הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 04-03-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
בדיקה פשוטה וקצרה תגלה לכם את המקור לעוגמת הנפש ששורה עליכם מאז שעות הבוקר. מבחינה פסיכולוגית נראה שעייפתם ועליכם רק להיות ערניים לעובדה זאת. אל תרפו עכשיו. לעיתים מתעורר בכם יצר הרס עצמי שעלול לטרוף את כול הקלפים ולהוריד לטמיון את כול העבודה הקשה שהשקעתם בבניית הביטחון העצמי. זהו עיתוי של הצלחה ואושר אך מזהיר מפני התנשאות ושחצנות.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
לאט לאט הדברים מסתדרים מעצמם ונרגעים ואתם מרגישים שאתם עולים על דרך המלך. אדם שהפיץ עליכם שמועות לא מחמיאות במיוחד, נעלם מהאופק. הדרישות שלכם ממערכת זוגית חדשה עולות בהתמדה. תרגיעו ותנו לענייני להתפתח בקצב טבעי יותר. הרקיע מעודד ניתוק מהשפעות קודמות ומכבלי העבר, והליכה אל עתיד טוב יותר. המישור האישי צופן הרמוניה אך פליטת פה מעצבנת עלולה לקלקל. כדאי למנות בלב עד עשר עוד לפני שמדברים.

תאומים
כוכב מרקורי השולט בכם מושפע היום מאנרגיה תזזית וסוערת. הקשר המשמעותי הקיים בחייכם מלא סתירות. אתם צריכים לנסות חזק יותר לראות את המציאות שלא דרך פריזמה של אנשים אחרים. הבעיות שאתם חשים הן אמיתיות ולא יבואו על פתרונן בלי 'טיפול שורש' במהלכו תוציאו החוצה את כל מה שאתם אוגרים במשך תקופה ארוכה מאוד ומנסים להסתיר, ללא הצלחה יתרה, משאר בני המשפחה.

סרטן
תופעה קוסמית מבשרת על התחזקות יוזמות אישיות. אתם מפגינים הרבה אומץ ובטחון ובכך מצליחים להפריד בין הטפל והעיקר, בין אם מדובר בתחום הקריירה ובין אם מדובר ביחסים אישיים. ה"הילד הפנימי" ששואף להיות בכמה מקומות בבת אחת ולחיות כמה תסריטים בעת ובעונה אחת, נרגע במקצת. יש לטפח תחושה השלמה וקבלה. טיפוס מעצבן ממטיר עליכם שלל עצות, אך הפעם, לשם שינוי, אתם לא מזלזלים בחוות דעתו.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

אריה
כושר הניהול והשכנוע שלכם טוב היום מתמיד. נצלו את המומנטום כדי לעשות עסקים וליזום פרויקטים המתאימים לכם עם אנשים אחרים. אל תשכחו לעשות חישובי כדאיות לפני שאתם חותמים על מסמך כל שהוא. אם תתמידו צפויה לכם הצלחה לא מבוטלת. הרקיע רומז על פרשיות הנסתרות מן העין אך מרטיטות את הלב. ייתכן שמדובר בסוד כלשהו שאתם נוצרים בליבכם.

בתולה
יש לפניכם לא מעט פיתויים אבל אתם עומדים מולם בהצלחה. הסבלנות והעמידה על העקרונות שלכם תוצאנה אתכם מהסיטואציה באור הטוב ביותר שאפשר. יש לכם מספר רעיונות מקוריים ומהפכניים בראש, בתחום העבודה, אבל עדיין מוקדם לדבר על יישום. חכו לשעת כושר. המסר היומי הוא – על מנת להצליח יהיה עליכם להגביה אל מעל ראשי יועציכם, רק כך תוכלו להתבונן בפסיפס השלם.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

מאזניים
מישהו מנסה למשוך זמן בנוגע לחוב שהוא חב לכם. גם אם אתם כועסים, זה לא העיתוי להתווכח איתו. אתם זקוקים לחופשה. תוכלו להתאפק עד שתגיע הזדמנות מתאימה? במידה ולא- קחו יום חופש. זה מגיע לכם. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא קלף הצדק: הקלף מייעץ לכם לפעול על פי שיקול דעתכם בלבד, וזאת מכיוון שממילא אתם תהיו אלה שתצטרכו לשאת בתוצאות [ לכאן או לשם].

עקרב
ענייני כספים מעסיקים ומדאיגים אתכם היום. נסו להשתחרר מהמחשבות המטרידות. תפסיקו לחשוב על הבעיות ותחשבו על פתרונות. חפשו מוצא יצירתי. הפתרון טמון ביכולת התקשורתית המעולה שלכם. כדאי שתקדישו זמן לשכלול הכישרון שדרוש לכם גם בתחום האישי וגם בעבודה. הרקיע רומז כי כללי טקס ומוסכמות חברתיות, מוגיעים אתכם. מצד שני, דווקא בהם טמון המפתח להצלחתכם.

קשת
קצת קשה לכם היום. אתם משקיעים מאמצים תכליתיים וממוקדים אבל יתכן כי המועד מאוחר מידי בכיוון הספציפי שאליו אתם מתכווננים. יתכן וכאן לא ניתן להתגבר על המכשולים. כדאי לתפוס את הנקודה המדויקת בזמן ובמרחב, ממנה ניתן לתפוס כיוון אחר, יעיל יותר. הרקיע רומז כי יש לכם אלף ואחת סיבות להתחשבן עם העבר, אך זכרו כי המנצחים הגדולים של החיים מפנים עורף לעבר וממשיכים בדרכם.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

גדי
היום תחושו שמעמדכם בעבודה מבוסס והמאמץ שהשקעתם אכן משתלם. תקבלו פרגון מפתיע בעוצמתו ממישהו שאתם עוזרים לו כבר הרבה זמן. לעיתים קרובות אתם נמנעים מלבטא את הרצונות הפנימיים שלכם, מה שעלול לגרום לתסיסה פנימית שפורצת במקומות הלא מתאימים. במקום לאכול את הלב, תחצינו את מה שאתם מרגישים, בלי חשבון. הקלף שלכם בסדרה המיסטית של קלפי הטארוט הוא המלאך הגשמי. הקלף מייצג הצלחות כבירות ברבדים גשמיים וחומריים.

דלי
אתם מרגישים היום טוב במיוחד. נצלו את ההרגשה הסוחפת המבטיחה שהשמיים הם הגבול, למפגשים חשובים ולראיונות עבודה. יש להניח שבזכות הכריזמה, תתבלטו בשטח, תזכו להרבה תשומת לב ולתוצאות טובות. זה מה שעושה לכם כיף על הנשמה. להיות עם אנשים מפרגנים. האמת, מגיע לכם ובגדול! הרקיע רומז כי אם מישהו רומס את זכויותיכם, ייתכן כי אתם הם אלה שמרשים לו לעשות כן. אל תהססו להגן על אשר שייך לכם.

רוצה להכניס לחיים שלך אנרגיות טובות? לחץ/צי לפרטים על תליון המזל שלך

דגים
למה לנסות להתקרב למי שלא ממש מעוניין וליצור תסכולים מתמשכים? זאת בדיוק השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היום. הדכדוך שנפל עליכם הוא ללא ספק בגלל שאתם מציבים לעצמכם מטרות בלתי מושגות. אילו הייתם יכולים לבדוק יותר לעומק את מידת ההתאמה, הייתם מגלים ש'לא כל הנוצץ זהב הוא'. חבל על עוגמת הנפש. יש אנשים שלעולם לא ישתנו. אל תשלו את עצמכם כי יש בכוחן של נסיבות חיצוניות לגרום להם להפוך את עורם.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button