הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 09-05-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום מתאים במיוחד למפגשים על רקע חברתי. סיימו כול מפגש בהצהרת כוונות. אין לכם מה להתפתל ולהרגיש לא נוח בגלל בעיית התחייבות של הצד השני. אל תתנו לאנשים לתמרן אתכם למקומות לא רצויים, במיוחד את אלה שמשתמשים בתירוצים לא מתקבלים על הדעת. אנרגיה קוסמית מייצגת סוף שבוע זורם והרמוני, כמו גם מתנה המקדימה את זמנה.

שור
נראה שאתם נסחפים לבצע דברים רק כדי לזכות בתשומת ליבו של מישהו, עימו יש לכם קשר מעורפל. הכוכבים מעודדים אתכם להיצמד לעקרונותיכם, גם אם הצד השני עלול להסיק מכך מסקנות מרחיקות לכת. מה שהיה היה, ועליכם לפתוח דף חדש. היום אתם עסוקים בעיקר בענייני חגיגות אך אל תשכחו את עצמכם. לאחר תקופה קצרה של מאמץ תקטפו את הפירות. אנרגיה קוסמית רומזת על הצורך בעמידה איתנה מול מכשולים.

תאומים
יש לכם הרגשה שלא שמים לב אליכם מספיק. חבל שאתם נוטים להסתגף וכאילו להעניש את עצמכם. יש מי שמציע לכם עזרה אבל אתם מסרבים באופן אוטומטי. האם אתם מנסים להפגין עצמאות בעצמאות? או שאולי אינכם רוצים ליצור תלות באחרים. בכל מקרה, המחיר גדול מידי וחבל. הקלה בהרגשה הכבדה מסתמנת לקראת סוף היום. אנרגיה קוסמית רומזת על ישות עליונה השומרת עליכם מכל רע.

סרטן
כמות גדולה של כאב לב ועוגמת נפש יכולים להיחסך מכם אם רק תשכילו לא להקשיב לדברים מישהו מנסה להשמיע לכם כמעט בכוח. התרחקו ממצבים של 'ברירת מחדל' ומצאו דרכים חדשות להרחיב את האופקים שלכם. צאו אל החגיגות כדי לפגוש אנשים חדשים. יש כול כך הרבה דברים שאתם יכולים לעשות והכל, באמת הכול תלוי בכם. אנרגיה קוסמית רומזת על הצלחה המושגת עקב בצד אגודל.

אריה
היום צפויה פגישה מפתיעה עם מישהו מהעבר הרחוק שלכם. אתם עשויים לקבל מאותו אדם הצעה מפתה. כדאי לבדוק היטב את תוקף העניין ומי עומד מאחורי התוכניות הגרנדיוזיות, כדי שלא תמצאו את עצמכם, תוך זמן קצר, בפני שוקת שבורה. מי שאוהב אתכם באמת צריך להשקיע ביחסים איתכם, ולא בקשרים עם אחרים. הסמל שלכם הוא צללית של אריה, הבאה לסמל את מלך היער: הסמל רומז על תכונות כגון: יוזמה, כוח, הוד, הדר ומלכותיות.

בתולה
חוסר מוטיבציה מאפיין יום זה. קשה לכם להודות בטעויות. התסכולים שלכם ממש מיותרים. אפשר להשיג בקלות את מה שאתם רוצים, אך בדרכים נעימות ולא בתוקפנות כפי שאתם מנסים. הכישלון ותחושת ההחמצה אינם פועל יוצא הכרחי מהמצבים אליהם אתם נקלעים. הבעיה נעוצה בגישה. אל תרגישו שמשהו לא בסדר איתכם כאשר תסכימו להצעות שבעבר נרתעתם מהן. אם תצליחו להתעלם ממה חושבים האחרים, תוכלו להזניק לשמיים את חייכם הרומנטיים.

מאזניים
עניינים שקשורים לחגיגות האתמול מעסיקים אתכם במשך חלק גדול מהיום. בני משפחה צעירים דורשים תשומת לב. אתם מרגישים כאילו כל העולם מעביר עליכם ביקורת. המשימה צריכה להיות להשתחרר מתחושות אלה כיוון שאין להם אחיזה של ממש במציאות. את הכעסים תצטרכו ללמוד לתעל ולפרק בדרכים אחרות מלבד להאשים אחרים. כוכב ששמו ונוס צופן ברכה והצלחה לאלה מביניכם החולמים אהבה יציבה ובעלת תכלית כלשהי.

עקרב
מוטב שתלמדו להשקיע בזוגיות את אותה כמות זמן וכוח שאתם משקיעים בתחום הכלכלי. יש ירידה מסוימת בלהט וזאת בזמן שאתם יודעים שכל יום שעובר הוא חשוב מאוד. תהיו ערניים ותכננו טקטיקה שתוביל אתכם רק בכיוון אפשרי אחד- לאהבה. הקפידו על כל פרט ופרט שיכולים לסייע לכם לבסס את מעמדכם החברתי. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו צריך לחשוף שיניים כלפי אדם אשר העניק פירוש שגוי לטאקט ולעדינות שגיליתם כלפיו.

קשת
היום תוקפת אתכם תחושת שליחות, כאילו מישהו מינה אתכם למורה או למחנך שצריך להדריך את כל העולם ולהפנות אצבע מאשימה ל"מי שמגיע". מצב עניינים זה מעורר את זעמם של בני משפחה וחברים שלא ממש מוכנים להיכנס למשבצת שהקצבתם להם. מותר לכם להאיר ולדבר אך מומלץ להימנע מביקורתיות יתר, במיוחד אם לא נשאלתם. אנרגיה קוסמית מייצגת מצב אשר לפיו תצטרכו להתעלות מעל לרגשותיכם ולנהוג זהירות יתירה באנשים בעלי מעמד ושררה.

גדי
קונפליקט עם אדם אשר אינכם מחבבים, מסתיים בניצחון אישי שלכם. אם הייתם חושבים על תוצאות מעשיכם מראש, הייתם חוסכים מעצמכם ומאחרים עוגמת נפש מיותרת. מומלץ להפיק לקחים. הורידו קצת מרמת הספונטאניות, אך אל תתביישו לשאול שאלות והתעקשו לקבל תשובות מלאות. הקפידו לעמוד בהתחייבויות, בעיקר אם מדובר בהבטחות שנתתם לבני מזלות המים [עקרב, דגים וסרטן]. הזדמנויות ממוזלות מחכות לכם בתערוכות, ירידים ובזארים. שימו עין על אנשים שמספר המזל שלהם הוא 3.

דלי
אתם מוצאים את עצמכם בפעילות חברתית רבה מעל המתוכנן. יום תזזיתי שאפילו עבורכם, בעלי המרץ הבלתי נדלה, הוא קצת יותר מידי עמוס. חוש המנהיגות שלכם בא היום לידי ביטוי ואתם מצליחים להרשים כמה אנשים מסביבכם. זה יום מעניין שעשוי להסתיים בתפנית רומנטית מעניינת אם רק תתנו לעצמכם צ'אנס. הרקיע מזהיר מפני רגשנות שעלולה להוליד אשליות שווא. הוא ממליץ להקשיב לרציו ולא לאמוציות.

דגים
קשה לכם להירגע. מסיבה אליה אתם מוזמנים גורמת לכם לנחת רוח למרות שיש לכם קצת רגשי אשמה על ההוצאה המוגזמת. אתם צריכים ללמוד לתת מתנות הגיוניות ולא להרגיש מחויבות להראות לכולם עד כמה אתם נדיבים. זה מצב מגוחך. מה אתם מנסים להוכיח? צפויה אנרגיה קוסמית הנחשבת לנפלאה עבור אלה מכם השואפים לאהבה. אל תהססו כשסוף-סוף תפגשו אדם שפיו וליבו שווים. הכרות חדשה תסייע לכם להתגבר על ביישנותכם הטבעית, וכך תוכלו להיפתח בפני מישהו שממש-ממש רוצה לעשות לכם טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button