הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 25-04-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אתם מרגישים ירידה מסוימת במורל. נדמה לכם כי מה שיגרום לכם לאושר ומה שנחוץ לכם, הוא 'אישור' מהסובבים אתכם. הקשר הרומנטי מאכזב קמעה. קשה לכם להחליט מה לעשות והמצב המתמשך הזה גורם לכם לעייפות נפשית. הפחד מפגיעה רגשית הוא גורם משמעותי שגורם לתקיעות. יש לכם כמה וכמה תובנות לגבי המצב אבל אתם לא מצליחים לחתוך ולהחליט לכאן או לכאן. צפויים שינויים חיוביים בקרוב. כדאי לפתח על ביטחון עצמי.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: ידעת שלכל מזל אסטרולוגי יש קריסטלים אנרגטיים שיכולים לעזור למימוש עצמי, הגשמת משאלות והתגברות על קשיים?
רוצה לדעת איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


שור
ללא ספק יש עליה ביכולת שלכם לשתף פעולה עם בני המשפחה ולהגיע לתוצאות משביעות רצון. ממילא אין טעם לעשות שרירים. השיטה הזאת לא עובדת והגיע הזמן להיות יותר יצירתיים. לכו על זה כמשימה לאורך זמן ובקצב איטי. החיפזון יגרום לדברים לצאת מפרופורציה. אל תעריצו אנשים בעלי השכלה ותארים. זכרו כי ההשכלה מסלקת את הבורות, אך אין בכוחה לסלק את הטיפשות.

תאומים
יום הפכפך קמעה. צפוי עימות עם אדם קרוב. האמת היא שלא קרה שום דבר דרסטי, אתם פשוט מחפשים בפינות סיבה לריב. נראה שאתם מוציאים את התסכולים המצטברים במקום הלא נכון. מה שנחוץ לכם הוא למצוא תחום עניין ולהתחיל ללמוד נושא שמושך אתכם ויכול לתת מענה אינטלקטואלי למוח החריף שלכם שגורם לכם להשתעמם לאחרונה ובגדול. הרקיע מבשר על חלום טוב שיתגשם, כמו גם על מיזם מוצלח.

סרטן
קשה לכם להשיג בתחום הזוגי את מה שאתם שואפים אליו. אולי תגמישו במקצת את הדרישות ואז תצליחו יותר? למרות הנדיבות הטבעית שלכם, הזיכרון שלכם ארוך ואתם מנצלים את ההזדמנות לסגור כמה חשבונות עם אנשים מהעבר. משבר הוא תמיד הזדמנות לחדש ולהתחדש. חדדו את המסר שאתם מנסים להעביר ופשוט פתחו את עצמכם להזדמנויות חדשות. 'הזמינו' מהיקום את האנשים שנראים לכם כמתאימים, זה יגיע.

אריה
אתם מודאגים יתר על המידה בגלל עניינים כספיים. בסופו של דבר, הכל יסתדר על הצד הטוב ביותר ואתם תיווכחו לדעת שדאגתם לחינם, כמו שכבר קרה לכם בעבר. זה עלול להיות יום מבוזבז, אם לא תיקחו את עצמכם בידיים ומהר! אתם קצת מרחפים היום ונראה שעליכם להשקיע קצת יותר מאמץ. זה הזמן לעשות למען אנשים צעירים במשפחה, וזאת גם אם הדברים באים על חשבונכם.

בתולה
היבט קוסמי מאתגר יוצר מתיחות מסוימת. החשיבה האנליטית שלכם טובה בדרך כלל לפתרון בעיות, אך היום רק גורמת לכם לסיבוכים בתחומים רגשיים. רצוי לרכך את הגישה על מנת לקחת בחשבון מרכיבים אנושיים בסיטואציה שנוצרה. בני המשפחה זקוקים ליד מלטפת- לא נורא בכלל אם תניחו את שיקולי הכדאיות בצד לזמן מה. אתם נדלקים על תחום שלא מתיישב עם עקרונות הסובבים אתכם, אך עבורכם הוא מעין עולם ומלואו.

מאזניים
נראה כי עיקר מאמציכם מושקע היום בתחום הרומנטי. אתם מתלהבים מהר ועלולים לגלות תוך פרק זמן קצר שההתפתחויות אינן משביעות רצון. היום זה זמן מתאים לבדוק קשרים נוספים. מעורבות של אדם מרתק תחיש את התקדמות העניינים. תזרמו עם זה ואל תפעילו שום לחץ. אדם קרוב משדר מסרים שמדליקים אצלכם נורת אזהרה. תצטרכו ללחוץ עליו כדי לגלות את אשר אירע. באמת תשתדלו לא לפספס הפעם.

עקרב
אנרגיה של אהבה עולה על גדותיה. יום נהדר שמכיל בתוכו המון אפשרויות שרובן מוצלחות. יום שמתאים למימוש שאיפות רומנטיות ומפגשים אישיים. אתם מרגישים במיטבכם וגם נראים זוהרים במיוחד. תשכחו את כול מה שהיה בעבר. היום אתם יכולים לנהוג במלוא המרץ והביטחון שנמצא בתוך ליבכם על מנת להשיג את מה שאתם רוצים באמת. זה יצליח!

קשת
אנרגיות ממוזלות זורמות אל הבית השני שבמפת הלידה שלכם [בית הרכוש והנכסים]. רכישה גדולה שאתם מבצעים גורמת לכם לקורת רוח מרובה. באמת שהדאגות מיותרות, הדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר. שיחת טלפון מאדם אשר בשמו מופיעה האות ריש מביאה לכם בשורות טובות הקשורות לעניינים כספיים. למרות בלגאנים פיקנטיים, עליכם להימנע מלחבל בקשרי חברה עם אנשים בני מזל מים [סרטן, עקרב ודגים].

גדי
מצב כוכבים ממוזל במפת הלידה שלכם, מוליד יום מתאים להגשמת משאלות. נחמד לגלות שלא צריך להיאבק על כל דבר. בעצם, יש דרך קלה להשיג דברים. צריך רק להעז ולנסות. אדם אשר בשמו מופיעה האות נון מנסה להתקרב אליכם. באינסטינקטים הבריאים שלכם אתם חשים שאין לכם צורך להיות בקרבת אדם זה. הקפידו להתרחק.

דלי
מפת השמיים משגרת אנרגיות מאתגרות אל הבית הרביעי [בית המשפחה] שבמפת הלידה שלכם. עימותים וחיכוכים עלולים להתעורר על רקע משפחתי. יש מי מתערב יותר מידי בעניינים האישיים שלכם וברור שהמצב בלתי נסבל מבחינתכם. אתם רוצים לשנות את המצב אבל תגובה תוקפנית מידי עלולה לגרום לתוצאה ההפוכה מהרצוי לכם. נסו לפעול באסרטיביות בלי לחולל מלחמת עולם.

דגים
הבית השני שבמפת הלידה שלכם [בית הרכוש והנכסים] נהנה היום מאנרגיות מפנקות. צפוי יום מוצלח למדי. אתם צפויים לקבל מתנה מפתיעה בסמליותה. תחושת האושר שמציפה אתכם, גורמת לכם להוריד מחסומים ולהתקרב לבן/ת הזוג. ההתנהגות הספונטאנית שלכם מזרזת הזמנה לבילוי ייחודי באווירה אינטימית. יש מי שטוען כי הוא קורא אתכם כמו בספר פתוח, אך פעולות שביצעתם לאחרונה מותירות אותו מופתע.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button