הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 22-05-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
נסו לפעול בהגיון ולא מתוך רגשנות שבמיוחד היום, ממש אינה במקומה. פרינציפים ועקרונות הם לא משהו שיכול להביא להתקדמות רצויה למטרות שלכם. שינוי משמעותי צפוי במהלך היום בעקבות גילוי מידע משמעותי. אתם חשים מועקה קלה אבל יש לכם פסק זמן במהלך הסוף שבוע (ממחר) לנוח ממחשבות מטרידות. אל תוותרו על זה! לסגולה, למזל ולברכה עלה בגורלכם הפסוק הבא מתוך ספר תהילים-"שמעה השם רנתי הקשיבה תפילתי". כדאי להגותו שבע פעמים תוך עצימת עיניים.

שור
יום טוב בו העקשנות שלכם משתלמת. מגיעות תוצאות חיוביות מצעד שחששתם ממנו. המשיכו הלאה ופעלו על סמך אינטואיציה. לפנויים ופנויות זה יום מתאים לבילויים חברתיים. עדיף שתיזמו אירוע חברתי, תחת אשר מפגש אחד על אחד. אתם במיטבכם וכל מה שעליכם לעשות זה לתת לאנרגיה לזרום. לא צריך להתאמץ יותר מידי. הדברים יקרו מאליהם. לסגולה, למזל ולברכה עלה בגורלכם הפסוק הבא מתוך ספר תהילים-"הללויה אודה השם בכל-לבב בסוד ישרים ועדה". כדאי להגותו שבע פעמים תוך עצימת עיניים.

תאומים
היום צפויים תקלות ועיכובים בעבודה, אך לעומת זאת יש שיפור בתחום הרומנטי. חבל רק שאין התאמה בין שני התחומים. רגישות יתר היום גורמת לכם להיות במצב של מתח מתמשך. ביקור בספא יעשה לכם טוב על הנשמה. אל תחסכו בהוצאות. בריאות הנפש והרוח שלכם שווה את זה ובגדול. הנומרולוגיה מייחסת לכם את המספר 5 שהולך טוב עם בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 1 או 7.

סרטן
היום אתם מרגישים במיטבכם ותוכלו לממש את כל מה שאתם רוצים. היכולת להגשים ולפעול לכיוון המטרות שהצבתם, באה לכם בקלות. יום מעניין בתחום הרומנטי. גישה חיובית מצידכם לחיזורים תביא להתפתחויות מעניינות. למי שנמצא בקשר זוגי- יום מצוין להעמקת הקשר והרחבת האינטימיות. אדם זר יביא לכם תועלת יותר מאשר מכרים וקרובים. אתם צוברים הישגים חברתיים בקלות רבה, אך לשם כך תצטרכו להיות נחמדים גם כלפי אלה שלא ממש בראש שלכם.

אריה
נראה שמצב ה'תקיעות' המעיק שאתם חווים קורה בגלל העומס הרב. עליכם לנסות לשנות נקודת ההשקפה שלכם. יש לכם יכולת מרשימה לראות דברים לפני אחרים ובפרספקטיבה. נצלו את כושר המנהיגות שלכם כדי להניע אנשים אחרים. אל תתביישו לסרב להצעות שאינן נראות לכם. גינוני הנימוס המוגזמים שלכם- מיותרים. הרקיע מבשר על תקופה שופעת הרמוניה ואיזון. השאלות שהתלבטתם בהן יצטיירו לכם עתה בפרספקטיבה הרבה יותר מציאותית מבעבר.

בתולה
כוכב מרקורי השולט בכם, עלול להתבלבל לנוכח האנרגיות ההפכפכות המגיעות אליו. צפוי יום של אי הבנות וקשיים בזוגיות שמעיבים על מצב הרוח. הקצרים בתקשורת נגרמים בגלל הבדלים ברצונות, ולמרות שנדמה לכם שאתם ממש פשרנים וותרנים- אין הדבר כך. הצד השני תופס אתכם בתור עקשנים גדולים ומאבק של כוח מתחיל להתעצם. חבל. מוטב היה לדבר ולהתגבר על המכשולים ואי נוחות עד סוף היום.

מאזניים
אנרגיה "פטפטנית" במקצת בוקעת מגזרת מזל מאזניים ומציפה את הווייתכם. אתם יוזמים שיחה ומישהו מגלה לכם סודות אישיים. הדבר מקלקל לכם את ההרגשה הטובה בקשר לפרויקט משותף. יותר מידי מידע שאינו צריך לעניין אתכם, מגיע אליכם. הימנעו בעתיד מ'חקירות' דומות. הרגישות הגבוהה שלכם, לא מאפשרת לכם לעזור בגלל מעורבות יתר. הכוכבים לא מתלהבים משינויים, גם אם טיפוסים הרפתקניים טוחנים אתכם בהבטחות זוהרות.

עקרב
התרחשויות קוסמיות מבשרות על התפייסות: סיום עימות מתמשך עם אדם אליו אתם קשורים בתחום הקריירה, מביא להקלה עצומה במצב הרוח. מצבכם הכלכלי ככה-ככה, אולם אתם מחפשים ומוצאים דרכים להשלים את החסר. המזל מאיר לכם פנים. אדם אשר בשמו מופיעה האות אלף מנסה להתקרב. אולי לא כדאי שתעודדו מהלך זה כי עושה רושם שבקצה הדרך בעצם לא מחכה לכם שום דבר. הקשר- סתמי.

קשת
בעבודה מתעוררות בעיות של הרגע האחרון לפני האירועים מחר של סוף השבוע. אתם מרגישים עייפות נפשית ולמרות שבסופו של דבר אתם מצליחים להתמודד בהצלחה עם כל הבעיות המתעוררות, הפעם אתם מרגישים בודדים במערכה. נסו לגייס לעזרתכם מישהו שאתם נהנים מתמיכתו בדרך כלל. אל תנסו לפתור את הבעיות של כל העולם- לבד. הפנימו את הרעיון לפיו הרוח היא פראית, אם תנסו להציב לה גבולות – אל תופתעו אם היא תלעג לכם.

גדי
הפעילו את האינטואיציה החזקה שלכם לכיוונים הנדרשים על מנת לפתור את הפלונטר שנקלעתם אליו בתחום הרגשי. יום עם התפתחויות מפתיעות שמשאיר אתכם בתחושת לחץ וחוסר אונים. במחצית השנייה של היום אתם מצליחים לאסוף את עצמכם לאחר שיחת טלפון נעימה מאדם קרוב שמצליח להאיר לכם כמה נקודות שלא חשבתם עליהן. הנומרולוגיה מייחסת לכם את המספר 4 [בשותפות עם בני מזל בתולה] שהולך טוב עם בני זוג אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם מסתכם ב – 2 או 8.

דלי
יום חביב בהתחשב בעובדה שהתוכניות המקוריות שתכננתם לבילויי יום זה, משתבשות לחלוטין. אפשרות חדשה ומפתיעה שעולה על הפרק, כאילו משום מקום, מתקבלת בהתלהבות על ידי בן/ת הזוג. זה משפיע עליכם ואתם נסחפים לכיוון לא שגרתי מלהיב במיוחד. תזרמו עם הזרם. לא צריך להתעקש על כל דבר. רואים כמה זה קל? לסגולה, למזל ולברכה עלה בגורלכם הפסוק הבא מתוך ספר תהילים-"פלאות עדותיך על-כן נצרתם נפשי". כדאי להגותו שבע פעמים תוך עצימת עיניים.

דגים
תופעה קוסמית מעוררת מצבים שאין לצפותם מראש. אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה הדורשת מכם לבצע עבודה גדולה ולהתאמץ הרבה מאוד, בלי יכולת להפעיל אחרים לעשות עבורכם מטלות כאלה או אחרות. המצב גורם לכם לירידה מוראלית. נדמה לכם שזה פשוט יותר מידי עבורכם ואין לכם "מספיק" אוויר לנשום. בשעות הערב, משתפרת ההרגשה בעקבות פגישה נעימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button