הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 19-08-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
שילוב מעניין בין יופי ואופי מהווה מוקד משיכה עבורכם. באמת הגיע הזמן לשחרר את העבר ולהתחיל ברגל ימין קשרים חדשים שאינם בהכרח רומנטיים, לפחות בתחילתם. עבורכם זה עניין רציני לחלוטין. חשוב לעשות רושם ראשוני טוב. אחרי שתגרדו קצת את ה'שכבות העליונות', תוכלו למצוא תשובה אמיתית. בגלל הדמיון המפותח שלכם חשוב להקפיד להישאר מחוברים למציאות. מומלצת לכם פעילות חברתית, קהילתית ואפילו פוליטית. המזל הטוב יגיע כתוצאה משיתוף פעולה ביניכם לבין הסובבים אתכם.

שור
יום תוסס בו אתם מרגישים מלאי יוזמה וכוח וקשה לכם להתאפק ולחכות עד שיגיע מה שמכונה 'העיתוי הנכון'. בינתיים אתם מתכננים תוכניות ומדסקסים עם כל מי שמוכן לשמוע איך אתם הולכים להתעשר בין לילה. נסו להירגע קצת ולהוריד הילוך. חלומות ורעיונות יש לבדוק הלכה למעשה. מחר תוכלו להחליט איך בדיוק עושים את זה. אל תחושו רגשי אשם בשל שאיפתכם לזכות בהגנה ובביטחון.

תאומים
נראה כי אתם מרבים להגות באירוע שהתרחש לפני זמן רב. יהיה זה מן התבונה להניח לאשר עבר וחלף. הכול נראה כאילו יוצא משליטה ונראה כאילו כולם כועסים עליכם. תוקפנות שמגיעה אליכם מבחוץ משקפת את רגשות הכעס שאתם מנסים לרסן מבפנים. נסו להתגבר על התסכולים ולבדוק אפשרויות לפעולה במקום להרגיש כמו קורבן. צפויה אנרגיה קוסמית הרומזת על מזל ועל נסיעה משתלמת.

סרטן
ההתנגדות שלכם לצאת לנסיעה מענגת, מבוססת על פנטזיה לגבי אדם מסוים שאינכם רוצים בחברתו. אין לכם מפני מה לחשוש. העובדה שיש לכם מחשבות סרק בכיוון זה מעידה על בסך הכל על רגישות יתר. אין סיכוי שתגיעו למצב לא נעים והסיטואציה ממנה אתם פוחדים, פשוט לא תתרחש. סעו ותיהנו! אל תחושו מבוכה בשל האנרגיה הרומנטית שקפצה עליכם לאחרונה.

אריה
יום טוב בו אתם מתעוררים אל תוך בוקר נמרץ. מטפחים את הופעתכם ומרגישים שאתם יכולים לכבוש את העולם. אתם יודעים טוב מאוד לשמור על עצמכם ועל האינטרסים שלכם תוך כדי שמירה על איכות חיים גבוהה. פעילות קדחתנית במהלך היום עלולה לגרום לכם לתחושת עייפות לפנות ערב. צפוי לכם הישג כביר אם תשכילו לראות את התמונה כולה, מבלי להתמקד בפרטים קטנוניים.

בתולה
מפגש מרתק מביא אתכם למקום טוב בו אתם רואים את עצמכם מוערכים דרך עיניים של אנשים אחרים. מגיעה הצעת עבודה שנראית לכם מפתה. שקלו ברצינות האם תוכלו לעמוד בהתחייבויות. אתם שואפים לפצות את עצמכם על זמן אבוד, לפחות מבחינה חברתית. אל תעמיסו יותר מידי על סדר היום שלכם. אם החלטתם לקחת שותפים לחייכם, זה עדיין לא אומר שאתם צריכים לוותר על חופש הפעולה שלכם ועל ייחודיותכם.

מאזניים
ייתכן כי היום תחושו עצבנות ורגשנות יתר. יש לכם המון דברים לחשוב עליהם ואתם מקבלים תחושה רגשית של סחרחורת. אל תסתערו על הפתרון הראשון שיזדמן לכם. חכו בסבלנות עד שתהיו בטוחים בצעדים שאתם נוקטים. לאמיתו של דבר, יש לכם תחושה של חוסר יציבות שעליכם להתגבר עליה לפני הכול. אם אתם דואגים לעתיד אהוביכם, אל תרעיפו עליהם פינוקים מרדימים, הניחו להם להתייצב עצמאיים על רגליהם.

עקרב
הספונטאניות שלכם היא ללא ספק תכונה שובת לב שגורמת לאנשים סביבכם ליהנות מחברתכם הנעימה, אולם לכם זה יכול להזיק. היום אתם עלולים למצוא את עצמכם מאכזבים אנשים שקבעתם איתם סידור קודם, שלא בלב שלם. אולי הפעם תלמדו מהטעויות שלכם ולא תנסו להיות בכול מיני מקומות במקביל. אחד אחד- זה עדיף. ההישגים יתחילו לזרום אליכם החל מן הרגע בו תרככו את עמדתכם ותתחברו עם הפן הרגיש באישיותכם.

קשת
יום מוצלח. עומס רב בעבודה אולם למרות זאת, מצב הרוח שלכם מרומם. העשייה גורמת לכם להרגיש שווים בעיני עצמכם. המחמאות והפרגון להם אתם זוכים מאחרים, גם הם מעלים לכם את הביטחון העצמי. התייחסות ברורה וחד משמעית לאירועים שונים מביאה לתוצאות מפתיעות, ומלמדת אתכם כישורי תקשורת הולמים יותר. זכרו כי השלווה האמיתית מתחילה בכם: אין סיכוי להתרחשותו של דבר-מה טוב, כל עוד בליבכם שוכן הר געש. היפטרו מן המהומה הפנימית שלכם.

גדי
אתם שוב בהתלבטות לגבי הקשר הרומנטי בו אתם מעורבים. הנדנדה הרגשית לא ממש מוסיפה לכם בריאות. טוב היה לו יכולתם להגיע להחלטה סופית בתחום זה ולדבוק בה. אנשים לא ממש מבינים מה עובר עליכם או לפחות כך הם מצהירים. נסו לבדוק את אמיתות רגשות החשדנות שלכם. אולי אתם טועים? גם אם אינכם מודעים לכך, נראה כי עסקיכם מושפעים מן המתרחש איתכם בתחום שבינו לבינה, השקיעו בתחום זה והכול יבוא על מקומו בשלום.

דלי
יש לפתור מהשורש את הבעיות המתעוררות ולא להסתפק בטיוח על פני השטח. למרות שאין לכם יותר מידי סבלנות, עדיף להתאפק ולדחות את הטיפול בעניינים המטרידים אתכם, במקום 'לסגור עניין' בקיצורי דרך לא מספקים. אתם מרגישים שהכול אפשרי, כול עוד המעורבים בדבר ישתפו פעולה. הדבר נכון. חכו לעיתוי המתאים. אל תבטחו בגורו הקורא לכם ללכת אחריו בעיניים עצומות. שימו את מבטחם במדריך הפוסע אחריכם ותומך בכם רק כאשר אתם מועדים.

דגים
היום יש לכם צורך עמוק להיות בתנועה. מרבית היום אתם מצליחים לתמרן את העניינים כך שתוכלו להתחמק ממטלות מעיקות. אל תוותרו על הצרכים הפנימיים שלכם לעצמאות ולביטוי עצמי. למעשה, אין בטחון מלא בשום דבר. לכן, אל תקשיבו למי שמנסה להוציא לכם את הרוח מהמפרשים. המשיכו עם החלומות שלכם! הטיפש אינו זה אשר עושה טעות כלשהי, אלא זה אשר חוזר עליה פעם נוספת מבלי שלמד משהו מלקחי העבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button