הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 28-02-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
אנרגיות סוערות ולוהטות עומדות לעזוב את גזרת מזל טלה. יום נעים עובר עליכם התואם את הרגשתכם הפנימית החיובית. התחום הרומנטי מתפתח בקצב איטי. אל תדחקו ואל תלחיצו, משום שהצד השני זקוק לזמן כדי להיפתח אליכם. מידע חשוב שיגיע אליכם יכול להשפיע בכיוון של רכישה גדולה שדורשת התחייבות כספית רצינית. הטיפים להיום- שיקלו הוצאת כספים בקור רוח ושימרו על זרימת האנרגיה החיובית.

שור
צפויה לכם פגישה מעניינת בקטע קרייריסטי. בתחום החברתי תרגישו בדידות למרות שבדרך כלל יש לכם חברים רבים, וזאת בשל מצבו של הבית השלישי שלכם, בית החברים והחברה. תחושת התסכול שתתעורר בכם, תגרום לכם לבחון מחדש את היחסים שיש לכם את הסביבה. שיחה והתייעצות עם מישהו קרוב שבשמו מופיעה האות ר', עשויה לשפוך אור על מה שקורה.

תאומים
שיבושים בתוכניות צפויים היום. אל תיקחו את הדברים בכבדות. גלו ערנות להזדמנויות חדשות שיפתיעו אתכם. שיחת טלפון שתתקבל לאחר ציפייה ארוכה, תגרום לכם לחשוב על נסיעה לביקור קצר. תכנון נכון וקפדני יאפשר את מה שנראה כרגע בלתי אפשרי. צפוי אירוע חברתי שיתנהל עם לא מעט שיבושים והפרעות. מה שמתחיל ברגל שמאל גם ממשיך ברגל זו.

סרטן
יום טוב שבמהלכו מתקבלות חדשות טובות הקשורות בבני משפחה. למרות שאתם נהנים מפריחה זמנית בזוגיות, עדיין יש מספיק עבודה. עליכם להתגבר על משקעי העבר המפריעים לכם ליצור אינטימיות אמיתית ועמוקה. אם אתם פנויים ומחפשים אהבה- היום תהיה לכם הזדמנות מתאימה. שמרו על אופציות פתוחות וצפו להפתעות נעימות. אדם שנהג להקצין עמדות מתחיל לעגל פינות. ייתכן כי אירועים שחווה גרמו לו לשנות את התנהגותו.

אריה
התחברו לשפע. המון דרכים חדשות נפתחות לפניכם. זה יום מתאים לנסות דברים חדשים, בכל תחום, אך בזהירות. מישהו כוחני מנסה להשפיע עליכם להיכנס להתחייבות לטווח ארוך. כדאי שתבררו אם אתם מוכנים לצעד דרסטי. רצוי לבדוק את המצב הנוכחי לעומקו לפני שמתכננים תוכניות אחרות. מישהו שבשמו מופיעה האות ג' מפתיע עם הזמנה לאירוע חברתי חשוב.

בתולה
מתעוררת סיטואציה לא פשוטה בזוגיות ועליכם לקבל החלטות. נסו לדחות את התשובות וקחו את הזמן הדרוש לכם לשיקול דעת. מידע חדש שיגיע אליכם בקרוב יסייע לכם להגיע לפתרון. אתם נמצאים במצב טוב ופתוחים לשפע. הכיוון הוא נכון ויתכן כי השינויים הצפויים הם לטובה, למרות שכרגע זה לא נראה כך. יש מי שמצפה מכם לקצת יותר בהירות בתשובותיכם לשאלותיו. קחו בחשבון כי חשוב לו לרדת לסוף דעתכם.

מאזניים
שיחת טלפון מפתיעה שמגיעה מבלבלת אתכם וגורמת לכם לסערה נפשית. יש הרבה מתח באוויר ואתם לא בטוחים שאתם קוראים נכון את המפה. הכוונה גם לתחום העבודה וגם לחיים האישיים. התפתחות מקורית צפויה בתחום הרומנטי. עליכם להתקדם בקצב איטי במיוחד תוך כדי הקשבה מתמשכת לצד השני. שמרו על שלווה פנימית ובטחון עצמי.

עקרב
יום שמתחיל ברגל שמאל אבל מתפתח והופך להיות יום מצוין. אירוע שולי בעבודה גורם לכם למצב רוח שפוף, אולם כושר ההישרדות שלכם עוזר לכם להתגבר על העניין תוך כמה שעות. פגישה עסקית בשעות הצהריים מתפתחת לכיוון בלתי צפוי ופותחת בפניכם אפשרויות רבות. קחו יוזמה. אתם בדרך הנכונה. אתם מתנסים בשמחה ובצער, אך שני אלה הם בני חלוף. אם תזדהו איתם, תהפכו עבדים לגופכם.

קשת
יש לכם קושי להפנים רעיונות מופשטים, במיוחד כאלה שמכוונים לכיוונים חיוביים ואמונה בכוח עליון. יתכן ויש לכם רווחים פסיכולוגיים הנובעים מתלונות ומחוסר האונים שאתם נוטים לעיתים להפגין כלפי העולם, בחלק מהזמן. ההרגשה האישית שלכם תשתפר פלאים כאשר תחליטו שאתם לוקחים בידיים את השליטה על החיים שלכם. אתם יכולים לאגור אנרגיות ולהפכם לכוח ריפוי עבור אחיכם בני האדם.

גדי
יופי של יום. אתם מרגישים בשיא היכולת וזה גורם לכם לתקשר עם כל מי שנמצא בסביבה בקלילות ובאלגנטיות ולקבל מהם כל מה שבא לכם. כשאתם מפעילים את הקסם האישי שלכם, קשה לעמוד בפניכם. כדאי רק לקחת בחשבון שהצטברות של 'מניפולציות' קטנות מסוג כזה, עלול לגרום להצטברות של טינה אצל האחר. קחו עובדה זאת בחשבון. נפשכם אינה ניצן יותר, עכשיו היא נפתחת ומרעיפה את האור השמימי שספגה.

דלי
יום שגרתי, ללא אירועים והתרחשויות מיוחדות. החיים זורמים להם די בנחת ואתם מציינים לעצמכם בסיפוק שהכול בסדר. זו הרגשה טובה מאוד שבעקיפין משחררת כמות גדולה של אנרגיה שאתם משתמשים בה לפעילות ספורטיבית ולבילוי. אם אין לכם כל רצון להיות בבית ולו לזמן קצר, סעו לטייל בשעות הערב! ללא התנסויות וחוויות, לא היה עולה בידכם לבוא בדברים עם גורלכם האמיתי.

דגים
אתם מרגישים במיטבכם. מתאים לכם היום לצאת לבילויים. מי שפנוי לקשר, יכול למצוא היום אהבה חדשה. למי שנמצא בקשר קבוע, צפוי יום של רומנטיקה. גם האינטימיות מספקת במיוחד. אל תבזבזו את היום המיוחד זה. הישארו ערים עד מאוחר בלילה ונסו למצות כל 'טיפת דבש'. הסתירות והניגודים שאתם מבחינים בהם אצל אחרים, הם השתקפות של בבואתכם החיצונית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button