הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 28-10-2020

כל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

נראה כי שיחת טלפון מעצבנת מגיעה אליכם. הגיע הזמן שתפסיקו להתעסק עם מה שאחרים חושבים עליכם ותחיו בכיף את החיים שלכם. קחו את החופש לבחור את מצב הרוח, את החברה וכמו כן את בני הזוג להיות איתם. יותר מידי אנשים מרגישים שיש להם זכות להביע את דעתם על סגנון החיים שלכם. האנרגיה הקוסמית רומזת על ידידות יותר משהיא רומזת על אהבה וריגושים.
בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 15: הרון מציע לכם להתבונן בהיסטוריה שלכם ולהסיק ממנה מסקנות נבונות, בעצם, הוא מציע לכם לבחון רעיונות חדשים בדרך אל ההצלחה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

נראה כי האינטואיציה, הראיה החדה וכושר הניתוח שלכם מאפשרים לכם לראות דברים שבן משפחה מסרב לקלוט. עימות מילולי עלול להתפתח על רקע זה. מישהו במשפחה מתכנן נסיעה רחוקה, ואתם צריכים להרפות ולתת לאנשים אחרים לחיות את חייהם לפי הקריטריונים שלהם. גם חשוב שתורידו ציפיות ולא תשדרו בין המילים ביקורת שרק פוגעת. אנרגיה קוסמית מדגישה הגיון ושכל ישר אשר יש להשתמש בהם לצורך פתרון הבעיות.
בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 14: זהו רון הקובע כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. יש בכך יותר מרמז בדבר הצורך לנצור דברים בלב.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

בגלל כל העומס לו הייתם חשופים לאחרונה, לא הקדשתם מספיק זמן לבית. הייתכן? זה אומר שהגיע הזמן לסדר את החדרים, המדפים והארונות, כי גם ככה, אתם מתקשים למצוא את מה שנחוץ לכם. חלקו את העבודה לחלקים כדי להפוך את המשימה לאפשרית ולא מלחיצה. התחילו בהדרגה ותגלו מהר מאוד ש-'השד' בכלל לא נורא. אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל קשת, וצריכים ללמוד ממנו כיצד לגלות פתיחות גם כלפי רעיונות שאינכם שלמים עימם.
בשיטת קבלת מסרים ממישורים עליונים באמצעות אבני רונים קלטיות, עלה בגורלכם רון שמספרו 1: זהו רון אדיר הרומז על קשרים עם אנשים רמי מעלה. הרון פשוט פותח בפניכם את הדלתות הנכונות.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

זה יום מתאים לכל מה שקשור לחו"ל. היכרויות חדשות צפויות במקומות מפתיעים. אתם מצליחים לתמרן היטב בין העבודה והצורך שלכם להקדיש זמן לעצמכם. אתם חשים תשוקה בלתי ניתנת לריסון להרחיב את ידיעותיכם וללמוד עוד דברים חדשים. אירוע שהתרחש במקום רחוק מביתכם, מוליד שרשרת של אירועים רומנטיים מרגשים. יחד עם זה נראה שאינכם ששים לשוחח על כך. הירח פותח הזדמנויות חדשות בפני אלה מכם אשר ניחנו בכישרון כתיבה ובהבעה בעל-פה.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של קיסר על כס מלכותו: המסר הוא – זה הזמן להשקיע בנתיב ההגשמה והמימוש העצמי, גם אם הדברים באים על חשבון הנתיב הרומנטי.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

מצב הכוכבים מראה כי תקבלו הצעה מעניינת בתחום העבודה. הקריירה שלכם זקוקה להתחדשות, אל תקפאו על השמרים בכל אשר נוגע לחידושים ולקדמה. יש כאן הזדמנות אמיתית להגדיל את ההכנסה ולגלוש לתחומי עניין חדשים. בדקו כל דבר לגופו ואל תשכחו לקרוא היטב את האותיות הקטנות לפני חתימה על מסמכים. העניין שלכם באנשים מרתקים גורם לכם לעשות שטויות. תחום הזוגיות מדשדש עדיין אבל המצב קרוב לשינוי.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של קנטאור שחציו אדם וחציו סוס: המסר הוא – מזל וברכה מצפים לכם בחברת אנשים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכמים במספר 3 [יש לצרף זו לזו את הספרות, גם אלו של התוצאה, עד שמתקבל מספר חד-ספרתי].
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

אתם חייבים להקפיד לצאת מהבית. נראה שכל מה שאתם עושים זה המחויבויות שלכם ולא יותר. החשש מפני אכזבה גורם לכם לרצון להסתגרות, אבל כך אתם יכולים רק להפסיד. עליכם להתגבר על המעצורים והעכבות ולהיות אמיצים יותר. דחייה אינה נעימה אולם אין פירושה – הפסד. לכן, נסו להסתכל על ההתרחשויות באופן כוללני ורחב יותר. גם אם החלטתם להסתגר עם עצמכם ולהתבודד, הניחו לאנשי הסוד שלכם לשהות בקרבת מקום.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו אביר הגביעים: המסר הוא – ייתכן שאתם כה שקועים ברקימת תוכניות רומנטיות, עד שאתם עלולים להחמיץ את המעשה עצמו. זו עת לפעול ולא להרהר.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

הפתרון שאתם מחפשים טמון אצלכם. אין לכם מה להתרוצץ ולחפש עצות חכמות אצל אחרים. הרי רק אתם יודעים את כל הנתונים. בעניין אהבה, אדם אליו אתם משתוקקים, משחק משחקים כפולים. אל תמסרו את הלב לידיים לא ראויות. השתתפות במפגשים חברתיים במסגרות התואמות את מצבכם המשפחתי והכללי, תתרום הרבה לשיפור המצב. אנרגיה סודית אופפת את מעשיכם, כולל אלה הקשורים ביחסים שבינו לבינה.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם עלה בגורלכם קלף טארוט ששמו שבעה מטות: המסר הוא – ייתכן כי מישהו יורד לחייכם ומאלץ אתכם לתרץ ולהסביר. אם אכן כך הוא, כדאי שתסיקו את המסקנות הנכונות.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום של חוסר מיקוד. אתם סובלים מפיזור הדעת ולא מצליחים להחליט מה לעשות קודם. הלך רוח זה עלול לגרום ללא מעט עימותים עם אנשים חסרי סבלנות. היזהרו לא לאבד חפצים אישיים יקרי ערך שאתם מתעקשים משום מה, לסחוב אתכם. חציו השני של היום מאוזן יותר. אתם מצליחים לנוח ולהירגע. בערב, יש מצב לבילוי. אל תסמכו על חברים. צאו לבד! אתם נמצאים בתהליך של לימוד כלפי מזל שור, וצריכים ללמוד ממנו תכונות כגון: סבלנות, התמדה ועקביות.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של תנין. המסר הוא – הגיע הזמן להשתחרר מדעות קדומות ומכבלים מעיקים. זה הרגע בו עליכם לפרוץ את החומות שהקמתם סביבכם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

נראה כי לאורך כל היום צצים קצרים בתקשורת והתפרצויות. מגיעים אליכם מסרים סותרים מאדם שזה מקרוב הכרתם, שנותן לכם את ההרגשה שמנצלים אתכם. אתם חייבים לשמור על קור רוח דווקא בנסיבות המלחיצות האלה. נסו לברר מי באמת החברים הנאמנים לכם ובמי אפשר לבטוח. יהיה עליכם למצוא זמן לפעילות שתאפשר לכם להירגע.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של נחש: המסר הוא – אתם טוענים את הסובבים אתכם באנרגיות ממוזלות. במקביל, כדאי שתוציאו מעולמכם את מי שמזרים אליכם אנרגיות שליליות.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם עסוקים בבעיות כספיות. במפגש חברתי מקרי יש לכם סיכוי לפגוש מישהו שיכול להשפיע רבות על עתידכם. מתפתחת שיחה ביניכם לבין אדם שהפך תחביב למקצוע. נראה שגם אצלכם מתחיל להנץ רעיון בכיוון. נסו לסגור את ה-"סוויטץ" ולנוח. הבעיות לא יפתרו אבל יתכן ותצליחו לשנות את הגישה הפסימית. כך או אחרת, יש להמעיט בחשיבותם של עיסוקים קרייריסטיים לטובת נישואין מאושרים.
בתקשור רוחני שהתקיים עבורכם באמצעות קלפי טוטם-החיות, עלתה בגורלכם דמות של חתול בר: המסר הוא – עולם הנסתר פותח שעריו בפניכם. זו הזדמנות גדולה עבורכם אך ההחלטה היא בידיכם.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם משדרים ריחוק והסובבים אתכם צריכים להשקיע מאמצים רבים כדי לשבור את החומה שבניתם סביבכם. מוטב היה אילו נתתם ביטוי לחששות שלכם, במקום לנסות להתבודד ולטחון לבדכם את מה שקורה. אתם מחלישים את העוצמה והכוח שלכם וגם גורמים לאנשים קרובים אליכם להסס ולהיכנס למצבים של חוסר בהירות לגבי רגשותיכם. עדינות ורכות הן תכונות נעלות, אך לא כדאי שיריביכם יפרשו אותן כאות לחולשה.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפים צועניים עלה בגורלכם קלף ששמו "שני לבבות": המסר הוא – צפויה לכם תקופה פורייה של שיתוף פעולה מצד עמיתיכם, כמו גם מצד אלה הממונים עליכם. גם התחום הרומנטי רואה בטוב.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

מספר רב של הצעות בתחום האישי גורם לכם לבלבול בהערכת המצב. קצרים בתקשורת ואי הבנות עם בני המשפחה עלולים להביא לוויכוחים מיותרים. יש מי שמנסה לשבור את השגרה ולגרום לכם לצאת לכיוונים חדשים. היפוך התפקידים מביא למבוכה. חכו עד שיגיע הרגע המתאים. ביחסים שבינו לבינה זכרו כי לעולם אין להציע אהבה מתוך אבירות. אבירות היא סיבה טובה לזר פרחים, אך לא למעלה מזה.
בפריסת ניבוי וייעוץ שהתקיימה לכבודכם בקלפים צועניים עלה בגורלכם קלף ששמו "שלושה לבבות": המסר הוא – אל תהססו לפרגן לעצמכם מעט בילויים קלילים ולא מחייבים, המזל הטוב בא להתארח כאשר אינכם מצפים לו.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button