הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 17-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
מתבררות לכם עובדות שלאחרים ברורות כבר מזמן. הגיע הזמן להתנתק ממסגרת שמגבילה אתכם. אדם שהכרתם לאחרונה, דורש מכם יותר מידי ואתם מרגישים לחוצים. גם בתחום הקריירה הגיעה העת לקבל החלטות קשות. אל 'תרדימו' את עצמכם באמצעות כל מיני 'סוכריות' וקניות מיותרות. יושר והגינות מעניקים לכם אשראי אצל טיפוס נוקשה. בקרוב יתברר כי הוא מעדיף אתכם על פני אחרים.

שור
היום תתעוררו בתחושה של קיפוח. כאילו לאף אחד בעולם לא ממש איכפת מכם. בחרו עשרה דברים נחמדים שאתם רוצים לעשות למען עצמכם. צאו לקניות, לכו לטייל, או שפשוט תתיישבו לקרוא את הספר שמונח על השידה כבר כמה ימים. מומלץ להתחיל להירגע וליהנות! מתחיל להתגלגל רעיון מקורי אשר יש בו סיכוי וסיכון. זכרו כי שום דבר טוב לא בא בקלות.

תאומים
היום תהיה לכם הזדמנות לתמוך בבן (בת) הזוג, בשעת צורך אמיתי. התגובה האוהדת שתגיע תפתיע אתכם בעוצמתה. הגיע הזמן ללמוד מהי נתינה אמיתית מהלב ללא ציפייה לאישור או לתמורה הולמת. המשיכו בגישה הזאת ותקטפו את הפירות. התנהגותכם הנדיבה והאוהבת תשפיע במידה רבה על כל בני המשפחה. פגישה שחששתם מפניה מסתיימת בסיכום שאתם מוכנים לחתום עליו. נראה כי הדאגתם את עצמכם לשווא.

סרטן
מישהו רומז כי אתם פורקים עליו כעסים שצברתם במקום אחר. בסיפור הזה כדאי להיות חכמים, לאו דווקא צודקים. אדם שמחזיק את קלפיו קרוב לחזה מצפה מכם לנהוג עימו בגילוי לב. כדאי שתראו לו את הדלת. צפויה נסיעה לקרובי משפחה או חברים. הערב יתפתח בצורה חיובית ואתם תיהנו מאוד מתשומת לב הנוכחים שיתעניינו בשלומכם. יהיה מי שיציע לכם הצעה עסקית מעניינת ששווה בדיקה מעמיקה.

אריה
יתכנו עימותים עם אנשים בעלי סמכות והשפעה. כדאי לשמור על איפוק כדי לא להסתבך. אתם צריכים לפתח יותר עצמאות. קחו אחריות על מעשיכם. אם יש צורך-דברו על כך עם אדם מקצועי. הגיע הזמן לנקוט בפעולה דחופה. תנו כבוד ותקבלו הערכה. כדאי לפתח את יכולת התמרון. הרקיע מציע לכם להימנע מפיתויים הרפתקניים ולהקשיב לעצתם של בעלי ניסיון. אנשים בסביבתכם הקרובה מחליטים לפצוח במריבה אלה עם אלה. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, שבו על הגדר.

בתולה
מציאות שמאירה לכם פנים עלולה להביא אתכם למצב של שאננות שאינה במקומה. התמקדו בפרטים הקטנים ואל תשאירו שום דבר ליד הגורל או המזל. אתם עלולים לגלות כי אופטימיות יתרה מביאה לתופעות לא רצויות, במיוחד בתחום בו הכסף קובע את התוצאה. המצב עדין ודורש תשומת לב מתמשכת. צפויה שיחה עם אדם שחוזר בו ממילים שהטיח בכם. מודה ועוזב ירוחם, וגם לכם מותר להבליג.

מאזניים
הקסם האישי שלכם בשיאו. אתם מצליחים להקסים אנשים ואתם מצליחים להניע אחרים לעשות את מה שבא לכם. בימים אלה הפופולאריות שלכם בעליה ויהיה עליכם לבסס את מעמדכם החברתי. יוזמה לקיום אירוע תקבל בברכה. זה זמן מתאים לחידוש קשרים שנותקו בעבר בגלל חוסר הבנה. שמועה שגונבה לאוזניכם מעניקה לכם יתרון על פני מתחרה. ידע הוא כוח, עשו בו שימוש חכם.

עקרב
היכרות על רקע עסקי, עשויה להפוך לנושאת אופי רומנטי. הכול עניין של עיתוי נכון. בעיות במקום העבודה יפתרו בצורה קלה הרבה יותר מכפי שחשבתם. יש לכם משימה משפחתית כבדה הרובצת לכם על הכתפיים. לא פלא שאתם מוטרדים. קחו זמן למנוחה והבהירו לכול אלה שדורשים מכם דרישות בלתי פוסקות, שיש לכם צרכים משלכם וכן, גם זכויות! אתם שופטים את עצמכם בחומרה רבה מדי. עשו את שלכם והניחו לאחרים להחליט על פי טעמם.

קשת
הצורך האמיתי שלכם הוא לנסוע לטיול ולהתנתק מהשגרה. תצטרכו לאלתר ולמצוא דרך לפתור את הצרכים המנוגדים. ארוחה שתכביד עליכם בגלל שיחות משעממות, תהווה מבחן של ממש לסבלנות שלכם. שימו לב לאנשים הלוטשים עיניים אל משהו השייך לכם, וזאת בין אם מדובר ברכוש, במשרה או באדם כלשהו. אדם הפכפך לוחש באוזניכם סיפור שקשה להאמין לו. אם תפשפשו בדבריו תגלו כי יש בהם מניע נסתר.

גדי
משהו בפנים מושך אתכם כלפי מטה ואילו כוחות חיצוניים משפיעים עליכם לכיוון של שינוי הדיאלוג הפנימי, שינוי אמונות, ואימוץ צורת חשיבה חלופית. אתם בקונפליקט ועובר עליכם יום לא קל אבל בסופו של דבר, כף המאזניים נוטה לכיוון מעלה. ההרגשה שאתם לא בדיוק בשיא, לא מקדמת אתכם לשום מקום ואתם מרגישים מחויבים לשינוי. קנאתו של מישהו בסביבתכם עלולה להיות קשה מכפי שאתם משערים.

דלי
יום מעשי. בכל מה שאתם עושים היום ניכרת השפעה מעשית ותכליתית. אתם רוצים לדעת את הכל. נמאס לכם לבזבז זמן על דיבורי סרק ועל מחשבות שרצות במעגלים בלי להגיע למסקנות. נסו לשחרר כעסים פנימיים שצברתם. אתם תגלו שהדבר יגרום לבהירות מחשבתית ולריכוז יתר. בהצלחה. אתם זקוקים למממן או לשותף, על מנת להצליח בתכניותיכם הפיננסיות.

דגים
יום של סגירת חשבונות. אתם מרגישים תקועים בגלל סכסוכים עם מישהו קרוב. העניין מקלקל לכם את מצב הרוח ברמה רגשית ורוחנית. גם כך אתם מבזבזים יותר מידי אנרגיות על ספקולציות שחלקן דמיוניות. הגיע הזמן לפתוח קצת יותר את הראש ולפתח סובלנות כלפי אנשים אחרים. זה הזמן לעשות למען בני ביתכם ומשפחתכם, וזאת גם על חשבון עיסוקים אחרים.

Back to top button