הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 21-09-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
תחושת אושר, נינוחות והרמוניה מציפות אתכם היום. יופי של יום בו אתם מקבלים מלוא חופניים אהבה ממספר כיוונים. אל תחסכו במחמאות. תהיו נחמדים כלפי כל מי שסביבכם. מה כבר יכול לקרות? עוד פרגון ועוד קצת תשומת לב. אז מה רע? אין טעם לנהל פנקסנות ולהתעכב על אירועים מהעבר. צפויה בשורה נפלאה הקשורה במשפחה. גל של התחדשות יעודד אתכם לוותר על קשרים שממילא מיצו את עצמם. באותה הזדמנות כדאי גם להיפטר מחפצים המעוררים בכם זיכרונות מהסוג המסוים ההוא.

שור
יום קליל. סוף סוף הבנתם את הרעיון הכללי- לקחת את החיים בפחות רצינות, לתת לעצמכם הזדמנות לביטוי עצמי ו….שמותר ליהנות בלי חשבון. בלי לדאוג למחר. אחלה של יום המתבטא בטיולים ובבילויים עד שעות הלילה המאוחרות. תחשבו איך אפשר למשוך את המומנטום גם הלאה. חגיגה גדולה מסתמנת באופק. מישהו שצפה לכם כישלון בפרשיה כלשהי, נאלץ לאכול את הכובע. במקביל, נראה שהכול נעשה באווירה ידידותית.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


תאומים
אתם משקיעים מאמץ ומחשבה הקשורים במישהו שנמצא בחו"ל. התת מודע מביא אתכם לתחילת תהליך שפותח רגשות עמוקים שהסתתרו מתחת לפני השטח. הלחץ לא משפיע עליכם לטובה אבל בסופו של דבר- זה יעבור. צצים ועולים דברים ואירועים מתקופת הילדות: נראה שמדובר בסגירת מעגלים. אתם נוטים לדבוק בעקרונות שליוו אתכם זמן רב והגיע הזמן להשתחרר מהם. לאחר מכן צפויה לכם הקלה.

סרטן
היום אתם ממש לא נמצאים בשיא. אינכם חשים על הגובה והכל נעשה בקצב של צב. דווקא כאשר אתם מרפים מהלחץ, והדברים מסתדרים כאילו מעצמם, אתם מתחילים להבין את פירוש המילה 'זרימה' טבעית של הדברים. סמכו על עצמכם ואל היקום שיזמן לכם דברים טובים בלי להתאמץ. לא צריך להילחם על כל דבר. מספר המזל היומי שלכם הוא 25: המספר מייצג דבר כלשהו שאינכם מודעים לו, או מזל לא צפוי.

אריה
אתם מתלבטים היום בנושא הקשור לבית ולמשפחה ולא מוצאים אפילו בן אדם אחד עם אוזן קשבת שייתן לכם מילת עידוד או עצה. העומס הנפשי גדול ואתם חשים חוסר אונים לא אופייני. ההתמודדות קשה והחלטות- קשות עוד יותר. אתם זקוקים לזמן נוסף. אל תתנו לאף אחד לדחוק אתכם לפינה. מספר המזל היומי שלכם הוא 2: המספר רומז על כישלונות העשויים להצמיח הזדמנויות אך גם לא מעט מתח.

בתולה
הצורך שלכם להוכיח את צדקתכם בכל מחיר עלול לגרום להתנהגות כפייתית משהו הכוללת דיבורים אי סופיים ואפילו התפרצות קולנית. זה לא בדיוק משפר את האווירה בבית. שיחת טלפון מפתיעה עשויה לשנות את פני הדברים. צפויה נסיעה לא מתוכננת לביקור מישהו (כנראה בן מזל תאומים). מספר המזל היומי שלכם הוא 12: המספר פוסל קיצורי דרך וקובע כי רק השקעה ומאמץ יוכיחו את עצמם.

מאזניים
למרות ההתקדמות בחיי החברה ובחיי המשפחה יש לכם רגשות מעורבים. השאיפה שלכם להרמוניה מושלמת אינה מתקיימת במציאות. הפעילו מעט יותר מאמץ כדי ללבות את התשוקה מול בן/בת הזוג. כדאי ליזום פעילות משותפת לקראת תחילת השבוע הבא ולא לשבת ולחכות שיסללו לכם את הדרך. המסר הבא: התמדתו הישרה של האדם המואר, תביא שכר.

עקרב
אתם שומרים על אופטימיות זהירה. הגישה החיובית שלכם ממגנטת אליכם דברים טובים בדמות אנשים בעלי השפעה שעושים מאמץ אמיתי לעזור לכם. יש לכם הזדמנות אמיתית להתקדמות. בתחום האישי צפויה הצעה רומנטית מכיוון מישהו שאתם מכירים זמן רב. למרות שהדבר מחמיא כדאי לשקול אם זה כדאי בטווח הארוך. באמצעות העדינות [טאקט ודיפלומאטיות] מתחדדות האוזניים והעיניים נעשות בהירות [כלומר, הראייה מתבהרת].

קשת
הצגה כוחנית של הדרישות שלכם פשוט לא תעבוד מהעובדה הפשוטה שזה מנוגד למהות הפנימית, הרכה והשברירית. הרקיע מתריע מפני ביקורתיות רבה מדי כלפי עניין הזוגיות. נסו לנהוג על פי הסגנון האישי ותשיגו יותר. למרות שאתם עוברים יום לא נעים במיוחד, היכולת בידיכם לבחור את רמת הקושי שתחוו. בכלל, חשוב לכם להיות מודעים מאוד לעניין הבחירה החופשית. תחשבו על זה וכל הזמן!

גדי
מישהו מהעבר שהייתה לכם איתו מעורבות רומנטית מופיע שוב באופק. למרות שהרגשות שלכם כבר נעלמו ואינם, בכול זאת, הזיכרונות מצליחים להשפיע עליכם. לא צריך לנתח את הדברים יותר מידי. רכושנות או סתם קצת קנאה. בכל מקרה, עדיף להתעלם ולהתקדם הלאה. הרקיע מבשר על הישגים בחברת ילידי מזלות האש [טלה, אריה וקשת], כמו גם על אפשרות לזכייה בהימורים.

דלי
אפשרות ללימודים עולה על הפרק. מניעים אישיים מובילים אתכם קדימה. בשעות הבוקר תיתכן מתיחות במישור הביתי. נסו להוביל מהלך שייתן ביטוי גם לפנטזיות הנסתרות שלכם וגם מרחב מחיה לאחרים. בן/ת הזוג זקוקים להקשבה. לא יזיק לכם לוותר מפעם לפעם על הצורך הנואש לומר תמיד את המילה האחרונה. מישהו מזכיר את שימכם לעיתים תכופות מדי. ברור שהוא מתכוון לטוב, אך התוצאה הסופית עלולה להביך אתכם. כדאי שתרגיעו אותו.

דגים
אתם נגררים לנסיבות שלא באמת מתאימות לכם. כיוון ש'ההצגה חייבת להימשך', אתם מתפקדים כראוי לבני מזל דגים שיודעים להשתלב בכל סיטואציה, אך בלב מכרסם הספק והתסכול. אל תיכנסו מראש למקומות שהאינטואיציה החזקה שלכם מנבאת – כישלון. אדם אשר בשמו מופיעה האות אלף, מנסה לתמרן אתכם. אל תסכימו. חד וחלק. הרקיע מתריע מפני פעולה חפוזה ונמהרת.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


Back to top button