הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 08-06-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
תקווה ואמונה, שלווה ורוגע פנימי, כל אלה הן תכונות שכדאי להקפיד עליהם, תמיד, אך במיוחד היום. אם תצליחו להיות במצב הרוח הנכון ובאיזון אנרגטי, איכות החיים והתחושה הכללית של אובדן הדרך- תשתפר. אתם זקוקים לאיזה שהוא טיפול הוליסטי שירגיע אצלכם את זרימת האדרנלין. חוסר המנוחה והקופצניות הפנימיים רק מקלקלים את הסיכויים שלכם להתקדמות. הכוכב השולט בכם הוא מרס, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את האופן אשר על פיו יממש בעל המפה האסטרולוגית את הפוטנציאל הטמון בו.

שור
תחושה של חוסר מימוש בחיים גורמת לכם להתרחקות מסוימת גם מהקרובים לכם ביותר. אתם מרגישים בצורך לחופש ולמרחב והמסגרות השונות בחיים חונקות אתכם. ניתן לשפר את המצב גם ללא צעדים דרסטיים. אם תיענו להזמנה מפתיעה שתקבלו, תגלו שהעולם גדול ושהרחבת המעגל החברתי תתרום הרבה להרגשה הפנימית שלכם. הירח עלול ליצור מצב אשלייתי הקשור באדם המפזר הבטחות שווא. הכוכב השולט בכם הוא ונוס (בשותפות עם מזל מאזניים), המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את האופן אשר על פיו ישאף בעל המפה האסטרולוגית לממש את הזוגיות שלו.

תאומים
אתם יכולים להרשות לעצמכם לתקשר בכנות המרבית ותתפלאו לגלות שהצד השני יקבל את דרישותיכם בחיוב. זה לא הזמן למחויבות רגשית עמוקה ואין צורך להתנצל על כך. כל עוד אתם לא מובילים מהלך שמטעה ועלול לפגוע במישהו אחר- זה ממש בסדר. כדאי להגדיר את המצב ולהקפיד על יחסים פתוחים ותקשורת ישירה, ברורה ומדויקת. הרקיע מעביר אליכם אנרגיות טובות וברוכות המגיעות מן הכוכבים (יופיטר, שפע ומזל) ומרקורי (תקשורת טובה עם הסובבים). הכוכב השולט בכם הוא מרקורי (בשותפות עם מזל בתולה) המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את האנרגיה התזזית, השובבה המקסימה והתוססת.

סרטן
יום קליל וחביב. מתחשק לכם להתרענן ולא לקחת את החיים יותר מידי ברצינות. אתם מרגישים שהגעתם למיצוי היכולת במישור מסוים ושוקלים ברצינות רבה יותר מאשר אי פעם- שינוי רציני ביותר. לפני שתנקטו בצעדים דרסטיים, עשו עוד פעם חושבים. סמנו מטרה ואז תוכלו להחליט על דרכים ליישום. דעו כי החיים יפים בעזרת בילויים, או הגיע הזמן לבלות. גרם השמיים השולט בכם הוא הירח, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את עולם הרגש של בעל המפה האסטרולוגית.

אריה
יום שמתאים לבילויים קלילים ולא מחייבים. בדרך כלל אתם לא מגזימים בכיוון אבל היום ממש בא לכם להשתולל. היזהרו לא להגזים כדי לא להסתבך עם בן/ת הזוג ואחר כך –עם שאר האנושות. אתם מרגישים צורך לפצות את עצמכם על חוסר שאתם חשים בתחומים אחרים. נסו למצוא את המקור להרגשה הזאת במקום להתהולל. האינטואיציה שלכם במיטבה, אל תניחו לאחרים לדכא אותה. גרם השמיים השולט בכם הוא השמש, המייצגת בכל המפות האסטרולוגיות את סוג האנרגיה הטוב ביותר למימושו העצמי ולהגשמתו של בעל המפה האסטרולוגית.

בתולה
יום טוב. הסובבים אתכם מקבלים אתכם בהבנה ומתוך סבלנות למרות שאתם בעצם מפגינים אדישות. אתם מרגישים שהגיע הזמן לעבור פאזה או לשנות מקום. למרות שנראה כי זה מה שיקרה, נסו למצות את המקסימום לתקופה הנוכחית. צריכים למלא את המצברים? לכן על ספר טוב או סתם בילוי לילי שקט מול הטלוויזיה. צפוי רומן אהבה או נישואין ומכל מקום, צפויה מתנה גדולה. הכוכב השולט בכם הוא מרקורי (בשותפות עם מזל תאומים) המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את הפן השכלי והשכלתני של בעל המפה האסטרולוגית.

מאזניים
אתם סובלים קצת מדכדוך אבל המצב משתפר במהלך היום. אתם מגיבים למה שקורה סביבכם על סמך מה ש'הבטן' שלכם אומרת ושוכחים להפעיל יותר את ההיגיון. מה שדרוש לכם זה תוספת של סבלנות והתחשבות באחרים שגם הם בעצם לא מבינים מה עובר עליכם. כדאי לנסות ולנסח את הבקשות שלכם בצורה ברורה ומדויקת. יש לבחון היטב מי הם ידידי האמת שלכם, ומי סתם מתחזים לכאלה. הכוכב השולט בכם הוא ונוס (בשותפות עם מזל שור) המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את נטייתו (או אי נטייתו) של בעל המפה האסטרולוגית להרמוניה, חביבות וחיבה.

עקרב
עליכם לפתור קונפליקט שמתעורר בתחום החברתי, בכוחות עצמכם. הכושר המילולי מאפשר לכם לנווט לכיוון הרצוי לכם, על אף העובדה שעמדת הפתיחה שלכם לא מי יודע מה. אדם שהיה אתכם בקשר בעבר, עובר תקופה קשה ואתם מתגייסים לעזור. אל תשכחו את החסרונות והבעיות שבגללם 'נטשתם' בפעם הראשונה. הרקיע מייצג מצב אשר לפיו אתם צפויים לניצחון גדול על יריביכם, אך לכם כדאי שלא להשפיל אותם. הכוכב השולט בכם הוא פלוטו, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות (בתנאי שהוא דומיננטי במפה) את יכולתו (או אי יכולתו) של בעל המפה האסטרולוגית לצלול אל עומקים מיסטיים ורוחניים.

קשת
אתם מנסים לרצות את הסביבה, מה שמתפרש כחולשה. יש סביבכם לא מעט 'כרישים' שמנצלים את הכוונות הטובות שלכם עד לקצה. אולי כדאי לכם, לשם שינוי, לגלות יותר אסרטיביות מוחצנת. חוסר היכולת שלכם להשפיע כרגע על מה שקורה ביחסים שלכם עם הסביבה, גורם לכם לתסכול עמוק. בינתיים אל תעשו מהפכות. נא לפעול לאט ובעדינות. הרקיע מייצג אפשרות אשר לפיה מצבכם צפוי להיות מוגן ויציב, אך לא אתם תהיו אלה אשר יאחזו במושכות. הכוכב השולט בכם הוא יופיטר, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את השפע ואת המזל העיוור.

גדי
תחושות של דחייה גורמות לכם להסתגר בתוך הקליפה שלכם. אולי סיפור החיים שלכם נראה לכם ייחודי וקשה אבל אם תפתחו את האוזניים תשמעו סיפורים עוד יותר גרועים. חסרה לכם מאוד הפרספקטיבה הנכונה וכדאי לבדוק למה זה קורה. התייעצות עם אדם חכם תעזור לכם להתחיל לנוע לכיוון הנכון. הרקיע מייצג מצב אשר לפיו צפוי לכם שפע, מזל ואושר. הכוכב השולט בכם הוא סטורן, המייצג בכל המפות האסטרולוגיות את קביעת הגבולות ואת המסגרת למימוש הפוטנציאל האישי של בעל המפה האסטרולוגית.

דלי
נדמה לכם שאתם מדשדשים במקום. הניסיונות שלכם בתחום הרומנטי, לא מצליחים. נסו להיות יותר דומיננטיים ופחות בררניים. הרחיבו את הגבולות לקבוצות גיל רחבות יותר וחפשו דרכים חדשות לבטא את הזהות הייחודית. בתור מי שידועים כאוהבי הרפתקאות, בזמן האחרון די 'החלדתם'. תפסיקו לחשוב כל כך הרבה. נא לצאת לבלות וליהנות. נקודה. הרקיע מייצג מצב אשר לפיו צפויים לכם הישגים כבירים הודות לנדיבות ליבו של גורם חיצוני. הכוכב השולט בכם הוא אוראנוס, המייצג בכל המפות האסטרולוגית (ובתנאי שהוא דומיננטי במפה) את האנרגיות האינטליגנטיות, המקוריות, המפתיעות והמהממות.

דגים
המתח הולך וגובר עד לנקודת רתיחה. עימות בקנה מידה גדול יחסית יתרחש ביניכם ובין אדם שכבר מזמן רציתם לסגור איתו חשבון. לאחר מכן, תחושו הקלה. טוב שהוצאתם החוצה את הרגשות השליליים אך הימנעו מפעולה חד צדדית, אתם נמדדים על פי יכולת הריסון והאיפוק. הרקיע מייצג מצב אשר לפיו צפויים לכם הצלחה והישגים הודות להתרחשויות המתרחשות במדינות שמעבר לים. הכוכב השולט בכם הוא נפטון, המייצג בכול המפות האסטרולוגיות את ההשפעות (בתנאי שהוא דומיננטי במפה) החולמניות, היצירתיות והרומנטיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button