הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 04-04-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום הפכפך בו אתם מנסים להתאקלם ולהסתגל באירועים שקורים סביבכם במהירות מסחררת. נראה כאילו כל העולם השתגע ולכם קשה לעקוב אחרי חוט המחשבה של אחרים, אפילו כאלה שבדרך כלל אתם מסתדרים איתם היטב. בדקו מה האופציות העומדות לרשותכם ואל תגבילו את עצמכם לשום דבר. תבחרו מה שהכי טוב עבורכם! אנשים, מצבים ואירועים מן העבר – חוזרים בגדול אל שגרת יומכם.

שור
התפתחויות מפתיעות בתחום הקריירה. אתם יכולים להתבלט ולהוכיח לעולם עד כמה אתם מוכשרים. אל תפספסו את ההזדמנות. אל תתנו לרגשי אשמה וייסורי מצפון לקלקל לכם את ההרגשה הטובה. ההשקעה המשתלמת בעבודה גורמת לכם לבלות פחות זמן עם בני משפחה. גם הרומנטיקה תצטרך לחכות. מישהו מיריביכם סבור כי ניצח אתכם כאשר בעצם, הוא זה שנפל אל המלכודת. מצבו של כוכב ונוס שליטכם, מזמין מצבים לפיהם אתם מנסים לאחוז במקל משני קצותיו. השתדלו שלא למתוח את החבל.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


תאומים
יום שמאופיין בעצבנות וחוסר שקט. יש לכם הרבה רעיונות חדשים שאתם מעלים בהתלהבות רבה, אך לא רק שלא זוכים לתמיכה ופרגון אלא בדיוק ההיפך. השאיפה שלכם לשיתוף פעולה מצד אנשים קרובים לכם, נשארת בגדר פנטזיות. יכולת החשיבה והריכוז שלכם פועלים במיטבם. אל תתחשבו בדעתם של אחרים ואל תחכו למחמאות. חוויות שהתנסיתם בהן לאחרונה, זקוקות לזמן כדי להבשיל. אל תדחקו בהן.

סרטן
שיפור במצב הכלכלי גורם לכם לרצון בלתי נשלט לבזבז כסף. נסו להתאפק. הזמנה לנסיעה שחלמתם עליה הרבה זמן עומדת להתממש. ההמלצה היא לבדוק את כל הפרטים הרלוונטיים ובעיקר את אלה הקשורים לאירוח. אנשים שאתם סומכים עליהם בקטע הזה עלולים לאכזב וכדאי להכין אלטרנטיבה, על כל מקרה שלא יבוא. מישהו מוכן לעגל למענכם פינה שהייתה סלע מחלוקת. מצד שני, רק מבחן התוצאה צריך לקבוע את עמדתכם.

אריה
זרימה חיובית של אנרגיה מאפשרת לכם לחוות יום מלא פעילויות, צחוק וכיופים. יום מתאים לטיולים בטבע. במידה ואתם תקועים במשרד, לפחות צאו בשעות הערב לנשום אוויר צח. פעילות גופנית מתונה דרושה לכם כמו אוויר לנשימה. התירוץ שאינכם רוצים להוציא כסף על מכון כושר, ממש לא רלוונטית. צאו לצעדה רגלית מידי ערב. הבריאות תשתפר בהתאם.

בתולה
דבר מה שעשיתם מזכה אתכם בתמיכתם של האנשים הנכונים. זו הזדמנות פז לדון במשרה שאתם מעוניינים בה. חבר מתווך ביניכם לבין אדם שאתם מגלים בו עניין. התוצאה תעזור לכם להשתחרר מדאגה שהעיקה. צפויה אווירה של חיזורים. הניחו לצד השני להרגיש כי הוא מחמיץ בגדול אם הוא מפספס אתכם. נראה כי אתם מתלבטים בבעיה שפתרונה מונח לפניכם, אך אתם מסרבים להתבונן בו. הקשיבו לדבריו של אדם חכם.

מאזניים
המיתוס שאם אתם תהיו בסדר- הכל יהיה בסדר, אינו מתקיים והדבר מתסכל אתכם מאוד. בעסקים אין סנטימנטים וככל שתקדימו להפנים את העובדה הזאת- כן ייטב לכם. היום אתם נתקלים שוב ושוב באנשי עסקים קשוחים שמשדרים לכם חוסר סבלנות. משום מה, אתם מתקשים להודות שאולי אין זה בכלל התחום שלכם. כדאי לנסות לברר מהם הצרכים האמיתיים שלכם.

עקרב
יום טוב. צפויה קלילות לא אופיינית ביכולת שלכם לתקשר עם חברים. מישהו שלאחרונה אתם רואים פחות, קצת כועס ונעלב. אתם לא חייבים להתנצל אלא פשוט להסביר. זה לא יהיה קשה במיוחד לאור הזרימה הוורבלית החופשית. הראו נכונות לשיתוף פעולה בלי להיכנס לעימותים עם בן/ת הזוג. הרקיע מייצג מצבים אשר על פיהם אתם מרבים להגות, להרהר ולתכנן – אך לא ממש מגשימים או מוציאים אל הפועל.

קשת
אתם מתחילים לפתח יחסי תלות בבן/ת זוג והדבר קצת מפחיד אתכם אז לפני שאתם פוצחים בריצה מבוהלת אחורנית, כדאי שתיקחו בחשבון את ההיסטוריה המשותפת. אין סיבה לפאניקה. ניסיון התקרבות במקרה של קשר חדש, עלול להרתיע אף הוא את אלה שאינם ממש מוכנים למעורבות רגשית. רצוי להגיב במתינות. הרקיע מייצג מצבים אשר על פיהם אתם מתלבטים בין רחשי ליבכם, לבין קולו של ההיגיון.

גדי
אתם מתעודדים אבל עדיין רובצת עליכם מין מועקה. הבלבול והמבוכה עומדים להיעלם. בעוד יום יומיים תרגישו הרבה יותר טוב. שמרו על הכוחות ואל תכנסו למריבות או ויכוחי סרק. כדי לפתור את הבעיות דרוש מאמץ וכפי הנראה גם עזרה מקצועית. הרקיע מייצג מצבים אשר איכשהו קשורים בחו"ל, כגון: אהוב לב המגיע מחו"ל או עסקים המתנהלים עם מדינות שמעבר לים.

דלי
יש לכם הזדמנות לשפר את המצב הכלכלי. דברו עם הבוס לגבי העלאה. יום מתאים לקניית כרטיס פיס או לוטו. תיתכן הצעת עבודה מפתה ובימים אלה, כל תחום הקריירה נמצא בסימן עליה. זה הזמן להציע הצעות ייעול ולהוכיח בעבודה שפשוט אי אפשר היה להסתדר בלעדיכם. קידום הוא רק שאלה של תזמון ולא מעט סבלנות. אל תתאכזבו אם קשר שאתם רוצים בו לא מצליח להמריא. בקרוב הוא יחזור אל חייכם עם אנרגיות טובות יותר.

דגים
אווירה רומנטית מלווה אתכם במהלך היום ובסופו צפויה לכם חוויה של ממש הקשורה למישהו/י שאתם מרגישים כלפיהם רגשות עזים. אתם הרבה יותר מודעים למה שמשדרת אליכם הסביבה ואינכם בהכרח שבעי רצון. מה שגורם לכך הן ציפיות גבוהות שאמורות לטעמכם להיות מתואמות עמכם. לא ממש ברור מאליו. אם אינכם רוצים לטרפד את הקשר כבר מתחילתו, היו הרבה יותר סבלניים.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button