הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 17-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
יום נחמד ביותר. זה הזמן המתאים להקדיש למשפחה המורחבת. מגיעות אליכם הזמנות והצעות מפתות. המצב החיובי מביא שלווה פנימית ותחושת הרמוניה עם הסביבה. כיף אמיתי. הצלחתכם תושג הודות להתערבותו של אדם המחבב אתכם. מיקומו של כוכב מארס שליטכם, מבשר על שפע והצלחה בכל מה שנוגע לבליינות ולהתחברות עם אנשי החברה הגבוהה. הערב מתפתח לכיוון חיובי מפתיע. אתם מצליחים לחדש קשר עם אנשים שבעבר לא חלמתם עליהם אפילו.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
אתם מצליחים להמציא את עצמכם מחדש ולהפתיע את הסובבים אתכם. תכונה זאת מלווה לעיתים ברגשות תסכול אצל אנשים אחרים שאינם יודעים בעצם מה ניתן ומה לא ניתן לדרוש או לצפות מכם. עליכם לשים את הפוקוס על המטרה המוצהרת שלכם לטובת הכלל ולא נקודתית אלא לאורך זמן. גם אם אינכם מוכנים ליטול סיכונים, הרי שהעת בשלה לבצע הימור משמעותי.

תאומים
יש לכם מספר בעיות שאתם מחפשים לפתור. המרחב האישי שלכם הוא משהו שמאוד חשוב ולאחרונה די מוזנח. אין צורך לחולל מהפכות של ממש. אם אתם כבר נמצאים במסגרת עליכם למצוא ולהציג הגדרות חדשות שמתאימות לצד השני. אם אתם פנויים- קחו כמה ימים לפסק זמן, לחשיבה ולהתבודדות. מישהו שאתם מחבבים לא יתנגד שתעלוהו בחכתכם, ובלבד שיישמר כבודו העצמי.

סרטן
העולם הפרטי שלכם מלא ומורכב ואתם חשים צורך לשתף בו אנשים אחרים שמבינים בדיוק על מה אתם מדברים. הזוגיות יציבה ולא צריך להתאמץ יותר מידי כי הדברים זורמים על מי מנוחות. הבחירות שלכם מבוססות על רגשות ולעיתים יש לכם הרגשה שאולי הצב השני עלול לנצל את זה לטובתו. במציאות-זה הדבר האחרון שצריך להטריד אתכם. יחד עם כל אלה, נראה כי אתם קשורים בפרשייה שצריך להסתירה מעיניים סקרניות מדי.

אריה
יש לכם בעיה בהסקת מסקנות לגבי עצמכם בגלל הנחות יסוד מוטעות. מצבכם החברתי מושפע מאירועים שקרו בעבר ואין להם שום קשר ולו הקלוש ביותר למה שאתם עושים עכשיו. הגיע הזמן לקחת את העניינים בידיים ולנקוט ביוזמה. קידום עצמכם לתפקיד מרכזי ומכובד במעגל החברתי שאתם נמצאים בו, הוא עניין של תכנון מתוחכם. השקעה ישנה מתחילה להניב תשואה נאה. בסיפור הזה אסור להיחפז וכדאי להתייעץ עם מביני דבר.

בתולה
זה יום בו אתם מפנימים את הצורך בסיוע מקצועי לגבי בעיה שאתם מתלבטים בה. כיווני פעולה נוספים שלא חשבתם עליהם כלל, יעלו על הפרק. בתחום הזוגי, אתם נהנים מתקופה טובה. מבחינות רבות נראה ש'קמתם לתחייה' מתוך מצב דמוי תרדמה, בה הייתם שקועים. המשיכו בכיוון זה וצפו לתוצאות חיוביות. התנהגותו של אדם קרוב מותירה אתכם עם סימני שאלה. נראה כי הוא חווה תהליך שקצת קשה לו לדון בו.

מאזניים
היום מודגשים תכנים הקשורים לבית ולמשפחה. כדאי לזרום עם האנרגיות, גם אם הדברים באים על חשבון תחומים אחרים. ההשלכות של מאמצים שהשקעתם מניבים פירות. אנשים סביבכם מקבלים אתכם למרות החולשות שלכם. בתחום האישי צפויה הרפתקה נעימה. תפגשו מישהו שיגרום לכם להחסיר פעימה. יהיה לכם קשה לסרב להצעה שתקבלו. לא יזיק לכם להפעיל מעט יוזמה בתחום הרומנטי.

עקרב
אתם מנסים להבין תהליך שמתרחש אצל בן/ת הזוג שלכם אבל משום מה מהססים 'לקרוא לילד בשמו'. ההתחמקות שלכם משיחה ישירה ושאלה ממוקדת, רק מאריכה את הסבל שחוסר הבהירות גורם לכם. אם תקדישו לעניין קצת מחשבה תגיעו מן הסתם למחשבה שהמצב טיפשי למדי. שנו גישה ואז נראה שצפויה לכם הפתעה נעימה. אדם שאהוב עליכם, נוקט בהתנהגות שאינה לרוחכם. נראה כי תאלצו להבליג ולהשלים עם המצב.

קשת
צפויה לכם נסיעה ארוכה. אל תתנו לנסיבות לא צפויות לקלקל לכם את התוכניות. יום מתאים לבדיקה מחודשת של קשרים חברתיים שהתרופפו לאחרונה בגלל חוסר יוזמה. השקיעו מעצמכם ומזמנכם לטיפול במשפחה. מערכות היחסים הקרובות שלכם זקוקות לחיזוק. הפנימו את הרעיון שלפיו גם בנסיבות המבטיחות התקדמות, עלולים לצוץ מכשולים. כאשר מופיעים המכשולים בצורת אנשים עוינים, תמיד כדאי לנהוג בהם בנדיבות.

גדי
אל תיכנעו למצבי לחץ שעלולים להתעורר. פעילות מאחורי הקלעים יוצרת אווירה לא נעימה. החיפוש שלכם אחרי אתגרים בתחום החברתי, עלול להכניס אתכם לצרות. הצורך שלכם להשביע את רצונם של אחרים גורם לכם לעייפות נפשית. אל תתפתלו בניסיונות להיות אהובים ומקובלים על כל מי שאתם מכירים. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני אינו מתייאש לעולם ואינו מניח לנסיבות חיצוניות להפריע לו בביצוע משימותיו. הוא יודע כי רק הוא עצמו אחראי לגורלו.

דלי
יכולת ההתחדשות שלכם מפתיעה אפילו אתכם. אתם מצליחים להתאושש מתחושה של תבוסה ודאגנות ומחזירים לעצמכם את האופטימיות הטבעית שלכם. התעוזה והאומץ שתגלו והנכונות שלכם לעבודה פנימית מאומצת, יאפשרו לכם להתמודד בצורה טובה יותר עם הקשיים. הפנימו את הרעיון שלפיו רגליים חזקות הינן הכרחיות אמנם בביצועה של כל משימה, אך עדיין הכוח השכלי חשוב יותר.

דגים
אתם נתקלים בקשיים רגשיים ומנטאליים שדורשים מכם שינוי מהותי בדרכי החשיבה. קחו זמן לחשוב על המשך הדרך, התמידו בכיוון המתבקש ועימדו בלוח הזמנים. עם כל הרצון שלכם לשמור על המסורת וההרגלים שהורגלתם בהם, חשוב לפנות מקום לפתיחות וחדשנות. הפנימו את הרעיון שלפיו אדם רוחני פונה לאחרים כדי שיסייעו לו, אך אם הם אינם נענים – הוא חייב לבצע את המשימה בכוחות עצמו.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button