הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 24-04-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אכזבה מסוימת בעבודה גורמת לכם לחשוב ולשקול מחדש את כל הנושא. אתם צריכים ללמוד להפריד בין פרטים ואירועים בודדים לבין התמונה כולה. אין לכם ברירה. ברור לכם שאתם חייבים לקחת על עצמכם התחייבות של ממש. מובן מאליו שלא הכול יתנהל כול הזמן בדיוק בהתאם לציפיות שלכם, במיוחד שהן לא ממש ריאליסטיות. לא כדאי לקחת את זה בכבדות רבה מידי. זה לא אישי. טרם הגיע הזמן להסיר את הכפפות ולהשיב ליריביכם מנה אחת אפיים.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
יום פורה שבמהלכו תפגשו הרבה מאוד אנשים שיכולים להשפיע על מצבכם. יעלו מספר רעיונות על הפרק. אתם רק צריכים לבחור מה לעשות ולברר את כל המידע הרלוונטי. כרגע נורא משעמם לכם. אין מה לחפש אשמים ולהעביר ביקורת עצמית או חיצונית. למרות שלא להכניס שינויים לתבנית המתוכננת כול כך של החיים שלכם, זה אפשרי. כדאי! אתם צריכים להציב גבולות גם לאנשים המנסים לעורר את רחמיכם.

תאומים
יום עם מצב רוח טוב במיוחד. אתם מוצפים שמחה פנימית. תיתכן נסיעה ארוכה וביקור במקום מעניין במיוחד. האנרגיה המוגברת גורמת לכם להתנדב ולהיחלץ לעזרה במקומות לא צפויים, מה שגורם לכם לסיפוק רב ואמונה מחודשת בכוחות ובעוצמות הפנימיות. קצב העניינים המהיר מתאים לכם מאוד ואתם מגלים כושר עמידה מצוין בלחצים. יש מקום לשקול הפעלת מרפקים לצורך קידום קרייריסטי, נראה שאתם נוקטים בשפה רפה מדי.

סרטן
אתם מחפשים רגע של שקט אך מתקשים למצוא. דרושה לכם מנוחה, בעיקר בגלל מתח שהצטבר אצלכם בתקופה האחרונה. בזוגיות הגעתם למצב משביע רצון והיציבות שבקשר חשובה לכם מאוד ובעלת אפקט מרגיע. מישהו בעבודה מחמיא לכם אולם אתם לא מסתפקים בכך אלא מצפים להוכחה חותכת בצורת העלאה. אל תחששו לבטא את עמדתכם בעניין. הרקיע קובע כי יהיה עליכם להקריב דבר מה כדי לזכות בדבר מה אחר טוב מן הראשון.

אריה
התפיסה המהירה והאינטליגנציה הגבוהה יסייעו לכם היום כדי לפתור בעיות אישיות שנראות מסובכות יותר ממה שהן באמת. בעבודה יש מי שעומד ומדבר לזכותכם בקרב אנשים בעלי השפעה. אתם שקועים בעניינים הקשורים לכסף אך רעיון יצירתי במיוחד יכול לעזור לכם לצאת מהתסבוכת. כדאי לחשוב פשוט. הרקיע מבשר על הצלחה שהיא הודות לקרמה שלכם ושאין לה כל קשר עם תכנון כלשהו.

בתולה
הגיע הזמן שתקדישו קצת יותר לעצמכם. למרות שבדרך כלל אתם לא מקפחים את עצמכם, התרחשויות דחופות גרמו לכם לאבד איזון בגלל חוסר זמן איכות. אין צורך להרגיש לבד 'במערכה' ולקחת את כל ענייני הבית על ראשכם באופן בלעדי. יש עוד אנשים בבית וחלוקת עבודה תגרום לכם להרגיש פחות מוטרדים. התבוננו בכוחות המושלים ביקום. קומו עם שחר והתבוננו בזריחה. התבוננות מעין זו תביא עימה שינויים והתחדשות.

מאזניים
החשיבה שלכם מהירה וחדה אך משהו מפריע לכם בכל זאת. תחושת בדידות תוקפת אתכם וקשה לכם להשתחרר למרות שמבחינה אובייקטיבית. אין לכם על מה להסתמך. רגשנות יתר מעידה כי בעצם אתם זקוקים לתמיכה, חיבוק והמון תשומת לב ובמקום הראשון שיציעו לכם את זה- תרצו להישאר. שימו לב להתקשרויות חדשות. התבוננות אמיתית עשויה להוכיח לכם כי היקום הוא פראי לחלוטין. המחשבה הזו עשויה להשפיע לטובה על הצעד הבא שלכם.

עקרב
לימודים בתחום חדש ומרתק גורמים לכם להנאה צרופה. תהליך זה ממריץ אתכם לכיוון התעניינות שונה. הקשר הרומנטי קצת מעיק אך אתם מתגברים על הבעיה בקלות יתרה. יש לכם צורך למתן את מידת התלותיות בקשר. זה בהחלט אפשרי בתנאי שתמצאו את המילים הנכונות והעיתוי המתאים. אלה שעות טובות עבור מצבים לפיהם יש ברצונכם לזכות ביותר אהבה וחיבה מאשר אתם זוכים להן עתה.

קשת
יום רומנטי. הפנויים מוזמנים ליזום מפגשים אישיים או לצאת למקום מפגש. קיים סיכוי גבוה לפגוש בן/ת זוג פוטנציאלית. כל מה שעליכם לעשות זה להפעיל את הרצון הטוב ולהקסים את הסובבים אתכם בכמה אמרות שפר מתוחכמות. ההמלצה היא לתת צ'אנס של ממש להיכרויות חדשות. אלה שעות טובות עבור מצבים אשר לפיהם יש ברצונכם להגביר את עוצמתכם האסרטיבית והכריזמטית.

גדי
אם תצליחו להתחבר למקורות היצירתיות, תתפלאו לגלות לאיזה גבהים אתם מסוגלים לעוף. הכישרון שלכם הוא באמת יוצא דופן וצריך רק לדעת לנצל את המומנטום בצורה היעילה. מספיק לבזבז זמן על סכסוכים ופוליטיקה פנימית בעבודה. עדיף להתמקד בעיקר. תנו לדמיון שלכם להמריא בלי הגבלה. אלה שעות טובות עבור מצבים אשר לפיהם יש ברצונכם להעשיר ולקדם את מסלול הקריירה שלכם.

דלי
למרות שיש לא מעט קושי בתחום הרומנטי, הרי שאתם חשים שאתם בדרך הנכונה. כדאי מאוד לבלות את מרבית היום בבילוי עם חברים שמפרגנים ויכולים לעזור לכם לצאת ולהתאוורר, כמו שבאמת מגיע לכם. עם כל הכבוד למחויבויות, הן יכולות לחכות. גם לכם מגיע זמן איכות! אין סיבה לחטט בפרשיות שהותירו אתכם מאוכזבים. העתיד יהפוך לוורוד ברגע בו תתנתקו מן העבר. הרקיע מזהיר מפני רגשי קנאה.

דגים
בני הזוג רוצים קצת יחס ורומנטיקה? הבוסתן הרומנטי יפרח הודות לרעיון מקורי. לא מדובר בשינויים ותהפוכות אלא במחווה פשוטה אך גאונית. כדאי לכם לגלות נחרצות החל מן הרגע בו קיבלתם החלטה מכרעת, בעיקר אם דיווחתם עליה לסובבים אתכם. זה יום שנוצר כדי לארח ולהתארח. גם אם אתם מן המתבודדים הרי שהיום לא כדאי לכם לפעול סולו. הרקיע מבשר על מתנה שערכה הרגשי עולה בהרבה על ערכה הכספי.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button