הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 07-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
הכוח המניע אתכם היום נובע ממקום חיצוני. אתם מלאים ברעיונות שמישהו אחר נותן. עדיף לחזור לצורת החשיבה המקורית שלכם ולהיות שלמים עם ההחלטות. יש לכם מה ללמוד בקטע של שלווה ורוגע, מצאו דרכים להירגע בין אם מדובר על מסגרת קבוצתית או הדרכה אישית. הפנימו את הרעיון אשר לפיו הרגע בו נעשה אדם מודע לשגיאותיו ומחליט לפנות אל דרך חדשה, דומה במידה רבה לחציית נהר סוער וגועש.

שור
היום צפויה לכם פגישה מרתקת. שיחה פילוסופית תוביל בסופו של דבר לוויכוח נוקב ממנו תצאו בדיפלומטיות 'כמו גדולים'. היזהרו בנסיעות ארוכות ואם אפשר- תוותרו. במסגרת מפגש חברתי כדאי לגלות ערנות מוגברת. שימו לב למה שנאמר בין השורות ובין המלים. נצלו את ההרגשה הטובה שיש לכם לגבי עצמכם ואל תסכימו להיות בחברת אנשים לא מפרגנים. הפנימו את הרעיון אשר לפיו החכם אינו מתערב בהמולת החיים, בדרך זו הוא שומר על עוצמתו ועל שלוותו הפנימית המביאה עימה מזל ושגשוג.

תאומים
שיפור תקשורת בין אישית נחוץ לכם בדחיפות. אתם מעבירים, כנראה בלי כוונה רעה, מסר של תוקפנות. לא פלא שאנשים נוטים לתפוס מרחק. שיתוף אנשים קרובים בתוכניות שלכם וכמו כן אפשרות לתוכניות משותפות בתחום המשפחתי הרחב, ישפרו את המצב, גם אם בהתחלה, תיישמו את הרעיון בצורה מלאכותית ולא מתוך הסכמה מלאה. אם אתם דואגים לעתיד אהוביכם, אל תרעיפו עליהם פינוקים מרדימים, הניחו להם להתייצב עצמאיים על רגליהם.

סרטן
התלהבות ופעילות המאופיינות בהעזה ואומץ לב יקדמו אתכם למקום אליו אתם שואפים להגיע. אל תחכו שמישהו יפרוס לפניכם שטיח אדום. תסללו לעצמכם את הדרך על ידי עמידה אסרטיבית על זכויותיכם מתוך הכרה ביכולות הגבוהות שלכם. המסר יעבור לאנשים המתאימים, בפשטות וללא מאמץ ברגע שתפנימו אותו. היקום צופן לכם מזל וברכה, אך כדי ליהנות מהם תצטרכו לנקוט ביוזמה כלשהי.

אריה
בכל מה שקשור לבריאות שלכם, אסור לכם להתפשר. נראה שמתח ולחץ משפיעים עליכם לרעה ואתם מוכרחים, אבל ממש, לקחת פסק זמן. יום מתאים לעשות בדיוק את זה בלי להתחשבן עם אחרים וגם בלי להתחשב במה ש'מוכרחים' לעשות. הכל יכול לחכות. אל תנסו להפעיל אחרים לעשות את המוטל עליכם. זה הזמן להשקיע בנתיב ההגשמה והמימוש העצמי, גם אם הדברים באים על חשבון הנתיב הרומנטי.

בתולה
אתם זקוקים למסגרת ומצד שני בא לכם למרוד ולהשתחרר מכל עול. אז עד שתחליטו מה באמת אתם רוצים, נסו לא לקחת החלטות ולא לנקוט בשום פעולה משמעותית. הדבר חשוב במיוחד לגבי מי שנמצא בזוגיות. לפנויים, אל תתחייבו ומצד שני תזרמו עם הרגשות. הפעילו את כושר ההבחנה החד שלכם בניסיון לא לפגוע במי שמחפש באמת ובתמים את קרבתכם. היקום קורא לכם להעניק מעצמכם לזולת, גם אם הגמול למעשיכם אינו גלוי לעין.

מאזניים
יום של התרגשויות. אתם מכירים מישהו חדש שגורם לכם להרגיש פרפרים בבטן וריגושים, ואתם חשים בעוצמה רבה סערת רגשות שמזמן לא הרגשתם. הרומנטיקה 'מככבת' ללא ספק בשבוע זה, ומשפיעה עליכם. אל תייחסו חשיבות רבה מידי לנאמר על ידי אנשים אחרים שאינם באותו ראש כמוכם. צפויה לכם הצלחה עם ילידי מזלות האש: קשת, אריה וטלה.

עקרב
אתם מודעים לעובדה שאתם צריכים לזוז קצת מהעמדות הנוקשות שלכם ולשנות הרגלים מזיקים אבל מאוד לא מתחשק לכם. אין ספק שהגיעה שעת השין ופשוט אי אפשר להמשיך כמו קודם. זמן לשינוי. גלו ערנות כדי לא ליפול במלכודות אפשריות. בכל מה שקשור לרומנטיקה ולאהבה, מומלץ להירגע. היום זה לא היום. הניסיונות לא יצליחו. הרקיע מבשר על הארה פתאומית שתבליח מתוך האפלה ותעניק לכם מסר ממוזל ומבורך.

קשת
יש לכם את כל הסיבות בעולם להתחבט בשאלות הרות גורל. מה שנחוץ לכם הם מספר ימי חופש כדי שתוכלו להתמקד ולמקד את המחשבות. עליכם לבחון מדוע אתם מנהלים את עצמכם בין שני מצבים קיצוניים- כניעה מול אגרסיביות. רק אחרי שתגיעו למסקנות המשיכו בדרך. צפויה לכם תקופה מרנינה בחברת ילידי מזלות המים: עקרב, דגים וסרטן.

גדי
יום אופטימי. מישהו יציע לכם הצעה נהדרת שלא תוכלו לסרב לה. היום תהיה לכם הזדמנות לבלות זמן איכות עם אדם שלא ראיתם זמן רב. יש צורך לשפר מערכת יחסים שכרגע גוזלת מכם המון אנרגיה. אתם צריכים כול טיפת כוח שיש לכם כדי להשקיע בתחום המקצועי. אז נא לא לבזבז זמן על שטויות. הרקיע מבשר על מזל טוב העומד לפקוד אתכם בעניינים העוסקים בגורלות והגרלות. כאשר המזל מקיש בדלת, אין צורך בהשקעות גדולות של כספים.

דלי
צרות בגן עדן. יתכן משברון מסוים. תבדקו את תרומתכם למצב ואל תמהרו להאשים את הצד השני. חשוב לבדוק את העובדות בלי פרשנות. אתם מרגישים מותשים וזה לאו דווקא קשור בבן הזוג. אז יש קצת אכזבות ובעיות. כן, יש גם ימים כאלה ולא צריך להילחץ יותר מידי. גם זה יעבור. שמרו על פרופיל נמוך. צפוי שיפור אווירה משמעותי בשעות הערב. הרקיע מציע לכם להתמקד בפירותיה הגשמיים של הזוגיות, מבלי להתפלסף בנוגע לזוטות שוליות.

דגים
יום שונה מהרגיל. אתם במצב רוח של נתינה והתנדבות. ההתנהגות שלכם גורמת לכם להתבטא בצורה אחרת מכפי שרגילים לראות אתכם בסביבה, ואתם מקבלים המון פרגון והערכה. תחושת אופטימיות מציפה את הלב. יופי של הרגשה. הפתיחות והסקרנות בשיא. אל תבזבזו יום נדיר. אם תצאו לבלות בערב, צפויה לכם הצלחה והנאה. הרקיע רומז על צורך בהתחדשות תוך כדי סילוק הפחדים מפני השינוי הצפוי.

Back to top button