הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 01-04-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם בוחרים להתרפק על אלה שגם בעבר הציעו לכם כתף ותמיכה. ווידוי רגשני עושה לכם טוב על הלב. סוף-סוף צפויה לכם שפה משותפת עם רומנטיקנים כמוכם. הישמרו מטיפוס הרפתקן אשר מנסה לאתגר אתכם במישור הרגשי. ייתכן שעצם הכיבוש חשוב לו יותר מאשר המשכיות הקשר. זה הזמן הנכון להשקיע ביכולותיכם הנסתרות, בעיקר לצורך ריפוי וסיוע לזולת.

שור
אתם מוכנים לנסות כיוונים חדשים. יש לכם ב'קנה' כמה רעיונות מקוריים. אל תמהרו לחשוף את הקלפים לכל מי שמוכן להקשיב. יש מי שעלול "לאמץ" את המחשבות שלכם לטובתו האישית. נצלו את המצב לפעולה, במיוחד בעסקים. השפע מחכה מעבר לפינה. לפני שאתם נוקטים בצעד דרסטי, כדאי לשקול את המצב ביסודיות. האסטרולוגיה לא ממש מתלהבת בכל הנוגע לפגישות עיוורות, משום שהן לא ממש מתלבשות על אופייכם היציב והמעשי.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


תאומים
ייתכן כי אתם במעורבות רגשית גבוהה מידי. תנו לבני הזוג להתגעגע ולהראות לכם בפועל מה הם רוצים מכם. כנות יתר הינה ללא ספק פגם, במיוחד כאשר הצד השני אינו בשל לשמוע את כול הפרטים הכבדים המעיקים אפילו- עליכם. גילוי לב בזמן המתאים מקרב, ואילו בעיתוי הלא נכון- מרחיק. אל תמהרו יותר מידי להצהיר הצהרות שלא תוכלו לעמוד אחריהן ויחייבו אתכם לעשות מעשים שאין לכם כול רצון לעשותם.

סרטן
אמצו לעצמכם גישה פשוטה אך לא פשטנית ותלמדו לא לסבך דברים יותר מידי. הניסיון לארגן לכול העולם את החיים, נועד לכישלון חרוץ ולכן מוטב לא לנסות אפילו. האחריות שלכם כלפי אדם קרוב הסתיימה מזמן וכול התערבות נוספת רק מחמירה את המצב מבחינה רגשית ואובייקטיבית. אל תיקחו באופן רציני כול כך דברים הנאמרים לכם. שמרו על ערנות ומידה רבה של הקשבה- אבל בלי להתערב.

אריה
אלה מכם שמחפשים אהבה יצליחו בחיזור אחרי בן/ת המין השני. אירועי תחילת השבוע יגרמו לכם הנאה רבה ואתם בהחלט מתחברים לעצמכם ולהרגשה ש-'הכול עוד אפשרי'. אין זה עניין של גיל אלא הרגשה פנימית שיש להוסיף לטפח. מפגש חברתי מוצלח יגרור הזמנה נוספת לטיול או מסע משותף. יוזמה מומלצת. אבל לא יותר מידי בהתלהבות. אל תתנדבו למשימות שיעסיקו אתכם יותר מידי.

בתולה
מצאו את המקומות המתאימים בהם תוכלו להתבטא באמת. עליכם לנקוט בצעדים ממשיים של עשייה. על מנת להיות הוגנים רצוי שתקיימו שיחה עם אדם זר לכם יחסית, שאינו משוחד לכאן או לכאן. שימו לב למה שאתם אומרים לבן/ת משפחה והחברים שלכם. המילים שלכם עלולות לפצוע שלא לצורך. קשר טרי או מערכת יחסים בוסרית, עשויים להפוך לעניין רציני בהמשך.

מאזניים
מצב רוח אופטימי מלווה אתכם החל משעות הבוקר וזאת בעקבות העובדה שהצלחתם להירגע מבפנים. יש לכם יכולת נפלאה להוציא את עצמכם מלחצים ולהיכנס למצבים של רוגע ושלווה. שינויים שאתם מתעקשים עליהם, גורמים לאנשים סביבכם להרים גבה אבל אין לכם מה להתרגש. אתם בדרך הנכונה. תסיקו מסקנות לגבי הצורך האמיתי שלכם להקשיב לאחרים, במיוחד אלה שמנדבים את העצות שלהם עוד לפני שנשאלו.

עקרב
רצוי לשמור על רמה טובה של שליטה באירועי היום, למרות שלשם שינוי בא לכם להעביר את "השרביט" לאחרים ולא להתעסק עם שום דבר. קצב עשייה מהיר שתקף אתכם בשעות הבוקר, הותיר אתכם מותשים ורצוי שתרשו לעצמכם לקחת את חציו השני של היום למנוחה וסתם סתלבט. הרקיע מייצג מצבים אשר על פיהם את זוכים בייעוץ מקצועי כלשהו, ייתכן שמדובר בייעוץ לענייני משפחה או עבודה.

קשת
למרות שמסבירים לכם איך לפעול שלב אחר שלב, אתם מתקשים להפנים את המסרים המגיעים אליכם וליישם אותם בחיי היום יום. הפעם, העקשנות שלכם בעוכריכם. אתם מבלים יותר מיד זמן בבית וגם עובדה זאת תורמת לתחושת התקיעות שלכם. כדי להצליח יותר בתחום העסקי, עליכם לשנות טקטיקה מהקצה אל הקצה, כלומר לצאת מהבית ולפעול מול אנשים אחרים. נקודה.

גדי
אתם מתחברים לחושניות שלכם וטוב שיש לכם הזדמנות לממש אותה. האפשרות לבנייה של קשר היא בשיאה. תנו לעצמכם לזרום עם ההתרחשויות. אולי אתם לא לגמרי בטוחים, אבל אם לא תנסו- לעולם לא תדעו. אחד השיעורים שעליכם ללמוד זה כיצד להתמודד עם דחייה- אם תבוא. הקוסמוס מעודד אתכם לכפר על מעשים שעשיתם בעבר ולהיגמל מהרגלים פסולים.

דלי
משהו כבד 'יושב' לכם על הלב, ואם לא תימצאו את הרגע להוציא- עלולה להתרחש התפרצות שלא במקומה, ומול האדם הלא נכון. המועקה שאתם חשים מכוונת כלפי אדם שמצליח בימים אלה להוציא את הצדדים האפלים ביותר שלכם. למה אתם מחכים? אין טעם להמתין לניסים. דברו. עיתוי מבורך. העתיד שלכם קשור בהרגשה נפלאה שבאה בעקבות שחרור מדאגה.

דגים
יחסי האהבה שלכם 'תופסים' לעיתים אספקטים בעייתיים במקצת. אתם מצפים ממי שנמצא איתכם, שינחש את המחשבות הכמוסות שלכם, וידע באופן אוטומטי מה בדיוק אתם רוצים. תחושת ההחמצה שלכם, כאשר זה לא קורה, מחבלת בסיכויים לקשרים שהיו יכולים להיות מוצלחים במיוחד. מודעות היא חצי הדרך לפתרון. העתיד מבשר על מזל טוב ועל דברים הטובים בחיים, בעיקר בכסף וברווחים חומריים.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button