הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 28-08-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

יום חביב להתפתחות של רומן חדש או להעמקת קשר קיים. המודעות לצורך הפנימי שיש לכם, בתחום החיים האישיים בכלל וחיי האהבה בפרט- מתגברת. אתם מרגישים שלעיתים אתם לא מבטאים את עצמכם בצורה מדויקת מה שגורם לקצרים בתקשורת, למרות הכוונות הטובות. מה לעשות? להתנסות וליהנות מן הקיים מבלי לחקור במופלא ובנסתר מן העין.
הצבע שלכם הוא אדום, אבן המזל היא יהלום, המתכת היא ברזל, הצמחים הם רותם וסייפן, המזל המשלים הוא מאזניים, מספר המזל שלכם הוא 9 הקלף הוא מלך תלתן ובעל החיים הוא אייל.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

דווקא כאשר נראה שהכול מסתדר על הצד הטוב ביותר, אתם נתקפים בפתאומיות בחוסר שקט ורצון לשבור את הכלים. אל תחשבו אפילו על הרפתקאות ופזילות לצדדים. אתם זוכים סוף סוף להרגשה של ביטחון כמו ספינה שהגיעה לחוף מבטחים. אל תתפתו לקלקל את המצב בגלל דחפים ספונטאניים. חכו קצת. זה יחלוף עם הרוח.
הצבע שלכם הוא ורוד, אבן המזל היא ספיר, המתכת היא נחושת, הצמחים הם ורד ואפונה ריחנית, המזל המשלים הוא עקרב, מספר המזל שלכם הוא 6 הקלף הוא מלכה יהלום ובעל החיים הוא שור.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

יום קליל. לא חשבתם שזה אפשרי אבל הנה, אתם ספונטאניים ומרחפים כמו פרפרים. לא מתחשק לכם להשתתף בקטע חברתי. יום חופש ובילוי בחיק הטבע בהחלט יהיו בזמן. החברים יקבלו את ההיעדרות בהבנה. אתם מרגישים משיכה בלתי רגילה לצאת למקום חדש ולעשות משהו חריג ושונה מהרגיל, תיהנו מכל רגע, למה לא?
הצבע שלכם הוא צהוב, אבן המזל היא אגת, המתכת היא כספית, הצמחים הם שושנת העמקים ואזובית, המזל המשלים הוא קשת, מספר המזל שלכם הוא 5 הקלף הוא נסיך עלה ובעל החיים הוא פרפר.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

חוסר תקשורת טוטאלי גורם לכם לניתוק מעולם החיצוני. זה יום בו אתם נוטים להסתגר ועוסקים בחשבון נפש. הזמן פשוט עובר לו בעצלתיים וזה בדיוק מה שנחוץ לכם: פסק זמן. אל תמהרו לשפוט את עצמכם. זה ממש בסדר. יש לכם את כל השבוע הבא כדי להשלים חובות חברתיים. אדם שאתם חושדים בו, חף מכל עוון. כדאי שתשקלו את העניין פעם נוספת.
הצבע שלכם הוא כסף, אבן המזל היא פנינה, המתכת היא כסף, הצמחים הם קחוון וסוף, המזל המשלים הוא גדי, מספר המזל שלכם הוא 2 הקלף הוא מלך לב ובעל החיים הוא סרטן.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

יש צורך לתפוס קצת שלווה אבל יש מי שמצליחים לתמרן אתכם בכיוונים אחרים. רשימת המשימות היא ארוכה מאוד ובשלב מסוים עלול התסכול שלכם לעלות אל פני השטח. הגיע הזמן שתלמדו להגיד לא בקול רם וגם הצבת גבולות היא משהו שיש צורך לעבוד עליו. אל תדחו! אם אתם מקבלים ייעוץ כלשהו, כדאי שתבדקו אותו בציציות.
הצבע שלכם הוא זהב, אבן המזל היא אודם, המתכת היא זהב, הצמחים הם חמנית וציפורני חתול, המזל המשלים הוא דלי, מספר המזל שלכם הוא 1 הקלף הוא מלכה תלתן ובעל החיים הוא אריה.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אנרגיות מאתגרות פזורות כעת על פני המפה האסטרולוגית שלכם. בעקבות מסר שקבלתם ממישהו אתם מרגישים מתוסכלים וכאילו לא עומדים בציפיות. במקום להיות מרוכזים בעלבון ובכעס מומלץ לבדוק עם הצד השני את רגשותיו. היום תגלו שההרגל שלכם לביקורתיות, יכול להוציא אחרים מן הדעת. דבר זה יוצר מתיחות עם בני משפחה, חברים וגם בעבודה. קחו אחריות אישית ועשו מאמץ אמיתי לשינוי. פידבק חיובי לא יאחר להגיע.
הצבע שלכם הוא כחול, אבן המזל היא שוהם, המתכת היא ניקל, הצמחים הם חיטה ושעורה, המזל המשלים הוא דגים, מספר המזל שלכם הוא 4 (ויש האומרים 5) הקלף הוא מלך יהלום ובעל החיים הוא דבורה.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

יום נחמד למי שמתאים את עצמו לסביבה. שיחה עם מישהו משמעותי בחייכם תפתיע אתכם מאוד. במידה ותאפשרו לאותו אדם לדבר, תגלו כי מי שחשבתם עליו בתור אויב, כלל אינו כזה. כדאי לשכוח את העבר ולהתחיל מערכת חדשה. ציפיות מוגזמות עלולות להוביל אתכם לאכזבה ולכן עדיף לתת לדברים לזרום בקצב הטבעי שלהם. אנרגיות ברוכות מורעפות עליכם.
הצבע שלכם הוא תכלת, אבן המזל היא ירקן, המתכת היא ברונזה, הצמחים הם נרקיס ושקד, המזל המשלים הוא טלה, מספר המזל שלכם הוא 6 הקלף הוא מלך עלה ובעל החיים הוא יונה.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

העקשנות והקיבעון המחשבתי שלכם מכניס אתכם לעיתים קרובות לצרות ולמצבים שקשה לצאת מהם. בני הזוג קצת משועממים ואם זה תחום שחשוב לכם, אז במקום להתווכח כדאי שתחשבו על משהו מקורי ויצירתי לעשות למען האחר. אין כמו מעט סימפטיה ורצון טוב כדי לפתוח את המחסומים האנרגטיים. צפויה לכם חופשה מפתיעה.
הצבע שלכם הוא בורדו, אבן המזל היא לשם, המתכת היא פלדה, הצמחים הם סביון וגרניום, המזל המשלים הוא שור, מספר המזל שלכם הוא 8 הקלף הוא מלכה לב ובעל החיים הוא עקרב.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

פגישה מיוחלת ניצבת בפתח ומבשרת טובות. אירוע חברתי מתקרב ואתם שמחים לקראתו כאילו מחכה לכם הפתעה מרנינה. קחו את הזמן ואל תתאמצו יותר מידי בביצוע מטלות וחובות שונים ומשונים שאין להם סוף. אחד מבני המשפחה יציע הצעה לבילוי משותף שילהיב אתכם. שיתוף פעולה מצידכם יביא לשיפור האווירה הביתית.
הצבע שלכם הוא סגול, אבן המזל היא טופז, המתכת היא בדיל, הצמחים הם ציפורן ואלון, המזל המשלים הוא תאומים, מספר המזל שלכם הוא 3 הקלף הוא נסיך תלתן ובעל החיים הוא סוס.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אנשים רבים יוצרים איתכם קשרים רבים בעלי אופי מעניין ומגוון. אתם עסוקים במחשבות על אלף ואחד נושאים. המוח שלכם חד ומהיר אך הפעם אין הדבר פועל לטובתכם. עליכם להתמקד ולטפל בנושאים העומדים על הפרק, עקב בצד אגודל. עדיף שתשקיעו את מירב האנרגיה שלכם בתחום האישי שבימים אלה מטריד אתכם מאוד. כל שאר הדברים- יחכו.
הצבע שלכם הוא חום, אבן המזל היא טורקיז, המתכת היא עופרת, הצמחים הם רקפת ואורן, המזל המשלים הוא סרטן, מספר המזל שלכם הוא 4 הקלף הוא מלך יהלום ובעל החיים הוא עז ההרים.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

ניסיתם מספר דרכים כדי להשיג את תשומת ליבם של הסובבים אתכם אבל היום זה ממש לא הולך. יש לכם הרגשה שאתם מוזנחים ואתם כמהים לחמימות ותשומת לב הניתנים לכם במשורה ובקמצנות. טכניקות רכות יותר יעשו את העבודה הרבה יותר ביעילות מאשר ויכוחים קולניים. צץ רמז לתחילתה של פרשייה חדשה. אין טעם לשחזר את אכזבות העבר.
הצבע שלכם הוא טורקיז, אבן המזל היא אחלמה, המתכת היא אלומיניום, הצמחים הם סחלב ויסמין, המזל המשלים הוא אריה, מספר המזל שלכם הוא 22 הקלף הוא מלכה עלה ובעל החיים הוא דולפין.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

הפוקוס היום הוא על בני הבית. אל תשכחו פרט חשוב שקשור לאחד מבני המשפחה. עליכם להשקיע בבני הדור הצעיר הזקוקים לתשומת לב רבה במיוחד. חשוב לטפח קשרי חברות ולא להתמקד רק באינטרסים כלכליים. אינכם פועלי בחלל ריק כפי שנדמה לכם לפעמים. עשו שימוש בכישרונכם היצירתי. אל תבזבזו את אשר טבוע בטבעכם האמיתי.
הצבע שלכם הוא תכול ירקרק, אבן המזל היא אקוואמרין, המתכת היא פלטינה, הצמחים הם גפן וחבצלת מים, המזל המשלים הוא בתולה, מספר המזל שלכם הוא 7 הקלף הוא נסיך לב ובעל החיים הוא דג.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button