל סוף הוא מעין תחילתה של התחלה חדשה. אתם פוסעים אל תוך הלא-נודע מתוך מטרה להתפתחות עצמית. צפויים צירופי מקרים ממוזלים. הרקיע מרעיף עליכם קסם אישי ורעננות נעורים. התופעה מעודדת את התקשורת עם הסביבה ומעניקה לכם יתרון על פני מתחריכם. חשוב מאוד להשקיע בשיווק עצמי וביחסי ציבור. שכנעו את הכבשה להתארח אצל הזאב, ושכנעו את הזאב להימנע מלטרוף אותה.
משפטי חז"ל: אין אדם שאין לו שעה, ואין דבר שאין לו מקום. אין ממנים פרנס על הציבור, אלא אם יש מאחוריו קופה של שרצים. החכם עיניו בראשו והכסיל בחושך הולך.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אתם מושפעים עתה מאנרגיות קוטביות השורות על הבית החמישי אשר במפה האסטרולוגית שלכם (יופיטר לעומת סטורן). התופעה רומזת על נקודת זמן בה עליכם לערוך לעצמכם חשבון נפש. במקביל, אל תחמירו עם עצמכם יתר על המידה. השליטה ברגשותיכם, תוליד עוצמה גדולה. הבית החמישי מעניק לכם אנרגיה דוהרת וכובשת. התופעה מעודדת אתכם להפוך את עצמכם למגדלור זוהר בתוך אוקיאנוס של כרישים וטורפים. אל תהססו להביא מזור לאחיכם בני האדם. הרעיפו על אחרים את אשר ניחנתם בו והניחו לדברים לזרום..
משפטי חז"ל: חכמים, היזהרו בבני עניים כי מהם תצא תורה. כדי להוכיח את דבריו הוא נתלה באילן גדול. המביא דברים בשם אומרם, כאילו מביא גאולה לעולם.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

השמש משגרת קרני אורה אל הבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם. חייכם מושפעים עתה מן האור האלוהי המפזז בנפשכם. צפויים אירועים מדהימים שיפיקו מכם את הטוב אשר בכם. עצות נבונות יאירו את דרככם. הפתרון נמצא בתוככם. כוכב נפטון מעניק לכם אנרגיה חלומית והרמונית. התופעה יוצקת מוטיבים חייכניים ומענגים אל מסלול חייכם ומיטיבה עם התחום שבינו לבינה. הגיעה זמנה של אהבה על מי מנוחות. עשו כל שביכולתכם כדי להיות אי של שפיות בתוך ים סוער של סיבוכים והסתבכויות.
משפטי חז"ל: חושך מגרשים עם נר ולא עם מקלות. לא תחסום שור בדישו. ויקוו לעשות ענבים, וייעשה באושים. אין חכם כבעל ניסיון. עני חשוב כמת.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

כוכב נפטון השולט במזל דגים, משגר עתה אנרגיה הרמונית אל כוכב פלוטו השולט במזל עקרב. שני הכוכבים נמנים עם יסוד המים. המים השוצפים מייצגים את רגשותיכם. נראה כי יסוד המים ישלוט עתה בחייכם. אתם צריכים להתחבר עם האינטואיציה ולהניח לה להובילכם. תתגלינה בכם תכונות יצירתיות שטרם באו לידי ביטוי. יסוד המים מעניק לכם אנרגיה יצירתית ורומנטית. התופעה מעודדת אתכם לשלוף מן המגירה את יצירותיכם ולהשקיע בפיתוח כישרונותיכם. ייתכן כי אתם שופטים את עצמכם בחומרה רבה מדי. עשו את אשר נולדתם לעשותו והניחו לאחרים לשפוט את אשר עשיתם.
משפטי חז"ל: חוכמה האמיתית מותר לחפש גם בדברי כופרים. החכמים בכל תקופה ותקופה אמרו, בדרך כלל, את אותם הדברים. אל תלמד על המוות, לפני שלמדת על החיים.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

כוכב יופיטר השולט במזל קשת, שואב תעצומות נפש מכוכב פלוטו אך מתעמת עם כוכב ששמו מארס. קחו בחשבון כי דברים טובים מתרחשים כאשר אתם מתגברים על פחדיכם. היצרים מביאים אושר, אך קיימים חוקים שצריך לכבד. כוחות בעלי עוצמה משפיעים לטובה על חייכם. "הניחו לקיסר, את אשר לקיסר". במקביל, כוכב פלוטו מעניק לכם אנרגיה מגוננת ומעודד אתכם להשקיע בתחומי הבית והמשפחה, גם אם הדברים באים על חשבון המרוץ אל הצמרת. העוקבים אחרי המזל הטוב ייווכחו כי הוא מתחיל בין כותלי הבית ועולה אל נתיב הקריירה, לעולם לא להיפך.
משפטי חז"ל: מטבעו של נוכל שבתחילה הוא נותן לך לטעום חינם, ואחר כך אתה משלם לו בריבית דריבית – כך גם מנהגו של יצר הרע. החוכמה מגיעה כאשר כבר אין בה תועלת.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

יופיטר, שהוא הכוכב הממוזל ביותר בין כוכב הלכת, שוהה עתה בגזרת מזל גדי. יופיטר קובע כי מעז ייצא מתוק – וקשיים יולידו חישול ועוצמה. אתם פוסעים ללא חת בדרך סלעית, אך מצליחים לראות את האופק הוורוד. אל תניחו לחרדותיכם להשתלט עליכם. יופיטר יעניק לכם אנרגיה שאפתנית ויציבה. התופעה מעודדת אתכם לכבוש יעדים קרייריסטיים ולהציב במקום גבוה את רף הציפיות שלכם מעצמכם ומהסביבה. ככל שתשכילו לעלות מהר יותר על נתיב כלכלי עצמאי, כך תוכלו לשפר את המתרחש איתכם במישור האישי.משפטי חז"ל: כשהנשמה מוארת, גם שמיים קודרים נמלאים אור. מכל התרופות שבעולם, אין כמו השמחה. יש אנשים שמעבירים את רוב חייהם כשהם ישנים ועיניהם פקוחות.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אל הים ממשיך להעניק מטובו לבית הראשון אשר במפה האסטרולוגית שלכם. מסעות ונדודים ייטיבו עימכם, גם אם מדובר במסעות רוחניים. השקיעו יותר בקשרים זוגיים ואל תקבלו את הצד השני כאילו היה מובן מאליו. עליכם לסיים את אשר התחלתם בו. אל הים מעניק לכם אנרגיה הרמונית ומפייסת. התופעה עשויה להרגיע את אופייכם החקרני ולארגן עבורכם פרספקטיבה מפוכחת לבחינת המציאות. שקט פנימי יסייע לדברים להסתדר במקום הראוי להם. כל אשר צריך הוא רק להתבונן בהם. במקביל, אל תחששו ללחוץ על מי שצריך ולהפעיל נחרצות ואסרטיביות.
משפטי חז"ל: אמר רבי נחמן מברסלב- "ארבעה דברים ממתיקים את גזר דינו של אדם והם – צדקה, צעקה, שינוי השם ושינוי המעשה". כפי מחשבותיו של אדם, כך גם גורלו.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

כוכב יופיטר מבצר את מעמדו בבית האחד עשר אשר במפה האסטרולוגית שלכם, וסופג אנרגיות טובות מכוכב נפטון. התופעה הקוסמית רומזת כי מסורות משפחתיות ישפיעו על חייכם. נראה כי אתם צריכים להתעלות על זיכרונות העבר. מישהו או משהו במרומים, משגיחים על צעדיכם. יש להוציא את הישן ולהכניס את החדש. סטורן מעניק לכם אנרגיה יציבה ושאפתנית. התופעה מעודדת אתכם להפגין נחרצות והחלטיות, גם אם אתם מעדיפים את הגישה הסבילה והמופנמת. ככל שאתם עולים גבוה יותר במעלה ההר, כך אתם גורמים לאחרים להבחין בקיומכם. אם המשימה שנטלתם על עצמכם גדולה מדי, יש מקום לשוב ולבחון אותה מחדש.
משפטי חז"ל: השקרן גרוע מן הגנב, שהגנב גונב את כספך – ואילו השקרן גונב את דעתך. האנוכי סבור כי מה שיש לו, לא די בו – ואילו הנדיב סבור כי מה שיש לו, לא מגיע לו.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button