הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 07-06-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

היום נדמה לכם שכל בני העולם קשרו קשר נגדכם. שום דבר לא הולך כמו שאתם רוצים ויש תחושות קשות של אנטי מכל כיוון אפשרי. בכל זאת, נראה שהחושים שלכם מטעים אתכם, אתם מרגישים מקופחים בגלל דינאמיקה ישנה ולא בריאה שפועלת כבר מזמן במקום העבודה. עליכם לפעול לשינוי המצב שם, לפני שאתם 'יורדים' על בני הבית. מזל טלה נשלט ע"י כוכב מרס שתכונותיו הן: מרץ, אומץ, כוח, יוזמה, ספונטאניות, תחרותיות, מנהיגות ואנרגיה.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של דרקון האש: המסר הוא – מזל וברכה מצפים לכם בחברת אנשים אשר צירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכמים במספר 1 [יש לצרף זו לזו את הספרות, גם אלו של התוצאה, עד שמתקבל מספר חד-ספרתי].
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

מישהו אשר בשמו מופיעה האות א', מנסה להעביר לכם מסר חשוב אבל אתם לא ממש פנויים רגשית לקבל את הדברים. כדאי לפתוח את הלב וגם את האוזניים. יש לא מעט אנשים דורשי טובתכם שכמעט הרימו ידיים. אתם נתקלים ביום יום בקשיים בגלל הנוקשות והסגירות שלכם. הגיע הזמן לצאת מזה. מזל שור [כמו גם מזל מאזניים] נשלט ע"י כוכב ונוס שתכונותיו הן: אהבה, יופי, רוגע, רכות, חיבה, שלום, שלווה, יצירתיות, אמנות, הרמוניה ואסתטיקה.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של סלמנדרה: המסר הוא – כל סיום הוא רמז לתחילתה של פרשייה חדשה: אין טעם לשחזר את אכזבות העבר.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

ההתנגדות שלכם להצעה מוטרפת מבוססת על פנטזיה לגבי אדם מסוים שבשמו מופיע האות ר'. אין לכם מפני מה לחשוש. העובדה שיש לכם מחשבות סרק בכיוון זה מעידה על בסך הכל על רגישות יתר. אין סיכוי שתגיעו למצב לא נעים והסיטואציה ממנה אתם פוחדים, פשוט לא תתרחש. אל תחושו מבוכה בשל האנרגיה הרומנטית שקפצה עליכם לאחרונה. מזל תאומים [כמו גם מזל בתולה] ע"י כוכב מרקורי שתכונותיו הן: שכליות, תקשורתיות, כושר לימוד, תנועה, תזזיות, כשרון כתיבה, ניידות וקסם אישי.
בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאה במטוטלת של אבני-מזל, עלה בגורלכם המסר הבא: יש לכבד את האינטואיציה, חישובים קרים והגיוניים עלולים להתברר כשגויים.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

מישהו שאתם לא סובלים במיוחד, מציק לכם מילולית. נראה שהדרך היחידה והנבונה להתמודד היא להקשיב, להמתין ולתכנן ורק אז… להגיב. השתדלו לא להעביר מסר של נקמנות. פשוט אין טעם. הרווח הנקי שלכם יהיה תגובה שקולה וקרירה כלפי אותו אדם שרק מחכה שתמעדו. לא כדאי לתת לו את התענוג. לכו אל פגישותיכם עם אור גדול נסוך על פניכם. בדרך הזו תצליחו להמיס גם את ליבם של הקשוחים שבקשוחים. מזל סרטן נשלט ע"י הירח שתכונותיו הן: רגישות, אינטואיציה, תפיסה על חושית, נשיות, מצבי רוח, זיכרון חזק, ביתיות, משפחתיות, חולמנות ומופנמות.
בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאה במטוטלת של אבני-מזל, עלה בגורלכם המסר הבא: כאשר מתעורר צורך עז בשותפות, אין לתת אמון עיוור בצד השני.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

קשה לכם להתלהב היום. שום דבר לא נראה בעל ערך. תחושת 'נפילה' רגשית מאפיינת את היום הזה וחבל. נראה שיותר מידי דברים נראים לכם חסרי טעם. צאו מהלחץ. נסו לחפש עמוק בפנים מה הסיבה להרגשה המוזרה שתקפה אתכם, דווקא כאשר הדברים, לפחות על פני השטח, נראים טובים למדי. בערב יש סיכוי לשיפור המורל. תנו לעצמכם צ'אנס. מזל אריה נשלט ע"י השמש שתכונותיה הן: זוהר, אור, נדיבות, הגשמה, פופולאריות, עוצמה, נאורות, ביטוי עצמי, גאווה, מנהיגות ועושר.
בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאה במטוטלת של אבני-מזל, עלה בגורלכם המסר הבא: שלום בכל מחיר – הוא רק לעיתים רחוקות פתרון טוב לבעיה כלשהי.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יש כמה דברים בעבודה שממש לא נראים לכם ואתם משקיעים מחשבה רבה בתכנון המהלכים העתידיים שלכם. עדיף לעצור ולחשוב טוב טוב לפני שאתם פולטים משהו שיהיה קשה לסגת ממנו. מוטב להמשיך מהמקום בו אתם נמצאים בקו ישר ולא לחפש דרכים מקוריות וקיצורי דרך שרק יכולים להפיל אתכם. מזל בתולה [כמו גם מזל תאומים] ע"י כוכב מרקורי שתכונותיו הן: שכליות, תקשורתיות, כושר לימוד, תנועה, תזזיות, כשרון כתיבה, ניידות וקסם אישי.
בפריסת ניבוי שהתקיימה לכבודכם באמצעות משקע של גרגרי קפה, עלתה בגורלכם צורה של שדה-חרוש: הצורה מייצגת מצב אשר לפיו אתם עומדים ליהנות מפרותיה של השקעה כלשהי שבוצעה בעבר.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

אם יש לכם בעיה ביורוקרטית שמטרידה אתכם, עליכם לפנות לאנשים האחראיים ובעלי ההשפעה כיוון שרק הם יכולים לשנות ולהשפיע על פתרון הבעיה. שיחות עם בעלי תפקיד זוטר מהוות בזבוז זמן משווע. אין מה להילחם במערכת כולה כיוון שהעניין האישי שלכם לא מעניין יותר מידי אנשים. תדאגו לעצמכם. נקודה. מזל מאזניים [כמו גם מזל שור] נשלט ע"י כוכב ונוס שתכונותיו הן: אהבה, יופי, רוגע, רכות, חיבה, שלום, שלווה, יצירתיות, אמנות, הרמוניה ואסתטיקה.
בקריאת העתיד שבוצעה למענכם בעזרת משקע של עלי תה, עלתה בגורלכם צללית המזכירה בצורתה דמות של ציפור דואה: המסר הוא – ככל שתרחיבו את פעילותכם בעולם הרוחני, כך גם ילכו ויתפחו האוצרות השמורים עבורכם בעולם הגשמי.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

בן/ת הזוג מפעילים אצלכם 'פיוזים' וגורמים לכם להגיב בצורה תוקפנית. אפשר להתרגז אך מצד שני, הראיה החיובית שעדיין כל כך איכפת לכם- היא אופציה רצויה יותר. מה לעשות בתכל'ס ? אפשר ליזום שיחה, להתעלם, לריב או לנסות 'להעביר אותה' בצורה יצירתית שאינה מילולית. אתם תבחרו את הגרסה המתאימה לכם ביותר. יש לכם יכולת נפלאה לתזמן את חוש ההומור והנתינה הגדולה שלכם לרגעים של משבר- זה הזמן. מזל עקרב נשלט ע"י כוכב פלוטו שתכונותיו הן: עומק, מסתורין, יסודיות, התחדשות, חושניות, מיסטיות, קסם אישי כלפי בני המין השני.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף האיש הבודד: הקלף קובע כי אם אתם מוצאים את עצמכם בקשר שאינו מסוגל להשביע את הפן הרוחני הטבוע באופייכם, כדאי שתשקלו מחדש את העניין כולו.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

הגיע הזמן שתחשבו קצת יותר על עצמכם. מה שהיה משפר ממש את המצב היא חופשה לבד. אתם זקוקים למנוחה של ממש. אין צורך להתלבט. כולם יישארו בחיים למרות שאולי תהיה לכם הרגשה קלה של היסטריה. צעד כזה יכול בהחלט להיות תפנית חיובית במערכת היחסים המשפחתית. צפויה פריצת דרך שתתבצע בסגנון סוחף, פורץ וכובש. מזל קשת נשלט ע"י כוכב יופיטר שתכונותיו הן: שפע, מזל, חירות, חופש, אמת, צדק, נדיבות, אושר, חוכמה, פתיחות, הרפתקנות, השכלה ואופטימיות.
בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה עבורכם באמצעות חפיסת קלפי טארוט מיסטיים, עלה בגורלכם קלף הספינקס הגלגל והקוף: הקלף מתריע מפני היצמדות יתירה אל עקרונות שמרניים ובעצם, הוא קורא לכם לגלות פתיחות כלפי שינויים והתחדשות בחייכם.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם עומדים לפצוח בפרויקט חדשני שיכול להעלות אתכם 'על המפה'. וודאו שכל מי שצריך לשמוע על כך- אכן ישמע. קחו לתשומת ליבכם שיהיה מי שלא יתפעל מכל העניין במידה הרצויה לכם. קחו את הדברים בפרופורציה. במועד המתאים תהיה לכם הזדמנות לחשוף את הכישורים שלכם ולהציב אתכם בשורה ראשונה כמובילי דרך. מזל גדי נשלט ע"י כוכב סטורן שתכונותיו הן: רצינות, אחריות, שאפתנות, כבוד, מעמד, מעשיות, טקסיות, אמינות, משמעת, מהימנות ונאמנות.
בהפלת גורל רוחנית שהתקיימה לכבודכם באמצעות טוטם של בעלי חיים, הופיעה עבורכם דמות של עכביש: המסר הוא – אתם חזקים הרבה יותר מכפי שנדמה לכם. נראה שאתם שופטים את עצמכם בחומרה רבה מדי..
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

אתם מרגישים עצבניים ועייפים. יש גם מידה מסוימת של דאגה במכלול הרגשות השליליים שמציפים אתכם. יתכן שאתם מושפעים יותר מידי מאדם מעצבן שעוטף אתכם בענן של אנרגיות שליליות ובדיבורים מייאשים. חשוב להבחין ובמקביל לדעת להתנתק. הבהירו לכל מי שנמצא סביבכם שאתם פשוט לא מעוניינים לשמוע סיפורי זוועה וחדשות רעות. נקודה. מזל דלי נשלט ע"י כוכב אוראנוס שתכונותיו הן: מקוריות, ייחודיות, גאונות, מודעות, שבירת מוסכמות, קידמה, הארה, עתידנות ואינטליגנציה.
בהפלת גורלות לחיזוי עתיד וקבלת מסרים שהתקיימה לכבודכם באמצעות קריאה במטוטלת של אבני-מזל, עלה בגורלכם המסר הבא: אם אדם זר משפיע על חייכם, עשו הכול כדי לגלות את מניעיו הנסתרים.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

הרגישות שלכם גורמת לכך שניתן להשפיע עליכם בקלות רבה, יחסית. יש לכם הרגשה שמישהו מנסה להפעיל עליכם מניפולציה ואולטימאטום שעתיד להגיע בקרוב. אם יש דבר שאתם לא סובלים זה בדיוק מצבים מסוג זה. המצב עומד להשתבש עוד יותר, לפני שהעניינים יחזרו לתקנם. הפיוס שאתם משליטים בין יריבים, תורם להאדרת שימכם.
מזל דגים נשלט ע"י כוכב נפטון שתכונותיו הן: השראה, דמיון, רגישות, רגשנות, רומנטיקה, יצירתיות, מופנמות, ביישנות, אהבה, היסחפות, אמנות, הזדהות עם כאב הזולת.

הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button