הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 12-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יש לכם הזדמנות יוצאת דופן לשפר את המצב המשפחתי. נסו להשתחרר ממשקעי העבר. הנשמה שלכם כמהה להרמוניה אולם זה עוד ייקח קצת זמן. תוכלו לקטוף את הפירות בשלב מאוחר יותר כאשר תתבססו ותתייצבו, בין היתר מבחינה כלכלית. למרות העצבות שאתם חשים עדיין במהלך היום- הרווח כולו שלכם. הפנימו את הרעיון אשר לפיו הרוחניות מיטיבה עם הענווים והצנועים, אך אינה יכולה להועיל למתרברבים ולמתנשאים.

שור
ההרגשה שלכם הולכת ומשתפרת. נסיעות שמתקיימות היום יוצרות הזדמנות להביע בפומבי את עמדתכם בנושאים חשובים במיוחד. המאמצים שאתם משקיעים בשיקום מערכת יחסים שעלתה על שרטון משתפרים. לפנויים זה זמן מתאים לתחילת קשר. הראו את רצינותכם באופן וורבאלי. הפנימו את הרעיון אשר לפיו אדם נאור אינו אדיש לגורלם של זרים ואינו מעדיף את טובתם של אלו הקרובים- כך הוא מעצים את מזלו הטוב.

תאומים
אתם תכליתיים מאוד. טוב לקחת את העניינים לידיים ולברר אחת ולתמיד היכן אתם עומדים. האנרגיות שלכם מכווננות לנושאים רגשיים אך יתכן שאתם מנסים להחיות משהו שנפל וקרס מזמן. בדקו האם ניתן להתגבר על המכשולים. במידה וכן- בנו תוכנית פעולה. במידה ולא- צאו לדרך חדשה. הפנימו את הרעיון אשר לפיו אדם נאור נוהג ביושר ובאצילות, מזלו הטוב נובע מהתנהגותו הנינוחה.

סרטן
הזוגיות דורשת השקעה ושיפור. היום זה יכול להצליח לכם ובגדול, אך זאת במידה ותתנו צ'אנס לאנשים אחרים לדבר ולא תהיו עסוקים יותר מידי בעניינים שלכם. הרושם שאתם יוצרים סביבכם הוא של תוקפנות וחוסר הקשבה חבל. ניתן לבטל את הכעסים וההתנגדויות, על ידי מילה אחת טובה- זה כל מה שדרוש. הפנימו את הרעיון אשר לפיו אדם נאור צובר נכסים כאשר הוא זוכה בהיענותם של הכפופים לו, בכך הוא זוכה גם בברכת שמיים.

אריה
תיתכן אווירה של מתח עקב שינויים משפחתיים. עם כול הרצון הטוב למנוע מאנשים קרובים לכם את כאב ההתפכחות מול המציאות, יש דברים שאינכם יכולים לבצע. אל תנסו לשחק אותה 'סגני אלוהים'. חשוב שכול אחד יתמודד עם הניסיונות שהחיים מזמנים לו. אתם נוטים לקחת על עצמכם יותר מידי, פשוט תפסיקו. זה לטובת כולם. אל תתייחסו לזוגיות שלכם כמובנת מאליה. אם רצונכם כי תאיר לכם פניה, מהרו להשקיע בה.

בתולה
הצעות אטרקטיביות ומפתות מגיעות אליכם ממספר כיוונים בו זמנית. אתם נכנסים לסחרור ומתלבטים יותר מידי. גם כך, זאת בדרך כלל 'הבעיה' שלכם. מומלץ לנסות להירגע על מנת שההיגיון יוכל לעבוד ביחד עם האינטואיציה בצורה מאוזנת. אל תבלבלו את השאיפה שלכם להצלחה עם תחושה פנימית ש'זה הולך לעבוד'. לא בהכרח! הניחו לבני הזוג את המרחב לו הם זקוקים. אפשר לאהוב מבלי לחנוק זה את זו ולהיפך.

מאזניים
יש לכם מספר אופציות לפעולה אך אתם מהססים לנקוט עמדה מחשש שתעשו צעד מוטעה. נושאי לימודים מעסיקים אתכם. רצוי לבדוק את כל הפרטים על מנת לא לבזבז את זמנכם. יום מעט מאתגר, אך מצד שני, חשוב. אתם מתקדמים לכיוונים חיוביים וסוף סוף מקדישים זמן לנושא של התפתחות אישית. אין יותר חשוב מזה. הרקיע מבשר על קשר רומנטי הממשמש ובא, גם אם אתם ספקנים לגביו.

עקרב
דגש על פעילות חברתית. אתם מרחיבים את המעגל החברתי שלכם למרות שלא תמיד יש לכם את הזמן הדרוש כדי לטפח קשרים חדשים. אתם צריכים ללמוד להשקיע קצת יותר במי שקרוב אליכם. ללמוד להקשיב ולהפתיע מידי פעם במילה טובה ומחמאה. אנרגיה חיובית מאפשרת לכם ליהנות מפופולאריות למרות הכול. הרקיע מייעץ לכם לנקוט פעולה בעניין משמעותי ולא להמתין לדברים שיתרחשו מאליהם.

קשת
אירוע קוסמי מרנין עושה לכם את זה ואתם מקבלים חיזוקים מאדם אהוב. בתוך תוככם יש לכם הרגשה טובה אבל על פני השטח התוצאות לא ממש עוזרות לכם. על אף יום המנוחה, הנדיבות הטבעית גורמת לכם לפזר כספים במקומות מיותרים. אדם אשר בשמו מופיעה האות אלף, יוצר במכוון רושם של קירבה רומנטית על מנת להשיג מכם טובות הנאה.

גדי
הופעתו של אירוע קוסמי בגזרת מזל גדי מבשר על יום מעניין ותוסס. בשורות טובות מגיעות מקרובי משפחה. אתם מתכננים נסיעה. לא מעט אפשרויות נפתחות בפניכם ועליכם רק להחליט ולבחור. אתם נמצאים בנקודת זינוק מבחינה רומנטית. תנו לעצמכם הזדמנות. למרות מה שנראה על פני השטח, דאגו להכין לעצמכם אופציות חילופיות. אל תסגירו סודות בידי מי שכבר פטפטו וריכלו. ממילא הם לא מסוגלים לעזור לכם בפתרון בעיותיכם.

דלי
כוכב אוראנוס שליטכם זוכה באנרגיות הרמוניות. אתם מנסים לנהוג בקלילות ולהתחבר לרגשות החיוביים. המצב עדיין עדין מאוד ודורש לא מעט הסתגלות מצידכם. מישהו מבני המשפחה מפתיע אתכם ובגדול. אל תצפו לניסים. עליכם לתכנן בצורה מדויקת את המהלכים הקרובים שלכם הן מבחינה אישית ובעיקר מבחינה כלכלית. הימנעו מהוצאות גדולות. יש מי שמצפה כי תשכחו לו את חטאי העבר. אם תזרמו עם הראש שלו, צפוי לכם שידור חוזר.

דגים
כוכב נפטון שליטכם סופג היום אנרגיות רומנטיות וחושניות מיסוד המים שבגלגל המזלות. לימודים בתחום שמעניין אתכם, יכולים להוות מסגרת מבורכת שתעניק את 'פסק הזמן' שדרוש לכם. חובה עליכם להתגבר על המעצורים והעכבות, למרות שיש קושי לא מבוטל הכרוך בשינוי סדרי עולם. 'קפיצה' מנטאלית ופסיכולוגית מפתיעה, תאפשר בסופו של דבר להתחיל במסע המרתק של הגשמה עצמית.

Back to top button