הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 20-10-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
כוכבכם מרס משגר אליכם אנרגיה מתסיסה שהיא טובה בעיקרה, אך עלולה לעלות על גדותיה. יותר מדי אירועים מתרחשים בבת אחת וקשה לכם להסתגל לשינוי. לקחתם יוזמה והתחלתם לגלגל נושא שהעיק עליכם הרבה זמן. עכשיו, כבר אי אפשר לעצור את הגלגלים וכדאי שתפנימו את הרעיון. בסך הכול, השינוי הוא חיובי וחשוב. אל תתנו לפחדים ולחרדות לקלקל את התנופה והעשייה.

שור
כוכב ונוס השולט בכם ממשיך לינוק אנרגיה וויטאלית מגזרת השמיים בה הוא שוהה. אתם מחדשים כוחות ותעצומות נפש. מפגש חברתי גורם לכם לסיפוק רב. מישהו אליו הייתם קרובים בעבר, מגלה סימני התעניינות מחודשים. אתם צריכים לבחון את עצמכם לגבי העניין הזה ולקבל החלטה עקרונית. לא להתרפק יותר מידי על נוסטלגיה. הימנעו משיחות נפש שבהן אתם עלולות להסתבך בפליטות פה לא מוצלחות.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


תאומים
אירוע קוסמי מאתגר עלול להוליד ליקויים בתקשורת, אך צפויה הזדמנות של ממש לשיפור יחסים עם מישהו שמזמן "מחכה לכם מעבר לפינה". אם תשקיעו מאמץ וקצת בגרות תוכלו לפתוח דף חדש ולטפח מערכת יחסים שתוכלו להרוויח ממנה הרבה. הקסם האישי שלכם עומד בעינו, אולם עליכם לטפח הקשבה ופתיחות. אל תשפטו אחרים לפי הקריטריונים האישיים שלכם. זה ממש לא לעניין.

סרטן
אנרגיה מעודדת מגיעה אליכם מן השמש ומכוכב ונוס, אך כוכב מרס עלול לטרפד את אשר הושג בעמל רב. חופש הביטוי חשוב לכם מאוד אבל לעיתים קורה שאתם פשוט לא יודעים היכן להפסיק. אתם מקבלים חיזוקים אך זה לא ממש משפר את מצב הרוח. כדי לפתור את הקשיים צריך שינוי מהותי המתבטא בהעלאה משמעותית. אף אחד לא יגיש לכם את זה על מגש של כסף. גלו אסרטיביות.

אריה
אפשרות לשותפות חדשה עולה על הפרק. אל תמהרו להתחייב למרות שכדאי לשקול בחיוב הצעות שמגיעות אליכם. למרות שאין לכם זמן להיסוסים ולדחיות אינסופיות, אל תיכנעו ללחצים אלא קבעו מועד שנראה לכם הגיוני, מספק ומתאים לקבלת החלטות בעלות משקל. הפנימו מסר האומר כי אם מלכתחילה אתם נוקטים גישה ביקורתית ושופטת, אתם עלולים להחמיץ את יופיו של מסע החיים.

בתולה
אדם נמרץ ובעל תושייה נכנס לחיים שלכם וגורם לכם להאיץ את הקצב. יתכן שאתם עומדים על סף פרק חדש. מצד שני, אולי יש כאן 'מלכודת' שרק נראית טוב אולם לא באמת מתאימה לכם. עליכם להתרשם פחות מהקצב והמילים היפות ולהתייחס רק לתוצאות. אין קיצורי דרך. אל תתפתו לבזבז כספים. הפנימו מסר האומר כי אם תחדרו עמוק אל נפתוליו של התחום הרגיש והאינטימי, תצמח מתוככם אהבה באופן טבעי.

מאזניים
תעלול או מתיחה של מישהו שחושב שיש לו חוש הומור מפותח ומקורי, עלול להעמיד אתכם במצב לא נעים. היכולת שלכם לתפקד תחת לחץ תסייע לכם לצאת מהמצב המביך שנוצר. חכו לשעת כושר מתוכננת ומתוזמנת היטב- כדי לסגור חשבון. אל תתפתו לנצל את ההזדמנות הראשונה שנראית לכם כמתאימה. הפנימו מסר האומר כי איש אינו רשאי להכתיב לכם כיצד לממש את חייכם. התרחקו מאנשים שאינם מבינים זאת.

עקרב
אתם צריכים ללמוד לפרגן לעצמכם קצת יותר. מצד אחד, המון ביקורת עצמית נוקבת ומצד שני, אתם מרשים לעצמכם לעגל פינות בתחומים בהם אתם נדרשים ליתר פעולה. מישהו אשר בשמו מופיעה האות ש', מפתח בכם תלות. אתם מתקשים להשתחרר ממצב רוח כבד ולהתרכז במטרות אישיות שהצבתם לפניכם. זה הזמן לשקול הרשמה לקורס למודעות עצמית. הרקיע גורס כי אל לכם להילחץ מפני אלה התובעים מכם הסברים ותירוצים על כל צעד ושעל.

קשת
צפוי עימות עם מישהו שאינכם אדישים כלפיו. למרות שהכוונות של אותו אדם חיוביות ביסודן, הכסף משמש לו כפיתיון וכתירוץ עלוב לחדירה לפרטיות שלכם. לא פלא שאתם חשים שהקשר חונק אתכם והגיע הזמן לשים לזה גבול. נסו להיות דיפלומטים ולא לשבור את הכלים. זה זמן מתאים למצוא תחומי עניין חדשים שימלאו אתכם באנרגיה. צפוי מכתב המכיל בשורות מרנינות.

גדי
אתם עומדים יפה בהתמודדויות הלא קלות שיש לכם. בתחום החברתי אתם חשים מבודדים וזה בגלל שאין לכם סדר יום המאפשר שמירה על קשר מספק. המלצה לתחום האישי: תכננו מראש מה תעשו בסוף השבוע. השינוי שחל במצב הכוכבים מזרים אנרגיות טובות אל חיי הזוגיות שלכם. יחד עם זה, תצטרכו להתגבר על משקעים מן העבר.

דלי
החדשות הטובות הן שיש לכם שוב פרפרים בבטן עם בן/בת הזוג. זה משהו שבא והולך בגלים וכדאי שתעקבו אחרי הדברים. מודעות עצמית חשובה מאוד כדי להבין את התהליכים הפנימיים. יש לכם כישרון להיות חברים טובים הודות ליכולת ההקשבה והסימפטיה שאתם מעניקים לאחרים. יש מי שמעריך את הזמן והנתינה הרגשית שאתם משקיעים.

דגים
יותר מידי דיבורים ופחות מידי מעשים. זה מה שקורה לכם היום. משום מה יש סביבכם יותר מידי אנשים שמסבירים ומספרים לכם סיפורים במקום להקל על הנטל. זה תופס לגבי תחום הקריירה וגם בבית. הגיע הזמן שתראו לכולם שגם לסבלנות שלכם יש גבול ושאתם יכולים להיות אסרטיביים. אירוע שחששתם מפניו, מתברר כקליל וזורם. נסו להפיק לקחים בנוגע לאירועים דומים בעתיד.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button