הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 14-02-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם רגילים שיש אנשים שעומדים לרשותכם ומקשיבים להוראות שלכם. בימים אלה אתם נאלצים להודות שהמצב אכן השתנה ומבחינתכם, חלה הרעה של ממש. כשאתם מתאכזבים קשה לכם לעמוד בהתמודדות ואתם מתרחקים, מה שיוצר מתח ומעכיר את האווירה עוד יותר. הפעילו את ההיגיון ולא רק את הרגש. הרקיע רומז על תחרות כלשהי שאתם נוטלים בה חלק, וקובע כי מותר לכם לגלות רחמים רק לאחר הניצחון על היריבים.

שור
היום צפויה לכם פגישה מוצלחת במיוחד, אך אל תפתחו ציפיות מוקדם מידי. תחושות של התרגשות גבוהה במיוחד מציפות אתכם, אבל עליכם לחכות בסבלנות להתפתחויות. אדם נוסף שיכנס לתמונה עשוי לשנות את דעתכם מהקצה אל הקצה. חסר לכם מידע ולכן ההמלצה היא להשאיר לעצמכם עוד אופציות ולא להינעל על מטרה אחת. הרקיע רומז על מצב מרנין ואופטימי, אך מזכיר לכם לקשור היטב את כל הקצוות.

תאומים
היום מאופיין על ידי צורך בלתי נשלט לפעילות ואקטיביות עד לקיצוניות. בא לכם לברוח החוצה ולהשתחרר מכל הכבלים שחונקים אתכם ביום יום. במקום להתמודד עם המציאות אתם מעדיפים להתחמק מהתמודדות ישירה שתעמיד אתכם במצבים מסובכים. למרות ההרגשה שאתם במלכודת, יש דרכים אחדות לצאת מזה. הרקיע צופה התחדשות כבירה בתחום שהעיק עליכם לאחרונה, אך רומז על הצורך בגישה פתוחה יותר ומתירנית.

סרטן
חיוניות ומרץ הם חלק מהשגרה היומית שלכם. בדרך כלל אתם שומרים על אופטימיות אבל היום, משום מה, הכל נראה לכם די פסימי. יש לא מעט תקלות בבית וגם בעבודה, אבל אתם מנסים להתמודד בגבורה ראויה לציון. גם היחסים עם החברים סוערים ואתם מרגישים פגועים ומוזנחים. מצב הרוח שפוף. הפתרון היחיד הוא למצוא מישהו שיפנק אתכם. הרקיע רומז על קשר חדש עם אדם אשר מצליח לקרוא את מחשבותיכם, מבלי לשפוט אותן לכף זכות או חובה.

אריה
יום לא משהו. אתם מרגישים מתוסכלים ונראה שאירועי התקופה האחרונה נותנים בכם את אותותיהם. המועקה הפנימית שאתם חשים תעבור בקרוב, אך זה ידרוש מאמץ מצידכם ועבודה על עצמכם. יש מישהו שמלחיץ אתכם. אל תתפתו לגלוש למצב רוח ירוד. גם בזבוז כספים לא מבוקר- לא יתרום לכם שום דבר. צאו לקראת הדברים מהם אתם חוששים, הצלחתכם תלויה ביכולתכם להתבונן בהם ללא מורא.

בתולה
הרקיע מרעיף עליכם אנרגיה בעלת אופי חמים ונוסטלגי. ייתכן שאתם מוצאים את עצמכם פולטים דברים שהתכוונתם לשמור בסוד. עליכם לנקוט באמצעי זהירות אם חשוב לכם לשמור של קשר חברי שנמצא בתהליך התרופפות. יתכן כי אחרי מחשבה נוספת תגיעו למסקנה שאין לכם עניין רב במיוחד, לשלם את ה'מחיר הרגשי' שאתם נדרשים. במקרה זה באמת אין לכם בעיה וכל מה שנותר לעשות זה להמשיך הלאה ולעודד קשרים חדשים עם אנשים אחרים במעגל החברתי שלכם.

מאזניים
אנרגיות הרמוניות שנטשו אתכם צפויות לשוב בקרוב. יתכן שתרגישו תסכול היום. זה נובע ממאמצים שהשקעתם בתחום האישי. חשוב לכם מאוד להרגיש שאתם אהובים ולעיתים אתם הופכים את העניין לתובעני מידי מבחינת אנשים אחרים. הנתינה שלכם בתקופות מסוימות- אבסולוטית אך זה לא אומר שניתן לצפות את אותו הדבר מהזולת ובמיוחד לא בעיתוי המושלם- עבורכם.

עקרב
כוכב פלוטו השולט בכם מתלבט עתה בין אנרגיות הרמוניות לבין אנרגיות מאתגרות. אל תחפשו עם מי לריב. נסו לזרום עם האווירה ההרמונית ששוררת בבית. חוסר השקט שלכם נעוץ בסיבות אחרות- חיצוניות. אתם רוצים להתקדם בעבודה וגם להגשים את עצמכם ויש לכם תחושה שעוצרים אתכם. זאת אינה הבעיה האמיתית. עליכם למצוא דרך להתגבר על התסכולים הפנימיים. פעילות גופנית היא בהחלט אופציה חיובית ויעילה.

קשת
כוכב יופיטר השולט בכם מקיים קשר הרמוני עם גרמי רקיע והתופעה מיטיבה עם רעיונות הרפתקניים. תחושת המסירות והמחויבות שלכם גבוהה מהרגיל. אתם חשים מעין התעלות רוחנית, מה שנותן לכם מוטיבציה וכוחות פנימיים לדבקות במשימות שלקחתם על עצמכם. התמקדו ואל תתנו לעצמכם לאבד את הראש. הזמנה לבילוי לילי מאוחר עלולה לפתות אתכם באופן מיוחד. ההחלטה הסופית היא שלכם. השיקול צריך לכלול מחשבה לגבי יום המחרת.

גדי
לא פשוט לכם. קצרים בתקשורת ותקלות טכניות מלוות את יומכם בעבודה. קשה לכם להסתדר עם האנשים וגם מהכיוון הביתי אין יותר מידי נחת. אתם נוחים התרגז וחבל, כיוון שאווירה רכה ונעימה יותר הייתה מציגה את הכול באור חיובי וקל יותר להתמודדות. שיתוף בני המשפחה יכול להקל. שווה לנסות. אנשים או אירועים שכבר פגשתם בעבר הרחוק, שבים לפקוד את מסלול חייכם.

דלי
הידוק תחושת השייכות חשוב לכם מאוד בזוגיות אבל אתם מחכים שהצד השני יזום והדבר פשוט לא קורה. אדם אשר בשמו מופיע האות מם מאכזב אתכם. אתם חשים כעס ותסכול בגלל חוסר ההצלחה לשנות את המצב, וזאת למרות שניסיתם לעזור ומכול הלב והשקעתם מאמצים רבים. נראה שאתם משקיעים אנרגיה רבה מדי תמורת גמול זעום. אל תמכרו את עצמכם בזול. הכיוון האולטימטיבי שלכם הוא מחשבים ותוכנות שאיכשהו קשורים בעולם הנסתר.

דגים
אתם במצב רוח קליל וזורם ולא מתכננים שום דבר. טוב שהדבר כך כי מה שאתם צריכים עכשיו זה להרוויח זמן. בן משפחה מגזים בדרישות שהוא מציג לכם. אל תתרגשו יותר מידי. פשוט סרבו בנימוס. זה ממש בסדר ובכלל הגיע הזמן שאנשים יבינו שיש לכם חיים פרטיים ואינכם זמינים לכול הקפצה. צפוי מצב המאפשר לכם להיחלץ מקשיים כלכליים. רעיון חדש פותח בפניכם אפיקים שלא שיערתם את קיומם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button