הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 30-03-2019

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
רצוי לוודא היטב שהמסר שאתם רוצים להעביר מובן וברור לזולת. בעיקרון, אתם די מערפלים את הכוונות שלכם וקשה לנחש מה אתם חושבים באמת. חלקו את תחושת האופטימיות עם אדם קרוב שמגלה אכפתיות. חוסר התלהבות לגבי יציאה מתוכננת עלול להתפרש כדחייה אישית. זכרו כי לא כל קשר רומנטי חייב להסתיים על מדרגות הרבנות. תנו צ'אנס גם ליחסים שנועדו לבילוי ולהנאה.

שור
היחסים עם בני המין השני נמצאים במוקד תשומת לבכם היום. באמת קשה להבין איך אתם מצליחים להסתבך במהירות שיא עם כל מיני אנשים שלא מתאימים לכם. נסו לשמור על איפוק ולא לפתוח יותר מידי את הפה, במיוחד לא באמירות מחייבות שמכניסות אתכם למצבים מלחיצים. הפתרונות יגיעו אם תצליחו להירגע קצת. מומלץ לאלתר. הרקיע צופן מזל רב לאלה מכם הטווים רעיונות בעלי ניחוח של חו"ל.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי: איזה קריסטלים מתאימים למזל האסטרולוגי שלך? לחץ לבחירת מזל


תאומים
אתם עלולים להיפגע מאדם שאינכם מייחסים לו תכונות נעלות. זה מסוג הדברים שכדאי פשוט להתעלם מהם. יש מי שמצפה מכם לקצת יותר בהירות בתשובותיכם לשאלותיו. קחו בחשבון כי חשוב לו לרדת לסוף דעתכם. נראה כי אתם מתנדבים להטות אוזן קשבת לאדם במצוקה. זה טוב ויפה כל עוד אינכם הופכים לפסיכולוגים שלו. כדי להבין טוב יותר את שעובר עליו, כדאי שתיעזרו בגורם ניטראלי.

סרטן
אתם נהנים מיום של אווירה נינוחה ורגועה ומצליחים לשמור על פרופיל נמוך ולא לעורר מהומות, למרות שיש דברים שמפריעים לכם. נצלו את היצירתיות שלכם כדי להפוך את הבילוי המשותף לחוויה שונה משגרת היום יום. יש לכם הזדמנות לתרום ממד חדש לקשר קיים וללמוד עוד כמה עובדות מרתקות אודות עצמכם. אתם טוענים את הסובבים אתכם באנרגיות ממוזלות. במקביל, כדאי שתוציאו מעולמכם את מי שמזרים אליכם אנרגיות שליליות.

אריה
אתם מתוסכלים מאדם קרוב שאינו מגלה סימפטיה למצב נתון. במקום להגיב בכעס או בקיצוניות, מומלץ 'לספור עד עשר' ולחשוב. ויכוח כוחני לא יעזור כאן. כדאי לתכנן מראש את הצעדים הנכונים לפתרון הבעיה, מידה גדושה של גמישות תביא לתוצאות מצוינות. בתחום החברתי צפויה הפתעה בזכות כישרון הדיבור והמנהיגות שלכם. מי שמפעיל את הלחץ הכי גדול עליכם- הוא אתם בעצמכם.

בתולה
מצבו של כוכב נפטון [שליט בית הזוגיות שלכם] תורם אנרגיות של אהבה ליום שכולו טוב. מצב רוח רומנטי מביא אתכם בשעות הערב למחוזות חדשים שלא הכרתם. יש לכם סבלנות למפגשים עם אנשים חדשים. עשו שימוש נכון ומושכל בנכונות שלכם לעזור לאחרים, לא להגזים ולא לאבד גבולות, במיוחד כאשר אתם מתלהבים. אתם נוטים להפריז בנתינה וגם באופטימיות שלכם שעוברת במהירות מעבר לקצה העליון של ה'אפשרי', בין המצוי לרצוי.

מאזניים
לחצים נפשיים ומתח משפיעים עליכם לרעה. לא יעזור לכם 'לאכול את הלב' בגלל העובדה שהעולם אינו מתנהג לפי הציפיות שלכם. הערכים והעקרונות שלכם לא ממש מעניינים אנשים אחרים. אל תתנו עצות אם לא התבקשתם לעשות זאת וגם אם כן, גלו איפוק. אל תחרצו גורלות! העיקר היא ההקשבה, הסימפטיה והאמפטיה. עולם הנסתר פותח שעריו בפניכם. זו הזדמנות גדולה עבורכם אך ההחלטה היא בידיכם.

עקרב
יום טוב בו אתם מתחילים לסגור את סוף השבוע ברגל ימין. אתם חווים רגשות חיוביים ושמחה. מפגש חברתי גורם לכם נחת רוח. יש לכם תחושה מוצדקת שמעריכים אתכם. חשוב לכם להרגיש מחוזרים. תחזירו את אותו היחס למי שמגיע. הימנעו מהערות שלא במקומן על מנת לא לקלקל את האווירה הנדירה. אנרגיה קוסמית קובעת כי סודות ותעלומות יביאו לכם הנאה וסיפוק. אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין.

קשת
באמת שהגיע הזמן שתקבלו את העובדה שלא הכל בשליטתכם. ובאמת שאין צורך בכך ואיש גם לא מצפה שתפקחו על כל מה שמתרחש סביבכם, במיוחד בכל הנוגע לעניינים פרטיים של אנשים אחרים. צאו לטייל, התפנקו והקדישו לעצמכם. מהר מאוד תגלו עד כמה זה טוב להיות משוחררים מהכבלים של אחריות לא פרופורציונאלית. אנרגיה קוסמית קובעת כי אל לכם לפתח ציפיות גדולות מדי בנושא שעדיין נמצא בשלביו הראשונים.

גדי
המורל קצת ירוד בגלל הניסיונות שלכם להרחיב את תחום חיי החברה. הכניסו קלילות למהלכים שלכם ותופתעו לראות את התוצאות. למי שלא נמצאים בקשר, אתם יכולים "לעשות עיניים" למישהו שנמצא בסביבה הקרובה שלכם אבל הקפידו על טאקט. מומלץ לחפש אובייקטים מתאימים לחיזור כדי לא להתאכזב. המזל והברכה ממתינים לכם באירועים בלתי צפויים, כמו גם בחברת אנשים מקוריים.

דלי
הלהיטות שלכם להגשים כל משימה וכל שאיפה ב'כאן ועכשיו', גורמת לכם ליפול במלכודת שאתם טומנים לעצמכם. עליכם לבחור את העיתוי המתאים וכן להקשיב לאווירה בשטח. הדיאלוג הרומנטי המתקיים ביניכם ובין בת/ן הזוג מלווה בחוסר תקשורת. כדאי לקחת אחריות ולא להיות פסיביים. הצלחתכם בוא תבוא אך תצטרכו להצטייד בסבלנות. הדברים ה-ממש טובים, באים לאיטם.

דגים
אתם משתתפים בכינוס או מביעים רצון לקחת חלק בסדנא רוחנית, דבר שגורם לכם להיפתח. יש לכם הזדמנות לחוות תחושה אמיתית של קבלה טוטאלית. שחרור מחסימות ישנות מאפשר לכם להתחבר לילד הפנימי. עכשיו כשאתם מרגישים בטוחים במידה רבה יותר, ויודעים שיש לכם הרבה מה להציע, כדאי להשתמש בכלים החדשים שרכשתם לתקשורת נינוחה יותר עם הסביבה. קבלו את עצמכם כפי שאתם. החזות הטבעית הולמת אתכם יותר מכל קישוט מלאכותי.

מחפש מטפל/ת בתחום? באינדקס המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעכשיו בקניון אלטרנטיבלי


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button