הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 27-07-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
ידידים וחברים קרובים מתקשרים ומנסים לקבוע פעילות משותפת. כל מה שדרוש מכם זה לומר כן. שיפור רב מתרחש בחיי החברה. הזוגיות עומדת למבחן בגלל סיבות היסטוריות. אתם מותשים למרות שיכולתם לנוח. אל תדחו את ההזמנות לבילויים. הרקיע רומז על תקופה אשר יש ליהנות ממנה במלואה. מישהו טורח להזכיר לכם נשכחות. יותר משהוא רוצה לדסקס איתכם, הוא מעוניין במידע כלשהו.

שור
אתם צפויים ליום מוזר מבחינה חברתית. אתם מרגישים בודדים למרות שיש סביבכם די הרבה אנשים. התחושה היא שאף אחד לא ממש מקשיב למה שיש לכם לומר ובעצם כל אחד מרוכז בתוך עצמו. קשה לכם להוציא החוצה את רגשות העצב, התסכול והכעס אבל לקראת שעות הערב היום יש סיכוי לליבון העניינים. אל תדאגו לתוצאות. הייתם צריכים לעשות זאת מזמן! האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים האוהבים קביעות ומתעבים שינויים, מסוגלים להתמודד עם קשיים אבל מעדיפים להתרחק מהרפתקאות. מגשימים את עצמכם כאן ועכשיו ואינכם מפנטזים בפנטזיות.

תאומים
כוכב מרקורי השולט בכם מציב בפניכם מצבים מאתגרים, וזאת בשל תופעת הרטרו [הילוך לאחור] שהוא נמצא בה כעת: הצעה רומנטית מגיעה מכיוונו של אדם מרתק. מה שנראה לכם מכביד בעבר, נראה אטרקטיבי בשלב זה. אתם מסגלים לעצמכם סוג תקשורת יעילה וברורה יותר מה שיוצר פתיחות וזרימה טבעית יותר של הדברים. דווקא בעיתוי הנוכחי עליכם לדון באופן ישיר בנושאים שנויים במחלוקת. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים המתאימים את עצמם במהירות למצבים משתנים, משתעממים בקלות ועוברים בקלילות מתחום אחד אל אחר. ניחנתם בקסם אישי, יכולת תנועה ויכולת חשיבה לא שגרתית.

סרטן
אתם מנצלים את מרבית היום למנוחה. אל תגזימו באכילה, הקיבה שלכם רגישה גם ככה. מצב הרוח שלכם, באופן כללי, משופר, אך יחד עם זאת, משהו מזכיר לכם זמנים אחרים ואתם עלולים להרגיש גל של נוסטלגיה ועצב. השאירו את הזיכרונות במקום הכבוד המיועד להם והמשיכו הלאה. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית הרביעי ומושפעים מן הירח: השילוב בין השניים מוליד עומק, רגשנות, יצירתיות ואהבת אדם.

אריה
שוב ושוב אתם מכניסים את עצמכם למצבים לא יציבים ומסתבכים בתירוצים. יכולת ההבלגה של בן/ת הזוג לא יעמוד לזכותכם לנצח נצחים ומוטב שתחליטו אם אתם רוצים לשמר על הקיים או שלא איכפת לכם לקחת צ'אנס. יוזמה שלכם יכולה להפוך את הקערה על פיה די במהירות. השאלה הגדולה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא האם אתם רוצים לצאת צודקים או חכמים. דעו כי ה – 1, וה- 10 בחודש הם הימים המוצלחים של ילידי מזל אריה וכך גם מספרי בתים, דירות, מכוניות וכיוצא באלה. מבחינה נומרולוגית זה הזמן לבילויים עם סטייל והיכרויות עם סלבריטיז.

בתולה
יום נעים שאת רובו אתם מבלים עם בני הזוג. לשם שינוי אתם משתחררים ומאפשרים לעצמכם להפסיק לחשוב יותר מידי ולחוות את ההווה במלואו. עם כל הכבוד ליכולת האינטלקטואלית שלכם, זה מעייף להיות כל הזמן על טורים גבוהים. כדאי לכם ללמוד לנהוג בפשטות ובקלילות עם עצמכם. כך תיהנו מהחיים הרבה יותר, שהרי האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים אשר ניחנו בסבלנות, שקט נפשי והגיון בריא. אתם נוהגים באיפוק ויוצרים את הקשר הרומנטי רק לאחר שנוצר הקשר הרוחני.

מאזניים
כוכב ונוס השולט בכם מתקדם אל עבר מזל אריה ומייצג אהבה ורגשות רומנטיים. נראה כאילו נפתח אצלכם מעגל חדש. לא מעט אנשים חדשים נכנסים לחיים שלכם. כדאי לשמור על קשרים חדשים אלה שעשויים להוביל לשינויים מרחיקי לכת לא רק בתחום החברתי. עליכם לשנות דפוסים והרגלים ולהיות עוד יותר פעילים אם אתם רוצים למצוא זוגיות אמיתית. יש לתת דגש על המודעות העצמית ומידת הרגש שאתם מוכנים להשקיע.

עקרב
כוכב ששמו פלוטו מזרים אליכם אנרגיות בעלות אופי מסתורי ומניפולטיבי. האינטואיציה שלכם תהיה חדה כתער., אך סביבתכם הופכת להיות למקור של מתח ועצבנות. כולם מאוד לא רגועים והרעיון הכי טוב זה לעשות הפרדת כוחות. יש לתת מרחב לעצמכם וגם לאחרים וליזום פעילות לכל אחד בנפרד. ביקור חברתי עלול להפוך לזירת קרב כיוון שתגיבו בחריפות למידע מרגיז במיוחד. בסך הכל מצב הרוח מעיק. נקודת אור: מחר יום חדש.

קשת
יום טוב בחברתי ובכלל. אתם מרגישים שיש לכם 'מילה' ויש מי ששם לב למאמצים האדירים שאתם משקיעים בסובבים אתכם וגם בתמורה שמתקבלת. בשעות הערב יתאים לכם לצאת לבילוי. מישהו מהעבר יצור קשר ופגישה משותפת תגרום לכם נחת רוח רבה. הזוגיות זורמת אבל אתם מתקשים לקבל דעות קיצוניות שהצד השני מתעקש להשמיע לכם. הרקיע מזהיר מפני אנרגיות שליליות ומפני הליכת שולל אחרי מילים ריקות.

גדי
אתם ממש זקוקים למנוחה הזאת שנפלה עליכם בדיוק בזמן המתאים. את רוב שעות היום אתם מבלים בבית בחיק המשפחה. האווירה נעימה ואורחים שיגיעו רק יתרמו. יתכן שיעלה לדיון נושא שנוי במחלוקת. אל תכנסו לוויכוחים מיותרים. שמרו על פרופיל נמוך. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים רציניים, תכליתיים ובני זוג נפלאים בכל מה שקשור ביציבות ובנאמנות: חרוצים, יסודיים וקפדנים. אינכם שוגים באשליות, אינכם הוזים הזיות שווא, בחברת זרים אתם עלולים להתגלות כביישנים ומופנמים.

דלי
למרות הניסיונות לטאטא דברים אל מתחת לשטיח, קונפליקט ישן עולה על הפרק. אתם נוטים לבחור בדרך הקלה ולא להתמודד כרגע עם פתרון שמהווה טיפול שורש. על פני השטח אתם עושים רושם של מי שבסך הכל מתחמקים מעימותים אולם עליכם להבין כי הסערה מאחורי השקט עלולה לפרוץ בכל רגע נתון. במפות האסטרולוגיות של בני-המזלות השונים, אתם אחראים על הבית האחד עשר ומושפעים מכוכב אוראנוס. השילוב בין השניים מוליד חשיבה לא שגרתית ונטייה לנסתר ולנעלם.

דגים
כוכב נפטון השולט בכם נמצא היום בהיבטים מרנינים עם שאר גרמי השמיים, אך מנהל מאבק עם כוכב יופיטר. אל תחשפו רגשות כלפי אנשים שאינכם בוטחים בהם לגמרי. הרצון שלכם לקשר רומנטי עלול לסבך אתכם בצרות. שמרו על גישה ספונטאנית אך מפוכחת. אף אחד לא מכריח אתכם להיכנס מיד למערכת יחסים מחייבת. קחו את הכול לאט ובסבלנות. היכרות חדשה תורמת למצב רוח מרומם ולהתקף מרץ בלתי נדלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button