הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 06-05-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם חיים את הרגע והאופטימיות הבסיסית שלכם שומרת עליכם מדאגות, למרות שהמצב עדיין דורש שיפור. יום מצוין להאיץ את הקצב, למרות שזה לא נשמע אפשרי. הסוד הוא בשינוי והתאמת סדר העדיפויות על פי המידות האישיות שלכם. יש לכם אפשרות להשפיע על אדם מבוגר שמצפה לעצתכם. הרקיע צופה רווחים כספיים הודות להארה כלשהי או הברקה של רגע.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
יום מתאים לבילוי שקט עם המשפחה. ערנות ואופטימיות גורמות לכם להיות במצב רוח טוב ועם המון יכולת נתינה. גם אם תרגישו שאתם קצת נסחפים וכאילו מפצים על העבר, לא נורא. בסך הכול האנשים הקרובים לכם באמת, ירגישו שאתם עושים מאמץ אמיתי להביע את רגשותיכם החמים ולא ינצלו את המעמד לצרכים אגואיסטיים. הרקיע רומז על אירוע או סדרת התרחשויות, אשר יש בכוחם להקנות לכם ביטחון כלכלי ושלווה פנימית.

תאומים
יש לכם חששות בנוגע למצבכם הכלכלי. עזרה תגיע ממקום בלתי צפוי אולם יחד עם זאת אל תצפו לניסים ונפלאות. קחו אחריות על ההתנהלות הכספית שלכם. אתם דואגים יותר מידי ועדיין מבזבזים יותר מידי באופן יחסי להכנסות שלכם. יהיה לכם קל יותר להגשים את המטרות שלכם במידה ותקבלו תמיכה מהחברים. אנרגיה קוסמית מייצגת כוחות על טבעיים שניחנתם בהם.

סרטן
אתם סובלים מחוסר שקט ומחוסר יכולת לתקשר בצורה רגועה. הדברים שאתם אומרים לא נשמעים טוב והקושי הגדול ביותר הוא בצד השני שמקבל הכול כביקורת. מוטב שתניחו לזה. נושאים כלכליים מעסיקים אתכם. יש מי שמוכן לתת לכם עצות קונסטרוקטיביות. שאלה היא האם אתם מעוניינים להקשיב. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב בו אתם צריכים לשקול בזהירות כל מהלך פיננסי ולהתייעץ עם אנשים בעלי ניסיון.

אריה
אתם נרתמים לפרויקט משותף לכל בני המשפחה ומרגישים שייכות ותמיכה גם ממי שלא ציפיתם. התנהגו באיפוק ואל תחשבו ששעה יפה של קירבה מאפשרת לכם לומר את כל מה שאתם מרגישים ורוצים לבצע, במיוחד כאשר זה בא על חשבונם של אחרים. האווירה חיובית ומתאימה להעלאת נושאים לדיון והצעה להחלטות משותפות. אנרגיה קוסמית רומזת על הצלחה המושגת כתוצאה מנאמנות למסורת ולמורשת המשפחתית.

בתולה
מחויבויות משפחתיות גוזלות את מרבית שעות היום. משום מה אתם מרגישים חוסר שביעות רצון וניתן אפילו לומר כי זה משהו שמתקרב לתחושת מועקה. גם בתוך שלל האירועים אתם יכולים למצוא פינה קטנה המתאימה לכם. אל תחסכו במאמצים והפגינו נדיבות במיוחד ברגשות. זכרו כי כאשר אדם נאור טוען באנרגיות את עצמו ואת האחרים, הוא נשמר ומבחין בין הטהור והמרומם לבין חסר התועלת.

מאזניים
אתם נהנים מפופולאריות ומקבלים הרבה חיזוקים ומחמאות מהסובבים אתכם. המצב משביע את רצונכם ואתם חשים מנצחים ומצליחים. כמו כן גם כל מי שקרוב אליכם מרגיש את ניחוח ההישגיות. יהיה מי שלא יפרגן לכם וינסה לעורר שדים מרבצם על ידי מניפולציות. היו זהירים וגלו ערנות לנעשה בסביבה. הסמל שלכם הוא צללית של מאזניים: הסמל מייצג את שאיפתו של מזל מאזניים לעולם יציב ומאוזן לפיו כל צד שקול נגד הצד האחר.

עקרב
ירידה של לחצים בתחום הביתי מאפשרת לכם לנשום לרווחה. אתם מתפקדים מצוין בעבודה, משלימים את המטלות הביתיות ועוד נותר לכם שפע של מרץ לצאת לבלות. תזרמו עם זה ותנו ליד הגורל להפתיע אתכם. שפע ואהבה נמצאים ממש מעבר לפינה. רק תנו לזה לקרות! אנרגיה קוסמית מייצגת שפע ופריון ועל-כן היא נחשבת לצללית ברת מזל.

קשת
ניסיון לחידוש קשר עם מישהו מהעבר, לא עולה יפה ומותיר תחושה של השפלה ואכזבה. חבל על כל רגע שאתם מבזבזים במחשבות על הנושא הזה. השאירו את מה שהיה בזמן עבר ותיהנו מהווה. גם לעתיד החברתי שלכם אין מה לדאוג כי אין לכם שליטה על המצב. הקפידו לעשות את הדברים הנכונים- פתיחות ושיתוף פעולה עם חברים. השאר יבוא מעצמו. אנרגיה קוסמית מייצגת שמחה משפחתית אשר תגיע אליכם בעקבות בשורות טובות. הסמל שלכם הוא דמות הקנטאור שחציה אדם, וחציה סוס. הדמות יורה חץ אל האופק, מה שרומז על אהבת מרחבים, דרור וחופש.

גדי
אתם לומדים לקח מהתרחשויות יומיומיות. אין טעם להילחם בתחנות רוח. דון קישוט כבר לא באופנה ועדיף להתכופף עם הרוח מאשר להישבר מולה. הלחץ ירד בהדרגה ואתם תמצאו את עצמכם במקום הנכון עבורכם. בדקו אפשרות של לימודים או עבודה בתחום אומנותי. אנרגיה קוסמית מעודדת אתכם להזדרז בביצוע מטלות שנטלתם על עצמכם, אך משום מה דחיתם את מימושן.

דלי
יום של עיכובים. רצוי לעשות מאמץ ולא לתת לעצמכם ליפול לתוך המלכודת של חולשה וחוסר אונים. למרות שיש אי אלו קשיים, אתם בהחלט מסוגלים להתמודד ולהתגבר. אתם מרגישים נוח למדי במצב העניינים הקיים ונדרש מאמץ מוגבר כדי לשנות סדרי עולם. הכול אפשרי. עניין של החלטה בלבד. אנרגיה קוסמית מייצגת מצבים אשר לפיהם תצטרכו לשמור בסוד פעולות כלשהן שאתם מבצעים כעת.

דגים
למרות השפעות חיצוניות מלחיצות אתם מצליחים לשמור על עקרונות היושר הפנימי שלכם ולהיאבק על מה שאתם מאמינים בו. זאת בהחלט גישה ראויה להערצה וכדאי שתמשיכו בה. אל תתלהבו יותר מידי. שימו לב לא לעבור את גבול הטעם הטוב ובשם 'לוחמי החירות' להילחם גם במלחמות שאינן שייכות לכם. אנרגיה קוסמית מבשרת על אור גדול הממתין לכם בסיומה של פרשייה מביכה.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button