הורוסקופ יומי

הורוסוקופ יומי / אסטרולוגיה יומית 09-05-2020

הורוסקופ יומי מעודכן לכל המזלות. בעמוד הורוסקופ יומי תוכלו לקרוא מה צופים הכוכבים למזל שלכם בכל התחומים: אהבה, פרנסה, קריירה ועוד...

ברוכים הבאים להורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית יומית לגלגל מזלות האסטרולוגיה

הורוסקופ מזל טלה

אתם מרגישים צורך עז להוכיח שאפשר לסמוך עליכם. מצד שני, יש תסכול על כך שאתם מוותרים על המון דברים שבאמת רציתם לעשות. מפגש חברתי ייתן לכם הזדמנות לאוורר את הדעות והרגשות שלכם בלי שהדבר ייתפס כמאיים או כהכרזת מלחמה. לחצים וביקורת ממשיכים להגיע מבן/ת הזוג. קשה לכם להמשיך להתעלם. מומלץ ליזום שיחה. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים טיפוסים של רוצים ועושים. סלחנים- אינכם נוטרים טינה, אינכם נוקמים, ממהרים לכעוס אבל ממהרים גם להירגע. גלויים, בעלי סגנון ישיר, אומרים את מה שאתם חושבים מבלי לעשות חשבון לאיש.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק ס"ז בתהילים המתחיל במילים: השם יחננו ויברכנו – יאיר פני איתנו סלה.
הורוסקופ שנתי מזל טלה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל שור

אתם צפויים ליום הפכפך מבחינה משפחתית וחברתית. אתם מרגישים בודדים למרות שיש סביבכם די הרבה אנשים. התחושה היא שאף אחד לא ממש מקשיב למה שיש לכם לומר ובעצם כל אחד מרוכז בתוך עצמו. קשה לכם להוציא החוצה את רגשות העצב, התסכול והכעס, אבל לקראת שעות הערב יש סיכוי גבוה להתפרצות. אל תדאגו לתוצאות. הייתם צריכים לעשות זאת מזמן! האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים האוהבים קביעות ומתעבים שינויים, מסוגלים להתמודד עם קשיים אבל מעדיפים להתרחק מהרפתקאות. מגשימים את עצמכם כאן ועכשיו ואינכם מפנטזים בפנטזיות.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק ס"ח בתהילים המתחיל במילים: יקום השם יפוצו אויביו – וינוסו משנאיו מפניו.
הורוסקופ שנתי מזל שור

הורוסקופ מזל תאומים

הבית הופך להיות היום למקור של מתח ועצבנות. כולם מאוד לא רגועים והרעיון הכי טוב זה לעשות הפרדת כוחות. יש לתת מרחב לעצמכם וגם לאחרים וליזום פעילות לכל אחד בנפרד. ביקור חברתי עלול להפוך לזירת קרב כיוון שתגיבו בחריפות למידע מרגיז במיוחד. בסך הכל מצב הרוח מעיק. נקודת אור: מחר יום חדש. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים המתאימים את עצמם במהירות למצבים משתנים, משתעממים בקלות ועוברים בקלילות מתחום אחד אל אחר. ניחנתם בקסם אישי, יכולת תנועה ויכולת חשיבה לא שגרתית.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק נ"ה בתהילים המתחיל במילים: האזינה השם תפילתי – ואל תתעלם מתחינתי.
הורוסקופ שנתי מזל תאומים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל סרטן

בתקופה זו אתם נעים ממצב רוח מצוין לעצבנות בקיצוניות. היום אתם מוצאים מתחת לאדמה סיבות לכעוס ולהיות במצב רוח גרוע. בסך הכול מדובר באוסף של אי הבנות וכדאי לכם ללמוד מאירועי היום ולפתח כישורי תקשורת טובים יותר. אתם מעוררים המון תוקפנות והתנגדות בצורת הדיבור שלכם. שימו לב לעניין הזה ונסו לתקן את עצמכם לפני ובמקום שאתם מנסים לחנך מחדש את כל הסביבה. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים המתרפקים על העבר ועל זיכרונות ילדותם. משתמשים בשריון נוקשה כדי להגן על רכות פנימית ומוכנים לעשות כמעט הכול למען אלה שאתם אוהבים.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק מ"א בתהילים המתחיל במילים: אשרי משכיל אל-דל, ביום רעה ימלטהו השם.
הורוסקופ שנתי מזל סרטן

הורוסקופ מזל אריה

סוף השבוע עובר עליכם בנעימים. אתם מבלים ומבזבזים כספים על ימין ועל שמאל. צפוי לכם קשר עם אדם שנוהג לחשוף טפח ולהסתיר טפחיים. מצד שני, דווקא המסתורין עושה לכם טוב. יש מי שרומז כי אתם בררנים מדי בכל הנוגע ליחסים אישיים. במקביל, לא נראה שאתם עומדים לשנות משהו. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים הנחפזים להפגין את נדיבותכם כאשר אתם אוהבים מישהו. הפגנתיים ומוודאים היטב שכולם שמו לב לנוכחותכם.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק ל"ה בתהילים המתחיל במילים: ריבה השם את יריבי – לחם את לחמי.
הורוסקופ שנתי מזל אריה
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל בתולה

יום נעים שאת רובו אתם מבלים עם בן/ת הזוג. לשם שינוי אתם משתחררים ומאפשרים לעצמכם להפסיק לחשוב יותר מידי ולחוות את ההווה במלואו. עם כל הכבוד ליכולת האינטלקטואלית שלכם, זה מעייף להיות כל הזמן "חכם בלילה". כדאי לכם ללמוד לנהוג בפשטות ובקלילות עם עצמכם. כך תיהנו מהחיים הרבה יותר. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים אשר ניחנו בסבלנות, שקט נפשי והגיון בריא: אתם נוהגים באיפוק ויוצרים את הקשר הרומנטי רק לאחר שנוצר הקשר הרוחני.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק כ"ד בתהילים המתחיל במילים: לשם הארץ ומלואה – תבל ויושבי בה.
הורוסקופ שנתי מזל בתולה

הורוסקופ מזל מאזניים

אתם מצליחים לשנות דפוסי חשיבה ולהיות קצת יותר שובבים ונועזים. התנהגות יוצאת דופן וספונטאנית שגורמת לכל מי שמכיר אתכם- להתפעל. צאו לבלות, זאת שעת כושר להקסים את כל מי שיהיה בסביבה. למי שכבר נמצא במערכת יחסים- קחו יוזמה לפעילות שונה מהרגיל. בת/ן הזוג דורשים חמימות, הבנה וסימפטיה. תנו להם את זה בנדיבות. האסטרולוגיה רואה בכם אנשים של שותפויות: בעלי טקט רב וכשרון דיפלומטי: ניחנתם בתפיסה מהירה ובאינטליגנציה גבוהה: אתם בני-זוג מושלמים, מסורים ונאמנים.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק י"ט בתהילים המתחיל במילים: השמיים מספרים כבוד אל – ומעשה ידיו יגיד הרקיע.
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל עקרב

יום מלא וגדוש בו אתם מוצאים את עצמכם מתרוצצים ללא הרף ממקום אחד למשהו. אתם מעורבים מאוד מבחינה חברתית ויש הרבה הצעות על הפרק. אירוע תרבותי שתבקרו בו, יגרום לכם למצוא עניין בתחום חדש לגביכם. מומלץ לנקוט יוזמה ולהפוך להיות פעילים יותר בכיוון. יש לכם הספק גבוה במיוחד ואתם מרגישים ונראים ממש נהדר. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים אמיצי לב, דבקים במטרותיכם, אינטואיטיביים, מעדיפים לפעול ביחידות ומוכנים לשאת באחריות לכל מעשיכם.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק קי"ג בתהילים המתחיל במילים: הללו עבדי השם – הללו את שם השם.
הורוסקופ שנתי מזל עקרב

הורוסקופ מזל קשת

יש לכם שנאה למסגרות מאז ומתמיד אבל הפעם זה כבר עובר כל גדול. נראה כי מישהו מנסה לכופף אתכם בדיוק לכיוון הרצוי לו ואתם נעמדים על הרגליים האחוריות בתוקפנות של ממש. כדאי לעשות ניסיון להגיע להבנה, אבל אם תיווכחו לדעת שהעניין לא עובד, פשוט וותרו. אם אין ברירה-תלמדו ללכת בין הטיפות. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים שניחנו במזל רב המחלץ אתכם מכל צרה, רודפי צדק ומגוננים על החלשים והמקופחים. מוכנים לקחת צ'אנס בתחומים שאחרים פוחדים לגשת אליהם.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק קי"ב בתהילים המתחיל במילים: אשרי איש אשר ירא את השם – במצוותיו חפץ מאוד.
הורוסקופ שנתי מזל קשת
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל גדי

אתם ממש זקוקים למנוחה הזאת שנפלה עליכם בדיוק בזמן המתאים. אתם מבלים בבית בחיק המשפחה את רוב שעות היום. האווירה נעימה ואורחים שיגיעו רק יתרמו. יתכן שיעלה לדיון נושא שנוי במחלוקת. אל תכנסו לוויכוחים מיותרים עם הנוכחים. שמרו על פרופיל נמוך. אתם בחופשה! האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים רציניים, תכליתיים ובני זוג נפלאים בכל מה שקשור ביציבות ובנאמנות: חרוצים, יסודיים וקפדנים. אינכם שוגים באשליות, אינכם הוזים הזיות שווא, בחברת זרים אתם עלולים להתגלות כביישנים ומופנמים.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק קי"א בתהילים המתחיל במילים: אודה השם בכל לבב – בסוד ישרים ועדה.
הורוסקופ שנתי מזל גדי

הורוסקופ מזל דלי

היום יש בלבול וקושי בתחום הרומנטי. אתם שואפים לבלתי מושג שנראה לכם ראוי. זה הזמן להתנער מקשרים שמלחיצים אתכם. בסופו של חשבון הם לא מוסיפים לכם בריאות או אושר. צאו לבלות עם מישהו שממש מפרגן ורוצה להעניק ולתת מכל הלב. במהלך היום תגלו שתיהנו לא פחות ואולי אפילו יותר מאשר עם מישהו שאינו מסתפק במה שיש. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים שלעיתים מרחפים בעולמות אחרים. שונאים טיפשות, מוכנים לספוג הכול חוץ מאווילות ונהנים להפגיז את הסביבה ברעיונותיכם המבריקים.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק ק"ז בתהילים המתחיל במילים: הודו לשם כי טוב – כי לעולם חסדו.
הורוסקופ שנתי מזל דלי
התאמת מזלות
קלף טארוט יומי
הורוסקופ אהבה יומי
הצטרפו אלינו באינסטגרם
קריסטל המזל שלך בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי

הורוסקופ מזל דגים

הרומנטיקה שוב 'בורחת' לכם בין האצבעות. את האשמה ניתן לתלות בנסיבות וכן בווכחנות יתר שנוגעת לשני הצדדים. בן/ת הזוג מרגישים לחוצים מסיבות שלהם ומקופחים בגלל חוסר תשומת לב. אתם עסוקים בעניינים שלכם ושוכחים שכדי לבנות מערכת יציבה צריך להשקיע ולעמוד על המשמר, כל הזמן. האסטרולוגיה הקלאסית רואה בכם אנשים אשר אוהבים עם כל הנשמה ועם כל החושים, ולפעמים אתם כל-כך נסחפים באהבתכם עד שנדמה שתיכף אתם עלולים לטבוע.
תיקשור יומי: להסרת עין-הרע ולביטול כישוף, מומלץ שתאמרו שלוש פעמים ביום את פרק ק"ה בתהילים המתחיל במילים: הודו לשם קראו בשמו – הודיעו בעמים עלילותיו.
הורוסקופ שנתי מזל דגים


אנחנו מקווים שנהנתם לקרוא הורוסקופ יומי שהוכן על ידי אסטרולוגים מומלצים. עמוד זה מעודכן עבור כל מי שאוהב לקרוא הורוסקופ יומי, אסטרולוגיה, התאמת מזלות, התאמה אסטרולוגית, הורוסקופ שבועי, הורוסקופ מזלות יומי, אסטרולוגיה הורוסקופ יומי, הורוסקופ תחזית יומית, הורוסקופ מזל עקרב, הורוסקופ מזל טלה, גלגל המזלות, הורוסקופ מזל תאומים, הורוסקופ מזל שור, הורוסקופ מזל בתולה, הורוסקופ מזל גדי, הורוסקופ מזל דלי, הורוסקופ מזל דגים, הורוסקופ מזל מאזניים ועוד.


Back to top button