הורוסקופ יומי

הורוסקופ יומי: אסטרולוגיה יומית 08-09-2019

אסטרולוגיה יומית: מה צופים הכוכבים? הכל בתחזית אסטרולוגית יומית מורחבת למזלות

הורוסקופ יומי תחזית אסטרולוגית 08-09
הורוסקופ יומי תחזית אסטרולוגית 08-09

תחזית אסטרולוגית יומית למזלות – הורוסקופ יומי

טלה
שוב צרות בגן עדן. אחרי שכבר חשבתם שההדורים התיישרו, בן/ת הזוג מעבירים לכם מסרים מבלבלים ואתם נכנסים לתחושה מעיקה של חוסר יציבות. הנדנדה הרגשית ממש נמאסה עליכם ויש לכם הרהורי כפירה בדבר כדאיות הקשר. האווירה סוערת וחסרת מעצורים ועלולה להתפתח למספר כיוונים אפשריים. קשיחות היא לאו דווקא טקטיקה מתאימה. מסר רוחני יומי רומז כי גישה מתוחכמת עשויה להיות הטובה ביותר להבסת מתחרים, הניחו להם לחשוב שהם שולטים במצב.

שור
הרקיע משגר היבט הרמוני ומרגיע הישר אל כוכב ונוס השולט בכם: שוויון עבורכם הוא ערך עליון. לאחרונה, לעיתים קרובות מאוד, אתם מרגישים שאינכם זוכים ביחס הוגן כפי שאתם מעניקים לסביבה. אולי זה קורה בגלל שאתם מקרינים ביקורתיות ואנשים לא נפתחים אליכם. יש לכם הזדמנויות רבות לשנות את זווית הראיה שלכם ואז להחליט עם מי אתם רוצים להיות בקשר.

תאומים
למרות מה שאתם מצהירים, שמרנות ומסורתיות מאפיינות את התנהגותכם ומכתיבות לכם את הצורה בה אתם מתנהלים מול אחרים. החריגות פה ושם אינן מעידות על הכללים הבסיסים שאימצתם לעצמכם. אל תתנו להשפעות חיצוניות לחדור אליכם. השאירו את ההמלצות של החברים לנושאים שוליים. אנרגיה טובה נושבת במפרשי ספינת האהבה שלכם. המרו על פגישות עיוורות, אין לכם מה להפסיד.

סרטן
הרקיע מזרים אנרגיה כבדה ושמרנית כלפי הירח השולט בכם: מישהו מטיח בכם דברים לא קלים ועם כל הרגישות בה התברכתם, אתם לוקחים את הדברים ברצינות תהומית. עליכם להתמקד ולא להתעסק בפרשנויות לגבי מה שקורה. יתכן מאוד כי אתם לגמרי טועים ומה שנשמע לכם כעלבון הוא בעצם מחווה מצדו של מישהו שלא מוצא דרכים ברורות לביטוי.

אריה
יותר נוח לכם לשקוע במצבי רוח מאשר לעשות מאמץ ולתפקד כמו שצריך. קחו יוזמה ותתחילו להשקיע במערכות היחסים בהן אתם מעורבים ולא רק בבני המין השני. אתם עסוקים מידי בעצמכם. אנשים מרגישים פגועים בגלל היחס שלכם המתפרש כמתנשא למרות שאין לכם כוונות כאלה. חבל. הרקיע רומז כי מישהו מקנא בכם אך מרפד את מבטיו בחיוכים מעושים: אתם עלולים ליפול שבי במלכודת של חנופה.

בתולה
התפתחות מעניינת בתחום העסקי תתרחש כתוצאה מנסיעה ארוכה או מהלך מפתיע ונועז שתנקטו בו. הצורך שלכם הוא להתאוורר מהמועקה ששרתה עליכם בזמן האחרון. זמן מתאים לפיוס עם מישהו מהמשפחה שרק מחכה לאיתות מצדכם. הגיע הזמן לעבור לפעילות אינטנסיבית בתחום האינטלקטואלי. אין טעם לחכות יותר. הרקיע קובע כי גם אם הדמעה זועקת על הלחי, אתם מוצאים תעצומות נפש לבדיחה טובה: אין כמו הומור על-מנת למשוך אליכם כוחות ממוזלים.

מאזניים
יום טוב. דרוש לכם שינוי מרענן וזה בדיוק מה שאתם הולכים לבצע היום. יתכן ותבחרו בפעילות שטחית למדי כמו רכישת פריטים לחידוש המלתחה או לחילופין להירשם לקורס או סדנא חדשה. בתחום העבודה אתם מעזים ומבקשים פידבק ממישהו עליו אתם סומכים עליו, ברכות על התעוזה החיובית. נראה כי משקעים מן העבר נותנים בכם את אותותיהם: אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לשפוך את ליבכם.

עקרב
נכון שאתם מוטרדים אבל מה שחשוב כדי לצאת מהפלונטר הרגשי הוא לפתוח את הלב והראש, ולהיות קשובים למה שיש לאחרים לומר. התשובות לעניינים המטרידים אתכם נמצאות בהישג יד, לפחות באופן חלקי. אל תגזימו בתיאור רגשותיכם ובסערת הנפש שלכם גם לאנשים קרובים לכם. זה פשוט לא מתאים. דברים ואירועים המתרחשים במרחק רב מכם, עומדים להשפיע לטובה על מהלך חייכם.

קשת
האופטימיות בעליה. הביטחון העצמי עולה לאט לאט, במיוחד לאור הצלחות בשטח. אתם שופעים רגש אבל מוטב כי תלמדו להסתיר בפנים את מה שקורה לכם. לא לעשות הצגות ופוזות אלא להיות קצת יותר מאופקים ופחות שקופים לעיני הזולת. אתם מצליחים להתגבר על חסימות ולהתקדם קדימה. צפויה הצלחה באהבה הודות לאיזון, הרמוניה, פייסנות, חביבות, אהבה, שלווה ושלום.

גדי
היזהרו ממלכודות וגם מחברים קרובים שלא תמיד מפרגנים ליכולות ולהישגים שלכם. אתם לא בשיא וכושר השיפוט שלכם נפגם בגלל נטיות הלב. אתם נפגשים עם מספר רב של אנשים. תפגינו בטחון ואל תתנו לכולם להרגיש את ההתרגשות הפנימית שלכם. חשוב מה חושבים עליכם האחרים, אבל יותר חשוב מה אתם חושבים על עצמכם. המזל הטוב קשור בקלילות, תקשורתיות, ידידות, רפרוף, תנועה ונסיעות רבות.

דלי
יום לא להיט בו נדמה לכם שקצות העצבים שלכם חשופים כמעט לחלוטין. רגישות יתר עלולה לגרום לעימותים אבל זה לא יקרה בהכרח, אם תשכילו להתכונן לבאות. תתאימו את עצמכם לאירועים המתרחשים מסביב ותהיו מוכנים עם תשובות הולמות לכל מיני מצבים. תגיבו רק אם זה הכרחי ובזמן הנכון עבורכם. הרקיע מבשר על הצלחה בתחומי עולם התקשורת על כל גווניו.

דגים
רגע לפני שאתם מסתערים על בחיר/ת ליבכם מתוך אמונה שלמה ש"זהו זה", חישבו שוב ואל תנסו להאיץ תהליכים. בדקו שוב ולעומק מה קורה אצל הצד השני וגם אל תאמינו לכל מה שנאמר. שימו לב למה שאומרות השתיקות, ובין המילים… אגב, אדם שמעביר לכם מידע מוטעה מנסה לחבל בקשרים החברתיים שלכם. הרקיע מבשר על הצלחה הנובעת מהסתערות על מכשולים.

Back to top button