הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 17-04-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום מתאים לחשבון קר ומחושב הקשור לתחום העבודה ועסקים. תקבלו הצעות לשינויים אפשריים. היום כדאי לבדוק מי עומד מאחורי האפשרויות המוצעות לכם והאם יש להם מניעים נסתרים השונים מאוד ממה שנאמר. תיתכן פגישה עם אדם אשר יגיע מחו"ל ויציע לכם לעשות איתו עסקים, בדקו את הנושא בקפדנות. תצטרכו להפעיל קשרים אישיים כדי לזכות בתשומת ליבו של אדם שברצונכם לפגוש.

שור
היום לא מומלץ לקבל החלטות קריטיות. התחושה שמצבכם הכספי עומד להשתפר עלולה לגרום לכם לבזבוזים מיותרים. במקביל ודווקא לאנשי העסקים שביניכם, צפוי קטע של גיוס כספים. גם אתם תופתעו ממבול היזמים שירצו לראות בכם את שותפיהם. אל תנסו לחקות אחרים וכדאי לתת את הדגש בחייכם על כיוונים רוחניים ולא להתמקד רק בחומר. כדאי שתדעו כי טכסים מיסטיים ושמאניים המתבצעים לטובת ילידי מזל שור, יתקיימו בכיוון של 30 מעלות מזרחה מן הדרום.

תאומים
מישהו מנסה לטרפד את הצלחותיכם, אך אינו שוכח לציין שהוא נוהג כך בשמם של ההגינות והיושר. נראה כי הפעם תצטרכו להסיר את הכפפות. יחסים אישיים אשר היה נדמה כי צנחו אל תוך שגרה, מתרעננים לפתע. במקביל, רק תרוויחו אם תעזרו לכוכבים לעזור לכם בסיפור הזה. זו תקופה חשובה ואתם עומדים להיכנס אל נתיב אשר יתקיים זמן רב בחייכם. דווקא משום כך כדאי שתגלו זהירות בהחלטותיכם.

סרטן
יום הפכפך רצוף בדפיקות לב ומתח רב בעיקר בגלל ענייני כספים. תקבלו הצעה שנראית יותר מידי טובה מכדי להיות אמיתית. אל תתפתו למרות הלהיטות שלכם להוכיח לאחרים שיש לכם את היכולת להצליח. את החשבון תצטרכו הרי בסופו של דבר לשלם בעצמכם. בדקו עד הסוף אם באמת כדאי לכם לקחת ולו את הסיכון הקטן ביותר. נראה כי זה לא העיתוי האידיאלי. שימו לב לאנשים הלוטשים עיניים אל משהו השייך לכם, וזאת בין אם מדובר ברכוש, במשרה או באדם כלשהו.

אריה
קשר חברתי פושר מתפתח למשהו איכותי ונינוח. בניגוד למה שחשבתם, מפגש מתוכנן עם אדם אשר בשמו מופיעה האות י', הופך להיות הרבה יותר ממה שקיוויתם. חוסר היכולת שלכם להתרחק רגשית מאנשים כוחניים שמצליחים לתת לכם הרגשה של חוסר אונים – גורם לכם נזקים. שחקו אותה אדישים. זאת הדרך היחידה להוציא את העוקץ. זהו זמן נפלא להגות בבעיה על רקע פסיכולוגי ולדון בה בחופשיות עם אדם בעל ניסיון בנושא או בתחום.

בתולה
יום ידידותי. אתם פופולאריים במיוחד ונראה שכול מה שאתם 'משווקים' מתקבל בהתלהבות על ידי הסביבה. הנוסחה הקלאסית שגורסת כי יש לשכנע את הסובבים מה באמת חשוב להם- עובדת. ואתם באמת מצליחים לשכנע. צפוי לכם הרבה סיפוק רוחני. ההשקפות שלכם על החיים מקבלות היום חיזוק של ממש מאדם קרוב. הרקיע רומז על קשר חדש עם אדם אשר מצליח לקרוא את מחשבותיכם, מבלי לשפוט אותן לכף זכות או חובה.

מאזניים
אתם לא צריכים להתבייש ברצון שלכם להנהיג ולקדם עניינים, גם אם לעיתים נראה שזה בא על חשבון אנשים אחרים. זה יצר בסיסי שמניע אתכם וגורם לכם לפעול במקום שבו אחרים היו מוותרים כבר מזמן. לפעמים אתם קצת מגזימים בייסורי המצפון שלכם. מי שעובד בתחום תחרותי חייב לקיים את כללי המשחק המוסכמים על כולם. הרקיע רומז על פרשיות הסוחפות אתכם הרחק מעקרונותיכם, אך קובע כי דווקא הן עשויות לפתור את מצוקותיכם.

עקרב
זה יום בו אתם נתקלים במחסומים בכל מיני רבדים. אתם מצפים מחברים טובים שיבינו אתכם ויתחשבו בעובדה שאתם יכולים לתת פחות מעצמכם, מאשר בדרך כלל. היום יותר מתמיד, דרושה לכם דמות סימפטית ואמפטית שתוכל להעניק קצת תמיכה בקטע בו אתם מרגישים שפופים למדי. יש לכם הזדמנות לבחון למי באמת איכפת מכם. הרקיע צופה באופק מצב מרנין ואופטימי, אך מזכיר לכם לקשור היטב את כל הקצוות.

קשת
היום תעמידו את האינטואיציה החזקה שלכם במבחן המציאות. אל תבזבזו אנרגיה על עצות 'הגיוניות'. ממילא מה שמוביל אתכם זה הלב ולא הראש. אז תעשו לעצמכם טובה ותחסכו את ההתלבטות. אנשים שלא מפרגנים לכם, עלולים לעורר פרובוקציות. הרקיע מבטיח לכם הצלחה בביצוע משימה שלכאורה אינה בת ביצוע. אתם נמנים עם יסוד האש והכוכב השולט בכם הוא יופיטר. התכונות אשר מיוחסות למזל שלכם הן בין היתר. פתיחות, נאורות, חופש ועצמאות.

גדי
אין לכם היום ראש לעבודה? אתם לא מרגישים במצב רוח מתאים להיות ממוקדים ורציניים ולקחת אחריות? בא לכם לרחף ופשוט לא לעשות כלום? נתבו את האנרגיות שלכם למסלול פיסי על מנת לפרוק מתחים. רק בחציו השני של היום תצליחו לאסוף את עצמכם למיקוד הדרוש לתפקד כרגיל. שתפו פעולה עם חברים ובני משפחה שמנסים לעזור. מגיעות אליכם בשורות טובות בעניין שממש חשוב עבורכם.

דלי
הצורך להתארגן מחדש, מכתיב לכם צעדים לפעולה. עליכם לקחת בחשבון את ההכנסות שלכם ולא להתפרע לכל מיני כיוונים, רק בגלל שנורא בא לכם להראות לכולם שאתם מסתדרים נהדר. שמרו את האימפולסיביות למקומות אחרים ולא כדי לשלוח ידיים למעמקי הארנק. זה עלול לעלות לכם ביוקר בשלב מאוחר יותר. צפויה לכם תקשורת נפלאה עם הסובבים אתכם, כמו גם הרבה תנועה וניידות.

דגים
נושא העבודה דורש תשומת לב מעמיקה במהלך היום. אתם מרגישים מלאי סיפוק אולם יש משהו שמפריע לכם ברקע. בדקו את העניין לעומק! רצוי לפעול מאחורי הקלעים כל עוד אתם בקטע של איסוף מידע רלוונטי. אל תחפשו אשמים. מתעורר רושם שנחוץ כאן משא ומתן עדין ודיפלומטי. השאלה היא האם אתם מוכנים להיערך ולהיענות לאתגר? צפויים לכם מצבים יוקרתיים ואפופי זוהר, כמו גם קשרים חדשים עם אנשי שררה או עם אלה המושכים בחוטים. אתם נמנים עם יסוד המים והכוכב השולט בכם הוא נפטון. התכונות אשר מיוחסות למזל שלכם הן בין היתר. יצירתיות, מופנמות, רומנטיות וטוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button