הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 17-05-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
כדאי לכם לנצל את ההזדמנות לפיה כוכב מארס השולט בכם, מקיים מערכת יחסים נפלאה עם כוכב ונוס האחראי על האהבה. עליכם להתבונן בשקט מה קורה מסביב ובעיקר בחיים של אנשים קרובים לכם. יש לכם מה ללמוד מהזולת וגם ליישם בעניינים אישיים. הזמנה מצד מכר חדש שפגשתם לאחרונה תפתח בפניכם צוהר לעולם קסום ולא מוכר. אתם תקבעו את הגבולות ותחליטו מה מתאים לכם ומה לא.

שור
כוכב וונוס האחראי על האהבה, מרעיף אנרגיה רומנטית על גזרת מזל שור. האקראיות מפגישה אתכם עם סיטואציות המתאימות בדיוק למה שעליכם לחוות. עדיף שתתייחסו למה שקורה בנימה פילוסופית ולא בחומרה רבה כל כך. מהלכים שנראים לכם כרגע, חיוניים, נחסמים ונעצרים. שקלו את האפשרות, יכול להיות שהמטרות שאתם נלחמים עליהן אינן בהכרח לטובתכם. הפעילו חשיבה נוספת ואז, אם תחליטו שאתם לא מוכנים לוותר- פעלו בנחישות ובאסרטיביות.

תאומים
כוכבכם מרקורי מתקדם בצעדי ענק אל גזרת מזל תאומים, וזה אומר כי עליכם להאיץ קצת את קצב פעילויותיכם כדי לעמוד באתגרים שקבעתם לעצמכם. האמת היא שאתם מפעילים על עצמכם יותר מידי לחצים וגורמים למתח מיותר. קשה קצת לשמור על ריכוז ומיקוד בעיקר כאשר האנרגיה שלכם מתפזרת על מספר כיוונים. ובכל זאת, צפויים לכם הצלחה ופידבקים חיוביים.

סרטן
נקודת המזל הקוסמית ממשיכה להרעיף אנרגיות חולמניות ויצירתיות על גזרת מזל סרטן. החוש האסתטי שלכם עוזר לכם להחליט החלטות חשובות. יש מי שמעריך את דעתכם ופועל על פי ההנחיות שלכם. פגישה אינטימית גורמת לעניין ישן נושן להתבהר ולהתברר. פחדים סמויים מנהלים אתכם וגורמים לכם לא להחליט גם במקומות שבעצם אתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים ומה צריך לעשות.

אריה
מגיע אליכם מכתב או מידע כללי ובו מסר לא ברור. אינכם יודעים איך להתייחס לחדשות. עליכם להתחזק ולשמור על תחושת הביטחון, אחרת יהיה לכם קשה יותר. אתם תמצאו את הדרך הנכונה בקרוב. זה יקרה על ידי תהליך של הכוונה שתקבלו מאדם מבוגר, בעל דמיון וניסיון. הרקיע מדגיש את חשיבותם של ערכים כגון – חומריות, גשמיות, מעשיות, תכליתיות, שאפתנות והישגיות.

בתולה
עוד יום טוב עובר עליכם. אתם מקבלים מענה לכל השאלות שהציקו והיוו מקור למתח מיותר. האווירה בבית טובה ואתם מציגים חזית אחידה, לפחות כלפי חוץ. חברים יזמינו אתכם לצאת לבילוי. אל תסרבו. לפנויים- אתם נראים טוב ואין שום סיבה שבעולם שלא תמצאו מישהו/י לשיחת נפש או לסיים איתו את הלילה. הרקיע רומז על עימות כלשהו שההיחלצות ממנו דורשת מכם וויתורים ופשרות. הוא מעודד גישה פייסנית.

מאזניים
אתם יכולים ליהנות כמעט מכל מצב ומכל מקום – תלוי על איזה צד אתם מתעוררים בבוקר. אז אל תחששו לבטא את עצמכם ולהביע את רצונכם. זה הרבה יותר טוב מאשר לרַצו¬ת את האחר ואחר כך לעשות פרצוף חמוץ כל היום. אפשר ליהנות מאוד גם בלי להוציא כסף רב. מתנה קטנה עם כרטיס ברכה לבבי' הייתה גורמת אושר גם לכם. לא? צעד ספונטאני יביא אליכם את המזל הטוב, אך תחילה תצטרכו להגמיש את עקרונותיכם.

עקרב
יתכן עימות עם מישהו קרוב שמנסה לעזור מעל ומעבר לדרוש. אל תחפשו סיבות להצדיק את העניין. פשוט תאמרו את מה שאתם מרגישים! אנרגיה קוסמית מסמלת הישגים לאלה מכם שהשקיעו בתחומים העוסקים בסיוע לזולת. מפגש חברתי מוצלח יתרחש בשעות הערב. אל תתלהבו יותר מידי מההצלחה וזאת כיוון שאינכם יודעים מה מניע את האנשים האחרים המעורבים.

קשת
כוכב יופיטר בבית הראשון שבמפת הלידה שלכם, מעורר בשורות המגיעות אליכם ממרחקים. זהו יום חשוב בו היכולת לבטא את עצמכם בחופשיות בלי לעשות מאמצים, גורמת לכם לחוש טוב במיוחד. אדם אשר בשמו מופיעה האות ר' מגיע מרחוק כדי להציע לכם הצעה מעניינת שיש לה השלכות גם על התחום הרומנטי. צפויה הפתעה בתחום החברתי. חדשות שמגיעות מחו"ל מעודדות אתכם.

גדי
צעד של 'שברו את הכלים ולא משחקים' אינו חכם במיוחד. יש לכם הזדמנות לשקם מערכת יחסים עם חברים מהעבר. אל תפספסו. רגישות יתר עלולה לגרום לכם להיעלב גם במקומות שאין לזה כל סיבה. תבדקו את עצמכם שוב ושוב, ואם יש צורך, תבקשו דעה נוספת ממישהו קרוב שאתם ממש סומכים עליו. הסובבים אתכם אינם מבינים דבר וחצי דבר בעסקיכם, אך הדבר לא ימנע מהם להציף אתכם במבול של עצות.

דלי
יש לכם צורך עמוק להתנתק מהמהומה בה אתם שרויים. מצב הרוח ירוד. אתם מנסים לצוף על פני השטח ולשדר לכולם 'עסקים כרגיל', אך מי שמכיר אתכם מקרוב, רואה שאתם עסוקים בהעמדת פנים לא מוצלחת. התחום הזוגי שרוי בחוסר בהירות, למרות שלכאורה אין לכם בעצם על מה להתלונן. תחושה של תסכול, עלולה להוביל לצעד פזיז. הרקיע מדגיש את חשיבותם של ערכים כגון – הרמוניה, פייסנות, עדינות, רכות, טאקט ודיפלומטיה.

דגים
קחו כל מה שהסביבה מזמנת לכם. לא בכל יום נופלות לכם הזדמנויות כמו היום וכל התנסות היא חשובה לכשעצמה. למרות שהכמות חשובה, אל תשכחו להקפיד על האיכות. לאורך זמן, אתם לא ממש אוהבים להתפשר, אז אל תסתבכו עם אנשים שמראש ברור לכם שהם לא מתאימים לכם. בתחום הרומנטי מומלצת גישה שמעבירה את הכדור למגרש של הצד השני, מה שמזמין שאלות גלויות ומונע סגנון מסתורי ומעורפל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button